HWSW Informatikai Kerekasztal: Test Drive Unlimited - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (13 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Test Drive Unlimited

#21 Felhasználó inaktív   GAMEZ 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 62
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 03. 16. 11:16

ja igen elindul ezzel a géppel? ---- :Pentium D 2.80 Ghz

Ati Rradeon X 1300 PRO

1 GB DDR 2 Memória

Előre is KÖSZI



#22 Felhasználó inaktív   kazi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 153
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 09. 09:17

Üdv!Nekem asus k8n4-e deluxe,athlon64 3000+,abit ati x700 128mb PCI-E,samsung ddr 400mhz 768mb konfiggal,1024-ben medium felbontással szépen megy!

Idézet

ja igen elindul ezzel a géppel? ----   :Pentium D 2.80 Ghz

                                                    Ati Rradeon X 1300 PRO

                                                    1 GB DDR 2  Memória

 

Előre is KÖSZI


"Ha van megoldás nincs miért aggódnunk,ha nincs megoldás az aggódás sem segít!" Én (1975-?)

#23 Felhasználó inaktív   kazi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 153
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 09. 09:21

Idézet

KépJÓ EZ A GAME??
Nekem bejön.Amolyan nfs underground light sims elemekkel(házat tudsz venni a karakterednek,öltöztetheted stb..)nagyon szép grafika,kicsit közepes irányítás.Hangulatos,akár egyedi is lehetne ha nem lett volna két nfs underground meg egy most wanted,megy egy carbon... de mivel mégis olyan de más,a feeling miatt szimulátorfunoknak kötelező kipróbálásra!
"Ha van megoldás nincs miért aggódnunk,ha nincs megoldás az aggódás sem segít!" Én (1975-?)

#24 Felhasználó inaktív   Utys 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 755
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 09. 13:49

Idézet

Nekem bejön.Amolyan nfs underground light sims elemekkel(házat tudsz venni a karakterednek,öltöztetheted stb..) nagyon szép grafika,kicsit közepes irányítás.Hangulatos,akár egyedi is lehetne ha nem lett volna két nfs underground meg egy most wanted,megy egy carbon... de mivel mégis olyan de más,a feeling miatt szimulátorfunoknak kötelező kipróbálásra!
Hát nem hasonlítanám az Undergroundhoz, más világ a kettő. Most Wantedről, meg Carbonról inkább ne beszéljünk. Úgy néz ki amit az NFS annó elhódított (nevezetesen: szuper kocsikkal, közforgalmi útakon versenyzés) azt most a Test Drive visszaszerezte. Karakter öltöztetés online mód miatt került bele. Gondolták ne legyen már mindenkinek tök ugyanolyan emberkéje. Ház vásárlás teljesen logikus, kell a garázs hely.

Ui.: Underground is egyedi lehetne, ha nem lett volna még egy, meg egy Carbon, továbbá egy valamennyire azért eltérő Most Wanted...

Ui2.: Test Drive messze van a szimulátortól. Nem is azért lehet kedvelni.

#25 Felhasználó inaktív   Hapog 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 15
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 09. 15:19

nagyon atom játék csak sajnos egy atomerőmü kell hozzá.én most fejlesztem a gépet mer ellég é szarul megy:(

#26 Felhasználó inaktív   viperking 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 09. 15:41

nekem a telepítés után nem hajlandó elindulni, mert az írja hogy hibát észlelt és a játékindító exe fájlra hivatkozik. nem tom miért, de arra gondolok, hogy azért nem megy mert nem kérte a termékkulcsot, és a használati útmutató szerint kérné. segítsetek (eredeti a gém)

#27 Felhasználó inaktív   kenny22 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 427
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 09. 15:51

Hello mindenki!
Lenne 1 kérdésem. Hogy lehet lerázni a zsekákat ha már 3 olyan szar világít fent???
Amugy simán le tudom rázni őket ha bemegyek a fák közé szóval nemtom h mi lehet a gond.
aki tud légyszi segítsen plsKép

#28 Felhasználó inaktív   Utys 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 755
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 09. 15:58

viperking: Kulcsot a játék első indításánál kér. Egyébként mien videókártyád van? Havernak nem elegendő a játékhoz és neki is exe hibával fagy.

kenny22: Szerintem sehogy. Kettes zsarukat én is simán lerázom, de hármast még sosem sikerült. Már csak azért sem lehet lerázni mert mindik út blokádok vannak, így szinte állandóan látnak. Próbáltam hogy kiállok a rekketyésbe egy 10 percre de semmi nem volt. Tovább erősíti a sehogy teóriát, hogy az útblokádot szinte képtelenség áttörni, olyan mintha oda lennének betonozva, csak kikerülni lehet. Ezért reménytelen autópályán a manőver :Đ. Ha sikerülni mégis, akkor szólj!

#29 Felhasználó inaktív   kenny22 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 427
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 09. 16:27

kössz Utys de erre már én is rájöttem, de nemtom h mi bajod van az útblokádokkal én simán át tudom törni persze kell egy kis sebesség, amugy autóúton nekem se sikerül lerázni őket mert sztem úgy van megcsinálva h ne lehessen

#30 Felhasználó inaktív   Utys 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 755
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 09. 16:33

Idézet

kössz Utys de erre már én is rájöttem, de nemtom h mi bajod van az útblokádokkal én simán át tudom törni persze kell egy kis sebesség, amugy autóúton nekem se sikerül lerázni őket mert sztem úgy van megcsinálva h ne lehessen
Örülök hogy rájöttél magadtól, csak van szabad vélemény nyilvánítás, tudod?
A blokkádokkal a bajom amit mondtam, hogy gyakorlatilag le vannak betonozva, és csak értelmetlenül nagy sebességeken lehet rajtuk áttörni. Na most egy kanyargósabb úton a forgalmat kerülgetve valószínüleg nem lesz meg az a sebesség. Persze egyébként galyra menne a kocsi, de mivel itt nem törik, jó lenne ha nem kellene árkot másznom hogy egy blokádon átmenjek. Ráadásul még látványosasbb is lenne.
Valamint igen, szerintem is úgy van megcsinálva, hogy ne lehessen, mint azt írtam. Ebből következik a valószínűsíthető megoldás: nem lehet lerázni őket.

#31 Felhasználó inaktív   viperking 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 09. 16:34

Idézet

viperking: Kulcsot a játék első indításánál kér. Egyébként mien videókártyád van? Havernak nem elegendő a játékhoz és neki is exe hibával fagy.

kenny22: Szerintem sehogy. Kettes zsarukat én is simán lerázom, de hármast még sosem sikerült. Már csak azért sem lehet lerázni mert mindik út blokádok vannak, így szinte állandóan látnak. Próbáltam hogy kiállok a rekketyésbe egy 10 percre de semmi nem volt. Tovább erősíti a sehogy teóriát, hogy az útblokádot szinte képtelenség áttörni, olyan mintha oda lennének betonozva, csak kikerülni lehet. Ezért reménytelen autópályán a manőver :Đ. Ha sikerülni mégis, akkor szólj!
igen, a vidikártyám 128 megás radeon 9600-as de másnak megy geforce 3500 gt-vel ugyanígy 128-al de nekem nem kéri sehol. tehát elindul, bejön a fekete képernyő, majd kiírja hogy hibát észlelt

#32 Felhasználó inaktív   Utys 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 755
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 09. 16:41

Idézet

igen, a vidikártyám 128 megás radeon 9600-as de másnak megy geforce 3500 gt-vel ugyanígy 128-al de nekem nem kéri sehol. tehát elindul, bejön a fekete képernyő, majd kiírja hogy hibát észlelt
GF 3500 GT? Olyan tudtammal nem létezik. Nem lehet hogy 6500 GT? Nekem 9600 XT-m van egyébként, 128 megával és elfogadhatóan fut. Drivert próbáltál másikat? A legfrissebb catalystok még támogatják a 9600-osokat.

Persze az is lehet, hogy nem VGA probléma.

#33 Felhasználó inaktív   kenny22 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 427
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 09. 16:41

bocs Utys senkit nem akartam megbántani csak tom h szarul jött ki az amit írtam mégegyszer bocs

#34 Felhasználó inaktív   Utys 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 755
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 09. 16:56

Idézet

bocs Utys senkit nem akartam megbántani csak tom h szarul jött ki az amit írtam mégegyszer bocs
Rendben, nem történt semmi.

#35 Felhasználó inaktív   viperking 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 09. 16:57

a driverek telepítése nekem vmiért nem naon megy, vagyis a gép csinál vmit

#36 Felhasználó inaktív   Utys 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 755
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 09. 17:12

Idézet

a driverek telepítése nekem vmiért nem naon megy, vagyis a gép csinál vmit
Drivert úgy érdemes telepíteni, hogy a meglévőt uninstallálod. Újraindítasz, majd jöhet a következő. DX frissítésnél is így kell el járni. DX frissítés elött driver le, restart, DX friss fel, restartot kér általában, aztán mehet fel a driver. Így tutira jól megy minden.

#37 Felhasználó inaktív   viperking 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 09. 18:07

7.3-as catalyst fent és nincs semmi

#38 Felhasználó inaktív   kazi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 153
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 11. 07:09

Hát nem hasonlítanám az Undergroundhoz, más világ a kettő. Most Wantedről, meg Carbonról inkább ne beszéljünk. Úgy néz ki amit az NFS annó elhódított (nevezetesen: szuper kocsikkal, közforgalmi útakon versenyzés) azt most a Test Drive visszaszerezte. Karakter öltöztetés online mód miatt került bele. Gondolták ne legyen már mindenkinek tök ugyanolyan emberkéje. Ház vásárlás teljesen logikus, kell a garázs hely.

Ui.: Underground is egyedi lehetne, ha nem lett volna még egy, meg egy Carbon, továbbá egy valamennyire azért eltérő Most Wanted...

Ui2.: Test Drive messze van a szimulátortól. Nem is azért lehet kedvelni.[/quote] a szimulátor tényleg erős volt rá,az undergroundhoz azért hasonlítottam mert ott is városban mászkálok,bemegyek az autókereskedésbe,a versenyikonokra hajtva a versenyekre nevezhetek stb.. tehát a játék kialakitásában teljesen egyeznek! Igen,igen erős hasonlóság.Valóban a TD volt hamarabb a szuperautós száguldozós és az nfs hóditotta el tőle,de azóta sok víz lefolyt,és a TD-t már mindenki elfelejtette...
"Ha van megoldás nincs miért aggódnunk,ha nincs megoldás az aggódás sem segít!" Én (1975-?)

#39 Felhasználó inaktív   kazi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 153
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 11. 07:11

Bocs,eléggé kuszán sikerült az idézés,és a válasz.Ime a válasz:a szimulátor tényleg erős volt rá,az undergroundhoz azért hasonlítottam mert ott is városban mászkálok,bemegyek az autókereskedésbe,a versenyikonokra hajtva a versenyekre nevezhetek stb.. tehát a játék kialakitásában teljesen egyeznek! Igen,igen erős hasonlóság.Valóban a TD volt hamarabb a szuperautós száguldozós és az nfs hóditotta el tőle,de azóta sok víz lefolyt,és a TD-t már mindenki elfelejtette...
"Ha van megoldás nincs miért aggódnunk,ha nincs megoldás az aggódás sem segít!" Én (1975-?)

#40 Felhasználó inaktív   Utys 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 755
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 11. 10:14

Idézet

Bocs,eléggé kuszán sikerült az idézés,és a válasz. Ime a a szimulátor tényleg erős volt rá,az undergroundhoz azért hasonlítottam mert ott is városban mászkálok,bemegyek az autókereskedésbe,a versenyikonokra hajtva a versenyekre nevezhetek stb.. tehát a játék kialakitásában teljesen egyeznek! Igen,igen erős hasonlóság.Valóban a TD volt hamarabb a szuperautós száguldozós és az nfs hóditotta el tőle,de azóta sok víz lefolyt,és a TD-t már mindenki elfelejtette...
Nem hinném hogy "mindenki" elfelejtette a borzalmakat amiket a Test Drive 4 és 5 okozott annó. Az, hogy kezelhetőség szempontjából ráhajtasz egy ikonra és így mész be egy versenybe, illetve városban (TDU-ban átlagban nem ott) mászkálhatsz szerintem kevés hogy hasonló lehessen a kettő. Eleve eltér a két játék "fílingje".

Téma megosztása:


  • (13 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó