HWSW Informatikai Kerekasztal: Test Drive Unlimited - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (13 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Test Drive Unlimited

#61 Felhasználó inaktív   kazi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 153
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 14. 21:24

Próbálta már valaki ezt a grafikai butitást? Müködik? mert városban,sürű forgalomban nekem is bedadog a kép a kis abit x700asommal!
"Ha van megoldás nincs miért aggódnunk,ha nincs megoldás az aggódás sem segít!" Én (1975-?)

#62 Felhasználó inaktív   TonyMartini 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 73
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 14. 22:11

Idézet

Idézet

Hello srácok! GK új TDU-s cikkében olvastam, hogy van a TDU-hoz grafika butító módosítás. Tudja valaki, hogy mi ennek a modnak a neve? És azt, hogy hol lehet letölteni? Előre is köszönöm a válaszokat!
Először is engedd meg, hogy köszöntselek a GK-n!
És mivel én vagyok kompetens a játékkal kapcsolatban (én írtam a cikket is, ugye), ezért gyorsan válaszolok is neked. Itt lehet elérni pár butítást a játékhoz. Link
Köszi a segítséget! Sajna igy se megy a játék 512 RAM helyett csak 364 RAM-om van, pedig megnézem gépem teljesítménye elég lenne a játék közepes grafikai szintü játszásához. Csak az a fránya RAM!!!!KépKép
#&@$łđß RAM Utálom!!!!Kép RAM!!!!
Féljetek! Mert jövök!
http://eu.wowarmory....calp&n=Martinez



#63 Felhasználó inaktív   ÁDÁMFESTŐ 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 21
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 15. 00:31

Idézet

Idézet

Idézet

Hello srácok! GK új TDU-s cikkében olvastam, hogy van a TDU-hoz grafika butító módosítás. Tudja valaki, hogy mi ennek a modnak a neve? És azt, hogy hol lehet letölteni? Előre is köszönöm a válaszokat!
Először is engedd meg, hogy köszöntselek a GK-n!
És mivel én vagyok kompetens a játékkal kapcsolatban (én írtam a cikket is, ugye), ezért gyorsan válaszolok is neked. Itt lehet elérni pár butítást a játékhoz. Link
Köszi a segítséget! Sajna igy se megy a játék 512 RAM helyett csak 364 RAM-om van, pedig megnézem gépem teljesítménye elég lenne a játék közepes grafikai szintü játszásához. Csak az a fránya RAM!!!!KépKép
#&@$łđß RAM Utálom!!!!Kép RAM!!!!

Most vegyél ramot hátha megint felmegy az áraKép!


El Camino airbrush megfesti a PC-d. Carbon bevonat? Flip-flop festék? No problem! Bármit bármire.


#64 Felhasználó inaktív   ÁDÁMFESTŐ 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 21
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 15. 00:47

Erről még nem hallottam, de nem is szívesen szopnám be, hogy fagy egy mentés. Szóval kössz.

Ha mondjuk mentem fokozatosan (dátumozva) a játékon belüli mentéseket akkor mit rakjak el?

Test Drive UnlimitedsavegameAdamplayersave

Photo

playersave2

radio


El Camino airbrush megfesti a PC-d. Carbon bevonat? Flip-flop festék? No problem! Bármit bármire.


#65 Felhasználó inaktív   dareal 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 3.577
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 15. 08:49

Idézet

Erről még nem hallottam, de nem is szívesen szopnám be, hogy fagy egy mentés. Szóval kössz.

Ha mondjuk mentem fokozatosan (dátumozva) a játékon belüli mentéseket akkor mit rakjak el?

Test Drive UnlimitedsavegameAdamplayersave

Photo

playersave2

radio

célszerű az egész savegame könyvtárat, lévén elég kicsi a mérete :Đ mentsetek nagyon, nekem imádja megadni magát, egy héten kb 3x rakom újra a mentéseket.
www.darjani.org - Ingyenes Star Wars Galaxies szerver (nem warez!) www.darjani.org/jgrn- Juggernauts klán (MMORPG, MMOFPS, Airsoft)
My gaming rig: Gigabyte EP45-DQ6 | Intel Core2Quad Q9550 | 2 x 2 giga Kingston HyperX DDR2-1066 | Asus 9800GX2 Extreme 1GB | 4x winyó raid 0+1-ben 1,2TB | SB Audigy 2 ZS Platinum + Yamaha házimozi | OS: Windows 7 SP1 64-bit / LOS / Haiku for fun
Mobile devices:Galaxy Note 3

#66 Felhasználó inaktív   huszti 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 438
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 15. 11:09

motort hol, hogy, mikor lehet szerezni? szeretnék motorozni:D

#67 Felhasználó inaktív   ÁDÁMFESTŐ 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 21
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 16. 00:13

Idézet

motort hol, hogy, mikor lehet szerezni? szeretnék motorozni:D

Hi D!

Na figy! Alább írja Utys hogy "Motort akkor tudsz venni ha az összes autó szalont meglátogatod a városban. Championon meg eggyel elötti fokozaton már vannak motoros versenyek."

Ennél többet erre a kérdésre én sem tudnék mondani, főleg annak figyelembe vételével, hogy ezt az infót magam sem birtokoltam előbb említett T.D.U. szakértő igen korrekten és szakszerűségre törekvőn, s még ennél is lényegretörőbb tömörséggel megírt, erre a kérdésre minden igényt kielégítő válasza előtt.Kép

Ez persze a játékra vonatkozik.

Egyébként motort a kereskedésekben, kézpénzes, részletfizetéses vagy ezek kombinációjával, bármikor tudsz "szerezni"

Persze ha rendelkezel megfelelő jogsival.


El Camino airbrush megfesti a PC-d. Carbon bevonat? Flip-flop festék? No problem! Bármit bármire.


#68 Felhasználó inaktív   ÁDÁMFESTŐ 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 21
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 16. 00:21

Mi az a ":Đ" ? Űgynök van a mátrixban!!!

Nektek is van TDU-ban puffogó-pattogó zöld kuka az utcán? Egy idő után be szokott ugrálni egy közeli épületbe. Na mindegy, nem mintha fontos lenne... De tényleg, nektek nincs?


El Camino airbrush megfesti a PC-d. Carbon bevonat? Flip-flop festék? No problem! Bármit bármire.


#69 Felhasználó inaktív   Utys 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 755
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 16. 07:12

He? Nincs :Đ. Csak a random sirályokon szoktam meglepődni amikor elütöm őket. Kár hogy semmi hatása nincs :D

Akkor egy kis smiley magyarázat:
:D = :D
:D = Kép
:-D = Kép
stb.

#70 Felhasználó inaktív   ÁDÁMFESTŐ 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 21
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 16. 09:54

Hát ilyen kamikaze sirályom meg nekem nincs. A kukám olyan mintha elektrosokkot kapna, utána meg sértődötten bepattog egy közeli épületbe...

Apró: Kissé indiszponált, Travolta szindrómás hulladékgyüjtőmet, autók támadására is kiképzett hawaii-i sirályra cserélném. Enzot vagy kisebb értékű robogót beszámítok.

Jó minőségű T.D.U. térképet honnan tudok leszedni?

Töltöttem le Oahu térképeket, egy sem olyan pontos mint a játékban lévő. Egyébként beszarás mennyire pontosan lemodellezték ezt a nem túl kicsi szigetet. Nagyon fasza eredeti fényképek vannak a térképek mellett, mintha már jártam volna ott...

:Đ Megint itt az ügynök a matrixból, ÖLJÉTEK MEG!!!

Kép :-D Kép


El Camino airbrush megfesti a PC-d. Carbon bevonat? Flip-flop festék? No problem! Bármit bármire.


#71 Felhasználó inaktív   Utys 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 755
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 16. 13:02

Idézet

Apró: Kissé indiszponált, Travolta szindrómás hulladékgyüjtőmet, autók támadására is kiképzett hawaii-i sirályra cserélném. Enzot vagy kisebb értékű robogót beszámítok.

Errrm....loool. Ez tetszett. Jó volt :Đ Kép

#72 Felhasználó inaktív   kazi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 153
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 16. 13:09

Na letöltöttem ezt a grafikai butitást(2 db ini fájl) gondosan mentettem az eredeti fájlokat.S lám tényleg jó!Gyorsit rendesen a játékon,komolyabb kompromiszum nélkül.Igaz városban sürű közlekedésnél,és nagy sebességű száguldásnál még így is beszaggat.Apropó tud valaki a különböző letölthető plussz járgányokért? elméletileg van bőven,csak alapból nem adják ingyen..
"Ha van megoldás nincs miért aggódnunk,ha nincs megoldás az aggódás sem segít!" Én (1975-?)

#73 Felhasználó inaktív   ÁDÁMFESTŐ 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 21
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 16. 13:12

Kép Kép Kép Kép Kép

Kép Kép Kép Kép

Kép https://forum.hwsw.h...ns_more/067.gif https://forum.hwsw.h...ns_more/130.gif :Đ https://forum.hwsw.h...ns_more/129.gif https://forum.hwsw.h...ns_more/129.gif

https://forum.hwsw.h...ns_more/130.gif https://forum.hwsw.h...ns_more/067.gif https://forum.hwsw.h...ns_more/130.gif https://forum.hwsw.h...ns_more/129.gif https://forum.hwsw.h...ns_more/146.gif

https://forum.hwsw.h...default/116.gif


El Camino airbrush megfesti a PC-d. Carbon bevonat? Flip-flop festék? No problem! Bármit bármire.


#74 Felhasználó inaktív   Utys 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 755
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 16. 13:23

Idézet

Na letöltöttem ezt a grafikai butitást(2 db ini fájl) gondosan mentettem az eredeti fájlokat.S lám tényleg jó! Gyorsit rendesen a játékon,komolyabb kompromiszum nélkül.Igaz városban sürű közlekedésnél,és nagy sebességű száguldásnál még így is beszaggat. Apropó tud valaki a különböző letölthető plussz járgányokért? elméletileg van bőven,csak alapból nem adják ingyen..
Xboxon működik a DLC. PC-n kérdéses. Pénzbe kerül igen (kivéve egy mostani csomagot ami ingyenes). PC változatban is ott van a Download gomb de nem működik. Arra lehet spekulálni, hogy a terv szerint Vistán ellehet érni amit Boxról is, a Marketplace-t, és lelehet majd a megfelelő összeg perkálása után tölteni. Majd elválik mi lesz.

#75 Felhasználó inaktív   ÁDÁMFESTŐ 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 21
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 16. 13:26

Idézet

Na letöltöttem ezt a grafikai butitást(2 db ini fájl) gondosan mentettem az eredeti fájlokat.S lám tényleg jó! Gyorsit rendesen a játékon,komolyabb kompromiszum nélkül.Igaz városban sürű közlekedésnél,és nagy sebességű száguldásnál még így is beszaggat. Apropó tud valaki a különböző letölthető plussz járgányokért? elméletileg van bőven,csak alapból nem adják ingyen..

Szerintem csak X-360 ra van egyenlőre stuff. És úgy tudom csak Lexus pack.

Nézd meg ezeket hátha találsz valami érdekeset:

http://media.xbox360...892/vids_1.html
http://www.cheatscod...rive-unlimited/
http://www.gamershel...news/32372.html


El Camino airbrush megfesti a PC-d. Carbon bevonat? Flip-flop festék? No problem! Bármit bármire.


#76 Felhasználó inaktív   Utys 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 755
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 16. 13:29

ÁDÁMFESTŐ: Igen, mint írtam X-re van DLC csak. Nem, nem csak Lexus pack, azt hiszem több mint 135 kocsi van már a gémhez, ha mindent megveszel. (van például Countach, de asszem F50 is, tutira van egy RUF is, és sokan mások)

#77 Felhasználó inaktív   ÁDÁMFESTŐ 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 21
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 16. 13:36

Asszem veszek a kis pénzemen inkább egy kis ramot.

Ezt a cuccot nem éri meg egyenlőre megvenni, van elég verda Hawaiion így is. Én még a negyedével sem mentem. Chevi ElCamino meg úgysem lesz a csomagban, marad az Enzo.


El Camino airbrush megfesti a PC-d. Carbon bevonat? Flip-flop festék? No problem! Bármit bármire.


#78 Felhasználó inaktív   Utys 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 755
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 16. 13:41

Nissan Skyline GTR R34, Audi RS4 quattro Saloon, Cadillac CTS-V, Chevrolet Corvette C1, 1971 Dodge Challenger RT, Lexus IS 350, LS460, GS450h ingyenesek.

Ferrari 250 GTO, Lamborghini Countach 25th Anniversary Edition, Chevrolet Corvette C6 Convertible, Koenigsegg CCR, RUF RGT, Noble M400, 1971 Dodge Challenger RT, Ferrari 612 Scaglietti, McLaren F1 GT, Dodge Viper SRT-10 Coupe, RUF Rt 12, Alfa Brera és Edonis, Cadillac CTS-V, Ferrari F40, RUF RTurbo, Chevrolet Corvette Stingray Convertible 1971, Chrysler Crossfire SRT-6 Roadster, Mercedes-Benz CLK GTR, Audi S6 a fizetősek. Három hullámban érkeztek.

Továbbá: McLaren F1 LM, Pagani Zonda C12S Roadster, Spyker C8 Spyder, Lamborghini Gallardo. De ezeket nem simán fizetéssel, hanem különleges módon lehett megszerezni. Valami Token kóddal lehet őket csak most már meg szerezni, ehez nem értek.

#79 Felhasználó inaktív   kazi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 153
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 19. 11:45

Tipródtam egy ideig melyik D kategóriás járgányt vegyem meg,végül az aston martin db9 lett,ami csak a kezelhetőségben maradt kicsit alul a maserati cambriosa mellett(annak viszont a hangja nagyon nagy!!)Azt a helyet nem sikerült megtalálnom ahol tunningolhatom(sem a british parts,sem az european tunningmühely nem fogad az aston martinnal).Igy viszont csak kicsivel jobb mint a full tunningos nissan z350em.Amugy a játék egyre inkább beszippant! Nagyon nagy game! A need for speed nálam lekerült a trónjáról! Ez egy igazi autós game!!!
"Ha van megoldás nincs miért aggódnunk,ha nincs megoldás az aggódás sem segít!" Én (1975-?)

#80 Felhasználó inaktív   ÁDÁMFESTŐ 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 21
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 19. 18:07

Idézet

Tipródtam egy ideig melyik D kategóriás járgányt vegyem meg,végül az aston martin db9 lett,ami csak a kezelhetőségben maradt kicsit alul a maserati cambriosa mellett(annak viszont a hangja nagyon nagy!!) Azt a helyet nem sikerült megtalálnom ahol tunningolhatom(sem a british parts,sem az european tunningmühely nem fogad az aston martinnal).Igy viszont csak kicsivel jobb mint a full tunningos nissan z350em. Amugy a játék egyre inkább beszippant! Nagyon nagy game! A need for speed nálam lekerült a trónjáról! Ez egy igazi autós game!!!
Ha esetleg nincs meg egy épület (Tuningműhely, kereskedés stb) akkor a térképen érdemes keresni. Max zoommal pásztázd át az utcákat és keress fekete színű telkeket ahol nem látszik épület. Már találtam így pár rejtett tuningműhelyt. Ha ismered a módszert akkor storno.

El Camino airbrush megfesti a PC-d. Carbon bevonat? Flip-flop festék? No problem! Bármit bármire.


Téma megosztása:


  • (13 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó