HWSW Informatikai Kerekasztal: Vegyesfelvágott, vélemények SZIMULÁTOR ügyekben - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (3 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Vegyesfelvágott, vélemények SZIMULÁTOR ügyekben

#21 Felhasználó inaktív   nfs world 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 17
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 02. 14. 18:30

Idézet

Idézet

Sziasztok! Kezdő vagyok. Vettem egy botkormány játékvezérlőt, van egy jó erős PC-m. Nagyon szeretnék egy könnyen játszható, élvezetes repülős szimulátort, aminek gyönyörű grafikája van, könnyen vezethető botkormány játékvezérlővel. Nem annyira a stratégiai megoldások, hanem a repülőgép vezetésének élvezete érdekel. Persze nem zavar, ha lőni is lehet, de nem az a fő cél. Réges régen vezettem igazi repülőgépet is, nosztalgiázni szeretnék. Ajánljatok valamit nekem is! Jó lenne, ha nem kéne hozzá felsőfokú angol nyelvvizsga... Előre is köszi.

Szia!

Nem írtad hogy milyen gépen szeretnél nosztalgiázni?!

Tudom ajánlani az IL2 Sturmovik-ot.Nagyon szép a grafika és sokáig lehet benne repülni az ütközetig.Asszem elég valósághü.Szuperszónikus gépnél a lock-on-t tudnám ajánlani de én ahhoz kevés vagyok meg lehet hogy a gépem is.Helyette játszom az F-22 ADF-el.

Hát ennyit tudtam segiteni

csáKép

hello!
Énis az il-2 t tom ajánlani .Ennek 3 része van de2 szentem inkább csak kiehésitü. én a második résszel az il-2sturmovik: forgotten battlessel játccok a harmadik rész dvd-s azaz il-2sturmovik 1946.a forgotten batlles nekem magyar de angolul szereztem meg és ugy se volt gond kezelni(és én se naon tok angolul).

#22 Felhasználó inaktív   nfs world 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 17
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 02. 14. 18:32

mi kell ahoz h az il-2sturmovik forgotten battlessel neten tuggyak nyomulni??

#23 Felhasználó inaktív   nfs world 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 17
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 02. 14. 18:38

Idézet

Idézet

Kérlek mondjatok valami jó repülőgépszimulátort! Ki vagyok éhezve :Đ


Lock On: Modern Air Combat
(Már csak a nevem miatt is Kép)
il-2sturmovik (1 cd)
il-2sturmovik forgotten battles (2cd)
il-2sturmovik 1946 (dvd) ez a játék magába foglalja a forgotten battlest, a pacific fighterst és új repülöket uj hejszineket is tartalmaz!!!!!!

#24 Felhasználó inaktív   hzoli22 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 02. 15. 10:15

sziasztok nem tudja valaki nekem megmondani hogy a Blazing Angels-Squadros of wwii Játékhoz honnan tudnák cracket leszedni vagy esetleg valakinek nincs hozzá? Kép

#25 Felhasználó inaktív   General Thomas 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.941
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 02. 15. 15:29

Itt nem támogatjuk a warezt, ezért sajnos nem tudjuk.
"Az élet szép, csak mindig jön valami és elszúrja" Myko Alto

"Did you know your phone is dead? Do you ever recharge the batteries?"
"They recharge? I just keep buying new phones."
House MD

#26 Felhasználó inaktív   nfs world 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 17
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 02. 15. 16:01

helo!
Leszedtem az il-2:fb -hez egy 2.04 - es patch-t és nem akar elindulniEz mitöl van?

#27 Felhasználó inaktív   nfs world 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 17
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 02. 15. 16:31

Nincs warez ezen a fórumon, se nekünk se neked!

#28 Felhasználó inaktív   Gula 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 170
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 20. 20:50

helo van egy repcsis játékom mégpedig a strike fighter gold arra lennék kíváncsi hogy ismeri e valaki?...és ha igen akkor hogy boldogúl vele mert brutálnehéz

#29 Felhasználó inaktív   cemi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 02. 02:27

Az Ace Combat 6-tal valaki nyomta esetleg?Valamiféle vélemény érdekelne, mert a videok alapján jó kis csatásnak igérezik csak a trailerek alapján nem tom megmondani hogy mégis...Ha valaki játszott vele és megéri kérem szoljon-mert már a Hawx-ra még sokat kell várni addig meg egy kicsit nem ártana magamat lekötni

köszi mindent


 


#30 Felhasználó inaktív   Lock 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 314
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 29. 09:18

Idézet

Az Ace Combat 6-tal valaki nyomta esetleg?Valamiféle vélemény érdekelne, mert a videok alapján jó kis csatásnak igérezik csak a trailerek alapján nem tom megmondani hogy mégis...Ha valaki játszott vele és megéri kérem szoljon-mert már a Hawx-ra még sokat kell várni addig meg egy kicsit nem ártana magamat lekötni

köszi mindent



ACE combatról nem tudok semmit (nem csak konzolra jön?), de a HAWX nekem nem jött be. Szép, meg hangulatos, csak irreális. Irányítás is, meg az egész megoldás, hogy mindig rögtön a közepébe csöppensz az akciónak... se leszállás, se felszállás... se 15 perc, mire a célhoz érsz... nekem ezek hiányoznak.... istenuccse. Kép

Illetőleg ha már szimulátorokról van szó, nálam a katonai akció szimulátorok is szimulátorok, tehát nagyon várom az ARMA 2-t ...Kép


#31 Felhasználó inaktív   dareal 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 3.577
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 29. 10:06

Idézet

Idézet



ACE combatról nem tudok semmit (nem csak konzolra jön?), de a HAWX nekem nem jött be. Szép, meg hangulatos, csak irreális. Irányítás is, meg az egész megoldás, hogy mindig rögtön a közepébe csöppensz az akciónak... se leszállás, se felszállás... se 15 perc, mire a célhoz érsz... nekem ezek hiányoznak.... istenuccse. Kép

Illetőleg ha már szimulátorokról van szó, nálam a katonai akció szimulátorok is szimulátorok, tehát nagyon várom az ARMA 2-t ...Kép
a HAWX szerintem rettenetesen rossz lett. még az arcade lövöldözős kategóriában is. sajnos azonban pc-n nincs más, ami az arcade stílust képviselné. az ACE combat konzolos, viszont sokkal sokkal jobb és élvezeteesebb, mint a HAWX.
az általad említett hiányosságok és a reális repülési élmény pótlására javaslom az X-Plane-t és az MS FSX-et. noha az X-Plane esetén adott a lehetőség a lövöldözésre, nem olyan egyszerű. mivel ez egy ízig-vérig szimulátor, adott esetben még a felszállás is problémás lehet, a cél befogásáról, követéséről és sikeres leszedéséről nem is beszélve :Đ
igazából ezt szimulátor addiktoknak javasolnám, de azoknak naaaaaaaagyon!
MS FSX esetén nincs mód a lövöldözésre (noha 1-2 plugin ezt képes lekezelni, sőt, elég masszív küldetéseket lehet csinálni, de online repkedés esetén szerintem plugin-nel sem működik a másik leszedése), kevésbbé szimulátor, mint az X-Plane (bár tegyük hozzá, hogy én mind a kettővel masszívan repkedem és nem vettem észre azt, hogy az MS FSX kevésbbé lenne szimulátor (meghibásodásokon kívül)), alapjában véve a táj szebb és talán igaznak mondható, hogy jóval több a fizetős, igényes kiegészítő (free kiegek tekintetében viszont az x-plane a nyerő, de itt akad nagyon pocsék és über kieg is)

mindkét szimulátor több online lehetőséggel szolgál, az egyszerű gyors multi repkedéstől indulva az mmo jellegű ranglétrás módokig (ezekhez már külön kieg kell (ingyenes) és masszív tudást igényel, lévén a fóniával és a műszeres repüléssel tisztában kell lenni, de épp ezért rengeteg training vár az új játékosokra, nagyon sok és segítőkész trainerrel).
egyébként az jó móka tud lenni, amikor többen egy gépen vagytok jelen, legyen az egy utasszállító, vagy egy vadászgép, bár én szívem szerint a kötelékrepülést és a kisebb csatákat csipázom.
múlt héten egy sráccal Honolulu felett játszottunk kis elfogás gyakorlatozást, nagy móka volt. szélsőséges időben repültünk, igazából a felhőkön kívül sok mindent nem láttunk, csak a műszerekre hagyatkoztunk. nagyon sokáig célon tudtam tartani, nagyon ideges volt a srác, hiába próbált mindenféle manőverrel kitérni, nagyon jól sikerült mögötte maradnom.
a végére már kifejezetten ideges lett, a földhöz közel repülve próbált lerázni. egy picit benézte, aminek a következménye az volt, hogy belevágódott a földbe (talán nem állította át a magasságunknak megfelelő külső nyomás értékét, aminek az eredménye egy téves magassági adat. bár f16-al repkedtünk, annak a digitális műszerei ezt megoldják, szal dunno), amit én egy hangos nevetéssel nyugtáztam, majd a mikrofonon is röhögtem egy jót, hogy ez azé' mókás volt. az örömöm nem tartott sokáig, mert míg én visszahúztam a gépet és belekezdtem egy kis manőverbe, sikerült a repülőből tengeralattjárót csinálni, picit elnéztem azt a manővert :-D

személy szerint a katonai repkedést szeretem leginkább, egy ideig tagja is voltam a magyar virtuális légierőnek (Hungarian Eagles), de sajnos idő hiányában leginkább csak rövid multi repkedéseken veszek részt, az is rettenet jó móka.

akit érdekel az x-plane vagy az fsx, az keressen bátran. az x-plane-hez és az fsx-hez is elég sok magyar vonatkozású cuccot gyártottam (az x-plane addonok egy része a http://www.flickr.com/photos/ekre , odalon megtekinthetőek, már több mint 50 giga :)) , illetve szabadidő függvényében gyártom tovább őket.
www.darjani.org - Ingyenes Star Wars Galaxies szerver (nem warez!) www.darjani.org/jgrn- Juggernauts klán (MMORPG, MMOFPS, Airsoft)
My gaming rig: Gigabyte EP45-DQ6 | Intel Core2Quad Q9550 | 2 x 2 giga Kingston HyperX DDR2-1066 | Asus 9800GX2 Extreme 1GB | 4x winyó raid 0+1-ben 1,2TB | SB Audigy 2 ZS Platinum + Yamaha házimozi | OS: Windows 7 SP1 64-bit / LOS / Haiku for fun
Mobile devices:Galaxy Note 3

#32 Felhasználó inaktív   Lock 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 314
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 29. 17:15

Idézet

Idézet

Idézet



ACE combatról nem tudok semmit (nem csak konzolra jön?), de a HAWX nekem nem jött be. Szép, meg hangulatos, csak irreális. Irányítás is, meg az egész megoldás, hogy mindig rögtön a közepébe csöppensz az akciónak... se leszállás, se felszállás... se 15 perc, mire a célhoz érsz... nekem ezek hiányoznak.... istenuccse. Kép

Illetőleg ha már szimulátorokról van szó, nálam a katonai akció szimulátorok is szimulátorok, tehát nagyon várom az ARMA 2-t ...Kép
a HAWX szerintem rettenetesen rossz lett. még az arcade lövöldözős kategóriában is. sajnos azonban pc-n nincs más, ami az arcade stílust képviselné. az ACE combat konzolos, viszont sokkal sokkal jobb és élvezeteesebb, mint a HAWX.
az általad említett hiányosságok és a reális repülési élmény pótlására javaslom az X-Plane-t és az MS FSX-et. noha az X-Plane esetén adott a lehetőség a lövöldözésre, nem olyan egyszerű. mivel ez egy ízig-vérig szimulátor, adott esetben még a felszállás is problémás lehet, a.......
.....akit érdekel az x-plane vagy az fsx, az keressen bátran. az x-plane-hez és az fsx-hez is elég sok magyar vonatkozású cuccot gyártottam (az x-plane addonok egy része a http://www.flickr.com/photos/ekre , odalon megtekinthetőek, már több mint 50 giga :Đ) , illetve szabadidő függvényében gyártom tovább őket.


Szép-szép! Kép (és gratulálok is. Én élőben repülök, nem virtuálisan, de már csak ritkán... mióta a Börgöndi repteret bezárták.... Kép
Ezután kiélem magamat az ArmA II-ben... Kép


#33 Felhasználó inaktív   dareal 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 3.577
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 29. 17:34

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet




Szép-szép! Kép (és gratulálok is. Én élőben repülök, nem virtuálisan, de már csak ritkán... mióta a Börgöndi repteret bezárták.... Kép
Ezután kiélem magamat az ArmA II-ben... Kép
hmmmm, figymán. engem nagyon érdekelne egy valós repülő licensz (persze sima general aviation :Đ) tipped, hogy hol merre mikor kinél és MENNYIÉRT? :-D a legnagyobb problémám az az, hogy kapsából 1,5 millió pízt kéne leperkálni az asztalra.
www.darjani.org - Ingyenes Star Wars Galaxies szerver (nem warez!) www.darjani.org/jgrn- Juggernauts klán (MMORPG, MMOFPS, Airsoft)
My gaming rig: Gigabyte EP45-DQ6 | Intel Core2Quad Q9550 | 2 x 2 giga Kingston HyperX DDR2-1066 | Asus 9800GX2 Extreme 1GB | 4x winyó raid 0+1-ben 1,2TB | SB Audigy 2 ZS Platinum + Yamaha házimozi | OS: Windows 7 SP1 64-bit / LOS / Haiku for fun
Mobile devices:Galaxy Note 3

#34 Felhasználó inaktív   Lock 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 314
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 29. 17:35

Ködösen ugyan, de még néha felvillan egy-két kép, a kedvenc régi szimulátoromból.... melyről még anno egy teszte is írtam ide a GK-ra.... Ha már egyszer névrokonok vagyunk....

Tolja még valaki a Lock-on-t???

#35 Felhasználó inaktív   Lock 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 314
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 29. 17:38

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet




Szép-szép! Kép (és gratulálok is. Én élőben repülök, nem virtuálisan, de már csak ritkán... mióta a Börgöndi repteret bezárták.... Kép
Ezután kiélem magamat az ArmA II-ben... Kép
hmmmm, figymán. engem nagyon érdekelne egy valós repülő licensz (persze sima general aviation :Đ) tipped, hogy hol merre mikor kinél és MENNYIÉRT? :-D a legnagyobb problémám az az, hogy kapsából 1,5 millió pízt kéne leperkálni az asztalra.



Hmmmm..... ezen eddig még nem nagyon gondolkodtam... de most hogy mondod... ezt szerintem Amerikában kellene megcsinálnod. Repjegyekkel is jóval olcsóbb, mint az itthoni ár.... ja, és azt mellesleg a világ összes országában elfogadják, a magyart hátperszehogydenem.

Kimész 3 hétre, körül is nézel yol, és könnyebb is letenni a vizsgát, mint itthon....
Kép
A megspórolt pénz felét kérem!!! Kép

#36 Felhasználó inaktív   dareal 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 3.577
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 29. 17:43

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Hmmmm..... ezen eddig még nem nagyon gondolkodtam... de most hogy mondod... ezt szerintem Amerikában kellene megcsinálnod. Repjegyekkel is jóval olcsóbb, mint az itthoni ár.... ja, és azt mellesleg a világ összes országában elfogadják, a magyart hátperszehogydenem. Mellesleg kimész 3 hétre, körül is nézel, és könnyebb is letenni a vizsgát, mint itthon.... Kép A megspórolt pénz felét kérem!!! Kép
ezen én is agyaltam, mármint, hogy külföldiában kellene ezt megnéznem. gondoltam, hogy itthon ez is szívás, úgy látom, hogy jól gondoltam.
amerika szerencsés, lévén elég könnyen kijutok (apám kint él, ill régen én is kint éltem). azt tudom, hogy kint vannak ilyen "pilóta gyorstalpalok", csak még nem néztem utána. az meg különösen szerencsés, hogy az adott licensz nemzetközi (ez nekem új volt egyébként, hogy a hazai az nem nemzetközi)
bár igazából ez az egész repülősdi kint éri meg, itthon rohadt drága minden. még a bérlés is.


www.darjani.org - Ingyenes Star Wars Galaxies szerver (nem warez!) www.darjani.org/jgrn- Juggernauts klán (MMORPG, MMOFPS, Airsoft)
My gaming rig: Gigabyte EP45-DQ6 | Intel Core2Quad Q9550 | 2 x 2 giga Kingston HyperX DDR2-1066 | Asus 9800GX2 Extreme 1GB | 4x winyó raid 0+1-ben 1,2TB | SB Audigy 2 ZS Platinum + Yamaha házimozi | OS: Windows 7 SP1 64-bit / LOS / Haiku for fun
Mobile devices:Galaxy Note 3

#37 Felhasználó inaktív   Lock 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 314
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 29. 17:47

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Hmmmm..... ezen eddig még nem nagyon gondolkodtam... de most hogy mondod... ezt szerintem Amerikában kellene megcsinálnod. Repjegyekkel is jóval olcsóbb, mint az itthoni ár.... ja, és azt mellesleg a világ összes országában elfogadják, a magyart hátperszehogydenem. Mellesleg kimész 3 hétre, körül is nézel, és könnyebb is letenni a vizsgát, mint itthon.... Kép A megspórolt pénz felét kérem!!! Kép
ezen én is agyaltam, mármint, hogy külföldiában kellene ezt megnéznem. gondoltam, hogy itthon ez is szívás, úgy látom, hogy jól gondoltam.
amerika szerencsés, lévén elég könnyen kijutok (apám kint él, ill régen én is kint éltem). azt tudom, hogy kint vannak ilyen "pilóta gyorstalpalok", csak még nem néztem utána. az meg különösen szerencsés, hogy az adott licensz nemzetközi (ez nekem új volt egyébként, hogy a hazai az nem nemzetközi)
bár igazából ez az egész repülősdi kint éri meg, itthon rohadt drága minden. még a bérlés is.




Amit mondtam azért kéretik fenntartással fogadni, mert a szomszéd kutyájának a huga mondta.
Sóval (és cukorral) azért a nemzetköziségre az adott oktatónál rá kell kérdezni, de tudomásom szerint az a poén, hogy a sima amcsit lehet bárhol honosítattni. De még egy szer mondom, nekem is úgy mesélték.

Mi ez az SW Galaxies ingyen szerver? a Te gépeden fut? Kép

#38 Felhasználó inaktív   dareal 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 3.577
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 29. 18:09

Idézet


Amit mondtam azért kéretik fenntartással fogadni, mert a szomszéd kutyájának a huga mondta.
Sóval (és cukorral) azért a nemzetköziségre az adott oktatónál rá kell kérdezni, de tudomásom szerint az a poén, hogy a sima amcsit lehet bárhol honosítattni. De még egy szer mondom, nekem is úgy mesélték.

Mi ez az SW Galaxies ingyen szerver? a Te gépeden fut? Kép
nyugi, nem indulnék el úgy, hogy nem tudom biztosra :Đ az viszont biztos, hogy a sima jogsi is teljesen más, mint itthon, ráadásul honosítható.
sw galaxies szerver meg igen, egy swgemu szerver, de még nincs kész. remélhetőleg lassan indul a béta, akkor majd igyekszem erről írni egy cikket is. nem az én gépemen fut, egy támogató ajándéka.

ha tényleg érdekel, akkor a Star Forge szerverünk pl ezen a vason fut (jelenleg csak belső tesztelőknek):
4x Intel Xeon Quad (16 mag)
32GB ram (nem soho)
500GB SAS HDD-k
no meg gigás kapcsolat, mindez a dataplexben :-D


www.darjani.org - Ingyenes Star Wars Galaxies szerver (nem warez!) www.darjani.org/jgrn- Juggernauts klán (MMORPG, MMOFPS, Airsoft)
My gaming rig: Gigabyte EP45-DQ6 | Intel Core2Quad Q9550 | 2 x 2 giga Kingston HyperX DDR2-1066 | Asus 9800GX2 Extreme 1GB | 4x winyó raid 0+1-ben 1,2TB | SB Audigy 2 ZS Platinum + Yamaha házimozi | OS: Windows 7 SP1 64-bit / LOS / Haiku for fun
Mobile devices:Galaxy Note 3

#39 Felhasználó inaktív   huszti 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 438
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 19. 21:54

AZon gondolkoztam, hogy én nem látok Guitar Hero/Rock Band/Lips topicok. Nem kéne nyitni egyet? Mit gondoltok?

#40 Felhasználó inaktív   reszegyseg 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 454
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 19. 21:56

Idézet

AZon gondolkoztam, hogy én nem látok Guitar Hero/Rock Band/Lips topicok. Nem kéne nyitni egyet? Mit gondoltok?
johet,de a gagyi Lips melle odairhatnad meg a Singstar-t is,ugy fair

Téma megosztása:


  • (3 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó