HWSW Informatikai Kerekasztal: iPod - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (5 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

iPod

#1 Felhasználó inaktív   Airprof 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 57
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 18. 06:37

Akinek kérdése megosztanivalója vagy valamije van az iPod-okkal szemben az írjon ebbe a topic-ba!


#2 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 18. 09:56

Idézet

Akinek kérdése megosztanivalója vagy valamije van az iPod-okkal szemben az írjon ebbe a topic-ba!

atneveztem a topicot mert kicsit a carstlyingon levo buta topcinevekre emlekeztetett.

amugy en is buszke iPod Mini 4GB tulaj vagyok :Đ imadom, habar tudom h mostmar vannak sokkal jobb gepek is nala, de amire valo arra tokeletesen megfelel. nem is ertem amugy mire jo ha szines a kijelzoje egy mp3 lejatszonak, vagy ha videokat tudsz rajta lejatszani..
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#3 Felhasználó inaktív   Airprof 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 57
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 19. 19:18

Kösz,télleg hülye nevet adtam neki.Nekem egy 4-es nano-m van és imádom.A színes kijelző meg csak arra jó hogy merítse az akkut.De be lehet állítani hogy pár másodperc után ne világítson,és akkor sokkal tovább bírja az akku.Egyszer volt egy olyan hogy úgy hagytam mármint világítás rajta,és hallod kb. 4 óra üzemidő alatt leszívta az akkut.Így már kb. a 3-szorosát is képes végig nyomatni.Csak mire erre rájöttem!!De most már jó.Nekem így ez az iPod az első mp3 lejátszóm és szerintem rohadt jó.De biztos hogy nem az uccsó iPod-om.Kösz az üzeneted.Üdv:ProfKép

#4 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 19. 19:22

Idézet

Kösz,télleg hülye nevet adtam neki.Nekem egy 4-es nano-m van és imádom.A színes kijelző meg csak arra jó hogy merítse az akkut.De be lehet állítani hogy pár másodperc után ne világítson,és akkor sokkal tovább bírja az akku.Egyszer volt egy olyan hogy úgy hagytam mármint világítás rajta,és hallod kb. 4 óra üzemidő alatt leszívta az akkut.Így már kb. a 3-szorosát is képes végig nyomatni.Csak mire erre rájöttem!!De most már jó.Nekem így ez az iPod az első mp3 lejátszóm és szerintem rohadt jó.De biztos hogy nem az uccsó iPod-om.Kösz az üzeneted.Üdv:ProfKép
en is biztos vagyok benne h csak ipodom lesz ha egyszer lecserelem a minit :Đ erdekes h (mint lejjebb is irtam) sok sokkal tobbet tudo mp3 lejatszo van a piacon megis az apple-e a legnagyobb reszesedes a piacbol. persze microsoft-ek mindig probalnak konkurenciat csinalni, deh valahogy nem megy nekik :-D egyszeruen tokeletesen kitalalt masina. raadasul az uj ipod megint nagyot fog utni.. egy hatalmas kijelzo az egesz, es erinto kepernyos. marmint meretre akkora mint az ipod photo mondjuk, de az egesz eleje egy kijelzo :D azon mar lehet videokat nezni ha nagyon fontos, de tovabbra se ertem ezt a funkciot :D
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#5 Felhasználó inaktív   Gery8 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.159
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 19. 19:23

En mostanaban erosen gondolkodom, valami legalabb 30-40 gigas cuccon, mert en nagyon is ki tudnam hasznalni, es nem is feltetlenul iPod, csak valami jo minosegu legyen, mert ami most megvan..., hallod az egy szar, 1GBs, es mar 6szorra kell elvinni szerelohoz, hat rohadjon meg, nem fogom ,inkabb veszek egy olyat ami birja akar 5 evig is, es no probleme!



#6 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 19. 19:26

Idézet

En mostanaban erosen gondolkodom, valami legalabb 30-40 gigas cuccon, mert en nagyon is ki tudnam hasznalni, es nem is feltetlenul iPod, csak valami jo minosegu legyen, mert ami most megvan..., hallod az egy szar, 1GBs, es mar 6szorra kell elvinni szerelohoz, hat rohadjon meg, nem fogom ,inkabb veszek egy olyat ami birja akar 5 evig is, es no probleme!
mondjuk ha nem csak mp3-at tarolsz rajta akkor megertem a 30-40 gigat, de amugy nem igazan :Đ en 4 gigaval honapokig elvagyok. amugy sztm csak iPod-ban gondolkozz, ha van ra penzed. tuti h birni fogja sok sok evig, es hangminosegben verhetetlen
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#7 Felhasználó inaktív   Airprof 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 57
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 19. 19:30

És most milyened van Gery?Különben a video-k vagy az 5G is k*rva jó.Bár megfizetni az is
egy külön dolog.Bár ilyet csak egyszer kell megvenni.Én áprilisban vettem az iPod-om és nagyon meg vagyok vele elégedve.Ezek a legjobb gépek.Hát a Mac is tud valamit.Konkurencia nem nagyon van ugye mer nem tudnak olyat csinálni.Vagyis hát akarnak csak valahogy sose sikerül.Avium is mondta hogy a Microsoft is készül egy új gép csinálására bár szerintem az iPod-oknak mindig nagy sikerük lesz.

#8 Felhasználó inaktív   Gery8 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.159
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 19. 19:32

Idézet

mondjuk ha nem csak mp3-at tarolsz rajta akkor megertem a 30-40 gigat, de amugy nem igazan :-D en 4 gigaval honapokig elvagyok. amugy sztm csak iPod-ban gondolkozz, ha van ra penzed. tuti h birni fogja sok sok evig, es hangminosegben verhetetlen
Ebben nagyon egyetertek, de van itt egy bokkene amit mar emlitettel, ugy hivjak PENZ..., es igen most bizony az utam utan, meg jon otthon egy gepfejlesztes, meg miegyeb, asztan megint nem leszek otthon, es ez bizony igencsak leszivja a penzem...
es neztem arakat, 30Gb: 99.990 Ft, 60Gb: 139.990 Ft, ha valasztok es hosszutavra, akkor mar bevarom a 140et... mondjuk karacsonyra meglepem magam...:Đ



#9 Felhasználó inaktív   Airprof 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 57
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 19. 19:38

Há ja.Ezekhez már befektetés kell.De nem fogod meg bánni.Ha megfogadod a tanácsom akkor rendeld az e-digital-rol.Az enyém is onnan van.2-3 nap alatt jött meg.Teljesen korrektek meg minden.Nagyon normálisak,minden lépésüket megírták mailban meg minden.Nagyon jóóó.Minnél előbb vedd meg.Karácsonyra igaz hogy jönnek az új modellek azt azok rohadt drágák lesznek de figyelj én is megvettem 75-ér azt most má kb. 85-ér tudnám leadni.Mer megy föl az ára folyamat.Tehát nagyon jók ezek a gépek.Megéri bármilyet veszel.Csak bátran.
Üdv. Prof

#10 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 19. 19:42

Idézet

Há ja.Ezekhez már befektetés kell.De nem fogod meg bánni.Ha megfogadod a tanácsom akkor rendeld az e-digital-rol.Az enyém is onnan van.2-3 nap alatt jött meg.Teljesen korrektek meg minden.Nagyon normálisak,minden lépésüket megírták mailban meg minden.Nagyon jóóó.Minnél előbb vedd meg.Karácsonyra igaz hogy jönnek az új modellek azt azok rohadt drágák lesznek de figyelj én is megvettem 75-ér azt most má kb. 85-ér tudnám leadni.Mer megy föl az ára folyamat.Tehát nagyon jók ezek a gépek.Megéri bármilyet veszel.Csak bátran.
Üdv. Prof
hehe en az enyemet Shanghaiban vettem :Đ es ahogy emlexem joval olcsobb volt mintha otthon vettem volna. szoval erdemes kimenni shanghaiba es ott megvenni :-D:D:D
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#11 Felhasználó inaktív   Gery8 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.159
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 19. 19:44

Idézet

Há ja.Ezekhez már befektetés kell.De nem fogod meg bánni.Ha megfogadod a tanácsom akkor rendeld az e-digital-rol.Az enyém is onnan van.2-3 nap alatt jött meg.Teljesen korrektek meg minden.Nagyon normálisak,minden lépésüket megírták mailban meg minden.Nagyon jóóó.Minnél előbb vedd meg.Karácsonyra igaz hogy jönnek az új modellek azt azok rohadt drágák lesznek de figyelj én is megvettem 75-ér azt most má kb. 85-ér tudnám leadni.Mer megy föl az ára folyamat.Tehát nagyon jók ezek a gépek.Megéri bármilyet veszel.Csak bátran.
Üdv. Prof
Rendeles? Hat azzal nem mindig voltam nagyon joban, de ha te mondod, es megeri, akkor legyen. A masik az az ,hogy engem nem erdekel a tipusa, csak tokeletesen mukodjon, es sok hely legyen rajta. (egyik ismerosom birtokaban vagy egy nemetorszagbol hozatott, kamionrol lepottyant, kinai ketyere, 20 Gb+videolejatszas, meg ami meg kell, igaz hogy akkora mint egy feltegla, es hamarabb lemerul, de csak 8ezer volt neki. Szal nemtom. Majd eccer hatarozok, de en is nkabb iPod)



#12 Felhasználó inaktív   Airprof 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 57
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 19. 19:44

Ja ott is meg amerikában is érdemes.A 4-es nano annyi ott mint a 2-es.Ennyit Magyarországról.pfffKép

#13 Felhasználó inaktív   Gery8 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.159
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 19. 19:46

Idézet

hehe en az enyemet Shanghaiban vettem :-D es ahogy emlexem joval olcsobb volt mintha otthon vettem volna. szoval erdemes kimenni shanghaiba es ott megvenni :D:D:D
Mennyi is oda a repulojegy? :Đ Fizeted, meg belezsufolom a nyaramba!



#14 Felhasználó inaktív   Airprof 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 57
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 19. 19:47

Ja végülis tökmindegy hogy mi nyomatja a füledbe a zenét.Mondják a hozzá nem értők.Mondjuk erről csak azt tudom mondani hogy meg kell hallgatni egy iPd-ot meg egy koppintását.A sok okos.De csak sokan azér mondanak ilyen hülyeségeket mer irigykednek.Üdv:ProfKép

#15 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 19. 19:48

Idézet

Idézet

hehe en az enyemet Shanghaiban vettem :D es ahogy emlexem joval olcsobb volt mintha otthon vettem volna. szoval erdemes kimenni shanghaiba es ott megvenni :D:D:D
Mennyi is oda a repulojegy? :Đ Fizeted, meg belezsufolom a nyaramba!
200-250e korul. nem fizetem, de mindenkeppen erdemes azert elmenni es latni SH-t :-D
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#16 Felhasználó inaktív   Airprof 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 57
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 19. 19:51

Ja kimegyünk így hárman azt haza jövük két táska iPod-dal.Azt egyet megtartunk (fejenként) a többit meg eladni itthon 3-szorosáér.Jó kis biznisz lenne:))Kép

#17 Felhasználó inaktív   Gery8 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.159
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 19. 19:51

Idézet

Idézet

Idézet

hehe en az enyemet Shanghaiban vettem :D es ahogy emlexem joval olcsobb volt mintha otthon vettem volna. szoval erdemes kimenni shanghaiba es ott megvenni :D:D:D
Mennyi is oda a repulojegy? :Đ Fizeted, meg belezsufolom a nyaramba!
200-250e korul. nem fizetem, de mindenkeppen erdemes azert elmenni es latni SH-t :-D
hat, kb. annyira szamitottam, ha arra fele mennek, akkor az elso Hong-Kong, mert onnan jott az egyik szobatrsamKép, es edesapja ott el kinn. Szal ha mar kelet, akkor angol nyelvterulet!



#18 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 19. 20:10

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

hehe en az enyemet Shanghaiban vettem :D es ahogy emlexem joval olcsobb volt mintha otthon vettem volna. szoval erdemes kimenni shanghaiba es ott megvenni :D:D:D
Mennyi is oda a repulojegy? :Đ Fizeted, meg belezsufolom a nyaramba!
200-250e korul. nem fizetem, de mindenkeppen erdemes azert elmenni es latni SH-t :-D
hat, kb. annyira szamitottam, ha arra fele mennek, akkor az elso Hong-Kong, mert onnan jott az egyik szobatrsamKép, es edesapja ott el kinn. Szal ha mar kelet, akkor angol nyelvterulet!
HK teljesen mas mint SH :D de persze azt is erdemes latni. viszont SH sokkal inkabb "kina" :D na de ez mar OFF szal befejeztem
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#19 Felhasználó inaktív   Airprof 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 57
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 19. 20:15

Gondolom az egy új világ.Illetve más.

#20 Felhasználó inaktív   Gery8 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.159
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 19. 20:17

Idézet

Gondolom az egy új világ.Illetve más.
hat inkabb mas, mivel tobbezer eves, szal mi vagyunk ujak...:Đ

Naja, dehamar arra fele lennek, akkor Sh-t is megneznem mar, HANEM?

/OFFEND/



Téma megosztása:


  • (5 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó