HWSW Informatikai Kerekasztal: Best of GK (soundtrack for gaming) - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (6 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Best of GK (soundtrack for gaming)

#21 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 19. 13:14

Igyisvan  Avi!

Myko le vagy szavazva!!! Kép


Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#22 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2004. 11. 19. 13:31

Szóval akkor most azt akarod mondani hogy megint mondjak egy számot? De csakis egyet?

...naaztmárnem!

Amúgy szerintem kicsit furcsa ötlet ez az egész. Valszeg a cd-ről meghallgatnám a saját zenémet a többi meg nem érdekelne, pláne nem az idegbeteg rockzenék. Csak azért hogy legyen egy GK lemez, azért nem éri meg.

Javaslom az 5let mihamarabbi elvetését!

Av! Csinálj inkább egy brutál GK-s pólót nekem! ...tök ingyen Kép



#23 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 19. 13:58

Ehh...így próbáljon meg az ember bármit is kitalálni!

#24 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2004. 11. 19. 14:08

Ez most olyan mint hogy miért nincs GK-s játékmaci !?

Csak azért mert GK tagok és őskövületek vagyunk, még nem szükséges mindenféle GK-s izére, bigyóra, kütyüre, satöbbire rávetnünk magunkat.

Attól hogy egy szám a GK cd-n van rajta, attól még nem lesz jobb.



#25 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 19. 14:26

Reflex szimpla hülyeségből lett ez felvetve,mivel AVi mesélte hogy milyen mixeken dolgozik...ha nem tetszik,akkor ne töltsd majd le...
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#26 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 19. 15:01

nemtom mit kell itt nyavajogni, hogy nem jo meg ugy nem jo.

nem kell meghallgatni aztán kész. egyébként akkor az téged jellemez, ha ennyire nem vagy nyitott semmi ujra, hogy esetleg meghallgass 11-12 uj számot, amit esetleg még nem is ismertél. hátha megtetszik valamelyik.

éljen a  haladás, utasitsunk el minden ujat! Kép

szal akkor nekem érvényben van az Annihilator- Annihilator   Avi ha kell akkor atkuldom, viszonylag jo minosegben megvan.


Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#27 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2004. 11. 19. 15:40

Nem nyavajog seki és abszolutte nyitott vagyok, de van egy kialakult ízlésem, és nem kevés időt töltöttem azzal hogy összeállítsama  a magam toplistáját, és biztos vagyok benne hogy nem akad olyan szám már ami annyira örök és állandó lenne hogy bármikol bárhol azt hallgassam. Persze ettől még tetszhet is . Semmi sincs kizárva.

A másik meg az hogy valszeg az én toplistám nem valószínű hogy másnak is bejön ezért nem is akarom senkire sem erőltetni , hogy hé haver ezt hallgasd már mert ez a legjobb.

És persze esetemben ott van a harmadik nem elhanyagolható dolog is, hogy elképesztően egoista tudok lenni és tudom hogy az én ízlésem tökéletes, mindenki másé pedig............szal érted. Ez sajnos reflexufoval jár, gyári hiba. Kép



#28 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 19. 18:52

Ha már ennyire egyedi akarsz lenni, hogy "huuuuuhaaaa, bazzze nagyon elvont vagyok mer olyan zenét hallgatok amit senki más", nos, annál inkább okod van rá, hogy megemlitsd mik a kedvenceid, mert igy az itt levo embereknek is tágulhatna a spektruma. persze ez csak egy javaslat....
Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#29 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 19. 20:38

Ohh mi van itt emberek?! Szerinte meg igenis jo 5let. S szerintem az emberek tobbsege (magam peldajan kiindulva) a kedvenc stilusabol, valoszinu nem azt a zenet akarja majd betenni, ami a legzuzosabb metalos uvoltes, vagy a legkemennyebb daralo dobbasszusokat, hanem valami mas emberek szamara is fogyaszthato zenet. Legalabbis remelem. S miert ne lehetne egy GK-s album? Szerintem ez nem csak annyi, hogy jo akkor mindenki bedob egy szamot aztan aki akarja hallgatja aki nem nem, hanem szerintem ennek van valami fajta csapat osszekovacsolo, tarsosag fejleszto hatasa is. Hiszen mi mindannyian ide tartozunk valamilyen szinten.

Eszembe jutott egy eleg hulye pelda. Osztalyfonokom olt engem mindig azzal, hogy nem vagyok az osztaly resze, mertm indig kihuzom magam onnan, kihuzom magam a feladatok alol...stb. Pedig az osztalykozosseg, akkor lesz igazi kozoseg, ha joban rosszban egyutt vannak, egyutt vegzik a rossz es a jo munkat, egyutt alkotnak...stb. Osszekovacsolodik igy az osztaly. Valami ilyesmi van szerintem itt is. Szerintem.


"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#30 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2004. 11. 19. 22:26

Na éppen ez az! Az én listám abszolutte nem speciális, nagyonis hétköznapi számokból áll össze. Nekem ponthogy a ti megemlített számaitok tűnnek speciálisnak, látásból vagy hallásból sem ismerem egyiket sem.

De hogy páldázzam a dolgokat! Az én felfogásomban a világ legjobb száma a Black - Wonderful Life ami tényleg nem speciális, szerintem maximálisan populáris és persze nagyon jó.

Az elektronbikusabb zenében viszont keresem az érdekességeket, bár nem tudok olyat mondani így sem amit más nem ismerne, mert hát ki ne hallotta volna az ATB- Enigmatic Encounter-t vagy esetleg a Faithless - Insomnia-t? Azéert ezeket említem mert ezek a számok sohasem kopnak el.



#31 Felhasználó inaktív   badguy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.911
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 19. 23:04

...ki ne hallotta volna az ATB- Enigmatic Encounter-t...
pl. én Kép

"What difference do you think you can make, one man in all this madness?"

#32 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 20. 00:36

Jajjj azt ne:DDD
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#33 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 20. 10:33

Szemely szerint meg mindig az 1 cd-s megoldast preferalom Kép


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#34 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 20. 10:41

Jólvanna...beadom a derekam! Kép

#35 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 20. 10:50

Hmmmm ez így érdekes lesz, de végülis miért ne...meddig,kinek és hova kell küldeni a számokat?
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#36 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 20. 10:52

Marmint hogy? Amugy meg nekem.


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#37 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 20. 10:54

Mármint úgy hogy elég sok zenei stílus lesz most 1cd-n és azért azokat összemixelni babán....mókás lesz egy jackson szám után mondjuk hirtelen kőkemény metál szól...de tudom AVi hogy Te ezt is megoldod:DDKép
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#38 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 20. 10:58

NEM mix cd lesz, ha jól emlékszem...ezeket nem lehet mixelnI!

#39 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 20. 10:59

1. nem mix cd
2. nem is tudnam osszemixelni
3. Kép


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#40 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 20. 11:08

A harmadik ponttal nem értek igazán egyet... Kép Kép Kép

Téma megosztása:


  • (6 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó