HWSW Informatikai Kerekasztal: Sulinet - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Sulinet

#1 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2005. 06. 09. 09:00

Hallott valaki arról hogy jövő hónapban megszűnik a sulinet? Van ennek valami igazságalapja?

Ha így van akkor hamargyorsankapkodva vennem kéne még egy nyomtatót, megy egy jó nagy merevlemezt.

#2 Felhasználó inaktív   zoenn 

  • Törzsvendég
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 1.270
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 09. 09:11

Idézet

Hallott valaki arról hogy jövő hónapban megszűnik a sulinet? Van ennek valami igazságalapja?

Ha így van akkor hamargyorsankapkodva vennem kéne még egy nyomtatót, megy egy jó nagy merevlemezt.
Igen, én is hallottam valami hasonlót, bár egyszer sem vettem igénybe a sulinet nyújtotta "szolgáltatásokat", finoman szólva nem volt egy kidolgozott koncepció, ismerőseim balszerencsés tapasztalatai szerint.

#3 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2005. 06. 09. 09:15

Pedig én sulinetben vettem a monitoromat és éppen ezen a héten kaptam vissza a felét az adójóváírásommal együtt és ha tehetem ezután is veszek ott cuccokat. Baromi jól jön minden fillér és azért ha lehet 30000 ft-ot nem hagyok ott sehol. Nme bántam meg hogy ott vettem a monitort, és technikai vagy minőségbeli problemám sem volt.

Mireföl szüntetik meg?

#4 Felhasználó inaktív   fojesz 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.214
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 06. 09. 15:15

Szerintem egy nagyon jó akció volt ez a sulinet (márha tényleg megszűnik). Ilyen akcióban vettük a monitorom, nyomtatóm, dvdíróm, processzorom, merevlemezem, memóriám, valamint legutóbb a tv tunert.

Mivel ilyen sok mindent vettünk, gondolhatjátok, hogy alig tudtunk embert találni az egyébként igen nagy családban, hogy ki tudjuk állítani az összes számlát. Kép

#5 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2005. 07. 09. 19:26

Tud most valaki valamit a sulinetrő? A sulinetinfóban most nincs semmi termék, de nem kimondottan szóltak a dologról semmit. Furcsa.

#6 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2005. 10. 08. 21:22

Ja meg fog szünni, csak november 1-ig lesz ezután már csak komplett gépet lehet sulinetre venni!!Kép


#7 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2005. 10. 08. 21:24

Nézzétek meg az ilyen számítogépes üzletek honlapját ott írják.Kép

#8 Felhasználó inaktív   fojesz 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.214
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 10. 09. 10:00

Igen, a sulinetet, szószerint kinyírták... eddig leginkább úgy volt érdemes vásárolni, hogy egy-egy terméket, nos azt már nem lehet... a komplett gépek meg akkora nagy szarok mint egy ház. Ez van.Kép

#9 Felhasználó inaktív   Sonny2 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.108
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 02. 07. 10:03

Mi is volt időszak mikor sulinetes cuccokat vettük azért kár volt, hogy ma már nincsen.

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó