HWSW Informatikai Kerekasztal: Dragon Age: Origins - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (39 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Dragon Age: Origins

#41 Felhasználó inaktív   Dentis 360 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 878
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 06. 19:21

Idézet

Idézet

Idézet

Ha nemes emberrel vagy alapból kapsz kutyát.
Tényleg?Kép
Igen. Az enyém pl. a Fido nevet kapta.Kép
Az enyém Lord Bob volt.KépJó kutyus volt,csak gyenge volt az emberem,ezért most egy elfel vágtam neki,hogy Grey Warden legyek!Eddig nagyon tetszik a játék!
Régen játszottam a Baldur's Gate-el,de akkor kicsi voltam és nem igazán értettem,viszont most a Dragon Age...áááá...bejövös nagyon.

http://card.mygamercard.net/nxe/HUN%20Doki.pngSteamCard


#42 Felhasználó inaktív   Batri 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.418
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 06. 19:47

Idézet

Az enyém Lord Bob volt.KépJó kutyus volt,csak gyenge volt az emberem,ezért most egy elfel vágtam neki,hogy Grey Warden legyek!Eddig nagyon tetszik a játék!
Régen játszottam a Baldur's Gate-el,de akkor kicsi voltam és nem igazán értettem,viszont most a Dragon Age...áááá...bejövös nagyon.
én alapból elf-el kezdtem, WoW-ban is night elf karim van^^ végre kaptam normális fegyókat, jobb kézben egy nagyobb kard(amivel a harcosok mászkálnak) másikban pedig egy tőr

#43 Felhasználó inaktív   Harkat 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 06. 21:07

Ogrés jelenet is poénos volt nálam.
Míg ment videó, sikerült annyi taktikát kitalálnom, hogy Alistaral betankolom, aztán.... Erre már jött is a ogre :Đ Arra nem volt időm eldöntsem milyen képességel támadom meg. Természetesen egyből a rogue -mattámadta be. Mageval ellőtem 2 varászlatot, látom törpén élete felén van. Átváltok rá, de még ez megtörtént meghalt az ogre. Felettéb izgalmas volt.
Lehet át kéne váltanom magasabb fokozatra. De úgy meg tuti nem haladnék előre, mivel taktika úgy ahogy van kilőve.

#44 Felhasználó inaktív   Iwashi 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 43
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 06. 22:59

Én először elkezdtem egy Rouge-al, de nem nagyon jött át a "lopakodokmeglopokéssokpénzemlesz" fíling,(biztos bennem van a hiba) és inkább kezdtem egy elf mage-et... 2. szintű rábészelésem van, és elég durva dolgok vannak pl.:
Főmágus: Nagyon fontos dolgok vannak a raktárban. Ugye nem loptál el semmit?
Én: (hátamon a raktárból szerzett bottal) Nem, semmit.
Főmágus: Rendben, hiszek neked. Kép
Amúgy nagyon bejövős, de nekem egy kicsit kevésnek tűnik ez a 3 faj, meg 3 kaszt, főleg, hogy az utolsó ilyen összetettebb rpg amivel játszottam az a neverwinter nights 2 volt, amiben kapásból 8 faj+elfnél 3, démonfattynál meg 2 alfaj, és 8-9 karakteralkotásnál is választható kaszt volt.

Szerk: a sisak megjelenítést valahogy ki lehet kapcsolni?


#45 Felhasználó inaktív   mephi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 126
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 07. 08:33

Idézet

Szerk: a sisak megjelenítést valahogy ki lehet kapcsolni?
Na ez engem is érdekelne.
Nagyon jó a játék, és egy cseppet se bánom, hogy ilyen nehéz lett.
Még egy kérdésem nekem is lenne. A ellen szintje folyamatosan fog igazodni hozzánk, vagy fix értékre állítottak?

Mephi

#46 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 07. 11:37

Én is most vagyok az Trollnál.....hát. Bias. Színtiszta bias harc az egész.

Mi az hogy szinte semmi gyengesége nincsen? Gyorsabb nálad, jóval nagyobb nálad, jóval erősebb nálad. Nem azt mondom hogy egy villogó pontot rakjanak rá egy táblával amin az áll hogy "Itt üssetek!", de az Isten szerelmére....Semmi gyengesége nincsen, nem érzékeny a tűzre, se a villámra, se a fegyverekre....

És mi az hogy már a Troll mögött vagyok tíz méterre, erre a jóval elöbb elkezdett animáció még mindig sebez engem?
Értsd: Mikor elkezdte az ütést, még a célkeresztben voltam, de mire a felénél járt, már mögötte voltam tíz méterre, úgy, hogy ő még mindig a másik irányba ütött. És sebzett.....WTF?

Valamit itt nagyon elszúrtak gyerekek.
 

#47 Felhasználó inaktív   Harkat 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 07. 13:10

Idézet

Idézet

Szerk: a sisak megjelenítést valahogy ki lehet kapcsolni?
Na ez engem is érdekelne.
Nagyon jó a játék, és egy cseppet se bánom, hogy ilyen nehéz lett.
Még egy kérdésem nekem is lenne. A ellen szintje folyamatosan fog igazodni hozzánk, vagy fix értékre állítottak?

Mephi
Igen, elvileg minden egyes betöltésnél igazodik hozzánk, én ezt hallotam.

Elértem a lvl 8 szintet, és kaptam szakosodás pontot. De nem tudom hogy kell szakosodni. Mert ha rámegyek ikonra, azt írja még nem elérhető. Kell valam trainert keresnem vagy mi?

#48 Felhasználó inaktív   Harkat 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 07. 13:17

Idézet

Én először elkezdtem egy Rouge-al, de nem nagyon jött át a "lopakodokmeglopokéssokpénzemlesz" fíling,(biztos bennem van a hiba) és inkább kezdtem egy elf mage-et... 2. szintű rábészelésem van, és elég durva dolgok vannak pl.:

Igen, Rugoe skillek nem valami jók a játékba. Én is csak dual ágat húzom, bár azt egy harcosnál is lehetne. Meg azt számoltam Mage kasztnak kicsitt több skillje van, meg lehetősége kombinálásra. Míg pl. egy harcos nem tud egyszerre kétkezes karddal menni, és pajzsal - kardal.

Amúgy megtaláltam Sten-t, és sikerült megszereznem. Bár sajnos háttér tőrténete nem valami kecsegtető. De inkább magammal vittem, erős karaktert látok bene:)

#49 Felhasználó inaktív   Giga0509 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 07. 13:58

X360-ra is megjelent magyarul vagy csak PC-re?

Ja és a szinkron is magyar vagy csak felirat?

 

S N A I L T I N E L
        @@@@               
      @@@@@           / """""
     @@@@@@       /           
      @@@@@        /           
____@@@@____/

 


#50 Felhasználó inaktív   Harkat 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 07. 14:12

Idézet

X360-ra is megjelent magyarul vagy csak PC-re?

Ja és a szinkron is magyar vagy csak felirat?
Csak PC. És csak eredetire. Kalóz változatra még nem, de már készitik. Pl. skillek, stb. már magyar.
Csak felirat magyar.

#51 Felhasználó inaktív   Giga0509 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 07. 14:15

Idézet

Idézet

X360-ra is megjelent magyarul vagy csak PC-re?

Ja és a szinkron is magyar vagy csak felirat?
Csak PC. És csak eredetire. Kalóz változatra még nem, de már készitik. Pl. skillek, stb. már magyar.
Csak felirat magyar.
Értem,kösz.

 

S N A I L T I N E L
        @@@@               
      @@@@@           / """""
     @@@@@@       /           
      @@@@@        /           
____@@@@____/

 


#52 Felhasználó inaktív   lzrka 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 07. 19:21

Idézet

Igen, elvileg minden egyes betöltésnél igazodik hozzánk, én ezt hallotam.

Elértem a lvl 8 szintet, és kaptam szakosodás pontot. De nem tudom hogy kell szakosodni. Mert ha rámegyek ikonra, azt írja még nem elérhető. Kell valam trainert keresnem vagy mi?
A társaidtól tanulhatsz illetve árusnál könyvből, de előfordult már, hogy melléküldetésben akadtam rá

#53 Felhasználó inaktív   Daveout 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.295
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 08. 13:06

Karakterem mellett megjelentek kis piros kockák valamiféle büntetések! Kérdésem az lenne h mik azok és h-h tudom eltüntetni őket!

#54 Felhasználó inaktív   Harkat 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 08. 13:13

Idézet

Karakterem mellett megjelentek kis piros kockák valamiféle büntetések! Kérdésem az lenne h mik azok és h-h tudom eltüntetni őket!
Injury kit-el tudod leszedni. (valami ilyesmi a neve:) )
Azok akkor lesznek ott ha meghalt az a karaktered egy csatában.

#55 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 08. 13:47

Én aszt hiszem kb. 10 órát játszottam a játékkal, és egy csapat Qrva farkast nem tudok megölni. Komolyan. Szerintem tényleg túloztak a nehézségi szinttel a fejlesztők. Nem csoda hogy a patch könnyít a játékon. Vannak pár BS dolgok amik nagyon tudnak idegesíteni.

-Élőholt zombik megelőzik a kutyámat futásban, s szinte minden más élőlény gyorsabb nálad.
-A karakterem nem tud egy lebénított ellenfelet eltalálni. Kiábrándító mikor elhasználom a varázslatot a biztos találatra, aztán csak azt látom hogy MISS! MISS! MISS! MISS! MISS! Egy nem sérült, pár szintes karakternek ez igazán nehéz?

Néha nagyon felhúz a játék, de annyira, hogy minden vesztett csatáért rágyújtanék egy cigire. De ha az lenne a helyzet, akkor 21 éves koromra rákos beteg lennék. Nálam eddig 7 pontos.
 

#56 Felhasználó inaktív   Batri 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.418
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 08. 14:13

Idézet

Én aszt hiszem kb. 10 órát játszottam a játékkal, és egy csapat Qrva farkast nem tudok megölni. Komolyan. Szerintem tényleg túloztak a nehézségi szinttel a fejlesztők. Nem csoda hogy a patch könnyít a játékon. Vannak pár BS dolgok amik nagyon tudnak idegesíteni.

-Élőholt zombik megelőzik a kutyámat futásban, s szinte minden más élőlény gyorsabb nálad.
-A karakterem nem tud egy lebénított ellenfelet eltalálni. Kiábrándító mikor elhasználom a varázslatot a biztos találatra, aztán csak azt látom hogy MISS! MISS! MISS! MISS! MISS! Egy nem sérült, pár szintes karakternek ez igazán nehéz?

Néha nagyon felhúz a játék, de annyira, hogy minden vesztett csatáért rágyújtanék egy cigire. De ha az lenne a helyzet, akkor 21 éves koromra rákos beteg lennék. Nálam eddig 7 pontos.
fuhh én most fejeztem be egy elég idegesitő részt
SPOILER egy kis nyugati falu mellett lévő hegyből kellett kihozni az urnát Eamon meggyógyitásához... a nagyobb sárkányok elég idegesitőek, amikor azok ottvoltak mindig vesztettem embert... volt hogy a végén csak 1 emberem maradt, potion és energia nélkül... a próbatételek egyszerre voltak idegesitőek és élvezetesek is...
a tündéknél és törpöknél nem is jártam szal még messze a vége

#57 Felhasználó inaktív   Daveout 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.295
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 08. 14:21

Idézet

Én aszt hiszem kb. 10 órát játszottam a játékkal, és egy csapat Qrva farkast nem tudok megölni. Komolyan. Szerintem tényleg túloztak a nehézségi szinttel a fejlesztők. Nem csoda hogy a patch könnyít a játékon. Vannak pár BS dolgok amik nagyon tudnak idegesíteni.

-Élőholt zombik megelőzik a kutyámat futásban, s szinte minden más élőlény gyorsabb nálad.
-A karakterem nem tud egy lebénított ellenfelet eltalálni. Kiábrándító mikor elhasználom a varázslatot a biztos találatra, aztán csak azt látom hogy MISS! MISS! MISS! MISS! MISS! Egy nem sérült, pár szintes karakternek ez igazán nehéz?

Néha nagyon felhúz a játék, de annyira, hogy minden vesztett csatáért rágyújtanék egy cigire. De ha az lenne a helyzet, akkor 21 éves koromra rákos beteg lennék. Nálam eddig 7 pontos.
1etértek és 1ütt érzek veled! Én ott járok h valami qrva várba kéne bejutnom a malmon keresztül...de előtte védjem meg a falut az éjszaka támadó seregtől! 3 napomba telt mire ezt a részt megcsináltam...mára bentvagyok a várban és kijutottam a várudvarra...ahol egy hordát és egy nálam kétszer nagyobb varázsót kell kiixelnem! Első nekifutásra természetesen nem sikerült! ...folyt. köv.

#58 Felhasználó inaktív   Batri 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.418
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 08. 14:25

Idézet

1etértek és 1ütt érzek veled! Én ott járok h valami qrva várba kéne bejutnom a malmon keresztül...de előtte védjem meg a falut az éjszaka támadó seregtől! 3 napomba telt mire ezt a részt megcsináltam...mára bentvagyok a várban és kijutottam a várudvarra...ahol egy hordát és egy nálam kétszer nagyobb varázsót kell kiixelnem! Első nekifutásra természetesen nem sikerült! ...folyt. köv.
az udvar kitisztitása nekem sem sikerült elsőre, féltem hogy az is úgy elhúzódik mint a trollos rész...de szerencsére másodszorra bedaráltam őket(a mágussal lövöldöztem a nagyot, közben váltogattam potionokat inni a többivel)

#59 Felhasználó inaktív   FulhamNorby 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 643
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 08. 14:26

Idézet

Idézet

Én aszt hiszem kb. 10 órát játszottam a játékkal, és egy csapat Qrva farkast nem tudok megölni. Komolyan. Szerintem tényleg túloztak a nehézségi szinttel a fejlesztők. Nem csoda hogy a patch könnyít a játékon. Vannak pár BS dolgok amik nagyon tudnak idegesíteni.

-Élőholt zombik megelőzik a kutyámat futásban, s szinte minden más élőlény gyorsabb nálad.
-A karakterem nem tud egy lebénított ellenfelet eltalálni. Kiábrándító mikor elhasználom a varázslatot a biztos találatra, aztán csak azt látom hogy MISS! MISS! MISS! MISS! MISS! Egy nem sérült, pár szintes karakternek ez igazán nehéz?

Néha nagyon felhúz a játék, de annyira, hogy minden vesztett csatáért rágyújtanék egy cigire. De ha az lenne a helyzet, akkor 21 éves koromra rákos beteg lennék. Nálam eddig 7 pontos.
1etértek és 1ütt érzek veled! Én ott járok h valami qrva várba kéne bejutnom a malmon keresztül...de előtte védjem meg a falut az éjszaka támadó seregtől! 3 napomba telt mire ezt a részt megcsináltam...mára bentvagyok a várban és kijutottam a várudvarra...ahol egy hordát és egy nálam kétszer nagyobb varázsót kell kiixelnem! Első nekifutásra természetesen nem sikerült! ...folyt. köv.
Basszus, ahogy olvasom a komentjeiteket egyre inkább elbizonytalanodok.Már nem vagyok biztos benne, hogy megveszem...



#60 Felhasználó inaktív   Harkat 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 08. 14:28

Idézet

Én aszt hiszem kb. 10 órát játszottam a játékkal, és egy csapat Qrva farkast nem tudok megölni. Komolyan. Szerintem tényleg túloztak a nehézségi szinttel a fejlesztők. Nem csoda hogy a patch könnyít a játékon. Vannak pár BS dolgok amik nagyon tudnak idegesíteni.

-Élőholt zombik megelőzik a kutyámat futásban, s szinte minden más élőlény gyorsabb nálad.
-A karakterem nem tud egy lebénított ellenfelet eltalálni. Kiábrándító mikor elhasználom a varázslatot a biztos találatra, aztán csak azt látom hogy MISS! MISS! MISS! MISS! MISS! Egy nem sérült, pár szintes karakternek ez igazán nehéz?

Néha nagyon felhúz a játék, de annyira, hogy minden vesztett csatáért rágyújtanék egy cigire. De ha az lenne a helyzet, akkor 21 éves koromra rákos beteg lennék. Nálam eddig 7 pontos.
Nem azért, de egy játék lényege a szórakoztatás. Ha ez nem megy azon a nehézségi szinten vissza lehet venni. Nem szégyen az ha legkisseb szinten játszol egy játtékal. De legalább nem leszed idegroncs egy játék miatt. Ha meg úgy érzed újrakezded a következő szinten később. Ha meg csicskaságnak tartod legkönnyeb szintet, és csak azért is ezen játszol, akkor nem kell panaszkodni:)

Téma megosztása:


  • (39 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó