HWSW Informatikai Kerekasztal: Work Brings Freedom - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Work Brings Freedom

#1 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2004. 11. 25. 09:56

Nem akartam a közismert német változatot adni címnek (Arbeit Macht Frei) kegyeleti okokból, meg angolul jobban is fest a dolog. Meg persze nem akartam egy sima "Mitdógozóteottan?" stílusu címet sem.

Noshát! Vagyunk egypáran itt akik már elszakadtak hőn szeretett iskolájuktól és kétlábbal tapossuk a nagybetűs életet, bár én még nem rendelkezem többéves munkaviszonnyal, de majd kialakul.

Én komolyan kiváncsi vagyok ki mivel foglalkozik. Valahogy emellett a téma mellet mindig elsíklunk, pölö az sem tudom hogy Myko mivel is keresi a kenyerét, pedig már jó ideje ismerem a GK-ról. Igaz hogy meg is kérdezhettem volna....Kép

Ha nem érzitek túlságosan magánéletben vájkálósnak a topicot akkor ne fukarkodjatok a karakterekkel! Kép

Kezdésnek lökök is egy képet ami tegnap készült.


http://www.freeweb.h...on/PICT0022.jpg

Ez itt eddigi pályafutásom fő műve. Mármint a dupla télikertről van szó!Kép Az utolsó csavarig én terveztem, elképesztően bonyolult és komplikált konstrukcó, és megmondom őszintén hogy most egy kicsit büszke vagyok magamra hogy összeállt a dolog, tekintve hogy ezt a télikertet az elődömnek kellett volna elkészíteni de ő visszadobta.

A képet nem én csináltam, hanem a főnököm. A bal sarokban látható maga a rettenthetetlen Hauptkonstrukteur, az egyedülálló és rendkívül tehetséges, jóképű reflexufo. Kép 



#2 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 25. 10:37

Végülis, nem sokan vagyunk kenyérkeresők itt, hiszen majd mindenki fiatal és tolja a sulit!

Én lenni nagy életművésznek! A vendéglátóipar jeles képviselőjeként, emellett weblapokat szoktam csinálni, megh mindent, amiből pénz van! Kép



#3 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2004. 11. 25. 10:59

Míííííííííí?

Van egy vendéglőd és nem is kűddesz ingyé szeszet?

Még ilyet!KépKép



#4 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 25. 11:25

sajnos még nincs saját... but i´m working on it.... Kép

#5 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2004. 11. 25. 11:44

Myko Tavernája! Kép

El tudom képzelni. Csak számítógépek lesznek, mindenki LAN-ban gyilkol, lesz egy kólaautomata, ha meg valaki megéhezik az rendeljen magának a neten tápot. KépKépKép



#6 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 25. 11:57

Hi-tech Beach a cél! Tengerpart, napsütés, koktélok... Cocktails & Web

#7 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 25. 12:23

Elsőre aszittem ez a házad, még jó hogy elolvastam a szöveget is Kép
Nem üres egy kcsiit a télikert? Én aszittem azokban növényeket és nem munkásokat szoktak tárolni KépKépKép
Szóval vicces félretéve sztem nem rossz, és télleg nem lehetett semmi megcsinálni, bár építészethez nem sokat értek.
Az én részemről még suliba járok, de ez gondolom amúgy is kitalálható lett volna. Ami a jövőt illeti, nem sok esélyt látok a suli befejezésére valamiért, mert valahogy az egész már nem is nagyon érdekel. Valszleg vmi idióta leszek szar munkával, de remélem az ADSL-re majd telleni fog valahogyan.

#8 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2004. 11. 25. 12:33

Hát igen összetévesztik az emberek néha a télikertet az üvegházzal. A melósok meg azért vannak itt ott amott mert éppen összeszerelik.  A lenti képen még hiányzik a tetőről az üveg. Bár még valószínüleg most is hiányzik, mivel még meg sem rendeltem, vagyis csak egy részét küldtem el. Kép Majd csinálok teljesen kész képeket is, meg amúgy is felkerül majd az Euron oldalára.



#9 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 25. 12:37

Na várj! Az üvegházban zöldségek vannak a télikertben meg cserepes fikuszok meg ilyenek, nem? Kép
Egyébként csak poén volt Kép

#10 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 01. 14:33

A telikert nem attol telikert, hogy az embernek telen is lehet kertje ennek koszonhetoen?
Kép

#11 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 01. 15:28

A télikertben az a jó, hogy egy kis kertben akár lehet még teled is! Kép

#12 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2004. 12. 01. 15:36

Tulajdonképpen erre a célra is lehetne használni, de még nem találkoztam ilyennel.

De gondolom hogy akinek van pénze akár 10 millát kidobni egy télikertre annak nem az lesz a legnagyobb gondja hogy hova ültesse benne  a paradicsomot.



#13 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 01. 15:54

Khm... asszem itt most mindenki felreertett. De mind1, a lenyeg az az, hogy mindketten tudjuk, hogy mi az a telikert, te munkadbol adodoan en meg a kerteszmernok baratnomtol...

Myko: Te egy allat vagy... :Đ))
Kép

#14 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 10. 02. 23:40

Reflex, ha van idod majd lokj egy kepett a teljesen kesz telikertrol, kivancsi vagyok.

En most munkakereso stadiumban vagyok, illetve alkalmimunkakkal foglalom el magam. Ablaktisztitas es hasonlo vegzetseget nem igenylo unalmas vagy faraszto melok.
Bar most ugy nez ki kapok valami zsir munkat a Telehaz Szovetsegnel. De egyenlore meg lekopogom, ki tudja mi lesz belole.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#15 Felhasználó inaktív   ekho 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 292
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 10. 03. 10:19

Na én meg a grafikát űzöm ezerrel,//ha még nem tudná valakiKép//de szerencsére nem a satnya(már bocsánat,nem akarok senkit megbántani)szóval nem a satnya operátorkodás,flyercsinálás részét,hanem az igazi kreatív munkát,jeejeeeee,köszönet annak akit megillet:P:P:P

#16 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2005. 10. 03. 12:17

Idézet

Reflex, ha van idod majd lokj egy kepett a teljesen kesz telikertrol, kivancsi vagyok.

En most munkakereso stadiumban vagyok, illetve alkalmimunkakkal foglalom el magam. Ablaktisztitas es hasonlo vegzetseget nem igenylo unalmas vagy faraszto melok.
Bar most ugy nez ki kapok valami zsir munkat a Telehaz Szovetsegnel. De egyenlore meg lekopogom, ki tudja mi lesz belole.
Kép


....majdnemteljesenkész.Kép

#17 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2005. 10. 03. 12:35

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép


Variációk télikertekre, kicsi, nagy, fa vagy alu, szines nem szines, ilyen olyan.....

....szoval lakotérnövelés.

#18 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 10. 03. 17:18

Ezek jok! Nah majd ha lesz hazam meg jo allasom, akkor intezek egy ilyet.Kép
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó