HWSW Informatikai Kerekasztal: Guitar Hero & Rock Band - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (4 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Guitar Hero & Rock Band

#61 Felhasználó inaktív   sqa111 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 01. 21:07

Idézet

RB dobot egyelőre nem igazán fogsz találni kishazánkban, talán pár hónap múlva, mert behozzák a RB játékokat, és remélhetőleg a hangszereket is. ION tényleg drága mulatság. Házi javítás működhet. Milyen dobod van? RB, vagy RB2? Házilag is biztos meglehet javítani, bár azt nem írtad hogy konkrétan mi baja. Van még a GoodWood készlet, mellyel az eredeti padokat cserélheted minőségi darabokra, ez most jelenleg 37800 Ft körül lenne szállítással. Ha mindenképpen gyorsan szükséged van dobra akkor alternatíva a GH dobkészlet 28-35 k Ft-ért. Írd le, hogy konkrétan mi baja a dobodnak, ha lehet képeket is post-olj és akkor megpróbálok segíteni.
RB dob, még a Platinum-ban vettem, akkor még csak amcsi volt és 36 000ft volt az ára. A jelenlegi állapota az elég siralmas, teljesen használhatatlan. Először a sárga padból tört le kb a harmada, de a keret egyben tartotta, meg a gumi réteg (vagy mi az a szürke) sem szakadt el. Viszont ha a letört részre ütöttem, akkor kevésbé akarta bevenni. Aztán ugyanez lett a kékkel és a pirossal is, utóbbinak átszakadt az a vacak is. Aztán szétszedtem és az a lapos érzékelő meg volt repedve többnek is és ahogy szedtem le azt a ragasztószalagot, letört belőle több kisebb darab is. Szóval padoknak annyi, meg szerintem az érzékelőkből is 2. Viszont a lábdob érdekes módon tökéletes (erre úgy tudom, többet panaszkodnak).
Utánanéztem a GoodWood padoknak és ez tényleg elég okos megoldásnak tűnik, érzékelők is vannak hozzá, tehát ennyiért már újra 100%-os lenne a dob. Sőt, 120%, mert képek meg review alapján sokkal komolyabb, mint a gyári. Egy GH dob sem sokkal olcsóbb és akkor egy rosszabb minőségű dobom van, meg egy sz*r. :Đ

#62 Felhasználó inaktív   Noel Ryyka 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 109
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 04. 14:10

Idézet

Idézet

RB dobot egyelőre nem igazán fogsz találni kishazánkban, talán pár hónap múlva, mert behozzák a RB játékokat, és remélhetőleg a hangszereket is. ION tényleg drága mulatság. Házi javítás működhet. Milyen dobod van? RB, vagy RB2? Házilag is biztos meglehet javítani, bár azt nem írtad hogy konkrétan mi baja. Van még a GoodWood készlet, mellyel az eredeti padokat cserélheted minőségi darabokra, ez most jelenleg 37800 Ft körül lenne szállítással. Ha mindenképpen gyorsan szükséged van dobra akkor alternatíva a GH dobkészlet 28-35 k Ft-ért. Írd le, hogy konkrétan mi baja a dobodnak, ha lehet képeket is post-olj és akkor megpróbálok segíteni.
RB dob, még a Platinum-ban vettem, akkor még csak amcsi volt és 36 000ft volt az ára. A jelenlegi állapota az elég siralmas, teljesen használhatatlan. Először a sárga padból tört le kb a harmada, de a keret egyben tartotta, meg a gumi réteg (vagy mi az a szürke) sem szakadt el. Viszont ha a letört részre ütöttem, akkor kevésbé akarta bevenni. Aztán ugyanez lett a kékkel és a pirossal is, utóbbinak átszakadt az a vacak is. Aztán szétszedtem és az a lapos érzékelő meg volt repedve többnek is és ahogy szedtem le azt a ragasztószalagot, letört belőle több kisebb darab is. Szóval padoknak annyi, meg szerintem az érzékelőkből is 2. Viszont a lábdob érdekes módon tökéletes (erre úgy tudom, többet panaszkodnak).
Utánanéztem a GoodWood padoknak és ez tényleg elég okos megoldásnak tűnik, érzékelők is vannak hozzá, tehát ennyiért már újra 100%-os lenne a dob. Sőt, 120%, mert képek meg review alapján sokkal komolyabb, mint a gyári. Egy GH dob sem sokkal olcsóbb és akkor egy rosszabb minőségű dobom van, meg egy sz*r. :Đ
lábdobpedálra azért szoktak panaszkodni, mert eltörik az a gyenge műanyag

#63 Felhasználó inaktív   Adam360 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 12. 17:33

Mennyibe kerül a The Beatles:Rock Band 1db gitárral?

#64 Felhasználó inaktív   Crysisman 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.268
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 12. 17:37

Idézet

Mennyibe kerül a The Beatles:Rock Band 1db gitárral?
link

#65 Felhasználó inaktív   Adam360 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 12. 18:19

Idézet

Idézet

Mennyibe kerül a The Beatles:Rock Band 1db gitárral?
link
Köszi a "segítséget", én is így próbáltam, és mivel nem találtam meg, ezért kérdeztem itt...

#66 Felhasználó inaktív   Crysisman 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.268
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 12. 18:21

Idézet

Idézet

Idézet

Mennyibe kerül a The Beatles:Rock Band 1db gitárral?
link
Köszi a "segítséget", én is így próbáltam, és mivel nem találtam meg, ezért kérdeztem itt...
akkor bocs azt hittem megin valaki aki nem tudja használni a googlet.

#67 Felhasználó inaktív   Adam360 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 12. 18:26

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Mennyibe kerül a The Beatles:Rock Band 1db gitárral?
link
Köszi a "segítséget", én is így próbáltam, és mivel nem találtam meg, ezért kérdeztem itt...
akkor bocs azt hittem megin valaki aki nem tudja használni a googlet.
Nem gáz. Próbáltam én, csak a magyarországi árakról nincs semmi.

#68 Felhasználó inaktív   Dzsekk 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.104
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 14. 17:21

Videófelvétel a péntek esti Guitar Hero partiról.
[ZeneTárs] - A zene Mindenkié!

#69 Felhasználó inaktív   Circa001 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 445
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 15. 10:49

Sziasztok! Tudja valaki, hogy hol találok olcsó új vagy alig használt gitárt xbox-hoz? Monduk például egy Gibson X-plorer-t!
puruttya

#70 Felhasználó inaktív   Noel Ryyka 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 109
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 20. 21:43

The Beatles Rock Band elvileg a most következő héten várható. Kiszerelések: standalone játék, value bundle: játék + RB1 hangszerek, premium bundle: játék + beatles hangszerek(höfner basszusgitár van gitár gyanánt a csomagban)

GH gitárt gyakorlatilag bárhol találsz, WT gitár önmagában 16-17 ezerért kelleti magát,

#71 Felhasználó inaktív   Jety 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 10. 29. 23:32

Sziasztok!
Guitar hero world tourt szeretnék venni PC re és lenne pár kérdésem.
1. Valahogyan le lehet rá tölteni számokat? Ahogyan konzolokra. Van e valami módszer, ha nem is játékon belül, hanem valami külső hack progival, ami pl elhiteti egy szerverrel, hogy én egy PS3 vagyok.
2. Ha van 2 gitár akkor csak úgy lehet, hogy egyik basszzus másik szóló, vagy lehetünk mind a 2en szóló gitárosok?
3. A dobról mi a véleményetek? Nehézségre gondolok, vagy ugyanúgy megszokható mint gitár? A szabadon dobolás az mennyire élethű?

#72 Felhasználó inaktív   g.man580 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 44
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 12. 04. 17:50

Sziasztok!
Ma vettem meg a guitar hero world tour solo guitar packot és arra lennék kíváncsi hogy a nem eredeti gh3:Legends of rock-ba és a gh:aerosmith-ba miért nem tudok gitárral játszani??kell valami patch hozzá?
Előre is köszi a segítséget!

#73 Felhasználó inaktív   Kyuubi 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.290
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 12. 04. 18:13

Idézet

Sziasztok!
Ma vettem meg a guitar hero world tour solo guitar packot és arra lennék kíváncsi hogy a nem eredeti gh3:Legends of rock-ba és a gh:aerosmith-ba miért nem tudok gitárral játszani??kell valami patch hozzá?
Előre is köszi a segítséget!
Elvileg működnie kéne, szal csak egy tanácsom lehet... Menj el a boltba és vedd meg a két játékot, utána működni fog Kép
"What is dead may never die, but rises again, harder and stronger."

#74 Felhasználó inaktív   g.man580 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 44
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 12. 04. 19:09

Idézet

Idézet

Sziasztok!
Ma vettem meg a guitar hero world tour solo guitar packot és arra lennék kíváncsi hogy a nem eredeti gh3:Legends of rock-ba és a gh:aerosmith-ba miért nem tudok gitárral játszani??kell valami patch hozzá?
Előre is köszi a segítséget!
Elvileg működnie kéne, szal csak egy tanácsom lehet... Menj el a boltba és vedd meg a két játékot, utána működni fog Kép
Hát igen csak azért 24eft kiadás után nem szeretnék még 20eft-t kiadni de azért köszi :Đ

#75 Felhasználó inaktív   g.man580 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 44
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 12. 04. 21:53

Idézet

Idézet

Idézet

Sziasztok!
Ma vettem meg a guitar hero world tour solo guitar packot és arra lennék kíváncsi hogy a nem eredeti gh3:Legends of rock-ba és a gh:aerosmith-ba miért nem tudok gitárral játszani??kell valami patch hozzá?
Előre is köszi a segítséget!
Elvileg működnie kéne, szal csak egy tanácsom lehet... Menj el a boltba és vedd meg a két játékot, utána működni fog Kép
Hát igen csak azért 24eft kiadás után nem szeretnék még 20eft-t kiadni de azért köszi :Đ
Na megoldódott a probléma fel kellett patchelni 1.3-ra és már megy is a gitár.

#76 Felhasználó inaktív   Dzsekk 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.104
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 30. 22:58

Lehet hülyeség amit kérdezek, de egy GH demóban (bármelyik) hány szám található? Kép
[ZeneTárs] - A zene Mindenkié!

#77 Felhasználó inaktív   gerelysa20 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 29
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 03. 02. 11:59

Idézet

Idézet

Idézet

RB dobot egyelőre nem igazán fogsz találni kishazánkban, talán pár hónap múlva, mert behozzák a RB játékokat, és remélhetőleg a hangszereket is. ION tényleg drága mulatság. Házi javítás működhet. Milyen dobod van? RB, vagy RB2? Házilag is biztos meglehet javítani, bár azt nem írtad hogy konkrétan mi baja. Van még a GoodWood készlet, mellyel az eredeti padokat cserélheted minőségi darabokra, ez most jelenleg 37800 Ft körül lenne szállítással. Ha mindenképpen gyorsan szükséged van dobra akkor alternatíva a GH dobkészlet 28-35 k Ft-ért. Írd le, hogy konkrétan mi baja a dobodnak, ha lehet képeket is post-olj és akkor megpróbálok segíteni.
RB dob, még a Platinum-ban vettem, akkor még csak amcsi volt és 36 000ft volt az ára. A jelenlegi állapota az elég siralmas, teljesen használhatatlan. Először a sárga padból tört le kb a harmada, de a keret egyben tartotta, meg a gumi réteg (vagy mi az a szürke) sem szakadt el. Viszont ha a letört részre ütöttem, akkor kevésbé akarta bevenni. Aztán ugyanez lett a kékkel és a pirossal is, utóbbinak átszakadt az a vacak is. Aztán szétszedtem és az a lapos érzékelő meg volt repedve többnek is és ahogy szedtem le azt a ragasztószalagot, letört belőle több kisebb darab is. Szóval padoknak annyi, meg szerintem az érzékelőkből is 2. Viszont a lábdob érdekes módon tökéletes (erre úgy tudom, többet panaszkodnak).
Utánanéztem a GoodWood padoknak és ez tényleg elég okos megoldásnak tűnik, érzékelők is vannak hozzá, tehát ennyiért már újra 100%-os lenne a dob. Sőt, 120%, mert képek meg review alapján sokkal komolyabb, mint a gyári. Egy GH dob sem sokkal olcsóbb és akkor egy rosszabb minőségű dobom van, meg egy sz*r. :Đ
lábdobpedálra azért szoktak panaszkodni, mert eltörik az a gyenge műanyag
Igen...nekem el is tört :-D. de a goodwood-on kívül tudom ajánlani a rockbandparts.com-ot. Ott is van néhány jó pad a dobhoz

Téma megosztása:


  • (4 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó