HWSW Informatikai Kerekasztal: Aliens vs. Predator - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (42 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Aliens vs. Predator

#1 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 09. 15:23

A legtobb filmnek, nem szokas letrehozni onnalo topikot. De most ugy erzem, hogy ez a film megerdemli. Nem nagyon ismerek olyan embert aki ne latta volna az Alien sorozatot. Ketsegkivul abbol is az elso resz volt a legjobb. Engem nagyon erdekelt ezeknek a kis aranyosoknak az osszes tortenete. Igaz meg a legutolsot nem lattam...magam sem tudom miertKép. Jo nehany eve volt egy kepregeny sorozat aliens cimen. Nehany szam meg is van. Nos azokban a tortenet a foldon jatszodot amikor mar eleg szar helyzetbe kerult az emberi faj. Ez a tema erdekelt engem a legjobban. Nos fel vagy egy eve bejelentettek az Alien vs. Predator filmet. Na akkor ugy ereztem, hogy ez az a film amit soha nem hagynek ki. De azot nem erkezet tul sok info rola. De most megerkezet az elso video. Nem vagyok benne biztos, de szerintem ez erosen a foldon fog jatszodni es raadasul csatlakozik a kis aranyosokhoz meg a masik csucsragadozo a Predator is. Jo lesz ez! Kép

:: Az elso video ::


"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#2 Felhasználó inaktív   badguy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.911
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 09. 18:08

ezügyben irány a: ALIENSonline.hu
itt aztán mindenre választ kaphatsz. no nem mintha el akarnám innen hajtani a júzereket.


"What difference do you think you can make, one man in all this madness?"

#3 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 11. 04:12

Nem nyitottunk mar valahol egy avp topicot? !!!
Kép

#4 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 13. 17:49

Hat en nem lattam, ha van masik akkor ezt toroljetek, ha meg nincs masik akkor nincs kerdesKép
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#5 Felhasználó inaktív   Lord Mixxx 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 406
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 14. 03:00

a'szem aliens neven fut egy talan. Mind1 ez is elfer a tobbi 1000 mellett :Đ

AVP a jatek az tetszett foleg, hogy reg ereztem ugy, hogy tele van a gatyo jatektol. Ebben meg ugye tok sotetben emberrel boklaszni nem az az eletbiztositas :-D Mai napig emlexem mikor rohanok kifele valami epuletbol hatra fele persze es kozben folyamatosan sorozom az alienekt akik jonnek mint allat. Sotet van es egy nagy kapu fele rohanok aztan oldalrol valami mozgast vettem eszre nana meg egy szorny, szoval nem volt 1xu. Igaz alienkent szeretek a legjobban jatszani. Predatorokat jo messzire el kell kerulni mert nem egeszseges sokaig a kozelukben legeleszni a halottakbol..

Film? Hat ize. nem tudom kicsit hegesztek tole, hogy benazas lesz benne. Azert az,hogy 3 predator hegyni alient meszarol le kicsit benan nez ki. 1-1 ok de 10000 mar sok szerintem no majd meglassuk.


Have a good byte!!!

#6 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 21. 11:45

Szerintem azert a film nem arrol a 3 predatorrol fog szolni. Az elozetes alapjan. Inkabb az emberek lesznek a kozeppontban. O ertek izgulhatunk vegig. De ha belegondolunk annyira nem nagy 5let. Hiszen az emberek kicsiny csapata elindul vilagot menteni. Biztosan lesz koztuk 1 arulo, aki majd bajbasodoja oket. Aztan persze az alienek hada is ott figyel a sarokban, akik kozul nehaanyat el kapnak majd predator barataink. Valami ilyesmire szamitok. De szerintem ebbol akar egy nagyon jo filmet is ki lehetne hozni. Mert azert ebbol az univerzumbol sok mindent ki lehet hozni.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#7 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 21. 15:00

A jatek elso resze igazi elmeny volt. A masodik inkabb nehez es emiatt felelmetes. Emlexem regesreg amikor megszereztem az elso reszt, es megmutattam haveromnak, ultunk a sotet szobaban, mentem az elso palyan az emberrel, jottek az alienek a piros fennyel megvilagitott folyoson, es a haverom kezdett el sikoltozni... Kép Amugy enis Alien-el szeretek a legjobban nyomulni, meg vadaszni a sok szerencsetlen marine-ra. :Đ A filmmel kapcsolatban meg: en szemelyszerint nagyon varom. Sztem nagyon ott lesz. A storyrol meg en se tudok semmi konkretat, de az uj bemutatobol mar lehet sejteni ezt-azt. Nem ugy nez ki, mintha a foldon jatszodna (az majd az Alien 5 lesz...) hanem inkabb egy kutato csoport ratalal egy olyan bolygora ahol a predatorok kepzik az ujoncokat. Es ebbol adodik majd a kalamajka.. Gondolom en... De mindenkeppen egy megnezendo film lesz.

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#8 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 21. 15:43

kicsit off, de azert megkerdezem, hogy latta e valaki a Batman Dead End-et? na, abban az alienek és predatorok melle, meg kapunk egy batmant is. :Đ amator film, és csak 8 perces, de annyira jol meg van csinalva, hogy erdemes megnezni! dc-n le lehet szedni, kb 160 mega
Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#9 Felhasználó inaktív   badguy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.911
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 21. 15:50

amit eddig tudni lehet:
az eddigi hírek alapján a földön játszódik, vmi elhagyott "ragadozókiképző bázison" kb. napjainkban (vmi félresikerült kiképzés során felrobbantották magukat és beomlott a cucc vagymi -persze még i.e. elött jócskán). ha megnézitek a trailert azok ragadozócsontvázak azokon az emelvényeken (oltárokon). Wayland (Lance Henriksen [akit később Bishopként látunk ugye viszont]), Yutani (ha minden igaz Peter Weller) vagyis ők az ALIENből megismert Társaság alapítói. W-nek vmi súlyos betegsége van. talán Y lesz a rosszabbik fiú történetben. a főhős a Blade első részében látott csokimaca.
hirtelen ennyi jutott eszembe...

"What difference do you think you can make, one man in all this madness?"

#10 Felhasználó inaktív   badguy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.911
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 21. 15:52

Batman Dead End
ahoz képest, hogy amatőr filmecske nagyon frankón meg van csinálva! KépKépKép
"What difference do you think you can make, one man in all this madness?"

#11 Felhasználó inaktív   badguy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.911
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 26. 14:14


Cast & crew:

Sanaa Lathan .... Alexa 'Lex ' Woods
Raoul Bova .... Sebastian Wells
Colin Salmon .... Max Stafford
Lance Henriksen .... Charles Bishop Weyland

Ewen Bremner .... Graham Miller
Agathe De La Boulaye .... Adele Rousseau
Tommy Flanagan .... Verheiden
Carsten Norgaard .... Quinn
Joseph Rye .... Connors
Sam Troughton .... Thomas
és szokás szerint: Tom Woodruff Jr. Lead Alien

zene:
Marco Beltrami
Alan Silvestri (original themes)

operatőr:
David Johnson

vágó:
Alexander Berner

concept art:




a főhősnő:


a csapat:


a lény:



"What difference do you think you can make, one man in all this madness?"

#12 Felhasználó inaktív   badguy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.911
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 02. 06:46


a sztoriról (még mindig csak kb. szinten):
Set in the early 21st century on Earth, Charles Weyland, an industrialist billionaire, leads an archaeological expedition in Antartica. Using thermal imaging satellites, Weyland believes to have discovered the ruins of an ancient pyramid temple that predates the Egyptian and Aztec pyramids buried under the ice. Once inside, the team finds the remains of humans with holes in the rib cage and the remains of facehuggers, meaning that the possibility of the temple being uninhabited is very unlikely. To make matters worse, five teenage Predators are coming to the temple to perform a coming-of-age ritual that involves fighting to the death with the aliens. Soon, it becomes clear that only one species is getting out alive.

ALIENSonline-on új magyar! fan film előzetes... Kép


"What difference do you think you can make, one man in all this madness?"

#13 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 02. 10:37

Juuj nagyon varom mar bakker! Remelem nem lesz elszurva! Waaaa! AvP!!!! JEEE!! Csinaljunk GK AvP bajnoksagot! AvP1 hez nem kell original CD, es rohatt jokat lehet nyomulni! Regi gepen is szepen fut! Na? Na?

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#14 Felhasználó inaktív   badguy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.911
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 02. 13:06

én beszereztem mindkettőt eredetiben! :Đ már csak a Primal Hunt-ot kell. én benne vagyok. móta netem is van eddig még csak az America's Armyt próbáltam ki. úgyhogy gyerünk, gyerünk harcra fel!
"What difference do you think you can make, one man in all this madness?"

#15 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 02. 23:04

En az AvP2 originallal meg varok. Ha kulon veszem meg akkor 9e, ha egybe a bonuspack-ot akkor 12.. nemtom mi ebben a biznisz.. Irtam nekik melt, h nem e akarjak a draggabikat mondjuk olcsobbra levinni, es akkor szivesen megveszem (meg gondolom masok is). De nekem az AvP2 fele annyira nem tetszett, mint az 1. Sokkal feelingesebb az eredeti elso resz. :Đ

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#16 Felhasználó inaktív   badguy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.911
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 03. 01:03

milyen 9 meg 12?? már rég nyomatják "Ezt vedd meg"-ben. :Đ AvsP2: 2990, AvsP Primal Hunt: szintén 2990 @ CD Galaxis. bár ha te ezt is Mac-en nyomod akkor nem szóltam, nem ismerem az ottani árakat. nekem tetszik mind kettő (három), de végülis lényegtelen még egyikkel sem próbálkoztam igazán multiban.
"What difference do you think you can make, one man in all this madness?"

#17 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 03. 05:26

Huh ezt a CD Galaxist nem is ismertem! Korulnezek akkor ott. Eddig 576-ban vasaroltam. :Đ Mac-re egy ideje nem vettem gamet. Kép

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#18 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 03. 13:12

Jelenleg pontosan 2490huf a 2 es kiegeszitoje is, kulon-kulon.

Nekem mar votl szerencsem a 2-ot kiprobalni multiban. Annyira nem tetszet, de ennek inkabb az lehetett az oka, hogy kevesen voltunk. DE volt egy olyan resze amikor voltak az emberek (en is), es az alienek. Az embereknek "a" pontbol el kellet jutniuk "b" pontba. Az alienek feladatat, ezek utan egyertelmuen, hogy megallitsak az embereket. Igazan jo kis jatek, ahol iszonyat sokat szamitott az esz, es a jatek ismerete. Ha vegig futotunk nem gyakran sikerult ki ernunk. De ha neha-neha okosan elbujtunk, vagy durvabbakat cseleztunk, mindig sikeresek voltunk.


"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#19 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 03. 16:29

Sztm egy "jo" FPS ott kezdodik, h futassal nem oldodik meg a palya. Kép Amugy sejtem melyik palyarol beszelsz, az elso reszben nemileg meg egyszerubb ez a feladat, ott egy bunkerig kell eljutni, ahonnan lehet aztan tuzelni rendesen. Haverokkal azt a palyat nyomtuk a legtobbet. :Đ

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#20 Felhasználó inaktív   badguy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.911
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 07. 13:40


irány a Szalonna Álcázó Központ! ott is a Making The Creatures nevű videoszösszenet KépKép (gy.k. a mozi címszó alatt található). elég soványka de arra pont jó, hogy megint szóba kerüljön a téma. :Đ


"What difference do you think you can make, one man in all this madness?"

Téma megosztása:


  • (42 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó