HWSW Informatikai Kerekasztal: iPod - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (5 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

iPod

#41 Felhasználó inaktív   dr3l 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 225
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 28. 16:29

Idézet

Végre úgyfest, hogy lesz úgy pénzem, hogy beleférjen egy ipod nano 1gb megvásárlása, továbbá kinéztem egy pofás tokot is, meg ha úgy adódik, akkor veszek egy adaptert is, mert a franc se cipeli magával mindig a számítógépet:)
Jól néz ki ez a tok, én is veszek majd a gépemhez.Kép Meg majd asszem nyaralás után veszem meg, mert már nicnsen sok idő, hogy kihozzák, megrendelni szándékszom, mer úgy olcsóbb és elvileg kihozzák ingyér.


#42 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 28. 16:44

Konkrétan honnan rendeled?
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#43 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 28. 17:57

Körbenéztem és szomorúan tapasztaltam, hogy kibaszottul nem egyéges ennek a terméknek sem az ára, ergo mielőtt megvennéd nézz jól körül, mert lehet megspórolsz pár ezrest. Az eddigi legolcsóbb hely egyelőre a MacBolt.hu őt követi a PixMania meg a Fotexnet. Egyelőre marad a MacBolt.hu...

Kérdés: Aki esetleg nagy guru a témában, az fejtse már ki, hogy miért jó, ha a masinához létező Linux softwaret felpakolom? Mert ahogy elnéztem eléggé elterjed kis stuff lett az ipod nanohoz, de nem naon találtam semmi oat, ami alapján el tudnám dönteni, hogy valóban érdemes-e felpakolni iet. Gondolom ha felteszem az esetleges garancia is megszűnik-márha van ien ipodra- stb...
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#44 Felhasználó inaktív   Airprof 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 57
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 28. 19:36

Idézet

Körbenéztem és szomorúan tapasztaltam, hogy kibaszottul nem egyéges ennek a terméknek sem az ára, ergo mielőtt megvennéd nézz jól körül, mert lehet megspórolsz pár ezrest. Az eddigi legolcsóbb hely egyelőre a MacBolt.hu őt követi a PixMania meg a Fotexnet. Egyelőre marad a MacBolt.hu...

Kérdés: Aki esetleg nagy guru a témában, az fejtse már ki, hogy miért jó, ha a masinához létező Linux softwaret felpakolom? Mert ahogy elnéztem eléggé elterjed kis stuff lett az ipod nanohoz, de nem naon találtam semmi oat, ami alapján el tudnám dönteni, hogy valóban érdemes-e felpakolni iet. Gondolom ha felteszem az esetleges garancia is megszűnik-márha van ien ipodra- stb...
Sajna az iPod-okra nincs garancia.Meg az összes iPod Mac op. rendeszeren működik szépen.Kép

#45 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 28. 19:46

Idézet

Idézet

callisto: mint irtad te is, a szervizesek se lattak meg olyat h felrobbant volna az akksi, pont ezert elegge egyeduallo eset lehet. irtad h sok ismerosodnek romlott el. nos akkor vegyuk azt h a mobiltelefon piacon a legtobb hibas telefon Nokia, megis a nokia uralja a mobiltelefon piacot. azert abbol van a legtobb hibas, mert abbol van a legtobb a piacon. egyszeruen csak emiatt tunik annak h a nokiak nem jo telefonok. ha ugy gondolkodnanak az emberek ahogy te (h tobbet nem veszel ilyet) nos akkor pl nekem tobbet nem lenne nokiam.. de megis amikor telefont veszek mast meg sem nezek, pedig volt mas markaju telefonom is, de egyszeruen a nokia a legjobb a piacon :Đ tehat a nagy szamban eladott termekek ugyanolyan szazalekos meghibasodasa mint a kisebb szamban eladott termekekbol, nagyobbnak tunik mert tobb van belole a piacon. remelem ertheto volt. azert a szamok nem hazudhatnak.. 70%a az eladott lejatszoknak iPod. sztm nem sokan velekednek ugy mint te.. marmint h tobbet nem vesznek ilyet
ertem amit mondasz és igazat is adok. mindazonáltal teljes mértékben kiakadok az iTumestől, egyszerüen felbax hogy mekkora hulladék, tehát nem csak azért váltanék, mert tönkrement, egyszerüen nem tetszik és kész. annak meg örülök hogy ez a legtöbb példányban eladott dolog, de sztem érthető hogy azt PONT nem érdekli, akinek éppen tönkrement a sokezer forintér vásárolt cucca. ezek után tuti biztos, hogy az az ember többet nem vesz olyan terméket. különben is, kezd meginogni a bizalmam az appleben. az iBook is tönkrement negyed éven belül háromszor, majd kb fél áron lehetett eladni... ehhhh....mindegy, legközelebb iRiver lesz Kép
nemakarok vitatkozni miert is tennem, de :D de pl nekem az osszes nokiam bedoglott mar megis csak azt vasarolnek. de asszem ezt mar irtam :-D az iTunes-rol meg keves embernek egyezik a velemenye a tieddel :D sztm (es sok mas ember szerint) a legjobb mp3 kezelo es lejatszo program. atlathato egyszeru tokeletes :D magyarazd mar el mit utalsz benne mert az h hulladek az nem magyarazat :D
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#46 Felhasználó inaktív   dr3l 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 225
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 28. 19:59

Idézet

Körbenéztem és szomorúan tapasztaltam, hogy kibaszottul nem egyéges ennek a terméknek sem az ára, ergo mielőtt megvennéd nézz jól körül, mert lehet megspórolsz pár ezrest. Az eddigi legolcsóbb hely egyelőre a MacBolt.hu őt követi a PixMania meg a Fotexnet. Egyelőre marad a MacBolt.hu...

Kérdés: Aki esetleg nagy guru a témában, az fejtse már ki, hogy miért jó, ha a masinához létező Linux softwaret felpakolom? Mert ahogy elnéztem eléggé elterjed kis stuff lett az ipod nanohoz, de nem naon találtam semmi oat, ami alapján el tudnám dönteni, hogy valóban érdemes-e felpakolni iet. Gondolom ha felteszem az esetleges garancia is megszűnik-márha van ien ipodra- stb...
Na készítettem egy táblázatot, remélem többeknek segítek ezzel, persze csak azt raktam bele, amit én akarok megvenni! Hát íme:

macbolt.hu pixmania fotexnet apple.hu

Ipod nano (1GB) 43.800 Ft 42.680 Ft 44.990 Ft 44.990 Ft
belkin tok nem találtam 4.077 Ft nem találtam 3.450 Ft
postakölts. lehet átvenni 2.741 Ft lehet átvenni 2.500 Ft
összesen 43.800 Ft 49.471 Ft 44.990 Ft 50.940 Ft

Az macbolt.hu-nál magyar nyelvű menüvel kapod meg a gépet. Nem létezik valami mód, hogy az angol nyelvű cuccokra is lehetne magyar frissítést rakni, vagy tudomisén?

Tehát a végeredmény: Aki csak a készüléket akarja megvenni, annak a legjobb a macbolt.hu
Akinek kell még hozzá a jó kis belkin tok is, az vegye meg a pixmania-ból.

Ha valaki tud még üzletet, amit kihagytam, az szóljon! Kép


#47 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 28. 20:05

Ezt a belkint tokos témát még megnézem, csak van valami bolt ahol be lehet menni és megvenni, nem? Hacsak egy 1000-t spórolok így már megéri...

...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#48 Felhasználó inaktív   dr3l 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 225
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 28. 20:08

Idézet

Ezt a belkint tokos témát még megnézem, csak van valami bolt ahol be lehet menni és megvenni, nem? Hacsak egy 1000-t spórolok így már megéri...

JA, azt kerestem én is, csak inkább kevesebb eredménnyel.

Basztikuli, a photo hallban csak 39.990 Ft a gép!! :Đ zsírkirály


#49 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 28. 20:18

Idézet

nemakarok vitatkozni miert is tennem, de :D de pl nekem az osszes nokiam bedoglott mar megis csak azt vasarolnek. de asszem ezt mar irtam :Đ az iTunes-rol meg keves embernek egyezik a velemenye a tieddel :-D sztm (es sok mas ember szerint) a legjobb mp3 kezelo es lejatszo program. atlathato egyszeru tokeletes :D magyarazd mar el mit utalsz benne mert az h hulladek az nem magyarazat :D
értem én, én sem vitatkozni akarok, mindössze nem egyezik a véleményünk Kép

iTunes: kapásból átláthatatlan, persze ez szubjektiv ugye, de nekem az.

aztan: kulon kell betöltögetni a libraryba az egyes albumokat - megint lehet csak én vagyok a hulye, de ha belemásolok a music mappámba egy albumot és rá akarom tolni az ipodra, akkor az itunesban ujra bele kell másolni a libraryba - amilyen feledékeny vagyok én meg tépem a hajam, hogy mér nincs ott - ja mer magátol nem teszi bele, nekem kell. na ez kicsit zavaros, de azér remélem értheto. ez persze lehet megin csak az én hulyeségem.

aztan: ha azelott dugom az usb-re az ipodot, mielot elinditanám az itunest, a program nem ismeri fel. megoldás: eltávolítás, visszadugás. ehhh....

bármit csinálok az itunesban (másolás, áthelyezés, akármi), állandóan megnyílik egy üres ablak a vindózban. kikapcsolom, de bármit csinálok ujra elotolakodik az elötérbe. kissé rohadtul idegesíto.

a filerendezo rendszerrel sem vagyok kibékülve, de ez ismét szubjektiv. lényegében majdnem minden Kép.

szoval ruhellem mint az állat. mér nem lehet wincommanderrel rámásolni azokat a rohadt mp3makat az ipodra, aztan jonapot? mi ráknak ezt tulbonyolitani? ehhh.....

a másik: kb 1 óra alatt tolta fel a kb 200 megányi zenét. megoldás: egy ősrégi itunes verziot kellett előásnom, azzal már ment normálisan.... ehh....

szoval nagyjából enny.
Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#50 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 28. 20:24

Idézet

Idézet

nemakarok vitatkozni miert is tennem, de :D de pl nekem az osszes nokiam bedoglott mar megis csak azt vasarolnek. de asszem ezt mar irtam :Đ az iTunes-rol meg keves embernek egyezik a velemenye a tieddel :-D sztm (es sok mas ember szerint) a legjobb mp3 kezelo es lejatszo program. atlathato egyszeru tokeletes :D magyarazd mar el mit utalsz benne mert az h hulladek az nem magyarazat :D
értem én, én sem vitatkozni akarok, mindössze nem egyezik a véleményünk Kép

iTunes: kapásból átláthatatlan, persze ez szubjektiv ugye, de nekem az.

aztan: kulon kell betöltögetni a libraryba az egyes albumokat - megint lehet csak én vagyok a hulye, de ha belemásolok a music mappámba egy albumot és rá akarom tolni az ipodra, akkor az itunesban ujra bele kell másolni a libraryba - amilyen feledékeny vagyok én meg tépem a hajam, hogy mér nincs ott - ja mer magátol nem teszi bele, nekem kell. na ez kicsit zavaros, de azér remélem értheto. ez persze lehet megin csak az én hulyeségem.

aztan: ha azelott dugom az usb-re az ipodot, mielot elinditanám az itunest, a program nem ismeri fel. megoldás: eltávolítás, visszadugás. ehhh....

bármit csinálok az itunesban (másolás, áthelyezés, akármi), állandóan megnyílik egy üres ablak a vindózban. kikapcsolom, de bármit csinálok ujra elotolakodik az elötérbe. kissé rohadtul idegesíto.

a filerendezo rendszerrel sem vagyok kibékülve, de ez ismét szubjektiv. lényegében majdnem minden Kép.

szoval ruhellem mint az állat. mér nem lehet wincommanderrel rámásolni azokat a rohadt mp3makat az ipodra, aztan jonapot? mi ráknak ezt tulbonyolitani? ehhh.....

a másik: kb 1 óra alatt tolta fel a kb 200 megányi zenét. megoldás: egy ősrégi itunes verziot kellett előásnom, azzal már ment normálisan.... ehh....

szoval nagyjából enny.
uhhuh.. nem igazan ertem a problemaid nagyjat :D miert kell mindent libary-be masolni? miert nem csinalsz kis playlisteket bal oldalt mindennek? amit libarybol torolsz az eltunik a playlistekbol is. az ures ablak megnyilast se tapasztaltam jopar ev alatt eddig :| szal tenyleg fura mindaz amit leirtal nekem. en tobb mint 10000 track karbantartasara hasznalom az iTunes-t es a legegyszerubb legatlathatobb megoldas :| valamit rosszul csinalsz, nem ismerted ki a programot.. nemtudom. ha radugom az iPod-ot MINDIG felismeri egybol, ha nincs bekapcsolva iTunes akkor feljon magatol (pedig nem installaltam fel az iPod softwaret hozza). sot ha Kormos iPod-jat dugom ra akkoris hibatlan minden. szoval lehet kicsit tobb idot es legfokeppen NYUGODT lelkialapotban kene eltoltened vele :D hidd el h a legjobb progi a piacon jelengleg.
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#51 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 28. 20:28

Idézet

Idézet

Ezt a belkint tokos témát még megnézem, csak van valami bolt ahol be lehet menni és megvenni, nem? Hacsak egy 1000-t spórolok így már megéri...

JA, azt kerestem én is, csak inkább kevesebb eredménnyel.

Basztikuli, a photo hallban csak 39.990 Ft a gép!! :Đ zsírkirály
LINKETTTTTT PLSS!!Kép
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#52 Felhasználó inaktív   dr3l 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 225
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 28. 20:29

Idézet

Idézet

Idézet

Ezt a belkint tokos témát még megnézem, csak van valami bolt ahol be lehet menni és megvenni, nem? Hacsak egy 1000-t spórolok így már megéri...

JA, azt kerestem én is, csak inkább kevesebb eredménnyel.

Basztikuli, a photo hallban csak 39.990 Ft a gép!! :Đ zsírkirály
LINKETTTTTT PLSS!!Kép
http://www.photohall.hu/termekeink/discman_mp3/mp3_felvevo_lejatszo/66392

Azért nekem ez így elég gyanús, hogy nem írnak semmit. Lehet semmit nem adnak hozzá csak a gépet, mert akko nem köll.Kép


#53 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 28. 21:25

Idézet

uhhuh.. nem igazan ertem a problemaid nagyjat :D miert kell mindent libary-be masolni? miert nem csinalsz kis playlisteket bal oldalt mindennek? amit libarybol torolsz az eltunik a playlistekbol is. az ures ablak megnyilast se tapasztaltam jopar ev alatt eddig :| szal tenyleg fura mindaz amit leirtal nekem. en tobb mint 10000 track karbantartasara hasznalom az iTunes-t es a legegyszerubb legatlathatobb megoldas :| valamit rosszul csinalsz, nem ismerted ki a programot.. nemtudom. ha radugom az iPod-ot MINDIG felismeri egybol, ha nincs bekapcsolva iTunes akkor feljon magatol (pedig nem installaltam fel az iPod softwaret hozza). sot ha Kormos iPod-jat dugom ra akkoris hibatlan minden. szoval lehet kicsit tobb idot es legfokeppen NYUGODT lelkialapotban kene eltoltened vele :Đ hidd el h a legjobb progi a piacon jelengleg.
koszi :-D

értékelem a szándékot, mi több el is hiszem, hogy tényleg jó, mert az apple nem a rossz cuccairól híres, de én köszönöm nem kérek belőle. amíg kell - értsd, amig felteszem a zenéket - addig bekapcsolom, de aztán setöbbet.

másrészt meg már írtam: nálam az apple egyre jobban lejáratja magát. a háromnegyed éves iBook ugy csütörtököt mondott hgoy öröm volt nézni. háromszor szervizelték, aztan el lett adva, kb 1 forintért..... ezek után én teszek az applere, igérhetnek nekem fűt fát, ennyi szívás után tehetnek egy szivssséget. persze biztos jó, csak mindig én szívtam meg, de ez már nem változtat semmin. pedig nagyon jónak néznek ki az uj laposok....
Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#54 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 28. 21:38

callisto: ennyire h lehetsz peches vazz?:Đ

dr3l: szerintem is van benne vmi turpisság! Majd vések nekik mailt, hogy konkrétan mit kapok ennyi pénzért...ha más nem, akkor macbolt:D
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#55 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 28. 21:53

Idézet

callisto: ennyire h lehetsz peches vazz?:Đ

dr3l: szerintem is van benne vmi turpisság! Majd vések nekik mailt, hogy konkrétan mit kapok ennyi pénzért...ha más nem, akkor macbolt:D
az ibook nem az enyém volt, csak egy nagyon jó barátomé. mellesleg az ő shuffleje is másfél év után adta be a kulcsot.... no comment
Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#56 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 29. 01:35

Idézet

Idézet

uhhuh.. nem igazan ertem a problemaid nagyjat :D miert kell mindent libary-be masolni? miert nem csinalsz kis playlisteket bal oldalt mindennek? amit libarybol torolsz az eltunik a playlistekbol is. az ures ablak megnyilast se tapasztaltam jopar ev alatt eddig :| szal tenyleg fura mindaz amit leirtal nekem. en tobb mint 10000 track karbantartasara hasznalom az iTunes-t es a legegyszerubb legatlathatobb megoldas :| valamit rosszul csinalsz, nem ismerted ki a programot.. nemtudom. ha radugom az iPod-ot MINDIG felismeri egybol, ha nincs bekapcsolva iTunes akkor feljon magatol (pedig nem installaltam fel az iPod softwaret hozza). sot ha Kormos iPod-jat dugom ra akkoris hibatlan minden. szoval lehet kicsit tobb idot es legfokeppen NYUGODT lelkialapotban kene eltoltened vele :Đ hidd el h a legjobb progi a piacon jelengleg.
koszi :-D

értékelem a szándékot, mi több el is hiszem, hogy tényleg jó, mert az apple nem a rossz cuccairól híres, de én köszönöm nem kérek belőle. amíg kell - értsd, amig felteszem a zenéket - addig bekapcsolom, de aztán setöbbet.

másrészt meg már írtam: nálam az apple egyre jobban lejáratja magát. a háromnegyed éves iBook ugy csütörtököt mondott hgoy öröm volt nézni. háromszor szervizelték, aztan el lett adva, kb 1 forintért..... ezek után én teszek az applere, igérhetnek nekem fűt fát, ennyi szívás után tehetnek egy szivssséget. persze biztos jó, csak mindig én szívtam meg, de ez már nem változtat semmin. pedig nagyon jónak néznek ki az uj laposok....
oke nem akarlak en arrol meggyozni h hasznalj itunes-t :D amugy.. apple-nel nalam mar elveszett a varazs (amiota ibm meg most pentium procikat hasznalnak). deh folosleges oket hibaztatni h behalt a book :D nekem a fel eves csucskategorias vaio notebookom szarakodik nemkicsit :( persze mondhatnam h biztos jo a vaio :D de nem mondom mivel rengetegen azt mondjak h sonytol max psx-et szabad venni :D na de en beleugrottam es szopok vele.. na szal csak az a lenyeg h tokmindegy mit veszel, kifoghatsz hibas szeriat, de ez alapjan nem szabad megitelni egy markat :D
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#57 Felhasználó inaktív   dr3l 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 225
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 29. 10:13

Idézet

callisto: ennyire h lehetsz peches vazz?:Đ

dr3l: szerintem is van benne vmi turpisság! Majd vések nekik mailt, hogy konkrétan mit kapok ennyi pénzért...ha más nem, akkor macbolt:D
Majd lácci írd meg nekem is pm-be, vagy akár itt is, hogy mit adnak hozzá! Elvileg ugynazt kéne adniuk, mert a gyári csomagolásban ugyanaz van. De nem tudom...Kép


#58 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 29. 10:27

Idézet

oke nem akarlak en arrol meggyozni h hasznalj itunes-t :Đ amugy.. apple-nel nalam mar elveszett a varazs (amiota ibm meg most pentium procikat hasznalnak). deh folosleges oket hibaztatni h behalt a book :-D nekem a fel eves csucskategorias vaio notebookom szarakodik nemkicsit :D persze mondhatnam h biztos jo a vaio :( de nem mondom mivel rengetegen azt mondjak h sonytol max psx-et szabad venni :D na de en beleugrottam es szopok vele.. na szal csak az a lenyeg h tokmindegy mit veszel, kifoghatsz hibas szeriat, de ez alapjan nem szabad megitelni egy markat :D
ja, az meg a másik, hogy az apple azért volt jó, mert egy bizonyos rétegnek szólt, azzal hogy átváltott intelre, nos elvesztette a varázsát a fanatikus apple hivok szemében. bár mindenféle statokkal azt bizonygatják Jobsék, hogy sokkal jobb hogy váltottak meg minden, de mondani aztán lehet bármit.... kommerszebb lett. sebaj, az ő bajuk. :D

ja, olvastam hogy szívsz a vaio-val, de még mindig??? ez nagyon szomoruKép. én most eléggé meg vagyok elégedve az MSI laposommal, no de hagyjuk az offot :D
Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#59 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 29. 10:32

Idézet

Idézet

oke nem akarlak en arrol meggyozni h hasznalj itunes-t :Đ amugy.. apple-nel nalam mar elveszett a varazs (amiota ibm meg most pentium procikat hasznalnak). deh folosleges oket hibaztatni h behalt a book :-D nekem a fel eves csucskategorias vaio notebookom szarakodik nemkicsit :D persze mondhatnam h biztos jo a vaio :( de nem mondom mivel rengetegen azt mondjak h sonytol max psx-et szabad venni :D na de en beleugrottam es szopok vele.. na szal csak az a lenyeg h tokmindegy mit veszel, kifoghatsz hibas szeriat, de ez alapjan nem szabad megitelni egy markat :D
ja, az meg a másik, hogy az apple azért volt jó, mert egy bizonyos rétegnek szólt, azzal hogy átváltott intelre, nos elvesztette a varázsát a fanatikus apple hivok szemében. bár mindenféle statokkal azt bizonygatják Jobsék, hogy sokkal jobb hogy váltottak meg minden, de mondani aztán lehet bármit.... kommerszebb lett. sebaj, az ő bajuk. :D

ja, olvastam hogy szívsz a vaio-val, de még mindig??? ez nagyon szomoruKép. én most eléggé meg vagyok elégedve az MSI laposommal, no de hagyjuk az offot :D
egy pici offra meg felhatalmazom magam :D na szal igen.. nekem mar az apple nem ugyanaz mint regen volt. az ibm procisok nagyon szarok ugy ahogy vannak, az intelesek allitolag tok jok.. nemtom nekem mar akkorsem az ami volt.

es igen szopok vele :( illetve a support mar leszogezte h szervizbe kell vinnem a gepet (vagy VGA vagy proci hiba) de egyszeruen nincs szivem egyenlore beadni. gep nelkul maradni mondjuk 1-2 hetre az igazi ervagas nekem. de muszaj lesz. na jo off off :D
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#60 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 29. 10:44

Idézet

Idézet

callisto: ennyire h lehetsz peches vazz?:Đ

dr3l: szerintem is van benne vmi turpisság! Majd vések nekik mailt, hogy konkrétan mit kapok ennyi pénzért...ha más nem, akkor macbolt:D
Majd lácci írd meg nekem is pm-be, vagy akár itt is, hogy mit adnak hozzá! Elvileg ugynazt kéne adniuk, mert a gyári csomagolásban ugyanaz van. De nem tudom...Kép
Írtam nekik, rem válaszolnak!
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

Téma megosztása:


  • (5 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó