HWSW Informatikai Kerekasztal: Dragon Age: Origins - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (39 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Dragon Age: Origins

#741 Felhasználó inaktív   Shadowkill 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 32
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 08. 27. 18:25

Hali,Alistairnak benne kell lennie a csapatban ahhoz hogy ő ölje meg a vezérdémont?
Mert királyt szeretnék csinálni a karimból,de tankra speceltem,úgy mint Alistairt is,gondolván hogy úgysem lesz rá szükségem.
Elég fura lenne 2 tankkal végigmenni az utolsó csatán,azért kérdezem,hátha előbukkan a semmiből,úgy mint Zevran mint amikor Taliesen megtámadott.

#742 Felhasználó inaktív   SLi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 683
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 08. 29. 12:56

Lenne egy nagyon ostoba kérdésem, xboxon játszok a játékkal és egyszerűen nem találom h hol tudnám törölni a mentéseimet, valaki aki tudja írja már meg, köszi.
Victoria Concordia Crescit
http://www.last.fm/user/faszomatazt
"Nem hallgatok Aurórát, mert bassza az aurámat"
én ráébresztelek arra, hogy mit sem ér a bagázsod
ha este haza térve látod, hogy felkúrva a lakásod
én ebbe nőttem fel, de azt hittem hogy tiszta

#743 Felhasználó inaktív   Athy 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 23. 18:11

Üzenet megtekintéseIdézet: Drat - Dátum: 2009. 12. 11. 22:56

Szanaszéjjel tanoncok irományai, nyomai találhatóak, szedd össze mind és utána a 3-mas szinten menj a 3 szoborhoz ebben a sorrendben: 1,3,2 majd menj a benti központi pajzsos szoborhoz és ott is nyomjál rá, ha ez is megvan akkor próbálj lemenni a pincébe, a többi meglepetés :Đ
- szerintem ez lesz az a küldetés, remélem tudtam segíteniKépKép


Hali!,
Nah csak olvasva igy a beszélgetést láttam azt a szobros témát, ami nekem is gondot jelentett. A toronyban én sem találtam semmien több jegyzetet. Mindnek meg kell lennie, de a szobor ráz... nemtudom h lehetne megoldani hogy müködjön:- mit kellene tennem?

#744 Felhasználó inaktív   Drat 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.520
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 23. 19:08

Üzenet megtekintéseIdézet: Athy - Dátum: 2012. 09. 23. 18:11

Hali!,
Nah csak olvasva igy a beszélgetést láttam azt a szobros témát, ami nekem is gondot jelentett. A toronyban én sem találtam semmien több jegyzetet. Mindnek meg kell lennie, de a szobor ráz... nemtudom h lehetne megoldani hogy müködjön:- mit kellene tennem?

kicsit becsapós, a szobrokat meg kell érinteni, de nem fogsz kapni semmi pozitív visszajelzést, csak annyit hogy ha jól csinálod nem ráz meg, szóval csak érintsd meg a baloldali szobrot, aztán a jobbosat majd végül a középsőt, az a jó ha nem történik semmi, ha tényleg meg van az összes note és ezt is megcsináltad, akkor már tényleg csak a középső teremben lévő szobrot kell megérinteni, ha jól emléxem itt már kapsz visszajelzést (journal updated vagy ilyesmi) - ezután ha lekeveredsz a földszintre, már csak meg kell érinteni a pinceajtót, abban a teremben ahol Wynne-el találkoztál először
"There's room at the top they're telling you still
But first you must learn how to smile as you kill"

#745 Felhasználó inaktív   adam10 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 142
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 10. 25. 09:53

Skacok! Miért nem mennek az 1.04el a runscriptek tehát a csalások? Pénz kéne de nem megy. Kipróbáltam más csalást az sem megy. Nem akarok mellék küldiznih hogy legyen egy kis elkölteni valóm . Ha valaki tud vmi orvosságot megköszönném!

#746 Felhasználó inaktív   Drat 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.520
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 10. 25. 10:13

Üzenet megtekintéseIdézet: adam10 - Dátum: 2012. 10. 25. 09:53

Skacok! Miért nem mennek az 1.04el a runscriptek tehát a csalások? Pénz kéne de nem megy. Kipróbáltam más csalást az sem megy. Nem akarok mellék küldiznih hogy legyen egy kis elkölteni valóm . Ha valaki tud vmi orvosságot megköszönném!

a patch felülírta a játék.exe-t, úgyhogy újra kell szerkeszteni --> "C:\Program Files\Dragon Age\bin_ship\daorigins.exe" -enabledeveloperconsole" (vagy ehhez hasonló módon) és akkor megint jó lesz

http://dragonage.wik...e_%28Origins%29
"There's room at the top they're telling you still
But first you must learn how to smile as you kill"

#747 Felhasználó inaktív   xillo 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 92
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 09. 27. 11:25

Sziasztok!

Már rég nézegettem milyen játékok vannak piacon. Korábban játszottam az Icewind dale és Baldurs's gate 2 játékokkal. Valami hasonlót tudtok nekem ajánlani?
Született ilyen jellegű játék azóta?

Üdv.

#748 Felhasználó inaktív   Drat 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.520
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 09. 29. 19:19

Üzenet megtekintéseIdézet: xillo - Dátum: 2014. 09. 27. 11:25

Sziasztok!

Már rég nézegettem milyen játékok vannak piacon. Korábban játszottam az Icewind dale és Baldurs's gate 2 játékokkal. Valami hasonlót tudtok nekem ajánlani?
Született ilyen jellegű játék azóta?

Üdv.

Igen. És pont benne vagy a topikjában ^^
"There's room at the top they're telling you still
But first you must learn how to smile as you kill"

#749 Felhasználó inaktív   Mumia 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 31.916
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 10. 09. 09:28

És most ingyenessé tették origin-en.

#750 Felhasználó inaktív   Dan(td) 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.906
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 10. 09. 13:59

Üzenet megtekintéseIdézet: Mumia - Dátum: 2014. 10. 09. 10:28

És most ingyenessé tették origin-en.

korlátozott ideig: 2014. okt. 14.
Config.: NZXT.H440.V2.Matte+5xFractal.Design.Venturi.HF-14 ~ ASRock.Z170.OC.Formula ~ Corei7-6700k@4.4ghz ~ Scythe.Mugen.2.rev.b ~ Kingston.HyperX.Savage.Black.16GB@3000MHz.CL15 ~ XFX.RX480.BlackEdition.8GB ~ Samsung.SM961.NVMe.SSD.256GB@KryoM.2 ~ Samsung.PM951.NVMe.SSD.512GB@KryoM.2 ~ Intel.SSD.535.480GB ~ Asus.Cerberus.Keyb. ~ Logitech.G403.Prodigy ~ ENERMAX.625W.Modu82+ ~ Dell.P2414H.:.OnePlus 5T (8GB RAM/128GB ROM~Android 8.1_O).:.Moto.360.2ndGen(Android 7.1.1_N)
Kép

#751 Felhasználó inaktív   Stack 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.458
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 10. 11. 18:48

hali!

Most kezdtem bele a játékba. Eddig elég jó, de lenne egy kérdésem. A zárt ládákat melyik képesség fejlesztésével tudom majd kinyitni-feltörni?

Előre is köszi
I am a Jedi Knight and the Force is strong with me.

#752 Felhasználó inaktív   Drat 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.520
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 10. 11. 22:11

Üzenet megtekintéseIdézet: Stack - Dátum: 2014. 10. 11. 18:48

hali!

Most kezdtem bele a játékba. Eddig elég jó, de lenne egy kérdésem. A zárt ládákat melyik képesség fejlesztésével tudom majd kinyitni-feltörni?

Előre is köszi

Zárat csak rogue tud nyitni. Kell hozzá a 'Deft Hands' talent, plusz minden zárnak megvan a nehézsége, úgyhogy az attribútum pontoknál a 'cunning'-re is kell raknod.
"There's room at the top they're telling you still
But first you must learn how to smile as you kill"

#753 Felhasználó inaktív   Stack 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.458
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 10. 12. 12:26

Üzenet megtekintéseIdézet: Drat - Dátum: 2014. 10. 11. 22:11

Zárat csak rogue tud nyitni. Kell hozzá a 'Deft Hands' talent, plusz minden zárnak megvan a nehézsége, úgyhogy az attribútum pontoknál a 'cunning'-re is kell raknod.


Köszi a választ.
Sajne emiatt kénytelen vagyok mindeg egy tolvajt tartani a csapatban :(
I am a Jedi Knight and the Force is strong with me.

#754 Felhasználó inaktív   Drat 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.520
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 10. 12. 14:08

Üzenet megtekintéseIdézet: Stack - Dátum: 2014. 10. 12. 12:26

Köszi a választ.
Sajne emiatt kénytelen vagyok mindeg egy tolvajt tartani a csapatban :(

Csapdákat is csak az tud hatástalanítani.
"There's room at the top they're telling you still
But first you must learn how to smile as you kill"

#755 Felhasználó inaktív   Dan(td) 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.906
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 10. 13. 08:41

A tolvaj a legerősebb kaszt ebben a gaméban sztem :)
Minden kasztal kivittem a gémet de a rugó volt messze a legjobb. Kéttőrős és íjász verzióban is.
Config.: NZXT.H440.V2.Matte+5xFractal.Design.Venturi.HF-14 ~ ASRock.Z170.OC.Formula ~ Corei7-6700k@4.4ghz ~ Scythe.Mugen.2.rev.b ~ Kingston.HyperX.Savage.Black.16GB@3000MHz.CL15 ~ XFX.RX480.BlackEdition.8GB ~ Samsung.SM961.NVMe.SSD.256GB@KryoM.2 ~ Samsung.PM951.NVMe.SSD.512GB@KryoM.2 ~ Intel.SSD.535.480GB ~ Asus.Cerberus.Keyb. ~ Logitech.G403.Prodigy ~ ENERMAX.625W.Modu82+ ~ Dell.P2414H.:.OnePlus 5T (8GB RAM/128GB ROM~Android 8.1_O).:.Moto.360.2ndGen(Android 7.1.1_N)
Kép

#756 Felhasználó inaktív   Drat 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.520
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 10. 13. 10:54

Üzenet megtekintéseIdézet: Dan(td) - Dátum: 2014. 10. 13. 08:41

A tolvaj a legerősebb kaszt ebben a gaméban sztem :)
Minden kasztal kivittem a gémet de a rugó volt messze a legjobb. Kéttőrős és íjász verzióban is.

Teljes mértékben egyetértek :) :up:
- a többi kasztot csak azért szeretem, mert néha jól esik "más szerepet játszani"
"There's room at the top they're telling you still
But first you must learn how to smile as you kill"

#757 Felhasználó inaktív   Stack 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.458
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 10. 19. 12:47

Hali!
Van értelme az ajándékokat megtartani?
Vagy hogyan lehet odadni őket a csapattagoknak?
I am a Jedi Knight and the Force is strong with me.

#758 Felhasználó inaktív   Drat 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.520
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 10. 19. 18:39

Üzenet megtekintéseIdézet: Stack - Dátum: 2014. 10. 19. 12:47

Hali!
Van értelme az ajándékokat megtartani?
Vagy hogyan lehet odadni őket a csapattagoknak?

Nincs értelme megtartani őket. Ha megnyitod az inventory-t, akkor lapozz arra a társra akinek adni szeretnél valamit és utána húzd rá a képére az ajándékot. Megvan hogy ki minek örül, mit szeret. Pl Zevran a drágaköveket, Oghren az italokat stb.
Ha nem passzol hozzá az ajándék akkor is ellőheted rá, de kevesebb ponttal befolyásolja az adott egyénnel a kapcsolatod.
Van olyan is hogy egyáltalán nem fogad el valamilyen ajándékot egy karakter. Az azért van mert plot specifikus, tehát csakis egyetlen személyhez illik a csapatból a tárgy, és általában "extra" dolgokat indít el.
"There's room at the top they're telling you still
But first you must learn how to smile as you kill"

#759 Felhasználó inaktív   Stack 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.458
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 10. 19. 21:55

Üzenet megtekintéseIdézet: Drat - Dátum: 2014. 10. 19. 18:39

Nincs értelme megtartani őket. Ha megnyitod az inventory-t, akkor lapozz arra a társra akinek adni szeretnél valamit és utána húzd rá a képére az ajándékot. Megvan hogy ki minek örül, mit szeret. Pl Zevran a drágaköveket, Oghren az italokat stb.
Ha nem passzol hozzá az ajándék akkor is ellőheted rá, de kevesebb ponttal befolyásolja az adott egyénnel a kapcsolatod.
Van olyan is hogy egyáltalán nem fogad el valamilyen ajándékot egy karakter. Az azért van mert plot specifikus, tehát csakis egyetlen személyhez illik a csapatból a tárgy, és általában "extra" dolgokat indít el.

Ok
köszönöm a tippeket.
Még egy kérdés. Most tértem vissza Ozamar-ba (csóró törpe ként kezdtem). Van jó és rossz vélasztás az új király személyét illetően? Meghallgattam mind a kettőnek a javaslatait, de nem nagyon látok sajna különbséget. Egyiksem fekete vagy fehér :-s
I am a Jedi Knight and the Force is strong with me.

#760 Felhasználó inaktív   Drat 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.520
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 10. 20. 07:32

Üzenet megtekintéseIdézet: Stack - Dátum: 2014. 10. 19. 21:55

Ok
köszönöm a tippeket.
Még egy kérdés. Most tértem vissza Ozamar-ba (csóró törpe ként kezdtem). Van jó és rossz vélasztás az új király személyét illetően? Meghallgattam mind a kettőnek a javaslatait, de nem nagyon látok sajna különbséget. Egyiksem fekete vagy fehér :-s

Igen, pont ez a lényeg benne, hogy nehezebb legyen a választás.

SPOILER:

Ha pl nemes törp háttértörténetet csinálsz, akkor Bhelen elárul a játék elején. Ilyenkor a testvéreként kezded a játékot, Bhelen tőrbecsal és miatta száműznek.
Ugyanakkor törppel sosem játszottam végig a játékot, csak kíváncsiságból csináltam meg a háttértörténeteket.

szerintem:
Bhalen erőskezűbb, de kegyetlen. (ha őt választod kivégezteti Harrowmont-ot, aki nem is áll ellen)
Harrowmont gyengébb, de nemesebb. (ha őt választod nem bántja vetélytársát, Bhalen viszont nem fogadja el a döntést, és le kell vágnod)

A játék végének az alkulásában nincs túl nagy szerepe. Annyi hogy a befejezés után megemlítik, hogy mi történt az új uralkodóval.

Én egyszer választottam Bhalen-t, az összes többi végigjátszásomban mind Harrowmont-ot, nekem sokkal szimpatikusabb.
"There's room at the top they're telling you still
But first you must learn how to smile as you kill"

Téma megosztása:


  • (39 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó