HWSW Informatikai Kerekasztal: TEKKEN - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (10 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

TEKKEN

#1 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 08. 06:51

Folytatva az XBOX topicban felbemaradt eszmecseret: sztm Xiaoyu, Lei es Yoshimitsu a leg taktikasabb karakterek. Ezek azok, akiknel pontosan kell tudni a kombokat ahhoz, h folyamatosan tudjunk veluk verekedni. Nekem Xiaoyu a hatra es elore nyujtott labas szaltojaval fogott meg. Ezzel barmilyen tamadast lehet cselezni, illetve a kifordulasokkal. Aztan jottek sorra a kombok... hatrafordulva verekedni.. aztan ugy atszaltozni az ellen felett.. aztan eszreveszi az ember h ilyenkor van ideje hatulrol megfogni a masikat es ezt is elkezdi gyakorolni. A vege az lett h egymastol teljesen fuggetlen mozdulatsorokat alkalmaztam, es nem ismeteltem ezeket, igy vegulis kiismerhetetlen lett a mozgas. Es amit sose szabad elfelejteni, h sose azzal torodj h most milyen kombot viszel be.. mindig az ellenfel mozdulatailtol tedd fuggove a kovetkezo lepesedet, es ha mondjuk kombo kozben vagy de latod rosszul fog elsulni, akkor ezekbol is ki lehet jonni egy elfordulassal, amivel siman elkerulod az ellenfel csapasat amit a rossz kombod koze probal beszurni. Hwoarang-nak szerintem hatalmas problemaja h a laba eros igazan csak. Viszont jol lehet idegesiteni az ellent egy-egy bevitt okolcsapassal. Viszont neki pont a laba miatt rengeteg mozdulata van. Es amikor sikerul felrugnia az embert a levegobe akkor egy komboval le lehet szedni tobb mint a felet az ellenseg energiajanak. Ezt nezve 2-3 sikeres kombo es lottek az ellenfelnek. Ellene az a taktika h vedekezz.. Es minden kivedett utes utan tamadj, illetve a kikerult utesek utan egybol tamadasba kell lendulni. Huh most hirtelen ennyi. Van csomo kombo leirasom meg taktikam, tippem/trukkom Tekkenhez ha erdekel valakit. Amugy ha mar a teljes Tekken sorozatot vesszuk, nekem a Tag Team Tournament jott be a legjobban. 2 egyseggel hihetetlen taktikakat lehet kitalalni, es talan ez volt a leglatvanyosabb Tekken. Sajna az utana levo reszben (asszem) mar nem volt benne a Tag mode. Remelem visszahozzak, mert hatalmas otlet volt, amit a DoA is lekoppintott. Kép


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#2 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 08. 09:26

sztem a 2 nél megállt a tudomány, a 3 ban én csak a menü zenéjét szeretttem :Đ

a 3mat teletomték szereplokkel meg mindennel, csak éppen a hangulatot felejtették ki. sztem Kazuya a király! :-D


Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#3 Felhasználó inaktív   Dudo King 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.049
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 08. 16:01

Igen. Az új karakterek csak tönkreteszik a játékot. Igaz minden új részbe kell egy-kettő új, de ez nem azt jelenti, h a régieket ki kell venni.

#4 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 08. 16:19


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#5 Felhasználó inaktív   k0w 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 28. 11:14

Hy. Valaki megtudja nekem mondani, hogy mire jó az amikor a karakteremnek elkezd világítani a keze?? Én sajnos nem tudtam rájönni ezért furdal a kíváncsiság Kép

#6 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 28. 11:15

Idézet

Hy. Valaki megtudja nekem mondani, hogy mire jó az amikor a karakteremnek elkezd világítani a keze?? Én sajnos nem tudtam rájönni ezért furdal a kíváncsiság Kép
Olyankor ki kell hasznalni a rendelkezesre allo rovidke idot es bevinni egy-ket csapast Kép (ha jol emlexem olyankor erosebbet ut)
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#7 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 28. 11:16

Üdv a GK-n!

Nos, amikor az emberednek a keze elkezd világítani, sokkal nagyobbat üt az ellenfelébe, nagyobb a demage és ezáltal hamarabb verheted laposra az illetőt! Kép


#8 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 28. 11:30

Idézet

Üdv a GK-n!

Nos, amikor az emberednek a keze elkezd világítani, sokkal nagyobbat üt az ellenfelébe, nagyobb a demage és ezáltal hamarabb verheted laposra az illetőt! Kép

Akkor jol emlekeztem Kép
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#9 Felhasználó inaktív   k0w 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 28. 11:34

Nem számítottam rá hogy ilyen gyorsan választ kapok a kérdésemre Kép. Amugy én nem érzékeltem akkora külömbséget a ütések erejében Kép,de biztos igazatok van.THX a gyors választKép

#10 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 28. 11:38

Idézet

Nem számítottam rá hogy ilyen gyorsan választ kapok a kérdésemre Kép. Amugy én nem érzékeltem akkora külömbséget a ütések erejében Kép,de biztos igazatok van.THX a gyors választKép
Igazan nincs mit. Remeljuk meggyoztunk a gyors segitseggel h koztunk a helyed ha barmi jatekkal kapcsolatos dologrol akarsz csevereszni?! Kép
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#11 Felhasználó inaktív   k0w 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 07. 03. 16:55

A tekken5-ben kik az alap emberek ??

#12 Felhasználó inaktív   Ford Fairlane 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 496
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 07. 03. 19:15

Idézet

A tekken5-ben kik az alap emberek ??
Keress ra a Tekken 5 cikkemre a fooldalrol, asszem a 3-madik oldalon sorolom mind a 33 szereplot (a kezdetben rejtetteket is).

#13 Felhasználó inaktív   k0w 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 07. 03. 20:07

THX


#14 Felhasználó inaktív   Man 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.016
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 02. 02. 14:50

Idézet

Igen. Az új karakterek csak tönkreteszik a játékot. Igaz minden új részbe kell egy-kettő új, de ez nem azt jelenti, h a régieket ki kell venni.
nem veszik ki a régieket, max. 1-2 részből, de aztán visszatérnek.
itt mindent megtudhattok a tekkenről: www.tekkenzaibatsu.com

#15 Felhasználó inaktív   Dodo-x 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 30. 23:10

Idézet

...Amugy ha mar a teljes Tekken sorozatot vesszuk, nekem a Tag Team Tournament jott be a legjobban. 2 egyseggel hihetetlen taktikakat lehet kitalalni, es talan ez volt a leglatvanyosabb Tekken. Sajna az utana levo reszben (asszem) mar nem volt benne a Tag mode. Remelem visszahozzak, mert hatalmas otlet volt, amit a DoA is lekoppintott. Kép

Elvileg van TTT 2... Képek is terjengtek róla a neten... egyedül azt nem értettem benne hogy ott már 8an vannak a pályán... ami PS3nál elvileg lehetséges lesz...de PS2nél igen érdekes volt...és volt vagy benne 50 karakter...ha megtalálom a képet megint belinkelem. Amúgy Xiaoyuról teljesen igazad van...Kép

#16 Felhasználó inaktív   PS Fan 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 54
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 04. 06. 16:19

Sziasztok! Látom nem sokan írtak ehhez a témához,pedig én bizony nagyon is érdekelt vagyok benne! Nos,mindössze azért írok,hogy megkérdezzem van-e közületek Gamekapocs látogatók közül valakinek eladó Tekken Tag Tournament játéka eredetiben,nagyón jó állapotban,és ha lehet akkor ne Platinum legyen(bár azt is szívesen elfogadnám)

Hát röviden ennyi lenne a közleményem,ha akad valaki,aki elolvassa,az írjon a topicomba-Sony és Playstation

Előre is köszönöm!

Sziasztok!



#17 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 28. 22:26

http://www.youtube.c...h?v=G1S0xbAfeow

Ez jó poén. Igényes!


Kép
Kép
Kép

#18 Felhasználó inaktív   MetalLord 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 671
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 28. 22:31

Idézet

hehe ez télleg jóKép Biztos sok szabadidejük volt a készítőknek
Az a különbség a hülye és az okos ember között, hogy a hülyék sosem tudják magukról hogy azok...

(\_/)
(O.o)<--Ez egy gonosz nyúl!
(>< )o
Segíts a nyúlnak elfoglalni a világot úgy, hogy bemásolod az aláírásodba!


#19 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 07. 28. 22:34

én még anno PSX-en játszottam Tekkennel a 3-at imádtam!!!most 360-om van....van rá valami esély hogy megjelenik boxra is új tekken???Kép



#20 Felhasználó inaktív   szancso 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 71
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 27. 13:03

Van rá esély sztem. Nekem az egyik kedvenc játékom... Live-on fennvan a TEKKEN 6 trailer leis töltöttem. Ha jól olvastam 2009 őszén adjákki ha minden úgy alakul..Kép
Szancsó

Téma megosztása:


  • (10 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó