HWSW Informatikai Kerekasztal: iPod - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (5 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

iPod

#61 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 31. 14:43

Kaptam választ, ami a következő:

"A csomag természetesen nálunk is ugyanazt tartalmazza, mint bárhol máshol: lejátszó, fülhallgató, USB kábel, Dock illesztő."


...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#62 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 31. 17:27

Idézet

Kaptam választ, ami a következő:

"A csomag természetesen nálunk is ugyanazt tartalmazza, mint bárhol máshol: lejátszó, fülhallgató, USB kábel, Dock illesztő."

igazabol (sztm) folosleges ilyen kerdest akar feltenni nekik hisz ezek az iPod-ok lefoliazott dobozokban vannak es nem tudnak belenyulni h kivegyenek belole valami alkatreszt. (ez ugye mobiltelefonoknal szokas h kivesznek ezt-azt es kulon extrakent ertekesitik)
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#63 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 31. 17:44

A kérdést egész egyszerűen azért tettem fel, mert feltűnően olcsóbb a photo hallnál az 1gb-s nano...kb 4000FT-tal! Ez több, mint gyanús!
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#64 Felhasználó inaktív   Airprof 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 57
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 31. 18:03

Idézet

A kérdést egész egyszerűen azért tettem fel, mert feltűnően olcsóbb a photo hallnál az 1gb-s nano...kb 4000FT-tal! Ez több, mint gyanús!
Lehet hogy azért mert olcsóbban szerzik vagy azért mert nem tudják eladni.Kép

#65 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 08. 11:25

Idézet

Idézet

A kérdést egész egyszerűen azért tettem fel, mert feltűnően olcsóbb a photo hallnál az 1gb-s nano...kb 4000FT-tal! Ez több, mint gyanús!
Lehet hogy azért mert olcsóbban szerzik vagy azért mert nem tudják eladni.Kép
Nme hiszem h olcsóbban szerezné be...az már inkább lehetséges h nem tudja eladni és a nyakán van egy rakás készlet.

Megkértem AVi-t meg egy másik ismerőst akik külföldön tartozkodnak, hogy nézzék már meg, h kint mien árban vannak a kütyük, mert lehet jobban kijövök mintha itthon venném meg(sőt egyelőre úgyfest, h tuti jobban kijövök)
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#66 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 08. 12:29

Idézet

Idézet

Idézet

A kérdést egész egyszerűen azért tettem fel, mert feltűnően olcsóbb a photo hallnál az 1gb-s nano...kb 4000FT-tal! Ez több, mint gyanús!
Lehet hogy azért mert olcsóbban szerzik vagy azért mert nem tudják eladni.Kép
Nme hiszem h olcsóbban szerezné be...az már inkább lehetséges h nem tudja eladni és a nyakán van egy rakás készlet.

Megkértem AVi-t meg egy másik ismerőst akik külföldön tartozkodnak, hogy nézzék már meg, h kint mien árban vannak a kütyük, mert lehet jobban kijövök mintha itthon venném meg(sőt egyelőre úgyfest, h tuti jobban kijövök)
igaz meg nem neztem meg (nem jutottam el az emirates mall-ba) de azert remelem azt szem elott tartod h csak decemberben megyek haza :Đ elkuldeni postan vagy ilyesmin meg nem eri meg mivel ha sima postat hasznalok az 1 honap mire odaer es vam koteles, ha DHL-t hasznalok az meg nagyon draga.
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#67 Felhasználó inaktív   dr3l 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 225
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 11. 10:24

Idézet

Kaptam választ, ami a következő:

"A csomag természetesen nálunk is ugyanazt tartalmazza, mint bárhol máshol: lejátszó, fülhallgató, USB kábel, Dock illesztő."

na, ennek felettéb, örülök, azért nekem gyanús volt, hogy valahol 48e-ért adják, vhol meg 40e... Azt hiszem most a két végletet írtam le, de azért az a 8e nem kis pénz, mint árlülönbség, ilyen kategóriában.


#68 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 11. 11:16

kis info innen :Đ

iPod Nano arak:

1gigas: 36e
2gigas: 45e
4gigas: 60e
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#69 Felhasználó inaktív   dr3l 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 225
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 11. 13:09

Idézet

kis info innen :Đ

iPod Nano arak:

1gigas: 36e
2gigas: 45e
4gigas: 60e
Jó neked, ha itthon is ennyi lenne, rögtön 2gigásat vennék, de így....Kép


#70 Felhasználó inaktív   Airprof 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 57
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 11. 20:30

Az nem rossz.

#71 Felhasználó inaktív   dr3l 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 225
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 15. 13:19

Na ma megvettem a Photo Hall-ban 40 rugóért. Hát nekem idáig nagyon bejön, a design, a körítés, meg minden. Szerintem megérte rá a 40-t. Belkin tokot nem veszek rá, mert úgyis a zsebemben lesz, és a védőfóliát rajtahagytam a képernyőn. Az iTunes is elég egyszerű, nem értem mások mért nem szeretik. Na, majd ha 1 év múlva is ezen a véleményen leszek, akkor megérte.


#72 Felhasználó inaktív   Airprof 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 57
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 16. 08:59

Nekem még csak fél éve van meg és eddig kurva jól teljesített.(2-es nano)


#73 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 16. 10:43

mi mar atleptuk a "buvos" egy evet a 4gigas mini-mel :Đ egy panaszos szo nem hagyhatja el a szamat :-D

es iTunes rulez :D
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#74 Felhasználó inaktív   Gery8 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.159
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 22. 11:58

Ezt nemrég találtam:
Az Apple még mindig fölényesen uralja a hordozható lejátszók piacát, ám a fokozódó versenyhelyzet miatt nem ülhet nyugodtan a babérjain az iPod gyártója.

KépA NPD Group piackutató cég felmérése szerint az iPodok az idén januártól júniusig szállított lejátszók mintegy 75,6%-át tették ki, ami mérsékelt növekedést mutat az egy évvel ezelőtti eredményekhez képest. Az Apple legfőbb riválisa, a SanDisk 9,7%-on áll, míg az élmezőnyben a Creative Labs 4,3%-kal, a Samsung 2,5%-kal, míg a Sony 1,9%-kal képviselteti magát - írja a PC World.




#75 Felhasználó inaktív   dr3l 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 225
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 22. 12:15

Idézet

Ezt nemrég találtam:
Az Apple még mindig fölényesen uralja a hordozható lejátszók piacát, ám a fokozódó versenyhelyzet miatt nem ülhet nyugodtan a babérjain az iPod gyártója.

KépA NPD Group piackutató cég felmérése szerint az iPodok az idén januártól júniusig szállított lejátszók mintegy 75,6%-át tették ki, ami mérsékelt növekedést mutat az egy évvel ezelőtti eredményekhez képest. Az Apple legfőbb riválisa, a SanDisk 9,7%-on áll, míg az élmezőnyben a Creative Labs 4,3%-kal, a Samsung 2,5%-kal, míg a Sony 1,9%-kal képviselteti magát - írja a PC World.
Hehe... Na most fel van adva a lecke a többi gyártónak. Hiába, ennyit számít az időzítés!


#76 Felhasználó inaktív   sradani 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 12. 30. 15:44

ez nem ide illik de kellene egy kis segítség
nemrég kaptam egy mp4-es lejátszót ami csak amv fájlt tud lejátszani(videó)
nem tudnátok vmi convertáló programot ajánlani(amv-mtv convert tool nem volt jó mert lefagyott a gép)

előre is köszönöm


#77 Felhasználó inaktív   Nador 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 447
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 11. 22. 21:32

Idézet

ez nem ide illik de kellene egy kis segítség
nemrég kaptam egy mp4-es lejátszót ami csak amv fájlt tud lejátszani(videó)
nem tudnátok vmi convertáló programot ajánlani(amv-mtv convert tool nem volt jó mert lefagyott a gép)

előre is köszönöm

Xilisoft Video Converter 3KépKépKép

#78 Felhasználó inaktív   Kolipoki 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 535
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 02. 14. 18:54

Valaki akinek van iPod nano 3G-je légyszives segítsen mert újra lett telepítve a gépem és mikor bedugom az ipodom szinkronizálja de aztán már nem lehet csak ha kihúzom és újra bedugom. Így nem tudok se képet se videót ráhúzni. Ezt hogy lehet megoldani? Előre is köszi a segítséget.
Ne lötyögtesd ki a pálinkát Afrikában józanok a gyerekek!

#79 Felhasználó inaktív   Nador 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 447
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 18. 16:14

Segítsetek!
Új ipod vásárláson gondolkodom és a két jelölt az ipod classic és a touch.
A classic 120gb-os, de a képernyő nagyon kicsi. A touch elfogadható árban 8gb-os, de gyönyörű szép, nagy képernyő és böngésző. Melyiket válasszam?Kép

#80 Felhasználó inaktív   popely16 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 434
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 18. 16:41

Idézet

Segítsetek!
Új ipod vásárláson gondolkodom és a két jelölt az ipod classic és a touch.
A classic 120gb-os, de a képernyő nagyon kicsi. A touch elfogadható árban 8gb-os, de gyönyörű szép, nagy képernyő és böngésző. Melyiket válasszam?Kép
én a toucht választanám mert sokkal többet tud mint a classic igaz nem 120 giga de nekem nem is kellene annyi elég a nyolc ,hát + a kilyelző ami asszem a piacon az eggyik lejobb
(\_/)
(O.o) <--Ez egy gonosz nyúl!
(>< )o

Segíts a nyúlnak elfoglalni a világot úgy, hogy bemásolod az aláírásodba  |^^^^^^^^^^^^^^| ||
|...BEER TRUCK..........| ||'|";, ___.
|_..._..._______===|=||_|__|..., ] -
"(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*** **''(@)
Tedd be a profilodba a BEER TRUCK-ot, hogy világuralomra törhessen!

Téma megosztása:


  • (5 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó