HWSW Informatikai Kerekasztal: Radios Los Gamos - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (14 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Radios Los Gamos

#1 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 01. 05. 14:44

Mindenkit üdvözlök a Radios de Los Gamos topicban!

Jelenleg a rádió oldalal fejlesztés alatt van, csinálom ezerrel, de amig el nem készül a kicsike, addig ide lehet írni a véleményeket, kívánságokat, észrevételeket és minden egyébb más hozzászólást! Kint van a főoldalon az első adás, amit a képre kattintva le tudtok tölteni! Kellemes műsorhallgatást mindenkinek! Kép

UPDATE!

Emailt is tudtok küldeni a radiosdelosgamos@gamekapocs.hu címre!!



#2 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 01. 05. 15:15

Udv mindenkinek tolem is! Elidnult a kis Radionk. Remeljuk mindenki elvezni fogja! Az mp3-at ajanlatos akar Vice City ala berakni es a vadi uj radioado musorat hallgatni!


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#3 Felhasználó inaktív   Kormos 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 446
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 01. 05. 15:19

Én ott voltam a felvételen bibibiiiiiiii és nagyon profik voltak a fiúk Kép
[Trust in my command!]

#4 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 01. 05. 15:26

Oh koszonjuk! Csak a technika hagyott minket cserben picit, de mindezt kikuszoboljuk a kovetkezo adasidore. Kép


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#5 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 01. 05. 15:38

Hétfőn EMi megemlítette a Hangulatváltozás topicban, hogy elkészültetek egy olyan dologgal, amit eddig a GK berkein belül nem nagyon láthattunk. Hát mitmondjak, mindenre gondoltam csak erre nem...

#6 Felhasználó inaktív   Wask 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 35
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 01. 05. 15:40

Hi skacok! Meghallgattam a cuccos-t! Elég bejövös! Bár zeneileg nem az én világom, mégis a téma igen érdekes! Nagyon jók a hírek! Lehetne olyan rész is hogy érdekes siteok tesztelése, mit találunk rajta stb..! Sztm jó lesz ez a rádió csak birjátok végigpofázni:DJah és sztm és jól nyomják a fiúk első adáshoz képest! Lazán mehetnének a Roxy a Béres helyett:DSok siket!WASK

#7 Felhasználó inaktív   ekho 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 292
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 01. 05. 15:59

Nah Hölgyeim,Uraim és Benedek!

Végig hallgattam a cuccost ,bejövős dolog,tetszik ahogy finoman lehúztátok nyóckeres kőkemény GENGSZTER reppereinkről a vizeslepedőt,de csak szolídan,nehogy úgy járjatok,mint sokanKép

Mondjuk én a Biggiet kihagytam volna,de ízlés dolga,tudom,hogy Eminek bejön Kép

Részemről ami nem tetszett,az csak a ti hangotok minősége,de majdcsak javul ezis,meg ne izguljato menni fog ez,mint az ágybakakaózás:)

csak egy ötlet:

kéne majd csinálni,egy kizárólagosan game muzsikákból álló részt is!

Hirtelen ennyi:)

byez:

ekho



#8 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 01. 05. 16:36

Koszonjuk az elismero szavakat.

A best of GK is ezeken a kereteken belul fog elkeszulni csak eddig ezt nem akartuk elarulni. Mondtuk h nem egy mixrol vagy csak egy sima valogatasalbumrol van szo, hanem sokkal de sokkal tobbrol.


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#9 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 01. 05. 17:37

Hubazzz nagyon kemény  

#10 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 01. 05. 17:53

Bazzzegg benne vagyok 

#11 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 01. 05. 21:56

Hehe tejci is benne volt:D:D Tényleg hívjátok már meg EMi nagyon jó kis adás lenne belőle:DDD


...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#12 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 01. 05. 22:18

Ki az a Tejci?

#13 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 01. 05. 22:44

Sztm Zup-rol beszel.


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#14 Felhasználó inaktív   Archon 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 28
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 01. 05. 22:48

Nekem nagyon tetszett a szövegetek, igaz a rap nem igazán jön be, de a számokat átpörgettem, hogy a dumáitokat meghalgassam. Főleg az utolsó hosszabb párbeszédetek tetszett, ja és persze már nagyon várom KotOR 2 oldalt :Đ (meg az új GK-t is, de ez magától érthető).

#15 Felhasználó inaktív   Daks 

  • Törzsvendég
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 1.847
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 01. 05. 23:30

Kedves radio nezo gyereket, most figyeljetek! nagyon vagany lett a cucc gratula mindenkinek! erdemes volt leszenvedni a 200megat! a szoveg nagyon klafa, kulon koszonet hogy szereny szemelyemet is megemlitettetek! a zene betetek annyira nem fogtak meg, inkabb magam szeretem osszeallitani a dobhartyamnak megfelelo hattermuzsikat. viszont ha csinalnatok egy ilyen 2oras beszelgetoshow-t arra nagyon kivancsi lennek! :Đ
Kép
Kép

#16 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 01. 05. 23:32

Tejci??? Természetesen INGEN:DDDDDDDDD


...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#17 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 01. 06. 01:03

Meglepődtem a sok pozitív kritikán! Kép No, mégiscsak érdemes nektek csinálni új dolgokat! Igaz, szívvel, lélekkel, na és persze cubase nevű programmal csináltuk az adást, így reméltük is, hogy jóra sikerül és mindenkinek tetszeni fog!

A jövöről is szólók pár szót. Már most készülőben van több műsor is. Gondoltunk azokra, akik nem szeretik a "feka" zenéket, így a következőkben érinteni fogjuk a funkhouse/progressive house, breakbeat, progressive, hard rock/metal, jazz/blues, chillout/lounge, oldies/disco kategóriákat is! Remélem, ezek között majd mindenki megtalálja a magának legjobban megfelelő zenéket!

Az adások maximálisan kidolgozás alatt állnak, így szívesen veszünk minden ötletet, amit vagy Aviumnak vagy nekem küldjetek el!

u.i.: lesz kivánságműsor is, de azzal kapcsolatban majd szólók előre!

UPDATE!

Itt van néktek egy wallpaper, ami a rádió logoját tartalmazza! Már sokunknak ez hever a desktopjáN! Kép


A képet letölthetitek innen (1600*1200):

https://www.gamekapo...ers/4.MykoAlto/logoterv03blue.jpg



#18 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2005. 01. 06. 09:55

Hááááát ez valami qúúúúúúúrvajó ötlet!Kép

Adjatok még belőle sürgősen!Kép

...reflexufo letette a voksot...innentöl nem lehet megállás!Kép

Kveszcsön: ....ez a ti igazi hangotok Myko? Kép...csak mert még soha nem hallotalak titeket beszélni.Kép

...ezek a felkonferálások azért egy kicsit még mosolyra fakasztóak voltak, de biztosan ledobjátok ezt a lámpalázszagú fílinget.

Summázva a történteket......reflexufo ideáll, és jónagyokat gratulál! Kép

...viva los gamos



#19 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 01. 06. 10:18

Lesz majd egy komolyzenei musorunk is Bach, Schubert es tarsaival Kép


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#20 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 01. 06. 11:31

Reflex: Igen ez valoban az o hangjuk, garantalom neked... es ugy gondolom, hogy igy elos adasra nem is csoda, hogy lampalazuk volt, pontosabban csak Avinak, mert Emi bacsin nem igazan ereztem a lampanak a lazat... :Đ

SKACOK CSAK IGY TOVABB! NAGYON JO OTLET VOLT EZ TOLETEK ES MINDENKI SZERETNI FOGJA, FOLEG HA HIVTOK MAJD SZTARVENDEGEKET IS. PERSZE AZT, HOGY KIK A SZTAROK MAJD TI DONTITEK EL... :-D
Kép

Téma megosztása:


  • (14 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó