HWSW Informatikai Kerekasztal: Playstation 3 vs. Xbox 360 vs. Wii - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (189 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Playstation 3 vs. Xbox 360 vs. Wii

#41 Felhasználó inaktív   lewton 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.025
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 04. 12:19

tényleg nagyon érdekes cikk volt!Kép

#42 Felhasználó inaktív   Lord Mixxx 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 406
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 04. 15:29

Mondjuk amugy is ps3-ra fajt a fogam... :Đ PS2,PSP melle nem fog az ember x-et venni ugyebar mar csak azert sem. De azert majd jol megnezem. Igazsag szerint nekem bejon a ps2 grafja is csak lennenek jobb story-k a jatekokban....

Gratulalok a cikkhez tenyleg jopofa lett. Lefenykepeznem Billy boy arcat mikor kozlik vele "fonok a ps3-at vegul $250-ert adjak mindenestul...." biztos egy eletre szolo emlek lenne :-D Bar valojaban az ar lenyegtelen de a helyzet igen huncut lenne....

Jatek arak: $50 korul vannak ugye a jatekok tobbnyire. Ez meg psp-n is igy van. Soha nem fog egy jatek gyarto ceg ugy gondolkozni "nezd mar szegeny magyarok meg nem tudjak megvenni... adjuk ma nekik $20-ert oda ugyanazt..." Nem ez igy soha nem lesz. Viszont: ha vartok turelemmel leesik az ara mikor nem megy el dragan es akkor mar jo aron meg lehet venni. Tudom, hogy MO-n rohadt sok penznek szamit az amit kernek a jatekokert es kulfoldon tenyleg olcsobban jonnek de csak mert magasabb a fizetes. A jateknak tok ugyan az az ara.
Have a good byte!!!

#43 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 04. 16:34

Az ár a Sony -nál tényleg lényegtelen. A játékokban meg persze igazad van, na nem mintha ez az egy dolog lenne ami irdatlanul drága egy magyarnak, akárcsak a szomszédokhoz képest is (ausztria).

#44 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 12. 12:55

A cikk nagyon jo volt es elgondolkodtato... Gratula InGen kolleganak erte! :Đ En szemey szerint viszont nem ilyedtem meg ezektol a dolgoktol, mert amugy is varni szandekoztam kb. 1 evet a megjelenes utan, mert addigra mar talan stabil lesz az egesz rendszer es kiforrottan fog mar mukodni az egesz csippeles meg stb...
Ezen kivul en amugy is a dragabbik verziot akartam megvenni, mert nem lennek kepes HDD nelkul letezni, tekintve azt az erdekes tenyt, hogy a kozel 100 jatekomnak a kimentett allasa meg mindig nem kozelitette meg a kimutathato maximumot. Me mindig 50.000+ block helyet mutat a gep,a mi azert elegge durva, foleg, hogy vannak jatekok, amiknek a kimentett allasa a 20.000 blocok tis eleri... :-D:):-D Szoval HDD, vireless contorller, remote controller Rulz! Jah! Es X-Box Rulz foreva!!! :-D:):-D

Kép

#45 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 10. 06. 14:43

Nem tudom, hogy van-e valaki aki meg nem tudja, de ezekre az emberekre fogok most gondolni, mert par nappal ezelott meg en is kozejuk tartoztam! SZOVAL! Arrol van szo, hogy most mar biztos, hogy X360-on menni fognak a regi XBoxos jatekok. Megpedig nem kell hozza mas, mint a HDD termeszetesen es egy program, ami emulalja az XBoxot. Nem tudom, hogy ez a progi jarni fog-e a HDD-s valtozathoz, vagy kulon meg kell-e venni, de eleg jo hir ez mar onmagaban is nem? Persze csak az erintetteknek. Az urom az oromben az, hogy azt irtak, hogy csak a leghiresebb jatekok fognak menni ezen az emulacion, hogy melyik jatekok tartoznak ebbe a csoportba meg kodos, de a hir akkor is nagyon jo... Orvendezzetek gyerek!!! KépKépKép
Kép

#46 Felhasználó inaktív   lewton 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.025
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 10. 06. 15:06

Idézet

Nem tudom, hogy van-e valaki aki meg nem tudja, de ezekre az emberekre fogok most gondolni, mert par nappal ezelott meg en is kozejuk tartoztam! SZOVAL! Arrol van szo, hogy most mar biztos, hogy X360-on menni fognak a regi XBoxos jatekok. Megpedig nem kell hozza mas, mint a HDD termeszetesen es egy program, ami emulalja az XBoxot. Nem tudom, hogy ez a progi jarni fog-e a HDD-s valtozathoz, vagy kulon meg kell-e venni, de eleg jo hir ez mar onmagaban is nem? Persze csak az erintetteknek. Az urom az oromben az, hogy azt irtak, hogy csak a leghiresebb jatekok fognak menni ezen az emulacion, hogy melyik jatekok tartoznak ebbe a csoportba meg kodos, de a hir akkor is nagyon jo... Orvendezzetek gyerek!!! KépKépKép
a szorgos kis kezek biztos készítenek majd egy olyan emulátort, amivel a kevésbé híres játékok is mennek majd. legalábbis megpróbálják.:Đ

#47 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 10. 07. 09:34

Nem tudom, hogy van-e valaki aki meg nem tudja, de ezekre az emberekre fogok most gondolni, mert par nappal ezelott meg en is kozejuk tartoztam! SZOVAL! Arrol van szo, hogy most mar biztos, hogy X360-on menni fognak a regi XBoxos jatekok. Megpedig nem kell hozza mas, mint a HDD termeszetesen es egy program, ami emulalja az XBoxot. Nem tudom, hogy ez a progi jarni fog-e a HDD-s valtozathoz, vagy kulon meg kell-e venni, de eleg jo hir ez mar onmagaban is nem? Persze csak az erintetteknek. Az urom az oromben az, hogy azt irtak, hogy csak a leghiresebb jatekok fognak menni ezen az emulacion, hogy melyik jatekok tartoznak ebbe a csoportba meg kodos, de a hir akkor is nagyon jo... Orvendezzetek gyerek!!! KépKépKép
[/quote]a szorgos kis kezek biztos készítenek majd egy olyan emulátort, amivel a kevésbé híres játékok is mennek majd. legalábbis megpróbálják.:Đ [/quote] Ebben biztos vagyok... :-D:):-D Viszont azt is irtak, hogy ez a softwer bovitheto lesz, tehat egyre tobb jatek fog menni rajta, csak ido kerdese az egesz! :-D
Kép

#48 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 10. 07. 12:52

Nemsokáraa hozzákezdek a következő nextgen konzolos cikkemhez, terveim szerint kisebb sorozatka lesz belőle :Đ

#49 Felhasználó inaktív   lewton 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.025
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 10. 07. 15:02

Idézet

Nemsokáraa hozzákezdek a következő nextgen konzolos cikkemhez, terveim szerint kisebb sorozatka lesz belőle :Đ
várjuk szeretettel! :-D

#50 Felhasználó inaktív   Manu 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 8
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 10. 16. 09:15

Üdv!
Egy elég egyszerü kérdésem lenne. Érdemes-e most még venni ps 2-t így hogy tavasszal már jön a 3? Hogy fog a megjelenésre a legtöbb ps 2 tulaj regaálni. Azt hallottam hogy Japánba mintavételes kutatások szerint majdnem 80 százalék lecseréli. Természetesen a megjelenéssal drasztikusan lemegy a ps 2 ára is. Az igazság hogy nekem most jött össze a pénz a ps 2-re. Szóval érdekelnének a vélemények.
Manu

#51 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 10. 16. 09:25

Idézet

Üdv!
Egy elég egyszerü kérdésem lenne. Érdemes-e most még venni ps 2-t így hogy tavasszal már jön a 3? Hogy fog a megjelenésre a legtöbb ps 2 tulaj regaálni. Azt hallottam hogy Japánba mintavételes kutatások szerint majdnem 80 százalék lecseréli. Természetesen a megjelenéssal drasztikusan lemegy a ps 2 ára is. Az igazság hogy nekem most jött össze a pénz a ps 2-re. Szóval érdekelnének a vélemények.
Én olyan 2 hónapja vettem meg Myko atyánktól, és azt kell mondamom, maximálisan megéri. Le lehet vele játszani az elmúlt 5 év legjobb PS2 játékait, melyek egyenként is bebüntetik az utóbbi 5 év összes nagy PC-s nevét (hehe), stb... az egy dolog, hogy japánban mindenki lecseréli, mert hazai termék és mert techbuzik, de ne gondold hogy attól hogy megjelenik a PS3, majd rögtön elfelejtik azt a 100millió PS2 tulajt, az egy kicsit sok ahhoz :Đ

Ezen kívül szerintem első szériás konzolt nem érdemes venni, és legalább 1 évig úgysem lesz rá semmi olyan játék ami miatt érdemes lenne rögtön most tavasszal 150 e forintért rohanni megvenni... amire kiforr a dolog, és lesz már rá pár játék is, legalább olcsóbb is lesz :-D... akkor majd én is veszk.

#52 Felhasználó inaktív   Sybilla 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.057
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 10. 16. 11:01

Egyetértek az előttem szólóval.

Annyit tennék hozzá mindezekhez, hogy a hírek szt a PS2 még ma is annyira jól fogy, hogy nem akarnak úm. "belső versenytársat" csinálni neki a PS3-mal, így emiatt talán még későbbre is fogják tolni a megjelenését.

Uakkor valóban rengeteg játék van és lesz az idáig is nagyszerű szolgálatot tett Fekete Ördögre, tehát én is mindenképpen javallom a megvásárlását - főleg most, hogy az ára egyre inkább csökken. :Đ

"Párnánk puha, ágyunk öle lágyan ringat. Aztán zajok jönnek. Felrobbantják az álmainkat. ... Ugye nem félsz?" ;) (Bonanza B.)

#53 Felhasználó inaktív   Manu 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 8
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 10. 16. 14:11

Köszönöm válaszaitokat. Mostmár csak arra lennék kíváncsi, hogy mennyiért vetted Mykótól az alapgépet...ha nem titok. Előre is kösz.
Manu

#54 Felhasználó inaktív   Manu 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 8
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 10. 16. 14:17

Jah és persze az is érdekelne hogy chippelten lehet-e kapni. Kösz
Manu

#55 Felhasználó inaktív   fojesz 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.214
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 10. 16. 15:02

Idézet

Köszönöm válaszaitokat. Mostmár csak arra lennék kíváncsi, hogy mennyiért vetted Mykótól az alapgépet...ha nem titok. Előre is kösz.

A Media Marktban volt egy napig olyan akció, hoyg mindössze 30(!) ezer forintba került maga a gép. Értelemszerűen ha chippelve akarod, akkor ne ilyen helyen keresgélj szerintem. :Đ

Írta: egy nem konzolos. Kép

#56 Felhasználó inaktív   Sybilla 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.057
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 10. 16. 17:18

Idézet

Idézet

Köszönöm válaszaitokat. Mostmár csak arra lennék kíváncsi, hogy mennyiért vetted Mykótól az alapgépet...ha nem titok. Előre is kösz.

A Media Marktban volt egy napig olyan akció, hoyg mindössze 30(!) ezer forintba került maga a gép. Értelemszerűen ha chippelve akarod, akkor ne ilyen helyen keresgélj szerintem. :Đ

Írta: egy nem konzolos. Kép
(Neked nem PS2-őd van, fojesz? :-D)
"Párnánk puha, ágyunk öle lágyan ringat. Aztán zajok jönnek. Felrobbantják az álmainkat. ... Ugye nem félsz?" ;) (Bonanza B.)

#57 Felhasználó inaktív   fojesz 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.214
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 10. 16. 17:50

Idézet

Idézet

Idézet

Köszönöm válaszaitokat. Mostmár csak arra lennék kíváncsi, hogy mennyiért vetted Mykótól az alapgépet...ha nem titok. Előre is kösz.

A Media Marktban volt egy napig olyan akció, hoyg mindössze 30(!) ezer forintba került maga a gép. Értelemszerűen ha chippelve akarod, akkor ne ilyen helyen keresgélj szerintem. :Đ

Írta: egy nem konzolos. Kép
(Neked nem PS2-őd van, fojesz? :-D)
(Sosem volt konzolom, soha nem is mondtam. :-D lehet összekeverszvkivel... mert nekem sztem soha nem is lesz... Kép)

#58 Felhasználó inaktív   wektorr0093 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 262
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 10. 17. 13:09

Ki emlékszik még azokra a régi szép PsOne-os időkre.....?
Amikor tönkrement az enyém egy világ omlott össze bennemKép
Én annyira megszerettem, hogy azóta jöhet ki akármilyen szuperhipermegagiga konzol rá sem bírok nézniKép

#59 Felhasználó inaktív   tsabee 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 11. 11:06

hy üdvölet mindenkinek

íme egy új fórumozó

#60 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 11. 11:14

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Köszönöm válaszaitokat. Mostmár csak arra lennék kíváncsi, hogy mennyiért vetted Mykótól az alapgépet...ha nem titok. Előre is kösz.

A Media Marktban volt egy napig olyan akció, hoyg mindössze 30(!) ezer forintba került maga a gép. Értelemszerűen ha chippelve akarod, akkor ne ilyen helyen keresgélj szerintem. :Đ

Írta: egy nem konzolos. Kép
(Neked nem PS2-őd van, fojesz? :-D)
(Sosem volt konzolom, soha nem is mondtam. :-D lehet összekeverszvkivel... mert nekem sztem soha nem is lesz... Kép)
Soha ne mondd hogy SOHA!!! Kép
Kép

Téma megosztása:


  • (189 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó