HWSW Informatikai Kerekasztal: Sport-Ki? Mit? Mikor? - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (21 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Sport-Ki? Mit? Mikor?

#81 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 07. 14. 21:39

Én ping-pongot nyomom...Közel 5éve de aktivan 1éve, mert sulinkban van egy asztal és ottt játszottam minden nap, v most nyáron meg a strandon. Kaptam egy jo ütöt meg ppár labdát szülinapomra, jol is megy a játék. Tökre sztem ezt a sportot:)

#82 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 07. 14. 21:43

Idézet

Én ping-pongot nyomom...Közel 5éve de aktivan 1éve, mert sulinkban van egy asztal és ottt játszottam minden nap, v most nyáron meg a strandon. Kaptam egy jo ütöt meg ppár labdát szülinapomra, jol is megy a játék. Tökre sztem ezt a sportot:)
Akkor csak ping pongozzál Dév, az egy nagyon szép sport, iskola után is jó, mert megnyugtatja az idegeket:)

#83 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 07. 14. 21:46

Nem csak iskola után de néha szünetekben is szoktunk... Haveroommal szoktuk nagyon durván nyomni nééha. Amugy két v 3 csaj is van/volt akit ping pong asztallnál ismertem még. Az egyiket még mindig naon sztem, a többit hagyjuk.
Mega mugy forgozni si szeretek, év elején voltak durvák, kb 20an voltunk, és jött mindenki mindennel(deszka, fiok..)

#84 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 07. 14. 21:50

Látod milyen szépen el tudunk mi beszélgetni, a sport összehozza az embereket és mindenkiből barátot csinál. Nem véletlenül találták ki az olimpiát sem.:Đ

#85 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 07. 14. 21:52

Ha megigéred h nem szolsz be baromságokat, akkor sztem i slehet normálisan tolni.
Meg sztem kérj bocsánatot azoktol akiknek nem tetszett a stilusod. Pl Aravistol is

#86 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 07. 14. 21:53

Idézet

Ha megigéred h nem szolsz be baromságokat, akkor sztem i slehet normálisan tolni.
Meg sztem kérj bocsánatot azoktol akiknek nem tetszett a stilusod. Pl Aravistol is
Arra azért várhatsz, de így is jó barát lettél:)

#87 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 07. 14. 21:56

Idézet

Idézet

Ha megigéred h nem szolsz be baromságokat, akkor sztem i slehet normálisan tolni.
Meg sztem kérj bocsánatot azoktol akiknek nem tetszett a stilusod. Pl Aravistol is
Arra azért várhatsz, de így is jó barát lettél:)
no majd meglátyjuk akkor...de baromságoktol tényleg kimélj.
Mugy ping pongozol te?

#88 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 07. 14. 22:00

Idézet

Idézet

Idézet

Ha megigéred h nem szolsz be baromságokat, akkor sztem i slehet normálisan tolni.
Meg sztem kérj bocsánatot azoktol akiknek nem tetszett a stilusod. Pl Aravistol is
Arra azért várhatsz, de így is jó barát lettél:)
no majd meglátyjuk akkor...de baromságoktol tényleg kimélj.
Mugy ping pongozol te?

A baromságoktól nem kímélhetlek a továbbiakban sem, mert az pozitív diszkrimináció lenne feléd, nézve,...múgy ja szoktam p-p ozni, -mások által jónak mondott játékos vagyok-
Egyszer majd játszunk egy meccset, ha összejön...

#89 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 07. 15. 10:07

Én leginkább focizni, és kosarazni szokta. Focizni bármikor, a haverokkal készített focipályán (elég jól sikerült), kosarazni inkább hétvégén, elmegyünk a suli tornatermébe.

#90 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 07. 15. 10:43

Én focizok, korlátlanul, sportszerűen, szép eredményekkel.Néha mikor unom magam és nemtok focizni, vagy csak szórakozni akarok, akkor kosarazok és kézizek is.Vízilabdázni is szoktam, néha teniszezni.Nemtom sportnak számítanak-e, de szoktam pókerezni, billiárdozni, a dartstól sem riadok vissza!Asszem ennyi, hacsak kinem hagytam valamit!

#91 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 09. 16. 15:17

Bicikli és kosár, ennyi.

#92 Felhasználó inaktív   machintos 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 863
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 09. 16. 15:27

én birkozok lassan 9 éve.Kép
nagyon kell vigyáznom magamra,mert belölem csak egy van.a többiek sokan vannak ök könnyebben potolhatok.

#93 Felhasználó inaktív   Kolipoki 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 535
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 01. 12. 23:45

Kéziztem, meg atlétikáztam, most focizni szoktam.
Ne lötyögtesd ki a pálinkát Afrikában józanok a gyerekek!

#94 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 01. 13. 07:23

általános iskolában atlétikára jártam. Mivel először el kellett dönteni hogy miben is vagyunk jók, kipróbáltunk mindent. Ez ment évekig. Így volt szerencsém rövid távban, hosszútávban, kültéren, fedett pályán egyaránt. Ugrottam távolt, dobtam gerelyt, hajítottam diszkoszt, futottam akadályt, ugrottam magasat. Mindemellett kemény tagja voltam a gimnasztika csapatnak. Így megismerhettem a talajtornát, felemás korlátot, gyűrűt, lovat, dobbantót. Ozt másik általánosba kerültem Így ezek abbamaradtak. Jött a kézilebda. Majd középiskolában nagyjából semmi, bár a végén nekiálltam TaiChi-zni, és ShenTao-zni. Azt csináltam két évig (egyfajta kungfu). Aztán nekiálltam edzéseken kívül is "otthon maszekban" az egyik legjobban tudó sráccal. Elég frankón nyomtuk, ennek folyományaként 2 hónap alatt háromszor tört el az orrom, és kaptam egy durva sérvet. Erre még rásegített hogy közben Yamakasi szerű gyakorlatokat is csinálgattam (szaltó előre-hátra, felügrás ide oda, onna le stb) Na ennek a vége műtét volt :Đ Műtét után már a kórházban elkezdtem a légzéstechnikák gyakorlását (tao, teknős, chi, stb) Majd fél év múlva visszamentem edzésre (shentao) de lábadozásom alatt sokkal többet fejlődtem mint az edzőpárom, így úgy döntöttem ennyi, abbahagyom. Azóta nagyon semmi sem volt. Néha ha rámjön, fél évig úszom, konditerembe járok, futok, mikor éppen mi. Volt hogy Balatonon öblöt úsztam (2002) de tavaly mindenféle előedzés nélkül megúsztam az öblöt is meg át is (3,6km, 5,2km). Most a súlyfeleslegem ledobása végett másfél hete futok, és tanulok ugrálókötelezni (ami nem is olyan könyű mint azt gondolnátok) mindenféle trükökkel. Le kéne dobnom egy tizest, mert a sport hiánya meglátszik.

Szép napot mindenkinek a sportoláshoz


Kép
Kép
Kép

#95 Felhasználó inaktív   CC001 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 18. 16:03

Kezdődik egy új műsor a Discoveryn, amelyben Peter Schmeichel körbeutazza Európát, hogy a lehető legpiszkosabb és -félelmetesebb melókat kipróbálja. Dániában pl. sertést termékenyít meg, az oroszoknál guberálókkal kell együttdolgoznia. Elég jópofának tűnik, hallott más is róla?

#96 Felhasználó inaktív   kasy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.042
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 18. 16:08

Idézet

Kezdődik egy új műsor a Discoveryn, amelyben Peter Schmeichel körbeutazza Európát, hogy a lehető legpiszkosabb és -félelmetesebb melókat kipróbálja. Dániában pl. sertést termékenyít meg, az oroszoknál guberálókkal kell együttdolgoznia. Elég jópofának tűnik, hallott más is róla?
Nem tom, hogy ismétlés vagy új szezon, de ez nem új műsör. Már megy egy ideje, a szomszédban is volt. Az ukránoknál.

#97 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 11. 06:15

Hát most láttam először értelmét a Wii Fitt-nek. Még a végén beszerzek egyet hogy asszony is sportolhasson!!! :Đ)
Wii Fitt FOREVER
Kép
Kép
Kép

#98 Felhasználó inaktív   Guppi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.681
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 11. 10:17

és mi lett az ugrókötelezéssel amiről tavaly írtál itt?? :Đ
I wanna waste her monthly blood
Wanna get some on my love
Wanna get some gasoline
And burn the house down

#99 Felhasználó inaktív   popely16 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 434
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 11. 10:43

Majd az is lessz wii n nem kell aggódni . :Đ
(\_/)
(O.o) <--Ez egy gonosz nyúl!
(>< )o

Segíts a nyúlnak elfoglalni a világot úgy, hogy bemásolod az aláírásodba  |^^^^^^^^^^^^^^| ||
|...BEER TRUCK..........| ||'|";, ___.
|_..._..._______===|=||_|__|..., ] -
"(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*** **''(@)
Tedd be a profilodba a BEER TRUCK-ot, hogy világuralomra törhessen!

#100 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 15. 13:32

http://www.youtube.c...h?v=o2VwnBU1-iU
Fair player a srác mi?

Kép
Kép
Kép

Téma megosztása:


  • (21 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó