HWSW Informatikai Kerekasztal: iPod - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (5 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

iPod

#21 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 07. 19. 20:40

Lehet veszek egy 20 GBos Ipodot 150 dollárért. Americábol hozná ismerösöm:)

#22 Felhasználó inaktív   ToD69 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 220
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 19. 20:51

MI az az IPod????Kép
CoD2-es szerverünk IP-je: 87.229.14.15:28973 Only Toujane, Only Rifle, TDM & SD Próbáljátok ki, nem fogtok csalódni.

#23 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 07. 19. 20:56

http://www.apple.com/ipod/

Itt megtudod nézniKép

#24 Felhasználó inaktív   pappi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.642
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 20. 05:55

Idézet

Kösz,télleg hülye nevet adtam neki.Nekem egy 4-es nano-m van és imádom.A színes kijelző meg csak arra jó hogy merítse az akkut.De be lehet állítani hogy pár másodperc után ne világítson,és akkor sokkal tovább bírja az akku.Egyszer volt egy olyan hogy úgy hagytam mármint világítás rajta,és hallod kb. 4 óra üzemidő alatt leszívta az akkut.Így már kb. a 3-szorosát is képes végig nyomatni.Csak mire erre rájöttem!!De most már jó.Nekem így ez az iPod az első mp3 lejátszóm és szerintem rohadt jó.De biztos hogy nem az uccsó iPod-om.Kösz az üzeneted.Üdv:ProfKép
Nem kettes 2-es nano-d van?
ASUS P5K-C, Intel Core 2 Quad Q6600, EVGA GeForce 8800GTX 768MB, KingMax DDR2 3*1GB 1066MHz, Samsung SyncMaster 2032BW
Meg XBOX360

#25 Felhasználó inaktív   Airprof 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 57
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 20. 06:31

Ja de csak szarul írtam.Az a lényeg hogy iPod.Amúgy is csak kb. 512-őt használok belőle.Kép

#26 Felhasználó inaktív   pappi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.642
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 20. 06:45

Nem egy népszerű topic az biztos
ASUS P5K-C, Intel Core 2 Quad Q6600, EVGA GeForce 8800GTX 768MB, KingMax DDR2 3*1GB 1066MHz, Samsung SyncMaster 2032BW
Meg XBOX360

#27 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 20. 07:16

Idézet

Nem egy népszerű topic az biztos
azert mert nem vagjuk tele mindenfele baromsaggal? ...
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#28 Felhasználó inaktív   pappi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.642
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 20. 12:51

Idézet

Idézet

Nem egy népszerű topic az biztos
azert mert nem vagjuk tele mindenfele baromsaggal? ...
Ja nem, arra céloztam hogy nincs sok embernek ipodja
ASUS P5K-C, Intel Core 2 Quad Q6600, EVGA GeForce 8800GTX 768MB, KingMax DDR2 3*1GB 1066MHz, Samsung SyncMaster 2032BW
Meg XBOX360

#29 Felhasználó inaktív   Gery8 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.159
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 20. 14:31

Idézet

Ja nem, arra céloztam hogy nincs sok embernek ipodja
Igen csakhogy arra lett letrehozva, hogy annak is lehessen segiteni, akinek meg nincs...(pl.:en)
Es hogyha mar azt nezzuk melyik a legnepszerubb topic, akkor nem az, amelyikben a legtobb hsz olvashato, hanem az amelyikbe a legtobben irtak, es ertelmeset..., nemde?



#30 Felhasználó inaktív   kukac7 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.711
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 22. 14:27

nekem feher 2 gigas nanom van. Kép
"Olyan csúnya vagyok, hogy a kurva is azt mondja, fáj a fejem."

#31 Felhasználó inaktív   dr3l 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 225
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 22. 15:25

Na én is elgondolkoztam már a vételén, de még mindenképpen várok, mert ami most van, az már egy fél éve tökéletesen működik. De majd le szeretném cserélni egy 1 GB Nano-ra. Utána is nézek, h mennyibe kerül Kép

Nos amerikában az 1 gigás: 32.700 körül
Itthon, Magyarországon: 45.000


#32 Felhasználó inaktív   Airprof 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 57
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 23. 15:11

Idézet

Na én is elgondolkoztam már a vételén, de még mindenképpen várok, mert ami most van, az már egy fél éve tökéletesen működik. De majd le szeretném cserélni egy 1 GB Nano-ra. Utána is nézek, h mennyibe kerül Kép

Nos amerikában az 1 gigás: 32.700 körül
Itthon, Magyarországon: 45.000
Hát igen ezek eléggé elszomorítóak,de egy iPod-ot csak egyszer kell megvenni.Utána pedig élvezni!Kép

#33 Felhasználó inaktív   kukac7 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.711
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 24. 10:27

Idézet

Nos amerikában az 1 gigás: 32.700 körül
Itthon, Magyarországon: 45.000
43800 huf
"Olyan csúnya vagyok, hogy a kurva is azt mondja, fáj a fejem."

#34 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 24. 11:27

Idézet

Hát igen ezek eléggé elszomorítóak,de egy iPod-ot csak egyszer kell megvenni.Utána pedig élvezni!Kép
hát ezt azért igy nem mondanám. nekem egy bő éve van egy shufflém, most ment tönkre az akksija felrobbant. csak ugy magátol. még a szervizben sem láttak ilyet. 25 rugoért vettem anno, 11be kerult a javittatás. hurrá.... soha többet nem veszek ipodot az hétsentség. ja persze ez egy év után történt, tehát nem garanciális. a vicc az hogy nem egy embert ismerek akinek egy év után ment tönkre, szinte percekkel.... grrrrr
Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#35 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 24. 14:51

nehany iPod teny :Đ

az elso iPod-ot 2001 Oct 23.-an mutattak be 5 gigas verzio volt
a merevlemezes mp3 lejatszok piacan 90% iPod
a teljes mp3 lejatszo piacon 70% iPod
42 MILLIO iPod-ot adtak el 2001 ota

callisto: mint irtad te is, a szervizesek se lattak meg olyat h felrobbant volna az akksi, pont ezert elegge egyeduallo eset lehet. irtad h sok ismerosodnek romlott el. nos akkor vegyuk azt h a mobiltelefon piacon a legtobb hibas telefon Nokia, megis a nokia uralja a mobiltelefon piacot. azert abbol van a legtobb hibas, mert abbol van a legtobb a piacon. egyszeruen csak emiatt tunik annak h a nokiak nem jo telefonok. ha ugy gondolkodnanak az emberek ahogy te (h tobbet nem veszel ilyet) nos akkor pl nekem tobbet nem lenne nokiam.. de megis amikor telefont veszek mast meg sem nezek, pedig volt mas markaju telefonom is, de egyszeruen a nokia a legjobb a piacon :-D tehat a nagy szamban eladott termekek ugyanolyan szazalekos meghibasodasa mint a kisebb szamban eladott termekekbol, nagyobbnak tunik mert tobb van belole a piacon. remelem ertheto volt. azert a szamok nem hazudhatnak.. 70%a az eladott lejatszoknak iPod. sztm nem sokan velekednek ugy mint te.. marmint h tobbet nem vesznek ilyet
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#36 Felhasználó inaktív   Airprof 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 57
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 24. 18:39

Idézet

nehany iPod teny :Đ

az elso iPod-ot 2001 Oct 23.-an mutattak be 5 gigas verzio volt
a merevlemezes mp3 lejatszok piacan 90% iPod
a teljes mp3 lejatszo piacon 70% iPod
42 MILLIO iPod-ot adtak el 2001 ota

callisto: mint irtad te is, a szervizesek se lattak meg olyat h felrobbant volna az akksi, pont ezert elegge egyeduallo eset lehet. irtad h sok ismerosodnek romlott el. nos akkor vegyuk azt h a mobiltelefon piacon a legtobb hibas telefon Nokia, megis a nokia uralja a mobiltelefon piacot. azert abbol van a legtobb hibas, mert abbol van a legtobb a piacon. egyszeruen csak emiatt tunik annak h a nokiak nem jo telefonok. ha ugy gondolkodnanak az emberek ahogy te (h tobbet nem veszel ilyet) nos akkor pl nekem tobbet nem lenne nokiam.. de megis amikor telefont veszek mast meg sem nezek, pedig volt mas markaju telefonom is, de egyszeruen a nokia a legjobb a piacon :-D tehat a nagy szamban eladott termekek ugyanolyan szazalekos meghibasodasa mint a kisebb szamban eladott termekekbol, nagyobbnak tunik mert tobb van belole a piacon. remelem ertheto volt. azert a szamok nem hazudhatnak.. 70%a az eladott lejatszoknak iPod. sztm nem sokan velekednek ugy mint te.. marmint h tobbet nem vesznek ilyet
De azt se volt a leírásban hogy volt használva!!Mert az se mindegy.

#37 Felhasználó inaktív   pappi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.642
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 24. 19:17

Nekem teccenek az ipodok de drágállom őket maradok a bringázásnál!!
ASUS P5K-C, Intel Core 2 Quad Q6600, EVGA GeForce 8800GTX 768MB, KingMax DDR2 3*1GB 1066MHz, Samsung SyncMaster 2032BW
Meg XBOX360

#38 Felhasználó inaktív   dr3l 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 225
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 28. 10:56

Idézet

Idézet

Nos amerikában az 1 gigás: 32.700 körül
Itthon, Magyarországon: 45.000
43800 huf
Ennek igazán örülök, de ha az ember iPod-t vesz, akkor nem hiszem, hogy 2-3e Ft nagy különbség. Az enyém azért 45e mert BP-en néztem, mert itt lakom.


#39 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 28. 11:01

Idézet

Nekem teccenek az ipodok de drágállom őket maradok a bringázásnál!!
Köszönjuk pappi, hogy ezt a semmitmondó kommentet megosztottad velünk, csakhogy a kutyát se érdekel...lehetőleg máskor valami értelemesebb dolgot is írhatnál a témához!!

ON:

Végre úgyfest, hogy lesz úgy pénzem, hogy beleférjen egy ipod nano 1gb megvásárlása, továbbá kinéztem egy pofás tokot is, meg ha úgy adódik, akkor veszek egy adaptert is, mert a franc se cipeli magával mindig a számítógépet:)

Ezt a gyönyörű masinát cserélem le...iszonyat jó kis cucc, de leginkább kényelmi okok miatt (Kibaszott sok zsinó út közben zavaró, az állandó cd írás és hát az útközben való elhelyezése se egy egyszerű dolog) kénytelen vaok leválltani, pedig naon jó vásár volt!Kép
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#40 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 28. 15:23

Idézet

callisto: mint irtad te is, a szervizesek se lattak meg olyat h felrobbant volna az akksi, pont ezert elegge egyeduallo eset lehet. irtad h sok ismerosodnek romlott el. nos akkor vegyuk azt h a mobiltelefon piacon a legtobb hibas telefon Nokia, megis a nokia uralja a mobiltelefon piacot. azert abbol van a legtobb hibas, mert abbol van a legtobb a piacon. egyszeruen csak emiatt tunik annak h a nokiak nem jo telefonok. ha ugy gondolkodnanak az emberek ahogy te (h tobbet nem veszel ilyet) nos akkor pl nekem tobbet nem lenne nokiam.. de megis amikor telefont veszek mast meg sem nezek, pedig volt mas markaju telefonom is, de egyszeruen a nokia a legjobb a piacon :Đ tehat a nagy szamban eladott termekek ugyanolyan szazalekos meghibasodasa mint a kisebb szamban eladott termekekbol, nagyobbnak tunik mert tobb van belole a piacon. remelem ertheto volt. azert a szamok nem hazudhatnak.. 70%a az eladott lejatszoknak iPod. sztm nem sokan velekednek ugy mint te.. marmint h tobbet nem vesznek ilyet
ertem amit mondasz és igazat is adok. mindazonáltal teljes mértékben kiakadok az iTumestől, egyszerüen felbax hogy mekkora hulladék, tehát nem csak azért váltanék, mert tönkrement, egyszerüen nem tetszik és kész. annak meg örülök hogy ez a legtöbb példányban eladott dolog, de sztem érthető hogy azt PONT nem érdekli, akinek éppen tönkrement a sokezer forintér vásárolt cucca. ezek után tuti biztos, hogy az az ember többet nem vesz olyan terméket. különben is, kezd meginogni a bizalmam az appleben. az iBook is tönkrement negyed éven belül háromszor, majd kb fél áron lehetett eladni... ehhhh....mindegy, legközelebb iRiver lesz Kép
Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

Téma megosztása:


  • (5 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó