HWSW Informatikai Kerekasztal: Te milyen újságot vásárolnál szívesen? - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (7 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Te milyen újságot vásárolnál szívesen?

#81 Felhasználó inaktív   armored death 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 81
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 16. 15:01

Szerinted miért szűnt meg a lap? Mert sokezren vették? Nem! Azért mert senki nem volt kiváncsi arra a 80 oldalnyi szemétre! Nem is csodálom, aki a fórumozóival íratja a lapot, az mit várjon? Persze, hogy bukást. Az, hogy neked önös érdekeidből ez nem tetszik, azt ne kend rám!

#82 Felhasználó inaktív   Kyuubi 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.290
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 16. 15:05

Idézet

Szerinted miért szűnt meg a lap? Mert sokezren vették? Nem! Azért mert senki nem volt kiváncsi arra a 80 oldalnyi szemétre! Nem is csodálom, aki a fórumozóival íratja a lapot, az mit várjon? Persze, hogy bukást. Az, hogy neked önös érdekeidből ez nem tetszik, azt ne kend rám!
Légyszi látogass el a www.576konzol.hu/main honlapra és nézd meg mennyien sajnálják hogy megszűnik a lap. És ezek csak a fórumozók!
"What is dead may never die, but rises again, harder and stronger."

#83 Felhasználó inaktív   F.E.A.R. Alma 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 24
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 16. 15:05

Idézet

Idézet

De utálom az ilyet! Tod miT? Legyél jobb főszerkesztő mint martin, tedd olyan viccessé a lapot, aztán dumálj!
jaja én is bírtam őket.....nem értem miért kell szidni ha te még olyat se tudsz!!!!
azért sajnálom
Ha már szóba került az, hogy kit kéne zsigerből kibannolni a fórumról, akkor miért van az, hogy ti kezditek egyből a személyeskedést?

#84 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 16. 15:07

Idézet

Idézet

Szerinted miért szűnt meg a lap? Mert sokezren vették? Nem! Azért mert senki nem volt kiváncsi arra a 80 oldalnyi szemétre! Nem is csodálom, aki a fórumozóival íratja a lapot, az mit várjon? Persze, hogy bukást. Az, hogy neked önös érdekeidből ez nem tetszik, azt ne kend rám!
Légyszi látogass el a www.576konzol.hu/main honlapra és nézd meg mennyien sajnálják hogy megszűnik a lap. És ezek csak a fórumozók!
Megszűnik a lap??KépNe már!!!!Martinék bezárják a boltot mint a 576Kbyte?
 

#85 Felhasználó inaktív   Kyuubi 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.290
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 16. 15:07

Idézet

Idézet

jaja én is bírtam őket.....nem értem miért kell szidni ha te még olyat se tudsz!!!!
azért sajnálom
Ha már szóba került az, hogy kit kéne zsigerből kibannolni a fórumról, akkor miért van az, hogy ti kezditek egyből a személyeskedést?
Azért nézd meg a hsz-ainkat! Ennyi fórumozás után csak tudjuk hogy miért bannolnak és miért nemKép
"What is dead may never die, but rises again, harder and stronger."

#86 Felhasználó inaktív   armored death 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 81
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 16. 15:08

Idézet

Idézet

Szerinted miért szűnt meg a lap? Mert sokezren vették? Nem! Azért mert senki nem volt kiváncsi arra a 80 oldalnyi szemétre! Nem is csodálom, aki a fórumozóival íratja a lapot, az mit várjon? Persze, hogy bukást. Az, hogy neked önös érdekeidből ez nem tetszik, azt ne kend rám!
Légyszi látogass el a www.576konzol.hu/main honlapra és nézd meg mennyien sajnálják hogy megszűnik a lap. És ezek csak a fórumozók!
Ja, 20 ember megállás nélküli siránkozása! Ez neked tömeg? Ez neked jelent valamit? Mert nekem csak nevetséges vergődést!

#87 Felhasználó inaktív   F.E.A.R. Alma 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 24
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 16. 15:09

Idézet

Idézet

Szerinted miért szűnt meg a lap? Mert sokezren vették? Nem! Azért mert senki nem volt kiváncsi arra a 80 oldalnyi szemétre! Nem is csodálom, aki a fórumozóival íratja a lapot, az mit várjon? Persze, hogy bukást. Az, hogy neked önös érdekeidből ez nem tetszik, azt ne kend rám!
Légyszi látogass el a www.576konzol.hu/main honlapra és nézd meg mennyien sajnálják hogy megszűnik a lap. És ezek csak a fórumozók!
Pontosan ez a baj. Szépen leírtad a lényeget. CSAK azok sajnálják, senki más. Azok írták a lapot, azok írtak levelet a csevegő rovatba, azok vették meg a végterméket. Senki mást nem érdekelt már ez az egész, csak azt a pár tucat fórumhuszárt. Ők pedig, bármily mélyrehatóan nyalták is a főszerkesztő testnyílásait, sajnos nem tartották el a lapot, így az pénzügyileg bukta volt a laptulajdonos számára.

#88 Felhasználó inaktív   Kyuubi 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.290
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 16. 15:09

Idézet

Idézet

Légyszi látogass el a www.576konzol.hu/main honlapra és nézd meg mennyien sajnálják hogy megszűnik a lap. És ezek csak a fórumozók!
Megszűnik a lap??KépNe már!!!!Martinék bezárják a boltot mint a 576Kbyte?
Igen. Lesz helyette egy új, de állítólag másik tesztelőkkel, és sajnos martin nélkül! Meg lesz benne kb. 16 oldalnyi pc-s tartalom.
"What is dead may never die, but rises again, harder and stronger."

#89 Felhasználó inaktív   Kyuubi 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.290
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 16. 15:12

Ti ennyire tudjátok mennyien veszik???Kép Grat hozzá! Amúgy, ha csak ennyien vették, mért működött volna eddig?! Mert hogy nem tegnap indult.
"What is dead may never die, but rises again, harder and stronger."

#90 Felhasználó inaktív   armored death 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 81
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 16. 15:15

Idézet

Ti ennyire tudjátok mennyien veszik???Kép Grat hozzá! Amúgy, ha csak ennyien vették, mért működött volna eddig?! Mert hogy nem tegnap indult.
Egy kis józanész kell hozzá, amivel úgy látom páran nem rendelkeznek. Ideig-óráig fentartható egy szar állapot, és most jött el a vége. Ilyen egyszerű az egész. Nem is baj, nem kár egy ilyen értéktelen papírhalmazért, és az új újság se lesz jobb.

#91 Felhasználó inaktív   F.E.A.R. Alma 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 24
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 16. 15:17

Idézet

Ti ennyire tudjátok mennyien veszik???Kép Grat hozzá! Amúgy, ha csak ennyien vették, mért működött volna eddig?! Mert hogy nem tegnap indult.
Igen, tisztában vagyunk vele, hogy kezdetben mennyien vásárolták, valamint, hogy az utóbbi időben milyen szégyenletes eladásokat produkált lap. Ti (és ezt kérlek tisztelettel, ne vedd személyes sértésnek, de) láthatóan nem. Lehet siránkozni a tetem felett, lehet visszasírni, de itt csúnyán el lett kefélve a valami. Aki nyomon követte az eseményeket, az azt is tudja, hogy mi. Ez nem fröcskölődés, hanem egyszerű tény. Ha a ti szívetekhez közel állt a lap azt megértem, de ez pont az a kategória, amit sokkal jobban is meg lehet csinálni, kevesebb melldöngetéssel, több odafigyeléssel és alázattal. Remélem az újjáéledő 576 KByte debütálásával ennek leszünk tanúi.

#92 Felhasználó inaktív   Kyuubi 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.290
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 16. 15:18

Idézet

Egy kis józanész kell hozzá, amivel úgy látom páran nem rendelkeznek. Ideig-óráig fentartható egy szar állapot, és most jött el a vége. Ilyen egyszerű az egész. Nem is baj, nem kár egy ilyen értéktelen papírhalmazért, és az új újság se lesz jobb.
Azt mondtad "értéktelen papírhalmaz". Légszi, fejtsd ki hogy miért! Érdekel.
"What is dead may never die, but rises again, harder and stronger."

#93 Felhasználó inaktív   armored death 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 81
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 16. 15:23

Idézet

Idézet

Egy kis józanész kell hozzá, amivel úgy látom páran nem rendelkeznek. Ideig-óráig fentartható egy szar állapot, és most jött el a vége. Ilyen egyszerű az egész. Nem is baj, nem kár egy ilyen értéktelen papírhalmazért, és az új újság se lesz jobb.
Azt mondtad "értéktelen papírhalmaz". Légszi, fejtsd ki hogy miért! Érdekel.


Tessék: értékelhetetlen unalmas cikkek, feleslegesen bonyolult leírások, béna csapongó dizájn, változatosság nélkülözése éveken keresztül, balfasz főszerkesztő aki offline teszi az agyát online meg mindenkit bannolgat és persze a seggnyalóival veteti körbe magát. Na ezért nem kár egy ilyen újságért.

#94 Felhasználó inaktív   Kyuubi 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.290
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 16. 15:32

Idézet


Tessék: értékelhetetlen unalmas cikkek, feleslegesen bonyolult leírások, béna csapongó dizájn, változatosság nélkülözése éveken keresztül, balfasz főszerkesztő aki offline teszi az agyát online meg mindenkit bannolgat és persze a seggnyalóival veteti körbe magát. Na ezért nem kár egy ilyen újságért.
"értékelhetetlen, unalmas cikkek": ennyi erővel a GK cikkei is ugyan ilyenek (én nem gondolom így), ugyan is nincs nagy különbség.
"feleslegesen bonyolult leírások": Én mindent mindig értek benne, lehet hogy csak neked bonyolultKép
"béna, csapongó dizájn": szerintem ez szubjektív. Valakinek tetszik, valakinek nem. Attól hogy neked pont nem, nem biztos hogy szarKép
"változatosság nélkülözése éveken keresztül": ez attól függ mit értesz áltozatosság alatt. Ennyi erővel a GK sincs nagy változatosság.
"balfasz főszerkesztő": ha bajod van a főszerkesztővel, ki hagyod azt pár, pirosan bekeretezett sort amit írtKép

Ennyi!
"What is dead may never die, but rises again, harder and stronger."

#95 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 16. 15:51

Istenem...2001 körül lett Pc-m és utána még vagy 2006-ig vettem a lapot mert annyira megkedveltem.Csipi,Radeon,Martin,Liquid ők voltak a legjobb fejek.Nagy kár az újságért.Mondjuk tényleg jó lenne egy kis Pc-s tartalom de ha őket kéne feláldozni inkább maradjon a régi felállás.
 

#96 Felhasználó inaktív   Guppi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.681
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 16. 16:00

Kasy film magazin-t!! KépKép
I wanna waste her monthly blood
Wanna get some on my love
Wanna get some gasoline
And burn the house down

#97 Felhasználó inaktív   F.E.A.R. Alma 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 24
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 16. 16:09

Ennyi erővel minden teljesen szubjektív, viszont ha annyira arcátlanul minőségi lett volna az 576 Konzol, nem kellett volna élve elföldelni. Az én véleményem az, hogy abszolút nem a véletlen műve az a mélyrepülés, amit a lap eladások tekintetében produkált. Nagy mellénnyel, széllel szemben vizelni persze lehet, de egy idő után úgyis visszacsap...

#98 Felhasználó inaktív   armored death 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 81
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 16. 16:48

Idézet

Istenem...2001 körül lett Pc-m és utána még vagy 2006-ig vettem a lapot mert annyira megkedveltem.Csipi,Radeon,Martin,Liquid ők voltak a legjobb fejek.Nagy kár az újságért.Mondjuk tényleg jó lenne egy kis Pc-s tartalom de ha őket kéne feláldozni inkább maradjon a régi felállás.


Ha nem lett volna szükség rá, nem tették volna meg.

#99 Felhasználó inaktív   Kyuubi 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.290
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 16. 16:52

Szerintem valaki csináljon egy 576konzol topikot, mert ez így nem jó, hogy mindenki itt vitatkozik ezzel a témával kapcsolatban Kép
"What is dead may never die, but rises again, harder and stronger."

#100 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 16. 16:54

Idézet

Szerintem valaki csináljon egy 576konzol topikot, mert ez így nem jó, hogy mindenki itt vitatkozik ezzel a témával kapcsolatban Kép
Már van neki topicja.Nézzél utána,nem nehéz megtalálni.
 

Téma megosztása:


  • (7 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó