HWSW Informatikai Kerekasztal: Test Drive Unlimited - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (13 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Test Drive Unlimited

#41 Felhasználó inaktív   ÁDÁMFESTŐ 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 21
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 13. 10:55

Figyu!

Ha balfék módon új karaktert indítottam,Kép akkor hogy lehet visszahozni a régi mentésem? Egyenlőre csak új kezdést ajánl fel és nincs lelkierőm elkezdeni megint.


El Camino airbrush megfesti a PC-d. Carbon bevonat? Flip-flop festék? No problem! Bármit bármire.


#42 Felhasználó inaktív   Utys 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 755
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 13. 12:18

Idézet

Ha balfék módon új karaktert indítottam,Kép akkor hogy lehet visszahozni a régi mentésem? Egyenlőre csak új kezdést ajánl fel és nincs lelkierőm elkezdeni megint.

Úgyérted, hogy új profilt vagy a jelenlegi profiloddal New Game-re böktél? Ha az utóbbi eset áll fenn, akkor szerintem már sehogysem lehet visszahozni. De ha babrálni akarsz a mentéseket megtalálod a c:documents and settings<user neved>dokumentumoktest drive unlimited mappán belül.

#43 Felhasználó inaktív   ÁDÁMFESTŐ 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 21
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 13. 14:39

Lehet hogy jó lesz. Kössz a tippet. Ha bejön egy ötlet akkor nagy kedvezményt adok egy PC fetésre! +egér stb

El Camino airbrush megfesti a PC-d. Carbon bevonat? Flip-flop festék? No problem! Bármit bármire.


#44 Felhasználó inaktív   ÁDÁMFESTŐ 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 21
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 13. 14:42

Pontosabban festésre.

El Camino airbrush megfesti a PC-d. Carbon bevonat? Flip-flop festék? No problem! Bármit bármire.


#45 Felhasználó inaktív   Utys 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 755
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 13. 14:45

Mivan? Kép

#46 Felhasználó inaktív   Kolipoki 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 535
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 13. 15:08

Fölrakom a TDU-t és elindítom. Fekete képernyő majd újraindul a gép. Ez mitől van? Köce!
Ne lötyögtesd ki a pálinkát Afrikában józanok a gyerekek!

#47 Felhasználó inaktív   Utys 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 755
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 13. 15:12

Idézet

Fölrakom a TDU-t és elindítom. Fekete képernyő majd újraindul a gép. Ez mitől van? Köce!
Konfigod?

Idézet

Spoiler:
másik crack, mert nem akarod a DVD-t összekarcolni.?


#48 Felhasználó inaktív   Kolipoki 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 535
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 13. 15:22

Idézet

Idézet

Fölrakom a TDU-t és elindítom. Fekete képernyő majd újraindul a gép. Ez mitől van? Köce!
Konfigod?

Idézet

Spoiler:
másik crack, mert nem akarod a DVD-t összekarcolni.?
Jó szar, ATI radeon 9200 SE, 512 ram, intel celeron 2,4. Röviden tömören.
Ne lötyögtesd ki a pálinkát Afrikában józanok a gyerekek!

#49 Felhasználó inaktív   Utys 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 755
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 13. 15:25

Egyik valószínüsíthető tippem, hogy a konfig miatt. Persze előfordulhat driver hiba, de ha minden igaz azon a VGA-n egyébként sem hajlandó elszaladni.

#50 Felhasználó inaktív   Kolipoki 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 535
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 13. 15:31

Idézet

Egyik valószínüsíthető tippem, hogy a konfig miatt. Persze előfordulhat driver hiba, de ha minden igaz azon a VGA-n egyébként sem hajlandó elszaladni.
Köszi a választ. Akkor le is mondok a TDU-ról.
Ne lötyögtesd ki a pálinkát Afrikában józanok a gyerekek!

#51 Felhasználó inaktív   ÁDÁMFESTŐ 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 21
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 13. 16:32

A festésről csak annyit, hogy csinálok számítógépekre (is) festményeket - szinte bármiről bármire. pl olyanra festem a gépet mintha carbonból lenne a burkolata, ráfestek egy lamborghini emblémát és máris 55misivel többet ér a géped. Ha tudnám hogy kell ide képet rakni akkor mutatnék pár mintát. Festésben a muscle car, hot road és a drift stílus a kedvencem habár fantasit is festek ha kell.

El Camino airbrush megfesti a PC-d. Carbon bevonat? Flip-flop festék? No problem! Bármit bármire.


#52 Felhasználó inaktív   kazi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 153
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 13. 21:17

Idézet

Idézet

Egyik valószínüsíthető tippem, hogy a konfig miatt. Persze előfordulhat driver hiba, de ha minden igaz azon a VGA-n egyébként sem hajlandó elszaladni.
Köszi a választ. Akkor le is mondok a TDU-ról.
nekem még az underground2 csinált ilyet mikor gyenge volt a gépem,igaz elindult,de 20 perc után úgy felmelegedett a proci,és a videókari is hogy a windows inkább újrainditotta a gépet nehogy "károsodás" érje...
"Ha van megoldás nincs miért aggódnunk,ha nincs megoldás az aggódás sem segít!" Én (1975-?)

#53 Felhasználó inaktív   kazi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 153
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 13. 21:22

[quote][quote] Nem hinném hogy "mindenki" elfelejtette a borzalmakat amiket a Test Drive 4 és 5 okozott annó. Az, hogy kezelhetőség szempontjából ráhajtasz egy ikonra és így mész be egy versenybe, illetve városban (TDU-ban átlagban nem ott) mászkálhatsz szerintem kevés hogy hasonló lehessen a kettő. Eleve eltér a két játék "fílingje".[/quote] ok,igazad van a feeling tejesen más.Itt hawai,napfény,ott meg sötét éjszaka.Egy tipp:én csináltam saját rádióállomást benne:a dokumentumokban van egy testdrive/savegame/profilnév(amit karakternévnek megadtál)/ mappa,ha itt létrehozol egy 'radio' mappát,abban pedig pl. egy 'rockradio' almappát akkor már van is saját rádiód!vagy közvetlenül bemásolod az mp3 fájlokat,vagy csak a hivatkozásaik is megteszik! Igy nekem moby dick,és pokolgép szóla száguldás közben!!!
"Ha van megoldás nincs miért aggódnunk,ha nincs megoldás az aggódás sem segít!" Én (1975-?)

#54 Felhasználó inaktív   ÁDÁMFESTŐ 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 21
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 13. 21:29

Ez a proci melegedős dolog nekem úgy oldódott meg, hogy a procim hűtője landolt a kukában (állítólag a gyári frigók alapból csak alapon vannak) és kapott egy nem túl drága tuningot a kicsike - kb2500ft - és pörög minden mint az álom. Pl. test drive unlimited 1024.768 + max beállítás.

El Camino airbrush megfesti a PC-d. Carbon bevonat? Flip-flop festék? No problem! Bármit bármire.


#55 Felhasználó inaktív   Kolipoki 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 535
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 14. 00:14

Idézet

Idézet

Idézet

Egyik valószínüsíthető tippem, hogy a konfig miatt. Persze előfordulhat driver hiba, de ha minden igaz azon a VGA-n egyébként sem hajlandó elszaladni.
Köszi a választ. Akkor le is mondok a TDU-ról.
nekem még az underground2 csinált ilyet mikor gyenge volt a gépem,igaz elindult,de 20 perc után úgy felmelegedett a proci,és a videókari is hogy a windows inkább újrainditotta a gépet nehogy "károsodás" érje...
Annyit sikerült elérnem hogy mostmár nem indul újra a gép. Hanem két katt az ikonra, fekete képernyő majd vissza asztal és úgy tesz mintha mi sem történt volna. Na még mindig a gépem a gagyi vagy van valami megoldás?
Ne lötyögtesd ki a pálinkát Afrikában józanok a gyerekek!

#56 Felhasználó inaktív   ÁDÁMFESTŐ 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 21
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 14. 00:53

Kössz az ötletet de sajnos neked lett igazad. Végleg törölte a mentést nehogy baj legyen. Legalább rászántam magam hogy megcsináljam a rádiót. Deja'vu-vel de újrakezdtem ami nem is nagy baj, mert tuti a game.

El Camino airbrush megfesti a PC-d. Carbon bevonat? Flip-flop festék? No problem! Bármit bármire.


#57 Felhasználó inaktív   kazi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 153
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 14. 11:13

Ha motorral akarok menni,akkor csak veszek egy motort,és adja is a küldetéseket,vagy van valami feltétele hogy motorbiker legyek? Nyomja valaki motorral?
"Ha van megoldás nincs miért aggódnunk,ha nincs megoldás az aggódás sem segít!" Én (1975-?)

#58 Felhasználó inaktív   Utys 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 755
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 14. 12:16

Kolipoki: Egyik ismerősömnek nem elegendő a vidkártyája és neki ugyan ezt csinálja. Fekete képernyő, majd kilép.

Kazi: Motort akkor tudsz venni ha az összes autó szalont meglátogatod a városban. Championon meg eggyel elötti fokozaton már vannak motoros versenyek.

ÁDÁMFESTŐ: Szerintem csinálj biztonsági mentést folyamatosan a mentésekről. Hátha megint félre kattintasz. Meg azért is érdemes, mert rengeteg embertől hallottam, hogy lefagyott a játék és korrupt lett a mentése. Nem egy Champoin fokozatos mentés szállt el így, ami kifejezetten idegesítő. Nekem csak egyszer fagyott ki a játék, de utána azzal a mentéssel minden kilépéskor kifagyott utánna.

#59 Felhasználó inaktív   TonyMartini 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 73
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 14. 19:49

Hello srácok! GK új TDU-s cikkében olvastam, hogy van a TDU-hoz grafika butító módosítás. Tudja valaki, hogy mi ennek a modnak a neve? És azt, hogy hol lehet letölteni? Előre is köszönöm a válaszokat!
Féljetek! Mert jövök!
http://eu.wowarmory....calp&n=Martinez



#60 Felhasználó inaktív   Drago 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.060
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 14. 20:36

Idézet

Hello srácok! GK új TDU-s cikkében olvastam, hogy van a TDU-hoz grafika butító módosítás. Tudja valaki, hogy mi ennek a modnak a neve? És azt, hogy hol lehet letölteni? Előre is köszönöm a válaszokat!
Először is engedd meg, hogy köszöntselek a GK-n!
És mivel én vagyok kompetens a játékkal kapcsolatban (én írtam a cikket is, ugye), ezért gyorsan válaszolok is neked. Itt lehet elérni pár butítást a játékhoz. Link
"Let's take our sanity, let's take compassion, and be responsible for every action!"

Téma megosztása:


  • (13 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó