HWSW Informatikai Kerekasztal: Melyik a kedvenc Gammád? - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (8 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 6
  • 7
  • 8
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Melyik a kedvenc Gammád?

#141 Felhasználó inaktív   benoaman 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 29
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 26. 13:52

Idézet

Miért van az, hogy amikor a kedvenc játékokról kell írni, akkor a többség a legújabb játékok címét pötyögi be??? A régebbi programokról miért feledkeznek meg az emberek? Méltatlanul persze. Hol vannak a logikát is igénylő játékok? Nem értem. Nem minden a grafika. Sajnos az a baj, hogy a fejlesztők is sokszor csak arra mennek rá, hogy minél csillivillibb legyen a játék és ezért jönnek ki olyan gammák, amik pár óra alatt kipörgethetők és túl sok intelligenciát nem igényelnek. Ez baj.

Ugyanakkor meg kell nézni az echochrome-ot. Fantasztikus játék. És milyen a grafikája??? Szinte semmilyen. Fekete vonalak és ennyi.

Azért van mert valakinek ez jön be. nekem is bejön ez is de a SA-al is elvoltam heteket hónapokat. Azért van mert nekik ez tetszik.. mindenkinek más jön mbe ezért nem lehet senkit hibáztatni.
Here we are now!

#142 Felhasználó inaktív   Oliv3r 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 615
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 26. 13:53

Idézet

Miért van az, hogy amikor a kedvenc játékokról kell írni, akkor a többség a legújabb játékok címét pötyögi be??? A régebbi programokról miért feledkeznek meg az emberek? Méltatlanul persze. Hol vannak a logikát is igénylő játékok? Nem értem. Nem minden a grafika. Sajnos az a baj, hogy a fejlesztők is sokszor csak arra mennek rá, hogy minél csillivillibb legyen a játék és ezért jönnek ki olyan gammák, amik pár óra alatt kipörgethetők és túl sok intelligenciát nem igényelnek. Ez baj.

Ugyanakkor meg kell nézni az echochrome-ot. Fantasztikus játék. És milyen a grafikája??? Szinte semmilyen. Fekete vonalak és ennyi.
hát bizony. meg mikor ugyanaz az arc két oldallal arrébb full más címeket sorol fel...hamar változik az ízlésük...
kicsik még, ebbe a topikba meg mindenki ír szóval nekik is muszáj volt valamit befirkálni...
a.k.a. moloj

#143 Felhasználó inaktív   hedzsooo 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 350
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 26. 14:02

Idézet

Idézet

Miért van az, hogy amikor a kedvenc játékokról kell írni, akkor a többség a legújabb játékok címét pötyögi be??? A régebbi programokról miért feledkeznek meg az emberek? Méltatlanul persze. Hol vannak a logikát is igénylő játékok? Nem értem. Nem minden a grafika. Sajnos az a baj, hogy a fejlesztők is sokszor csak arra mennek rá, hogy minél csillivillibb legyen a játék és ezért jönnek ki olyan gammák, amik pár óra alatt kipörgethetők és túl sok intelligenciát nem igényelnek. Ez baj.

Ugyanakkor meg kell nézni az echochrome-ot. Fantasztikus játék. És milyen a grafikája??? Szinte semmilyen. Fekete vonalak és ennyi.
hát bizony. meg mikor ugyanaz az arc két oldallal arrébb full más címeket sorol fel...hamar változik az ízlésük...
kicsik még, ebbe a topikba meg mindenki ír szóval nekik is muszáj volt valamit befirkálni...
Nekem tobb kedvenc is van, csak par regebbi, a te kedvedert Kép : Stronghold, Stronghol Crusader ( jo az uj resze, az Extrreme is :Đ ) , Gothic 1-2-3, MAFIA

#144 Felhasználó inaktív   Oliv3r 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 615
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 26. 14:04

Idézet

Idézet

Idézet

Nekem tobb kedvenc is van, csak par regebbi, a te kedvedert Kép : Stronghold, Stronghol Crusader ( jo az uj resze, az Extrreme is :Đ ) , Gothic 1-2-3, MAFIA
nem érdekel kinek mi a kedvence...
egyébként meg nem az volt a lényeg hogy a régi játékok közül válasszatok hanem, hogy ésszel és nem muszájból írkáljatok ide.
a.k.a. moloj

#145 Felhasználó inaktív   OLLiE 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 168
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 26. 14:40

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Nekem tobb kedvenc is van, csak par regebbi, a te kedvedert Kép : Stronghold, Stronghol Crusader ( jo az uj resze, az Extrreme is :Đ ) , Gothic 1-2-3, MAFIA
nem érdekel kinek mi a kedvence...
egyébként meg nem az volt a lényeg hogy a régi játékok közül válasszatok hanem, hogy ésszel és nem muszájból írkáljatok ide.
:o, vigyááá mánnn, nooo , MERT TE MEGTEHETED !!

#146 Felhasználó inaktív   Oliv3r 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 615
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 26. 14:42

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

:o, vigyááá mánnn, nooo , MERT TE MEGTEHETED !!
köszönjük! legalább valami értelmeset szóltál volna, a másik hogy hozzád kb nem is szólt senki LOL
gratKép

na de mikor újraregeltem, megfogadtam nem állok le kis tacskókkal vitázni szal válaszra ne várj ez után
a.k.a. moloj

#147 Felhasználó inaktív   OLLiE 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 168
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 26. 14:44

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

:o, vigyááá mánnn, nooo , MERT TE MEGTEHETED !!
köszönjük! legalább valami értelmeset szóltál volna, a másik hogy hozzád kb nem is szólt senki LOL
gratKép

na de mikor újraregeltem, megfogadtam nem állok le kis tacskókkal vitázni szal válaszra ne várj ez után
Kép

Téma megosztása:


  • (8 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 6
  • 7
  • 8
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó