HWSW Informatikai Kerekasztal: Egérfogó - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (23 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Egérfogó

#41 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 13. 13:15


"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#42 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 13. 16:30

Ha nem lenne madzag akkor már rádiós egérről beszélnénk,melyet soha a büfős életben nem vennék. Amugy a Microsoft kis egerén is 5 gomb van mely nagyban segíti a webezést:P
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#43 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 13. 17:10

Jah radios eger sux sztm is. Lemerul, lassu, osszeakad valamivel. Eddig meg nem hallottam embert aki tokeletesen elegedett lett volna radios egerevel. Ezert ockodok radios billtol is. Pedig szeretnek venni valami komoly darabot. De meg mindig tartom, h ez az MS IntelliMouse rettenetesen kiraly.

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#44 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2004. 04. 13. 19:22

Én ki szoktam porszívózni, ha meg iszonyat retkes akkor sétszedem és sajnos egyenként le kell mosni a gombokat. Ezért vannak nekem az F gombok tisztességesen összekutyulva!Kép

#45 Felhasználó inaktív   Lock 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 314
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 13. 19:25

Idézet

A billentyűzetet, hogyan takarítjátok??? Szétszeditek vagy hogy?

A lópikulát. Gép kikapcs, billentyűzet lehúz. A billntyűk közül én vékony pálcikával szoktam kikapirgálni a kosz nagyobbik részét (10 perc). Aztán jól kifújom a közét, az is ki szokott hozni egy csomót. végül száraz, de finom (na jó, legyen inkább puha) ronggyal letörlöm a billentyűket, jó erősen. Akkor elég egyszer "végigsimítani" rajtuk.

Vili, ecsém?



#46 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 13. 20:01

En egyszeruen fejjel lefele tartom a billt, jol kirazom, es kifujom. Magat a billentyuket meg tisztitoszeres monitor tisztito kendovel jol letorolgetem, persze kikapcsolt allapotban.

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#47 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 13. 21:33

Akkor jól csináltam eddig...én inkább a billentyűkre gondoltam, mert azok tök retkesek, de akkor azt csak úgy tudom,hogy szétkapom?
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#48 Felhasználó inaktív   Ivoke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 13. 22:33

Én úgy szoktam takarítani, hogy évente veszek újat, mert szétverem a drágáimat állandóan.Kép

Na jó ez természetesen nem igaz. Nálam sajna a KV a sarkalatos pontja a dolgonak ezért a tisztítás nálam=a billentyűzet szétszedésével. Szétszedem, kiveszem a fóliaáramkört és minden elektronikai kütyüt, csak az alsó része és a billentyűzet marad meg. A billenytűket meg mosószeres puha körömkefével lecsutakolom azután ki a napra, vagy rá a radiátorra (ha meleg), vagy ha egyik sincs akkor hajszárító.


P5N32-E SLI-E8400; 4x1GB; 2x GF9600 GT SLI; HD103UJ, HD642JJ 2x HD403LJ; X-Fi Xtreme; LG W2253TQ-PF; XP SP3; W7 64-bit

#49 Felhasználó inaktív   badguy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.911
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 14. 05:16

én kirázom belőle a koszt és letörölgetem a gombokat egy alig nedves ronggyal. ezzel el is van intézve az egész takarítási herce hurca. :Đ
"What difference do you think you can make, one man in all this madness?"

#50 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 14. 08:00

Mindenkinek figyelmebe ajanlom a 286-os idokbol szarmazo jo oreg bill boritast, ami egy vekony atlatszo muanyag ize volt, amit ra tudtal tenni a billedre ha nem hasznaltad epp.

Av [salalausukKép]

ui: en soha nem hasznalnam Kép


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#51 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2004. 04. 14. 08:11

Ja persze! Nekem is van antisztatikus takarófóliám meg a monitorra is van monitortakaró de olyan lusta vagyok hogy valahol ott hever a kupac alján!Kép

#52 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 14. 08:15

Hat igen ezeknek ez a sorsuk. Megis milyen megterhelo mar, h a monitorrol meg a billrol is le kell venni takarot mielott le tudsz ulni a gep ele. Kép

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#53 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2004. 04. 14. 08:20

Ne is mond! Izomlázam szokott lenni a sok takaróhuzogatástól! Kép

Egyébként én is pont a billentyüzetre passzoló fóliát akartam venni, unokatesóméknak volt is raktáron egy nagy kupac, ami persze az én billentyűzetemre nem volt jó, ezért maradta a hajlékony antisztatikus fólia.



#54 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 14. 08:24

Sztm a kulonlegesebb kinezetu billekre nincs is takaro. Nekem antisztatikus folia a hangkartyan van. Kép Ezzel is csokkentve a zajokat. Mondhatnam szinte 0-ra kiszurtem mindent.

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#55 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 16. 17:28

Akkor ezt majd egy legközelebbi tali alkalmával megmutatod nekemKép
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#56 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 16. 18:07

Legkozelebbi? Kép Elso inkabb. Kép Amugy semmi xtra majd meglatod.. egy vinyo foliaja szepen kivagva, es rahuzva a hangkartyara. Hala istennek konnyen meg tudom mutatni, mivel atlatszo a gepem haza. Kép De csinalok nektek kepet a gepemrol. Kép Micsoda otlet! Kép

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#57 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 16. 18:27

Mint a villam ugy megcsinaltam a kepeket, hat jojjenek. Kép Eloszor a PC-m.

A cepseges egerentyum kozelrol.

Es gratiszkent a Mac-em. Kép

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#58 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 16. 18:34

Egymas mellett van a ket geped? Forro! Es nem utaljak egymast? A pc nem feltekeny a stabil mac-re? :Đ A pc-d eszmeletlenul jol nez ki... forossagosan! :-D
Kép

#59 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 16. 18:38

Mint mar mondtam fekete extrajo egeret nem sikerult vennem, ezert kenytelen voltam kompromisszumot kotni ezzel a feherre. De imadom. Jol megvannak egyutt amugy. A PC szolgaltat internetet is a Mac-nek. Sot mondhatnank a PC keszsegesebb, hisz O engedi latni a file-jait a Mac-nek, viszont a Mac ugyanezt nem engedi a PC-nek. Kép

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#60 Felhasználó inaktív   badguy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.911
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 16. 19:34

kicsit sötétek (nem lehetne még1x világosabban?). az elsőn a kivágott forma nem nagyon látszik. Kép egyébként is neked vmi HALO logo dukálna oda. Kép
"What difference do you think you can make, one man in all this madness?"

Téma megosztása:


  • (23 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó