HWSW Informatikai Kerekasztal: Foci - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (221 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 219
  • 220
  • 221
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Foci

#4401 Felhasználó inaktív   Don Meidl 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.427
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 21. 22:22

Kit érdekel a Barca, amikor nyert a LokiKépKépKép

#4402 Felhasználó inaktív   dzoli1011 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 238
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 21. 22:29

Idézet

Blint19 ! Én is úgy tudom hogy Mata a barcába ment ! Kép
ne nézzetek hülyének, de ki az a mata, mert én nem hallottam róla

#4403 Felhasználó inaktív   ACDC 4ever 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 21. 22:36

Mata nem lett megvéve (még) nagy tévhit. Asdwarr látom a szokásos provokáció, már meg sem vagy nélküle
vagy direkt csinálod? mit kell itt minősítgetni mikor vannak 6x gennyládább klubok na de mindegy
te tudod, lehet hogy irígy vagy, mert az a csapat akinek te szurkolsz nem játszik ilyen szép focit.
Jah és bocsáss meg, h messi-t istenítik, mivel a legjobb játékos, ezzel nem tudsz mit tenniKépKép
na páá
mikor még kisgyerek voltam, 5 éves srác,
nem tudtam mivan a szoknyád alatt, mi az a mi ráz

http://imagerz.com/QENAXktvAwIMXlhIGQVR

http://i30.tinypic.com/1ew4r5.png
http://img30.imageshack.us/img30/6397/messilpbarcacopyn.png

#4404 Felhasználó inaktív   Blint19 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 820
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 21. 22:42

Idézet

ez a vbn volt vicces amikor itt többen is spanyolnak tekintették magukat magyarságra fittyet hányva, nem az hogy hungarista vagyok de azért mégis csak érdekesen néztem amikor egy más nemzet válogatottjáról úgy beszélt hogy nyertünk:)
jah, arshavin, itt a barcát ne szidd, mert meghalsz, én már tapasztaltam, róluk vagy jót vagy semmit, mint a halottakról, messit meg csak isteni jelző után szabad emlegetni: )
És azt megmondanád, hogy hol tapasztaltad ezt a kurva nagy elnyomást a Barca fanok részéről? Kép Ki emlegette Messit Isten jelzővel? Képzelődsz?

Most tisztázzuk! Matát ( még ) NEM VETTÜK MEG! Nem azt modnom, hogy erre nem kerülhet sor ( ki tudja ), de attól még, hogy a édesanyámgolfütője.hu leírta kész tényként a megvételét, adddig a hivatalos oldalakon semmi de semmi jele nincs, sőt tapasztalataim szerint a Barcelona igazgatótanácsa sem tud semmit Mata megvételéről, de persze lehet, hogy még nem informálódtak a topfoci.hu-ról! Kép Aki szerint megvettük, az biztosan meg fog lepődni, ha a szezon elején nem fogja megtalálni a Barca keretében!
Visca el Barça!
PS3: dgabor6243

#4405 Felhasználó inaktív   SWBF2 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.382
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 21. 22:50

Mata még tényleg nem a Barcáé.
Van der Wiel nem jön ide - hivatalos.
Coentrao-t viszont nagyon akarja a csapat.
Műringyónak meg kell a fél német középpálya (Schweini, Özil, Khedira), de úgy néz ki egyiket sem kapja majd meg (de még hosszú a nyár....)
Amúgy a Bayernt leginkább védőkkel hozzák szóba (még Sakho-t nem említettem, PSG-ben van, 20 éves). De a legnagyobb erősítés mégis Ribéry volt.
Már a negyedik pontosításom: fáradt vagyok, megyek is aludni: óvatosan tessék kezelni az alábbi pletykákat: előszerződése van a Bayernnek Özilre és Khedirára. (egyiknek sem örülnék, Khedirának jövőre igen)
Asdwarr, a Bayernnel kapcsolatban ennyit tudok hirtelen.Kép

#4406 Felhasználó inaktív   asdwarr 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 569
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 22. 07:11

Idézet

Mata még tényleg nem a Barcáé.
Van der Wiel nem jön ide - hivatalos.
Coentrao-t viszont nagyon akarja a csapat.
Műringyónak meg kell a fél német középpálya (Schweini, Özil, Khedira), de úgy néz ki egyiket sem kapja majd meg (de még hosszú a nyár....)
Amúgy a Bayernt leginkább védőkkel hozzák szóba (még Sakho-t nem említettem, PSG-ben van, 20 éves). De a legnagyobb erősítés mégis Ribéry volt.
Már a negyedik pontosításom: fáradt vagyok, megyek is aludni: óvatosan tessék kezelni az alábbi pletykákat: előszerződése van a Bayernnek Özilre és Khedirára. (egyiknek sem örülnék, Khedirának jövőre igen)
Asdwarr, a Bayernnel kapcsolatban ennyit tudok hirtelen.Kép
jaja, ezeket vágom énis, de elvileg a Khedirás ügy az kamu, Özilről meg hol olvastál?:O az a coentrao...meg valami isten szerintem, remélem elhozzukKép
amúgy a barcával semmi gondom nincs, cska nem értem hogyha valaki nem azt mondja, hogy a barca a legjobb klub, akkor ti már egyből neki estek, de mindegy, nem akarok provokálni senkit, meg vitatkozni senkivel, nem erre van ez a fórumKépKép:Đ

Free userbars


#4407 Felhasználó inaktív   dzoli1011 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 238
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 22. 08:52

nekem sincs semmi bajom a barcával, jelenleg szerintem is a világ legjobbjai, bár tény, hogy most sok divatszurkolójuk van

én speciel 4 éve milan-szurkoló vagyok, tudom h most nincsenek a topon, dehát nem azért kell szeretni egy csapatot
én egyáltalán nem tudnám elképzelni magam más csapat szurkolójaként

a real madrid meg takarodjon abudös p*csába, azok most kit NEM akarnak leigazolni? milanból akarták a thiago silvát, 20 millió euróért, amit visszautasítottak, most meg 15 milkát adnának, plusz vagy van der vaart, v peg m diarra játékjogát
azt gondoltam, h ezek hülyébbek már nem lehetnek, vagy mégis?



#4408 Felhasználó inaktív   SWBF2 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.382
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 22. 08:54

Idézet

Idézet

Mata még tényleg nem a Barcáé.
Van der Wiel nem jön ide - hivatalos.
Coentrao-t viszont nagyon akarja a csapat.
Műringyónak meg kell a fél német középpálya (Schweini, Özil, Khedira), de úgy néz ki egyiket sem kapja majd meg (de még hosszú a nyár....)
Amúgy a Bayernt leginkább védőkkel hozzák szóba (még Sakho-t nem említettem, PSG-ben van, 20 éves). De a legnagyobb erősítés mégis Ribéry volt.
Már a negyedik pontosításom: fáradt vagyok, megyek is aludni: óvatosan tessék kezelni az alábbi pletykákat: előszerződése van a Bayernnek Özilre és Khedirára. (egyiknek sem örülnék, Khedirának jövőre igen)
Asdwarr, a Bayernnel kapcsolatban ennyit tudok hirtelen.Kép
jaja, ezeket vágom énis, de elvileg a Khedirás ügy az kamu, Özilről meg hol olvastál?:O az a coentrao...meg valami isten szerintem, remélem elhozzukKép
amúgy a barcával semmi gondom nincs, cska nem értem hogyha valaki nem azt mondja, hogy a barca a legjobb klub, akkor ti már egyből neki estek, de mindegy, nem akarok provokálni senkit, meg vitatkozni senkivel, nem erre van ez a fórumKépKép:Đ
Dajcs forrás, de ettől persze még lehet, hogy nem igaz. Azért kell óvatosan kezelni, mert Németo.-n belül a Bayernnel bármit el lehet képzelni, viszont éppen ezért sok a kamu dolog is :-D

#4409 Felhasználó inaktív   Blint19 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 820
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 22. 09:10

Idézet

amúgy a barcával semmi gondom nincs, cska nem értem hogyha valaki nem azt mondja, hogy a barca a legjobb klub, akkor ti már egyből neki estek,
Nem estünk neki senkinek tudomásom szerint! :Đ Vagy igen? Én sem vitatkozni akarok, csak nem értem, miről beszélsz, mikor azt mondod, hogy neked esünk, ha nem isteníted a Barcát! ez egyszerűen nem igaz!
Visca el Barça!
PS3: dgabor6243

#4410 Felhasználó inaktív   Mathia$ 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.729
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 22. 10:37

Idézet

nekem sincs semmi bajom a barcával, jelenleg szerintem is a világ legjobbjai, bár tény, hogy most sok divatszurkolójuk van

én speciel 4 éve milan-szurkoló vagyok, tudom h most nincsenek a topon, dehát nem azért kell szeretni egy csapatot
én egyáltalán nem tudnám elképzelni magam más csapat szurkolójaként

a real madrid meg takarodjon abudös p*csába, azok most kit NEM akarnak leigazolni? milanból akarták a thiago silvát, 20 millió euróért, amit visszautasítottak, most meg 15 milkát adnának, plusz vagy van der vaart, v peg m diarra játékjogát
azt gondoltam, h ezek hülyébbek már nem lehetnek, vagy mégis?

Nem kell mindent elhinni amit olvasol Kép

#4411 Felhasználó inaktív   zoli12i 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.350
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 23. 07:55

Most tudtam meg hogy a MU a világ (azt hiszem) legétékesebb klubja. 6. a Real. És és és : 8. az Arsenal !!!!!!KépKép

 

 


#4412 Felhasználó inaktív   Big Z 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.563
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 23. 09:14

Idézet

Most tudtam meg hogy a MU a világ (azt hiszem) legétékesebb klubja. 6. a Real. És és és : 8. az Arsenal !!!!!!KépKép
ja, volt az nso-n. nem meglepő, már évek óta ez a legértékesebb, kíváncsi vok, mikor fogják megelőzni:)
aka bzsp

Xbox Live Gamertag:
NS BigZed

No Sympathy -
a hungarian Halo Reach clan

#4413 Felhasználó inaktív   Nathan 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 74
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 23. 09:38

Manchester United a király

és az új mezük kurva jó



#4414 Felhasználó inaktív   brolin10 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 710
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 23. 11:17

Idézet

Manchester United a király

és az új mezük kurva jó

Ahogy mondod.Kép
Ja és a Philadelphia ellen csak 1-0-t játszottunk de legalább nyertünk.Kép
Obertan meg lehetne az új Henry hasonlít és francia is és jó játékos lehet belőlle.:Đ
Glory, glory, Man United,
Glory, glory, Man United,
Glory, glory, Man United,
As the reds go marching on, on, on.
Kép

#4415 Felhasználó inaktív   SWBF2 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.382
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 23. 11:54

Idézet

Idézet

Most tudtam meg hogy a MU a világ (azt hiszem) legétékesebb klubja. 6. a Real. És és és : 8. az Arsenal !!!!!!KépKép
ja, volt az nso-n. nem meglepő, már évek óta ez a legértékesebb, kíváncsi vok, mikor fogják megelőzni:)
De mégis mitől ilyen értékes? 741 millió FONTnyi adósságuk van. (vagyis az Glazeréké, de ők a klubra terhelték)
Vagy mi számít, amikor az értékességet nézik?

#4416 Felhasználó inaktív   zoli12i 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.350
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 23. 12:58

Idézet

Idézet

Manchester United a király

és az új mezük kurva jó

Ahogy mondod.Kép
Ja és a Philadelphia ellen csak 1-0-t játszottunk de legalább nyertünk.Kép
Obertan meg lehetne az új Henry hasonlít és francia is és jó játékos lehet belőlle.:Đ
akor az Arsenalnak le kéne igazolnia ! Kép

 

 


#4417 Felhasználó inaktív   damien!!! 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 668
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 23. 13:40

Idézet

Idézet

Idézet

Manchester United a király

és az új mezük kurva jó

Ahogy mondod.Kép
Ja és a Philadelphia ellen csak 1-0-t játszottunk de legalább nyertünk.Kép
Obertan meg lehetne az új Henry hasonlít és francia is és jó játékos lehet belőlle.:Đ
akor az Arsenalnak le kéne igazolnia ! Kép
Ha SAF helyében lehetnék ingyen adnám oda Obertan-t. Az új Henry? XD egy jó passza nem volt. Hihetetlen falábú... Amugy az új mez tényleg qrva jó. A 06/07-es után a legjobb. Lassan kéne vennem eggyet.

#4418 Felhasználó inaktív   brolin10 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 710
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 23. 14:18

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Manchester United a király

és az új mezük kurva jó

Ahogy mondod.Kép
Ja és a Philadelphia ellen csak 1-0-t játszottunk de legalább nyertünk.Kép
Obertan meg lehetne az új Henry hasonlít és francia is és jó játékos lehet belőlle.:Đ
akor az Arsenalnak le kéne igazolnia ! Kép
Ha SAF helyében lehetnék ingyen adnám oda Obertan-t. Az új Henry? XD egy jó passza nem volt. Hihetetlen falábú... Amugy az új mez tényleg qrva jó. A 06/07-es után a legjobb. Lassan kéne vennem eggyet.
A harmadik mezt láttad?: ilyen zöld,aranysárga nagyon király.
Glory, glory, Man United,
Glory, glory, Man United,
Glory, glory, Man United,
As the reds go marching on, on, on.
Kép

#4419 Felhasználó inaktív   damien!!! 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 668
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 23. 14:24

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Manchester United a király

és az új mezük kurva jó

Ahogy mondod.Kép
Ja és a Philadelphia ellen csak 1-0-t játszottunk de legalább nyertünk.Kép
Obertan meg lehetne az új Henry hasonlít és francia is és jó játékos lehet belőlle.:Đ
akor az Arsenalnak le kéne igazolnia ! Kép
Ha SAF helyében lehetnék ingyen adnám oda Obertan-t. Az új Henry? XD egy jó passza nem volt. Hihetetlen falábú... Amugy az új mez tényleg qrva jó. A 06/07-es után a legjobb. Lassan kéne vennem eggyet.
A harmadik mezt láttad?: ilyen zöld,aranysárga nagyon király.
Tudom melyikre gondolsz de nem az lett a harmadik számú mez. Glazer-ék maguk alatt vágták volna a fát. A zöld,sárga a szurkolók tiltakozásának jele.A tavalyi idegenbeli mez lett a 3.számú. Az a fekete a kék V-vel.

#4420 Felhasználó inaktív   brolin10 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 710
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 23. 14:26

Idézet

Tudom melyikre gondolsz de nem az lett a harmadik számú mez. Glazer-ék maguk alatt vágták volna a fát. A zöld,sárga a szurkolók tiltakozásának jele.A tavalyi idegenbeli mez lett a 3.számú. Az a fekete a kék V-vel.
ÓÓ kár pedig jó lett volna.Am. azért Glazeréket is megértem.Kép
Glory, glory, Man United,
Glory, glory, Man United,
Glory, glory, Man United,
As the reds go marching on, on, on.
Kép

Téma megosztása:


  • (221 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 219
  • 220
  • 221
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó