HWSW Informatikai Kerekasztal: SimCity 5 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

SimCity 5

#1 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 16. 11:31

Nemreg olvastam egy hirt, miszerint Will Wright megerositette, hogy dolgoznak mar a folytatason. En ennek orulok, hiszen a simcity sorozat mindigis egy kellemes es szorakoztato jatek volt. Bar a 4 egy kicsit nehezre sikerult. De most a kesztok celja nem mas, minthogy az is hozza tudjon kezdeni a jatekhoz, aki meg soha nem is hallot a sorozatrol. De vajon van ilyen?
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#2 Felhasználó inaktív   fojesz 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.214
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 16. 11:32

Én a harmadikkal játszottam és durvára nehéz volt! Remélem a 5. könnyebb lesz.

#3 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 16. 11:37

A harmadik reszt en kemenyen money cheatel kuldtemKép. Szoval arrol nincs fogalmam, hogy az mennyire lehet nehez.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#4 Felhasználó inaktív   fojesz 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.214
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 16. 11:45

Nekem ebből állt az a játék... felhúztam egy durva várost... de mivel tudtam hogy tíz percen belül úgy is csődbe megy, ezért jöttek a természeti katasztrófák és... :Đ Szal értelmes gyerek voltam/vagyok... nem tudom miért szróakoztam ilyen jól... :-D

#5 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 16. 11:54

Itten nem az vót a szitu a 4-gyel, hogy túl nehézre sikerült?! Kép

#6 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 16. 11:56

Jah olyasmi volt, de a kiegeszitovel valamenyire konnyitettek rajta. De remelem az otodik resz eseteben nem esnek at a lo tulso olkdalara. De aminek nagyon orulnek, az az lenne ha a sims 2 peldajan felbuzdulva itthon magyarul adnak ki.

"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#7 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 16. 11:59

NEm lenne az kicsit sok miunka?! Kép

#8 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 16. 12:07

Lehet, hogy igen, de legalabb ertenem az egeszet. A negyedik reszben jo ha a felet ertettem.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#9 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 16. 12:08

Igazából mit szúrtak el a 4ben?

#10 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 16. 12:10

Semmit, tul nehez volt, foleg csekely mennyisegu angol tudassal.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#11 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 16. 12:13

Én úgy hallottam, hogy még a régi öregeknek is nehéz volt és nem igazán akart sikerülni sokáig elvinni.

#12 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 16. 12:44

Igen, felhokarcolokrol nem sok kepet lattam, en 1x cheatel probaltam meg, de akkor is max ilye 20 emeletes hazakig jutottam.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#13 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 16. 15:22

Meg állítólag hamar leégtek és összedőltek az épületek...

#14 Felhasználó inaktív   wektorr0093 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 262
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 08. 01:08

Nincs valami új infótok? Én azt olvasgattam róla (már amit megértettemKép), hogy a spore tudását fogják beleültetni ebbe a játékba. Olyasmiket meséltek, hogy ez egy nagyon okos kis program, és az SC5-be már bele ültetik a tudását. A Sims2 későn jött ehhez, de tervezik, hogy a kiegészítők valamelyikébe esetleg beletuszkolják...

#15 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 08. 08:25

Egyenlore meg aztse tudjuk, milyen tudasa van a Spore-nak. Egyebbkent nekem ezteljesen uj informacio amit irtal, eddig nem tudtam errol semmit.

Myko: nekem meg egyetlen egy epuletem se egett le.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#16 Felhasználó inaktív   kisdead 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 24
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 02. 23. 15:23

A SimCity 4 nekem könnyebbnek tűnt, mint a 3-as, igaz, sokkal több időt szántam rá. Nem mondhatom, hogy óriási várost építettem, de nem panaszkodhatom. Volt egy elég nagy lakóépületem, több, mint 900-an laktak benne, elég szép kis profitom is volt, és a városom növekedett. A központban volt egy rakás hájtek gyár, meg ilyenek. Bár gondolom ez egy tapasztalt SimCity-zősnek semmiség, de én nagyon büszke voltam ráKép

#17 Felhasználó inaktív   General Thomas 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.941
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 02. 23. 16:05

én csak a 3-mal játszottam és keményen cheattel (egyet használ de az erős volt:nem került semmibe az építkezés,de a fenntartások miatt így is jó nehéz tudodd lenniKép) és ott egy metropoliszt bealázó városokta építettem de csak módjával mert a cheat ellenére is könnyen csődbe lehetett menni.
De nagyon tettszett a játékKép.
"Az élet szép, csak mindig jön valami és elszúrja" Myko Alto

"Did you know your phone is dead? Do you ever recharge the batteries?"
"They recharge? I just keep buying new phones."
House MD

#18 Felhasználó inaktív   kisdead 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 24
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 02. 23. 16:14

Én a 3-ast valami trainer-rel játszottam, és felpumpálta az államkasszát(gyakorlatilag végtelenre), de amikor ismét betöltöttem a játékot, automatikusan levonta az addigi költségeket, így rögtön be is fejeződött a pályafutásomKépDe a 4-est abszolút kódok és csalás nélkül játszottam, és sokkal jobban tetszett:)

#19 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 22. 15:00

SimCity 5 speculation
http://the-sims-downloads.com/article38.html


Nagyat ertettem, de azert meg vannak hianyosagaim. Esetleg egy angolul jol tudo felfedez benne vmi erdekes infot?


Kép

(Sajnos fake, de pedig szep lenneKép)
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#20 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 07. 27. 11:54

Lehet valami újat tudni a simcity 5-ről? Olvastam egy bizonyos SimCity Societies-ről. Ez nem az véletlenül? xd

Téma megosztása:


  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó