HWSW Informatikai Kerekasztal: SlipKnoT - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (5 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

SlipKnoT

#41 Felhasználó inaktív   spartan117 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 508
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 05. 20:43

Nekem is teccik. Főleg az a dalszövegértelmezős dolog jön be nagyon.
A pénz nem boldogít, csak ha van.

#42 Felhasználó inaktív   lewton 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.025
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 05. 20:59

na EZT nevezem rajongói oldalnak! gratulálok a készítőknek!

#43 Felhasználó inaktív   kukac7 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.711
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 06. 00:28

Idézet

Kép Megújult tartalommal, 5 giga letöltéssel, 4500+ Képpel, minden finomsággal itt a Nameless Fanpage Vol 2 :-D Nem érdemes kihagyni a SlipKnoT iránt érdeklődőknek! Egyelőre nameless.uw.hu , hamarosan www.nameless.hu :Đ
jojo, csak 2 dolog:
- nagyon messze van meg az a nameless.hu
- nem kene ezt a phpnuket eroltetni annyira
"Olyan csúnya vagyok, hogy a kurva is azt mondja, fáj a fejem."

#44 Felhasználó inaktív   fojesz 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.214
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 07. 19:35

A minap orrba-szájba vermilion című számot hallgattam, melyben igazán érződik szerintem Corey igazi éneki hangja. Az a dallamosabb fajta. :Đ Szerintem eddig is jó volt, de amit abban a számban énekel az frenetikus. Kép

#45 Felhasználó inaktív   spartan117 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 508
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 07. 19:43

Idézet

A minap orrba-szájba vermilion című számot hallgattam, melyben igazán érződik szerintem Corey igazi éneki hangja. Az a dallamosabb fajta. :Đ Szerintem eddig is jó volt, de amit abban a számban énekel az frenetikus. Kép
Az a szám télleg jó, szeretem én is. Bár én mostanában a The Pulse of the Maggots-ra meg az Oplum of the people c. számokra vagyok rákattanva.
A pénz nem boldogít, csak ha van.

#46 Felhasználó inaktív   Doubler 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 29
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 07. 20:10

Idézet

Idézet

Kép Megújult tartalommal, 5 giga letöltéssel, 4500+ Képpel, minden finomsággal itt a Nameless Fanpage Vol 2 :-D Nem érdemes kihagyni a SlipKnoT iránt érdeklődőknek! Egyelőre nameless.uw.hu , hamarosan www.nameless.hu :Đ
jojo, csak 2 dolog:
- nagyon messze van meg az a nameless.hu
- nem kene ezt a phpnuket eroltetni annyira
1, Ehh... Most nem tom mit kell ünneprontani. Nameless.hu ?? Ki nem szarja le. A Site a fontos nem a címe, vagy ha téged a webcím érdekel akkor már régen rossz.2, Ne erőltessük? Miért is?? Minden zavaró tényező kivéve max designon lesz kis alakítás akkor jön vissza Designer, egyébként nem tom mit kell php nukeot nem erőltetni...
www.nameless.hu - Coming Soon

#47 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 07. 20:23

Idézet

1, Ehh... Most nem tom mit kell ünneprontani. Nameless.hu ?? Ki nem szarja le. A Site a fontos nem a címe, vagy ha téged a webcím érdekel akkor már régen rossz. 2, Ne erőltessük? Miért is?? Minden zavaró tényező kivéve max designon lesz kis alakítás akkor jön vissza Designer, egyébként nem tom mit kell php nukeot nem erőltetni...
Igazából a nukeal az a baj, hogy nagy, lassú, terjengős, és egy sémájú oldalt enged meg, olyat, amiből már van 121232 másikféle ugyanilyen.

#48 Felhasználó inaktív   kukac7 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.711
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 13. 11:13

Idézet

1, Ehh... Most nem tom mit kell ünneprontani. Nameless.hu ?? Ki nem szarja le. A Site a fontos nem a címe, vagy ha téged a webcím érdekel akkor már régen rossz. 2, Ne erőltessük? Miért is?? Minden zavaró tényező kivéve max designon lesz kis alakítás akkor jön vissza Designer, egyébként nem tom mit kell php nukeot nem erőltetni...
csak nagyon eroltetitek a nameless.hu, holott meg varakozason sincs a domain.
engem nem zavar, a site a fontos, de nem kene az embereknek mondani, hogy lesz .hu cim.
mind1, ti dolgotok. :Đ
php-nuke: InGen nagyjabol leirta a lenyeget.
"Olyan csúnya vagyok, hogy a kurva is azt mondja, fáj a fejem."

#49 Felhasználó inaktív   Doubler 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 29
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 22. 21:12

Idézet

Idézet

1, Ehh... Most nem tom mit kell ünneprontani. Nameless.hu ?? Ki nem szarja le. A Site a fontos nem a címe, vagy ha téged a webcím érdekel akkor már régen rossz. 2, Ne erőltessük? Miért is?? Minden zavaró tényező kivéve max designon lesz kis alakítás akkor jön vissza Designer, egyébként nem tom mit kell php nukeot nem erőltetni...
Igazából a nukeal az a baj, hogy nagy, lassú, terjengős, és egy sémájú oldalt enged meg, olyat, amiből már van 121232 másikféle ugyanilyen.
Minket nem igazán érdekel más "hasonló sémájú oldal", mivel nem sok php nuke SK oldalt láttam még a weben a Namelessen kívül. Ha más motort használnánk az sem különbözne túl sok mindenben elrendezés terén, szal nem is tervezzük hogy lecseréljük (hanem továbbra is beleírogatunk).
Kukac: Nyugodj meg lesz domain, csak kicsit eltolódott a dolog, mindenesetre nem szoktunk csak úgy kamuból ilyesmit bejelenteni. Ha vmit bejelentettünk az úgy is lesz.
www.nameless.hu - Coming Soon

#50 Felhasználó inaktív   Gery8 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.159
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 05. 16:52

Én imádom ezt a zenekart, és most, épp ma szereztem meg a londoni turnéDVDt és
ááááááááááhhhKép



#51 Felhasználó inaktív   ToD69 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 220
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 13. 06:01

Idézet

Idézet

A minap orrba-szájba vermilion című számot hallgattam, melyben igazán érződik szerintem Corey igazi éneki hangja. Az a dallamosabb fajta. :Đ Szerintem eddig is jó volt, de amit abban a számban énekel az frenetikus. Kép
Az a szám télleg jó, szeretem én is. Bár én mostanában a The Pulse of the Maggots-ra meg az Oplum of the people c. számokra vagyok rákattanva.
a The people(v. valami hasonló nevü kaptáros videója van Kép )
is jó meg a vermilion is én is a napokban láttam róla videót a csaj kicsit hóbortos de a szám állat de a duality a liberate meg a no life se piskóta, sztemKép
CoD2-es szerverünk IP-je: 87.229.14.15:28973 Only Toujane, Only Rifle, TDM & SD Próbáljátok ki, nem fogtok csalódni.

#52 Felhasználó inaktív   ToD69 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 220
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 13. 06:08

Nem akarom magamat égetni hogy csak fél éve tudom , DE kitudja hogy a SlipKnoT "énekese" = a Stonesour "énekesével" . Aki nem tudta az most VILÁGOSODJON!!!KépKép
CoD2-es szerverünk IP-je: 87.229.14.15:28973 Only Toujane, Only Rifle, TDM & SD Próbáljátok ki, nem fogtok csalódni.

#53 Felhasználó inaktív   fojesz 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.214
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 19. 12:16

Idézet

Nem akarom magamat égetni hogy csak fél éve tudom , DE kitudja hogy a SlipKnoT "énekese" = a Stonesour "énekesével" . Aki nem tudta az most VILÁGOSODJON!!!KépKép
Sőt, a gitárosa egyenlő a Stone Sour gitárosával. :Đ

#54 Felhasználó inaktív   Halfer 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.284
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 19. 12:21

Idézet

Idézet

Nem akarom magamat égetni hogy csak fél éve tudom , DE kitudja hogy a SlipKnoT "énekese" = a Stonesour "énekesével" . Aki nem tudta az most VILÁGOSODJON!!!KépKép
Sőt, a gitárosa egyenlő a Stone Sour gitárosával. :Đ
Sőt, Joey a Murderdolls-ban gitározott, míg nem lett belőlük Wednesday 13 Kép


#55 Felhasználó inaktív   ToD69 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 220
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 19. 20:43

Oké oké engem a háttérinfók nagyon nem igazán érdekelnek egykettő a fülembejut de ezekről ennyi inkább csak szeretem halgatni és CoD2-höz illik 1-2 számuk (de azért jópár lemezük megvan)Kép
CoD2-es szerverünk IP-je: 87.229.14.15:28973 Only Toujane, Only Rifle, TDM & SD Próbáljátok ki, nem fogtok csalódni.

#56 Felhasználó inaktív   Csoma 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 24. 13:14

Szlipnát vól szrii!!! :Đ)
"... Semmi egyenlő a mozgással, a Mozdulat azonos a mozdulatlansággal ..."

#57 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 08. 03. 20:38

naonn csipemm a bandáát söt mondhatom ez a kedvencc metal egyöttesemm :)kedvenceim :left behind dualitty vermillion the nammeles before i forget weit and blend stb(épp msot szerzem be legujabb koncert anyagot:9 kedvenc albumom athe subliminal verses de gondolom vagyunk ezzel páran:)

#58 Felhasználó inaktív   ToD69 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 220
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 07. 08:22

all...I've...godKép
CoD2-es szerverünk IP-je: 87.229.14.15:28973 Only Toujane, Only Rifle, TDM & SD Próbáljátok ki, nem fogtok csalódni.

#59 Felhasználó inaktív   ToD69 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 220
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 07. 08:24

fuck me I'm all out of enemyies!!!KépKép
CoD2-es szerverünk IP-je: 87.229.14.15:28973 Only Toujane, Only Rifle, TDM & SD Próbáljátok ki, nem fogtok csalódni.

#60 Felhasználó inaktív   Halfer 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.284
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 07. 12:18

Kérlek ToD69, hogy értelmes hozzászólásokkal bővítsd a topikot! Köszönöm!

Mellesleg tök nagy hülyeségeket írtál ...


Téma megosztása:


  • (5 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó