HWSW Informatikai Kerekasztal: HALO 2 -avagy kérdezzétek Ca$h Bácsit- - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (13 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 11
  • 12
  • 13
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

HALO 2 -avagy kérdezzétek Ca$h Bácsit-

#241 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2007. 09. 29. 21:15

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Csak 1 et tudok mondani aki a Halo-val játszott valaha azt nem felejti el!!! HALO UTÁN NINCS FPS CSAK LÖVÖDÖZŐS JÁTÉK AMIT PROBÁLNAK FPS-nek HÍVNI!!!!
azért Far Cry és CoD 2 se semmi Kép
FarCry+Cod2 elbujhat a HALO mellett
na azé ez tulzás.....
A FarCry-hoz nem volt szerencsém, de a CoD2 'fél perc múlva kiizzadom a golyókat' stílusa nem tetszett, a normandiai partraszállás élménye vizont ott volt :Đ viszont a halo 2ben van (jó)pár olyan helyzet ami megfogja az embert, ez az egyetlen játék a diablo 2-n kívül(Kép) ami hosszú idő (és sok végigjátszás) után le tud kötni, persze minden ízlés kérdése

#242 Felhasználó inaktív   SWBF2 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.382
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 09. 29. 21:35

Akkor próbáld ki a Far Cry-t mert odab_sz rendesen

#243 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2007. 10. 06. 13:03

Idézet

Akkor próbáld ki a Far Cry-t mert odab_sz rendesen
Talán én majd kipróbálom

#244 Felhasználó inaktív   nod32reg 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 10. 11. 20:12

Szerk.: Találtam egy mentés amivel át tudtam ugrani a pályát de azér azt is végigjáccanám
Helló, bocsi ha rossz helyre írok, nekem az lenne a problémám hogy a játék (PC-n) egy bizonyos ponton "lefagy" pontosabban kikapcsolja a monitort,
a Quarantine Zone nevű pálya elején azon a részen amikor legelőször találkozok az emberi tankkal meg ott száguldozik pár flood, s utána mennék tovább a mögöttük lévő járaton és a gép ki is irja hogy ez a pályának már másik része
és mihelyst "kinyílik" az ajtó rögtön lefagy (mintha nem tudná betölteni vagy nemtom) igy aztán marad a reset
Már az is jó lenne ha valahogy át tudnám ugani azt a pályarészt vagy a pályát
<---ennek a videónak a 44. másodpercénél

Másik: a játék kb minden harmadik-negyedik próbálkozásra hajlandó elindítani a pályákat (bármelyiket) miután kiválasztom a level selectnél, játék közben nincs ilyen gond (ugyhogy minden játék előtt vagy 5ször úra kell indítanom a gépet)
Az olyan alapokat mint minden alkalmazás bezárása, driver frissítés természetesen elvégeztem

a gépem:
windows xp
gf 6200 gt (agp)
pentium 4 celeron 2ghz
768Mb ram (256+512)

Túl gyenge lenne a gép hozzá?

#245 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2007. 10. 18. 14:31

Sztem rossz amit letöltöttél. hibás volt vagy valami. bár az is lehet, hogy kitörlődött valami a gépedből. én azt tanácsolom hogy tölsdle máshonann. de elég nehéz linket találni.

Idézet

Szerk.: Találtam egy mentés amivel át tudtam ugrani a pályát de azér azt is végigjáccanám
Helló, bocsi ha rossz helyre írok, nekem az lenne a problémám hogy a játék (PC-n) egy bizonyos ponton "lefagy" pontosabban kikapcsolja a monitort,
a Quarantine Zone nevű pálya elején azon a részen amikor legelőször találkozok az emberi tankkal meg ott száguldozik pár flood, s utána mennék tovább a mögöttük lévő járaton és a gép ki is irja hogy ez a pályának már másik része
és mihelyst "kinyílik" az ajtó rögtön lefagy (mintha nem tudná betölteni vagy nemtom) igy aztán marad a reset
Már az is jó lenne ha valahogy át tudnám ugani azt a pályarészt vagy a pályát
<---ennek a videónak a 44. másodpercénél

Másik: a játék kb minden harmadik-negyedik próbálkozásra hajlandó elindítani a pályákat (bármelyiket) miután kiválasztom a level selectnél, játék közben nincs ilyen gond (ugyhogy minden játék előtt vagy 5ször úra kell indítanom a gépet)
Az olyan alapokat mint minden alkalmazás bezárása, driver frissítés természetesen elvégeztem

a gépem:
windows xp
gf 6200 gt (agp)
pentium 4 celeron 2ghz
768Mb ram (256+512)

Túl gyenge lenne a gép hozzá?


Téma megosztása:


  • (13 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 11
  • 12
  • 13
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó