HWSW Informatikai Kerekasztal: Dungeons and Dragons - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Dungeons and Dragons

#1 Felhasználó inaktív   The Lone Drow 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.540
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 02. 14. 22:27

Ez a topic azért nyílt, hogy ha esetleg van aki ezen az oldalon játszik eme becses asztali rpg-vel és megszeretné osztani élményeit, akkor legyen hova :Đ.

Kezdeném én egy rövid élménybeszámolóval.

Történt egyszer, hogy szombaton kora délután kjapok egy meghívást a szomszédos városba egy viszonylag maratoni játékra. Hogy őszinte legyek kicsit kérettem magam, mert aznap estére meg volt beszélve egy kis DnD Online, de végül rávettek, de milyen jól is tették!
Mivel a kaland egy viszonylag magas szintű modul volt ezért 8. szintű karaktereket alkottunk a 3.5-ös szabálykönyv szerint. A kaland a Forgotten Realms világában játszódott, azon belül egyrészt Vízmélyvára környékén, és bent a városban illetve egy kis szigeten meg tengeren. Én egy nyolcadik szintű holdelf vándort alkottam, lényegében kétkezes harcra kihegyezve, illetve lopakodásra. Sajnos így az íjhasználatom hagyott némi kívánni valót... Volt a csapatban egy félelf bárd illetve egy ember többkasztú: vándor, harcos- karakter. A történetét nem írnám le, így is túl hosszú lett ez a post, de voltak benne kellemes fordulatok, illetve viszonylag az elején egy elég kemény harc. A modult így sem fejeztük be csak nagyvonalakba, de hajnal fél hétkor reggel már nem bírtuk tovább..
"Meghalni nem halhat meg az, Mi öröklétig áll. Számlálatlan korok során Enyészik - a Halál." H. P. Lovecraft

"Becsüld az életet, gyilkolj csendesen!"

"A tökéletes gyilkosnak nincsenek barátai, csak célpontjai."

"I breathe shadow, caress with fingers of razor-sharp steel, and weep tears of poison. Mine is the name of your sudden, messy death."

"Bízz meg az árnyakban, mert a fényes ösvényeken mindig jó célpontot nyújthatsz az ellenfeleidnek."

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó