HWSW Informatikai Kerekasztal: Sport-Ki? Mit? Mikor? - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (21 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Sport-Ki? Mit? Mikor?

#1 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 01. 02. 16:39

Van aki rendszeresen sportol, van aki csak neha-neha. Nos en sem sportolok rendszeresen. Altalaban az evszakhoz megfelelo sportot uzok. Telen sielek (ha tehetem), nyaron meg... tulajdonkeppen... en csak telen sportolokKép. Mind1. Szoval egyszer szeretnek golfozni. Az biztos fles kis jatekKép. De legjobban sielni szeretek. Egyszeruen nagyon jo erzes siklani lefele a dombrol, hegyrol. Korbeneze es csak a gyonyoru hegyes taj tarul a szemeid ele. Imadom ezt a sportot.








"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#2 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 01. 02. 18:14

Na rendszeres sport nálam is tabu. Igazából egy rakat sport van, amit nagyon ki szeretnék próbálni,de az a baj, hogy rohadt drágák. Gyakran szoktam biciklizni, ami talán sportnak is számít, a többi csak hobbi. Például biliárd, golf (én már csináltam, nekem nem nagyon jött be), gokart, paint-ball, jet-ski. Tök jó lehet siklóernyőzni például de ahhoz is sok money kéne. Egyszer a vitorlázórepülést is kipróbáltam, de az szintén nagyon drága sport. Szal sportolnék,d e ami tetszik az meg drága, így marad a jókis bringa Kép



#3 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 01. 02. 18:40

Sajnos ez tenyleg igy van. Azok a sportok amit gyakran nyomnak az mind nagyon sok penzbe kerulnek. Egyik ismerosommel peldaul siman vitorlaztunk. Az szinten nagyon jo. Csak hat mar maga a vitrolas sem olcso.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#4 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 01. 02. 20:42

Nekem is az egyik volt osztálytársam vitorlázik, mondjuk ő profi. Neki vannak szponzorai ezért jó. Viszont elkezdeni valamit úgy, hogy nem is tudod értesz-e a hozzá elég gáz, ha meg nem így vágsz bele, akkor a gatyád is rámegy, hiába lennél te jó benne.

#5 Felhasználó inaktív   Lord Mixxx 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 406
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 01. 03. 02:44

Rohan a vilag korulottem igy mar annak is orulok ha sikerul egy heten 3x lejutni edzoterembe, hogy atmozgassam az "izmokat" amik valahol szet vannak szorva rajtam. Igazsag tobb mindent szeretnek kiprobalni de eletem olyan szakasza zajlik amikor semmi sem biztos igy hat probalok reallisan gondolkozni, hogy mire van esely.
Have a good byte!!!

#6 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 02. 02. 20:30

Hat igen az ido soha sem eleg. De ha meg is kad idotok, es szeretitek a vizet akkor mindenfele keppen ajanlom a kajakot. Anno jo sokaig kajakoztam. Sot igen szep eredmenyeket ertem el. Imadom azt a sportot. De idovel meguntem, hogy mellete meg futni meg miegymast kellet csinalnom, igy abba hagytam. De azota is csak egy szep kajakrol almosom amivel lent a balcsin tolhatnam. Mindenkinek ajanlom a kiprobalasat. Igaz az igaziban igen nehez megulni.

Masik nagy tervem, ami valoszinu mar csak december vagy jovo januarban valosulhat meg, hogy megtanuljak snowboard-ozni. Remelem sikerul majd. Van aki uzi ezt a sportot? Ha igen akkor meseljen mar valéamit rola.


"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#7 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 02. 02. 21:17

Hehh, ez jó. Én is kajakoztam, monnyuk az csak nagyon hobbi szint volt. Olyan "kajakkal" nyomtam sokat, amit igazából nem kajaknak neveznék, hanem krokodil formájú úszó izének. Nyáron tök poén volt Kép Aztán egyszer Balcsin átültem egy igaziba, pff, wáá, én aszittem tudok kajakozni, francokat Kép Úgyhogy sztem maradok a krokodilnél KépKépKép

Snowboard, hmm, nemtom. Bocs ez nem az a hozzászólás amire vártál, mer én még soha életemben nem voltam síelni meg ilyen helyen Kép Pedig má összejöhetne egyszer Kép



#8 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 02. 02. 22:15

A krokodil tenyleg jo. En az iszonyat nadasban szoktam vele akciozni. Igaz kajakba en kb 9 vesen ultem eloszor. Na az volt komoly, novemberben ugy tanultam meg, hogy a **** (by baalint) hideg dunaban kezzel kellet eveznem. Szerencsere nem borultam be.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#9 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 02. 03. 07:04

Jaja, én is nádsban, tök LOL Kép
Novemberbenm Dunában, na az szép lehetett. Én még most se vágom különben ki az az észlény , aki Dunában fürdik, már a gondolattól is undorodom... Akkor meg beleborulni, wáááh...

#10 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 02. 03. 17:19

Azert volt szerencsem beleborulni. Az iszonyat duna kozepen...mire kiusztam kajakkal egyutt...pfff. De utolag ugy gondolom megerte. Nem akarmi pl budapest bajnoksagon 3 helyezes. Meg aztan orszagoson is voltunk 3-ikok. Szoval nagyon jo erzes volt nyerni. Csak hat a futas mint sport nem a kedvencem. Sajnos az edzes-be beletartozot az is. Lagymanyosi hidtol egeszen a lenti M0-as hidig le futni meg vissza. Na az mindennel szornyubb volt.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#11 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 02. 03. 22:03

Pfu, az szép túra. Én anno suliban futottam utoljára, de az az 5km elég volt bőven. Én inkább bringázok. Nyáron túra nagyszüleimhez, 150km :Đ) Csak az volt a baj, hogy egyedül, mer nincs még egy ilyen őrült Kép Megérkeztem kérdezték, hogy raktam föl a vonatra a biciklit, na mondom vazz, jó vicc, szétetekerem magam, azt itt humorizálnak :DDD

#12 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 02. 03. 22:13

Hat hallod az tenyleg nem semmi. 150km... Ezt igy en elkepzelni nem tudom. Jezusom...Kép. Regen en is kerekparoztam. Csak ez a mostani idojaras mar nekem nem fekszik. Nyaron dogmeleg, telen jeghideg. A ketto kozot meg nem sok atmenet van. Pedig regen mikor meg igazi tavaszunk, meg oszunk volt mennyit nyomtam. 150km-t mennyi ido alat sikerult lenyomnod?
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#13 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 02. 03. 23:16

Hát én is azér olyan útvonalon mentem, ha vmi gebasz van, akkor vonatra rakom a gépet, azt annyi Kép De végülis bírtam, pedig azelőtt csak 40-50kmeket voltam max, esetleg néha 70-et. 6-kor indultam, aztán a nagy hőségben 12-14 pihi, de végülis 15-16h fele ott voltam, szal egész jól bejött a 18-20-as tempó. Bár előre megterveztem, hogy 20szal megyek, eleinte 25-30-at tekertem, merthogy úgyis belassulok, és igazam is lett Kép 80km körül kezdtem el érezni, hogy lehet gázos lesz a dolog Kép de aztán végülis összeszedtem magam, bár mikor odaértem kajáltam egy kiadósat Kép Az meg monnyuk a másik, hogy csomagom nem nagyon volt szerencsére, csak a 2+1L-es vizespalack Kép
De akkoris szeretek bringázni, és azért jó mert oylan útvonalat találtam 70%-ban ahol nem jár szinte semmi, de betonút van, tehát járható. Csak szél ne legyen, mer Alfölön az elég lol KépKépKép

#14 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 02. 06. 19:28

Gyuras, hetenet ketszer, ha van ra idom, kb 1 ora, mert otbbet nem birok ekkora sulyokkal... Kép
Kép

#15 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2004. 03. 02. 13:36

A rémesen durva és fárasztó vizsgaidőszak után itt pihentem ki fáradalmaimat:

http://www.ski-reiteralm.at

...de hogy ne legyen olyan unalmas egész héten ugyanott síelni ezért áttugrottunk a szomszédos gleccserre, tehát ide:

http://www.dachstein.at

....most hogy meg itthon vagyok csak hétvégenként járunk síelni az alábbi helyre:

http://www.stuhleck.com/panorama.php

Azért ilyenkor örülök hogy nem az ország közepén lakom és fél óra alatt ott vagyok a sípályán.Kép



#16 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 11. 04:27

Az en sielesem sajnos csufos veget szenvedet, nemi nemu akadalyokba utkozes veget... Csak azt tudnam, hogy minek az a franya utlevel... :Đ
Kép

#17 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 31. 20:29

Mostanaban felotlott bennem, hogy vissza megyek kajakozni. Az fles idoszak volt. Mondjuk nem szerettem a futas reszet, sot gyuloltem. De mostanaban, igen sok kedvem lenne kajakozni, csak hat venni nem tudok magamnakKép, draga az... Valaki nem kajakozot itt veletlenul? Ha igen akkor nem tud jo hajot olcson?
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#18 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 31. 21:15

én is terveztem hogy visszamegyek rugbyzni, de marha lusta vagyok rá ....:Đ

viszont szeptembertol elkezdek Iaido-zni! Kép


Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#19 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 31. 21:34

Mi az a Iaido??
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#20 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 06. 01. 07:57

talán az a legpontosabb magyarázat, hogy gyorskardrántás. :Đ
Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

Téma megosztása:


  • (21 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó