HWSW Informatikai Kerekasztal: Playstation 3 vs. Xbox 360 vs. Wii - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (189 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Playstation 3 vs. Xbox 360 vs. Wii

#1 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 05. 18. 21:41

Azt hiszem itt az ideje, hogy megnyissuk ezt a kis vitaforum részt is, hiszen az idei E3-nak a két legjobban kihangsúlyozott platformja a Microsoft és a Sony következő generációs konzolgépe, a PS3 és az Xbox 360 volt. Kinek melyik tetszik, no és persze miért?!

#2 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 05. 18. 21:46

Az Xbox 360-nak valamivel jobb a grafikus procija, az ATI a beágyazott memóriával, mint a PS3 Nvidia cucca (az sem pite), viszont a PS3-ban a Cell nagyon kemény, majdnem dupla akkora teljesítménye van egyes esetekben mint az X360 procinak.

Kinézetre nekem az X360 tetszik jobban, és jobban bejön a multimedia központúsága, a nagyon durva live cucca, és úgy az egész.

Sokakkal ellentétben, akik a PS vs BOX vitát itt hitvitának tekintik, én józan ésszel próbálok mérlegelni. Mindkét cucc nagyon kemény lesz, viszont az X itt van pár hónap múlva. Ráadásul az MS iszonyatosan sok japán fejlesztőt csábított át az új X-hez. Tehát ahogy a másik topicban írtam én biztos hogy X360-at veszek, majd ha kijön a PS3, megnézem és ha annyival fajább, vagy jobb játékok vannak rá, akkor váltok.



#3 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 05. 18. 21:59

Na mivan egy értelmes hozzászólással megöltem rögtön a topicot?

Ha azt írom hogy szemét szar Sony és hajrá Xbox akkor megindultok?


#4 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 05. 18. 22:00

Részemről ugyan Playstation 2 tulajdonos és fan vagyok, amiből következik ugyebár az, hogy PS3 rajongó is vagyok, de el kell ismerni az X360 sem kutya!

#5 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 05. 18. 22:03

Ami azt illeti, ha én is rendelkeznék egy olyan aranyos kis cuki új PS2 -vel, mint te Nagyfőnök, akkor én is ki tudnám ám várni a PS3 megjelenését

#6 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 05. 18. 23:12

Ez végülis független attól, milye van az embernek... inkább az, hogy mire vágyik a sok látott kép és video után, nem?!

#7 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 05. 18. 23:21

Hat sracok oszinten megvallva nem tudnek donteni. Mivel konzolt csak hobby szinten hasznaltam mindig, nem igazan hasonlitgattam melyik nez ki jobban grafikailag.. tudom ez attol is fugg h van megirva a jatek Kép Na de viszont mindket uj konzol elodjein voltak nagy kedvenceim amiket persze csakazert se adnak ki a masik konzolra, mint pl Gran Turismo, Tekken, HALO, Fusion Frenzy Kép. A legjobb az lenne ha mindkettobol egy hofeher pihenhetne a TV-m alatti polcon es kedvem szerint kapcsolgathatnam a gepecskeket... de mivel ez csak alom, igy en inkabb a PS3 mellett dontenek. Gran Turismo es Tekken hatalmas am! (HALO meg van PC-re). Design-ra nekem a Nintendo uj gepe jon be a legjobban Kép de a topichoz huen maradva az X kinezete tenyleg cool-abb.

Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#8 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 05. 19. 07:11

miért, máshogy is lehet használni egy konzolt, mint hobby? Kép

jomagam is playstation párti vagyok, már az osidok ota olyan gépem van, és ez valószinuleg nem szakad meg most sem (na nem egy ps1el nyomulok még mindig, ugy értem mindig is PS em volt Kép) - mégpedig azért, mert arra készítenek olyan játékokat, amik nekem tetszenek, gondolok itt a japán stílusu rpg-kre, amiktol elolvadok. az X nagoyn csunyan megbukott japánban, mert egyáltaán nem voltak rá ilyen progik, épp ezért nagyon bolcsen, a második gépre már 1000000 fejlesztot, és nagy nevet átcsábítottak, így szinte tuti, hogy nem fognak bukni, hiszen mint tudjuk, vannak olyan emberek, akik már egy játék miat is megvesznek egy gépet....Kép

designra sztem mindkét gép okádék, de Avi val egyetemben a Revolutiont igazán sexinek találom, gusztusos, na. kár, hogy ez is olyan soványka lesz mint a GC és esélye sem lesz labdábarugni. bár ne nekem legyen igazam....

még egy ideig tuti ps2-m lesz, aztán, ha kiijön a 3 valszeg benevezek rá én is, de egy fél évet még tuti kell vele várni a megjelenés után, mert mint tudjuk ez lesz a legdrágább a három gép közül . kb 500 dollárért vesztekegetik, ami nálunk mégtöbbet, sztem olyan 140-150 e forintot jelent majd kezdésnél, ami valljuk be - luxus, pláne kis hazánkban. szoval még van idő, X et meg nem vennék, mert egyszeruen nincsenek rá olyan nevek amik érdekelnének (na jo, FFes barátaink most hogy átpártoltak oda, lehet hogy lesz, bár a sorozatot nézve a 8tol kezdve eros sullyedést mutat a szinvonal.....:Đ)
Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#9 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 05. 19. 12:12

Viszont kontroller szempontbol meg mindig az X a nyero :Đ

Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#10 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 05. 19. 12:25

ja igen, azt el is felejtettem mondani:

az X irányítoja sztem elég kiábrándito, másrészt meg elso ránézésre tök osszevissza van rajta minden, persze ez lehet csak nekem tunik igy, mer a PS hez vagyok szokva

a PS irányítoja meg leginkább egy dupla análvibrátorra hajaz, és semmi jot nem várok tole.... :Đ lehet elmaradott vagyok, de én jobban szeretem a zsinoros megoldásokat. szar elemekkel szorakozni ki akar? nem 450 méter távolságbol akarok vele játszani hogy rádios joyra legyen szukség. szoval suxxxxxKép
Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#11 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 05. 19. 16:40

Kontroller szempontjabol en mindig is X parti voltam. :Đ A PS1&2 kontrollerje tul kicsi, nincs rajta hosszutavon kenyelmes fogas, es mindig izzad a kezed mert mozog benne a kontroller. Kép Az X kontrollere nekem azert tetszik mert nem sokat valtozott, es mondjuk sztm nem is osszevissza Kép De a radios baszaxassal en se nagyon ertek egyet mondjuk... legalabbis nem nekunk magyarok penztarcajanak valo a hetente 4 uj ceruzaelem vasarlasa Kép

Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#12 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 05. 19. 19:56

Rádiós kontrollerrel annyi a történet, hogy 1x veszel bele tölthető cuccot, utána pedig USB-vel rá tudod dugni a konzolra, és feltölti szépen!

#13 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 05. 19. 19:59

Igen, Halo 2 abszolút van PC-re, és valószínűleg abszolút lesz Halo 3 is

#14 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 05. 19. 20:03

Kinézetre nekem az X jön be jobban, de asszem már mondtam :Đ majd beújítunk rá egy Star Wars előlapot és csókolom.

Habár a PS megint kisebb lett, habár ez egy home konzolnál annyira nem fontos.

Kontroller: a PS3-é télleg olyan, mint ami két nőt tud kielégíteni egyszerre, de gondolom kényelmes. Ami azt illet a PS kontrolerrei eddig nem jöttek be, mint Avinak, túl kicsit, szögletes, nem simul bele a tenyérbe. Az X tökéletes volt, csak kicsit nehéz. Az új viszont kicsit elegánsabb, picit kisebbnek és könnyebben is néz ki: pont ideális!



#15 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 05. 19. 20:07

En csak attol felek, hogy ezek a giga gepezetek, szepen lassan megolik a pc-t jatek teren. annak igen csak nem orulnek, de ezek mar tul jok lesznek...
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#16 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 05. 19. 20:12

Nem hiszem h ez valaha is megtortenne... Akinek van PC-je es amig jonnek ra jo jatekok addig nem fog "kenyszeruleni" konzol vasarlasra. Persze mar azt az elonyt se lehet felhozni a PC-nel h van bill + eger, mert ezek mar konzolhoz is leteznek. Majd meglassuk.

Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#17 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 05. 19. 20:47

Lerágott csont....  a konzol nem PC helyett van, hanem PC mellé.

#18 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 05. 19. 20:56

Design ügyben az XBOX360 szerintem is jobban néz ki...de! És itt egy DE! Ugyanis, még az sem néz ki valami hűdenagyon jól, szóval nem vagyok elájulva egyiktől sem ám! A kontrollerek meg hát... callisto véleményét adom! Ez itt nem Dual-Shock lesz, hanem Dual-Anal-Shock!

#19 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 05. 19. 22:10

Ha azt vesszuk egyik gep se egy nagy durr

Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#20 Felhasználó inaktív   Daks 

  • Törzsvendég
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 1.847
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 05. 20. 00:46

egyik gepnek se tetszik a design-ja! :Đ olyan szep fake kepek keszultek nemigaz, hogy egyik se ihlette meg oket
Kép
Kép

Téma megosztása:


  • (189 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó