HWSW Informatikai Kerekasztal: Guitar Hero & Rock Band - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (4 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Guitar Hero & Rock Band

#1 Felhasználó inaktív   Dzsekk 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.104
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 24. 16:01

Üdv!

Remélem nincs ilyen topic, én nem találtam. Ide jöhet minden Guitar Hero- és Rock Band résszel kapcsolatos kérdések, tapasztalatok, újítások, stb-stb.

Az én első kérdésem, hogy a most megjelent PC-s GH: World Tour-on belül lelehet tölteni számokat, csakúgy mint a konzolos verzióknál? Ennél is hetente frissül a lista, vagy ezt elhanyagolják?

Másik, hogy az X-plorer gitáron kívül ki tud mást ami jó PC-hez és viszonylag olcsó? Az X-nek nem tetszik a külseje, igaz 8e-ért lehet kapni, World Tour-ost szemeztem ki, de külön azt nem látom árusítani. Köszi! Kép
[ZeneTárs] - A zene Mindenkié!

#2 Felhasználó inaktív   Dzsekk 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.104
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 24. 16:06

Gitár és dob kompatibilitási lista

Kép

[ZeneTárs] - A zene Mindenkié!

#3 Felhasználó inaktív   huszti 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 438
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 24. 16:25

Mostanában gondolkoztam el ezen, hogy nyitni kéne ilyen témát, mert én se találtam. Egy hete kaptam szülinapomra testvéremtől gitárt, pont x-plorert. Amúgy szerintem jó kis játék, de úgy az igazi, ha többen nyomjátok. Nekem sak Guitar Herom van hozzá, a Rock Band jobb?

#4 Felhasználó inaktív   Dzsekk 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.104
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 24. 16:59

Idézet

Mostanában gondolkoztam el ezen, hogy nyitni kéne ilyen témát, mert én se találtam. Egy hete kaptam szülinapomra testvéremtől gitárt, pont x-plorert. Amúgy szerintem jó kis játék, de úgy az igazi, ha többen nyomjátok. Nekem sak Guitar Herom van hozzá, a Rock Band jobb?

Rock Band csak akkor jobb szerintem, ha tényleg van egy kisebb zenekarod, van egy dobosod, két gitáros meg az énekes. Ha csak gitár, akkor szerintem jó a Guitar Hero is.

Az X-plorer neked mihez van, milyen gépezethez? Tudnál mondani róla egy-két tapasztalatot? Nekem PC-hez kéne, mert ez a legolcsóbb és mindenhol ezt árulják csak, csak a külseje ami nem vonz.
[ZeneTárs] - A zene Mindenkié!

#5 Felhasználó inaktív   wolf15 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.360
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 24. 17:25

Idézet

Nekem PC-hez kéne, mert ez a legolcsóbb és mindenhol ezt árulják csak, csak a külseje ami nem vonz.
Most nem azért...de gamelés közben sztem nem azt fogod majd nézegetni,h hogy néz ki:) Max 2 szám közt,vagy ha 'ott áll a sarokban' .^^
..::Become a Legend 2009 - 2010 - 2011 - 2012 ::..

#6 Felhasználó inaktív   Dzsekk 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.104
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 24. 17:34

Idézet

Most nem azért...de gamelés közben sztem nem azt fogod majd nézegetni,h hogy néz ki:) Max 2 szám közt,vagy ha 'ott áll a sarokban' .^^

Ez igaz, én csak nem ezt a gitárformát szoktam meg, ennyi csupán. Kép De ha nem lesz más, úgyis ez marad, szóval...Kép

Az igazi fontos kérdés, hogy PC-n ugyanúgy működik ez a zeneletöltősdi?

Még egy új: A GH5 szerintetek fog jönni PC-re is? Tudtommal 3 rész van jelenleg amit kihoztak PC-re is. (Legends of Rock, World Tour, Aerosmith)
[ZeneTárs] - A zene Mindenkié!

#7 Felhasználó inaktív   Noel Ryyka 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 109
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 24. 17:55

Szerintem nem lesz zeneletöltősdi a PC-s játéknál. Gondolj bele, például hogyan fizetnéd ki? Steam lehetne egy alternatíva, de szerintem nem sok esély van arra, hogy legyen letöltés.

PC-s GH jtáékokhoz akármelyik Xbox 360-as gitárt lehet használni, ezt tapasztalatból mondom. A vezetéknélkülieket egy Microsoft Xbox 360 Wireless Gaming Receiver for Windows nevű kis kütyüvel használhatod gépen.

#8 Felhasználó inaktív   Noel Ryyka 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 109
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 24. 18:00

Ja, meg a GH 5 mire PC-re ideér ha Metallica-t és a Smash Hits-et is portolni akarják, akkor szerintem rengeteg idő lesz...

Amúgy ti hogy vagytok a lag beállításokkal? Nekem minden PC-s GH játék laggolt. Mármint, úgy, hogy a videó és a hang szét van csúszva és a pengetést is később veszi be. Menübe hiába próbáltam beállítani, sose javult meg. Képernyő miatt nem lehet, mert ugyanazon a monitiron játszottam már X360-on GH 3-at és WT-t és semmiféle beállítás nem kellett.

#9 Felhasználó inaktív   Dzsekk 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.104
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 24. 18:02

Idézet

Szerintem nem lesz zeneletöltősdi a PC-s játéknál. Gondolj bele, például hogyan fizetnéd ki? Steam lehetne egy alternatíva, de szerintem nem sok esély van arra, hogy legyen letöltés.

PC-s GH jtáékokhoz akármelyik Xbox 360-as gitárt lehet használni, ezt tapasztalatból mondom. A vezetéknélkülieket egy Microsoft Xbox 360 Wireless Gaming Receiver for Windows nevű kis kütyüvel használhatod gépen.

Én arra gondoltam, hogy Xbox Live-on keresztül működhetne ez. De ha jönni fognak az új részek is PC-re, nem fogok nagyon haragudni...Kép

Köszi az infót!Kép
[ZeneTárs] - A zene Mindenkié!

#10 Felhasználó inaktív   Dzsekk 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.104
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 24. 19:13

Idézet

Ja, meg a GH 5 mire PC-re ideér ha Metallica-t és a Smash Hits-et is portolni akarják, akkor szerintem rengeteg idő lesz...

Amúgy ti hogy vagytok a lag beállításokkal? Nekem minden PC-s GH játék laggolt. Mármint, úgy, hogy a videó és a hang szét van csúszva és a pengetést is később veszi be. Menübe hiába próbáltam beállítani, sose javult meg. Képernyő miatt nem lehet, mert ugyanazon a monitiron játszottam már X360-on GH 3-at és WT-t és semmiféle beállítás nem kellett.

Billentyűvel nekem nem laggol. Kép Írok majd, hogy milyen, mihelyst meglesz a gitárom.Kép

Egyébként az nem lehet, hogy gyengébb hozzá a géped? Egy 2 magos CPU alap neki. Kép
[ZeneTárs] - A zene Mindenkié!

#11 Felhasználó inaktív   Noel Ryyka 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 109
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 24. 19:23

Idézet

Idézet

Ja, meg a GH 5 mire PC-re ideér ha Metallica-t és a Smash Hits-et is portolni akarják, akkor szerintem rengeteg idő lesz...

Amúgy ti hogy vagytok a lag beállításokkal? Nekem minden PC-s GH játék laggolt. Mármint, úgy, hogy a videó és a hang szét van csúszva és a pengetést is később veszi be. Menübe hiába próbáltam beállítani, sose javult meg. Képernyő miatt nem lehet, mert ugyanazon a monitiron játszottam már X360-on GH 3-at és WT-t és semmiféle beállítás nem kellett.

Billentyűvel nekem nem laggol. Kép Írok majd, hogy milyen, mihelyst meglesz a gitárom.Kép

Egyébként az nem lehet, hogy gyengébb hozzá a géped? Egy 2 magos CPU alap neki. Kép
Nekem billentyűvel is laggol, dobot azzal nyomomKép

C2D E8400 @ 3.2Ghz, HD4850, 4 Gb RAM...szerintem nem gyenge, a 3Ghz-es P4-es Radeon 9600-ason is így laggol

#12 Felhasználó inaktív   Dzsekk 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.104
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 25. 16:28

Nos, megvettem az X-plorer gitárt akciós áron, újonnan 6ezerért! Fel lett teljesen matricázva, így viszont nagyon tetszett már mindenkinek. Kép Ma egész nap ezt nyúzzuk, de én nem vettem észre laggolást gitárral sem, pedig nekem kb. fele olyan gépem van. (C2D 2.2Ghz, 2Gb, 8600GT)
[ZeneTárs] - A zene Mindenkié!

#13 Felhasználó inaktív   Noel Ryyka 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 109
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 25. 17:29

Amúgy Dzsekk te melyik GH játékkal játszol? Eredeti? Ha igen, akkor online milyen?

#14 Felhasználó inaktív   huszti 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 438
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 25. 18:24

Tudom már 1 kicsit késő, de én Xboxon játszom. És amúgy a vezetékes cuccok a boxhoz mind jó PC-hez is, mivel USB-sek.

#15 Felhasználó inaktív   Pezsgő 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.451
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 25. 18:36

Nincs itt senki aki ps3as és ghzik és megvan neki a Metallica cseryn kivüül:D
Uncharted 2 Stats Card by JAKPRO.net - Dragon6991

#16 Felhasználó inaktív   Dzsekk 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.104
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 26. 18:16

Idézet

Amúgy Dzsekk te melyik GH játékkal játszol? Eredeti? Ha igen, akkor online milyen?

A GH3 és a GH:WT van meg, de az utóbbi sokkal jobb szerintem. Kép Az meg lényegtelen honnan..Kép Szóval passz..
[ZeneTárs] - A zene Mindenkié!

#17 Felhasználó inaktív   Dzsekk 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.104
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 29. 16:04

Ki milyen fokozaton nyüstöli? Én most próbálgatom hardon, de tökéletesen csak mediumon megy még mindig. Kép
[ZeneTárs] - A zene Mindenkié!

#18 Felhasználó inaktív   wolf15 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.360
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 29. 17:30

Idézet

Ki milyen fokozaton nyüstöli? Én most próbálgatom hardon, de tökéletesen csak mediumon megy még mindig. Kép
A World Tour-t végigvittem gitárosként.Szintén medium-on.Az 5 húr már vhogy nem megy.A kisujjam nem áll rá az 5ikreKép
Egy szám sikerült 100%-ra így,2nél meg egyszer pengettem félre:)

Am. csak én vagyok béna v tényleg nem lehet állítani a gombkiosztást?
..::Become a Legend 2009 - 2010 - 2011 - 2012 ::..

#19 Felhasználó inaktív   Pezsgő 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.451
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 29. 17:41

Idézet

Idézet

Ki milyen fokozaton nyüstöli? Én most próbálgatom hardon, de tökéletesen csak mediumon megy még mindig. Kép
A World Tour-t végigvittem gitárosként.Szintén medium-on.Az 5 húr már vhogy nem megy.A kisujjam nem áll rá az 5ikreKép
Egy szám sikerült 100%-ra így,2nél meg egyszer pengettem félre:)

Am. csak én vagyok béna v tényleg nem lehet állítani a gombkiosztást?
Én nekme 1honapja van meg a Metallica 1honapja is GH
-zokKép És mediumon kitoltam..Most Hardon megcsinálom a Guitart majd elkezdem az expertet bass ba majd gitárba ez a tervem ..Aztán már a GH 5t expert tudással szeretném megvenni a megjelenéskor..Kép
Uncharted 2 Stats Card by JAKPRO.net - Dragon6991

#20 Felhasználó inaktív   wolf15 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.360
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 29. 17:46

Idézet

Én nekme 1honapja van meg a Metallica 1honapja is GH
-zokKép És mediumon kitoltam..Most Hardon megcsinálom a Guitart majd elkezdem az expertet bass ba majd gitárba ez a tervem ..Aztán már a GH 5t expert tudással szeretném megvenni a megjelenéskor..Kép
Jó,de gondolom neked van hozzá gitárod,úgy sztem könnyebb...én bill-en nyomom:)
..::Become a Legend 2009 - 2010 - 2011 - 2012 ::..

Téma megosztása:


  • (4 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó