HWSW Informatikai Kerekasztal: A Hardware maga.. (milyen géped van?) - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (34 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

A Hardware maga.. (milyen géped van?)

#1 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 21. 11:49

Nem talaltam ezzel kapcsolatos topicot, letrehoztam hat. Szal felig bosszankodva felig buszkelkedve akartam bejegyezni valamit egy hardware-es topicba, es nem volt.. Epp egy eleg komoly melon dolgozom, es ugye azt a Mac-en csinalom, hisz az erre valo. Tobb kepet is csinalok, az egyiken egy nagyon nagy felbontasu (70x80cm) gombot renderelek. Most csinalja iMac-ecskem. :Đ Tegnap 22:00-kor inditottam a rendert, most 12:40 van, es 87%-nal tart. Most persze johetne mindenki, h bezzeg az O PC-je ezt par ora alatt osszedobna. De vegyetek figyelembe, h ez egy 6 eves gep, 233Mhz, es egy ATI 2(!!)MB-os videokartyaval ketyeg! Ez van beleepitve, nem lehet boviteni. Ehhez kepest nagyon jol teljesit. Kép Amugy ugy nez ki, h ez a megbizatas allandova valik, es muszaj lesz beruhaznom egy uj Mac-re. Ki is neztem magamnak egyet, mivel nics annyi penzem, h vegyek egy Desktop Mac-et + Monitort, igy ismet egy kompakt Mac mellett dontottem. Mivel az iMac kozben nagyot fejlodott, es akar 20"-os TFT-vel is lehet kapni, igy az ara is magasra szokott. A legkiseb (15"-os) iMac 298e+afa, amit kicsit tulzasnak talalok, hisz a monitor meret miatt ismet nem tudnek rajta kenyelmesen dolgozni. Igyhat az iMac-bol mutalodott eMac mellett dontottem. Megmaradt a kompakt forma, a hazban a moncsi, persze fejlodott.. 17" flat kepcso. Sebessegben tokeletes lenne, 1Ghz, ami PC-ben kb 2Ghz, igy azt tudna, mint az AMD procis PC-m. Videokartyaban sajna egy GeForce5200 van benne, amivel (ismet) sajna rossz tapasztalataim vannak a PC-mben. De allitolag pl a HALO Mac-en ugyanazon a specifikacion (gondolok itt a videokartyara) sokkal jobban fut! Hat most igy hirtelen ennyit. :-D Jah, az ara 198e+afa, szal sokkal idealisabb nekem.

Av [rise topic rise Kép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#2 Felhasználó inaktív   xuldar 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 293
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 21. 12:39

Hát ez fantasztikus.

Tök átlagos gépem van: Abit NF7-S, Barton 2500+, 512DDR, Ti4200, 80gb IBM+120gb Hitachi, DVD-olvasó, DVD-író, Samsung957MB. Nem tervezem, hogy bővítsem. Bőven elég. Jelenleg hűtésre gyúrok, mert a mostani hangos a füleimnek.

Ennyi.


Emphaty arises Whilst Thou drapest the world in Black The only colour that can paint my soul... -Arcturus- 2004.09.01 18:00 Bp, A38 Állóhajó

#3 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 21. 12:52

A PC-m nekem is "atlag" nagyjabol. :Đ Viszont az elobb sikerult leontenem a billentyuzetemet fantaval, most kint szarad a teraszon. Kép Hala az egnek van egy lepukkant potbillem, most arrol gepelgetek. Kép

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#4 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2004. 04. 21. 15:13

Mint azt tudjátok, a munkahelyemről netezek, 2,5 éves ez a gép, a billentyűzete még sosem volt takarítva. Úgy is néz ki. A múltkor egy fél marék morzsát, szempillát, hajszálat, satöbbit ráztam ki belőle. Tervezem, hogy teljesen szétszedem, hogy megtakarítsam minden gombját, mert némelyik már ragad a kosztól.

#5 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 21. 17:10

Abit NF-7, 2.4 AMD, 512 RAM, GF MX440, SB Audigy, CDíró, 80 GB HDD. Semmi extra. Arra jó, hogy Word menjen rajta... :Đ

#6 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 21. 17:35

Asus X, 2.4 AMD, 1G RAM, GF5200 128MB, SB Live! 6.1, DVD-ROM/CD-RW, 120GB+10GB HDD Kép

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#7 Felhasználó inaktív   kukac7 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.711
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 21. 18:08

SysInfo: OS[Windows XP Professional, Szervizcsomag 1(5.1 - 2600)] ~ Mem[165Mb/512Mb (32,24%) [|||-------]]] ~ CPU[1-AMD Unknown (100,00%) @1,832GHz] ~ UpTime[5 hrs 29 mins] ~ HDs[57,12Gb/74,52Gb [||||||||--]]] ~ GFx[SAPPHIRE RADEON 9600 ATLANTIS - Secondary] ~ Res[1280x960 32bits] + meg van egy 40 gbos maxtor vinyom.
"Olyan csúnya vagyok, hogy a kurva is azt mondja, fáj a fejem."

#8 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2004. 04. 22. 08:43

Ilyen volt a régi gépem:


Ez csak egy 633 celeron, 384mb sd, 7giga vinyó, eredetileg tnt 2 32mb volt benne de aztán raktam bele egy gef4 mx440 64mb ddr-t. Volt benne rádiókártya. Szal egy nulla volt.

Most meg igy néz ki a gépem és amd 2500 barton, 512 ddr (400), maradt a gef4 mx 440, 80 Gb vinyó, asrock alaplap, LG DVD és CDíró, a hangkártya az integrált 5.1-es de nekem megteszi.

Itt pedig megvannak brutális méretben!KépKépKép



#9 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 22. 21:40

Nos akkor Cel700,256SD,Gef 2 MX 400...hehe képek talán holnap erről a csodárólKép

Reflexufo:öregem micsoda CD gyűjteményed van:)


...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#10 Felhasználó inaktív   Lord Mixxx 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 406
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 22. 22:47

P4 3.2 Ghz, 2 Gb mem, Gef4Ti4400, SB Audigy2, dvd-rw, cd-rw, 1.800 GB hdd (persze nem 1xe szerepel a gepben hanem 1/2 ruhas szekreny azzal van tele)... ez a legerosebb a tobbit nem sorolom mivel van most 5 pc korulottem.... tudjatok jakakat kell szamolni az egyiken a masik hordozhato (jak hatara nap elem + pc felszerelve) masik tesztnek, egy masik dmz servernek (persze sose allitottam be de az lenne ha osszeraknam.. csakhat a lustasag).
Have a good byte!!!

#11 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 23. 07:35

Idézet

P4 3.2 Ghz

De jo is amerikaban elni! (ahol mindez megfizetheto) Kép

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#12 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2004. 04. 23. 07:39

Unokaöcsinek is p4 3.2 van. egyidőben vettük az uj gépünket, csak annyi volt a különbség, hogy én 60000-et kaptam hogy vegyek egy új gépet, ő pedig valamivel 300000 felett. Elpasszoltam a régit és igy lett új gépem, plusz még egy kicsit hozzátettem az ösztöndíjamból. Az viszont igaz hogy nekem nem kellett monitort venni, azaz kellett volna csak hát.......Kép

#13 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 23. 07:49

Az en gepecskem 144+afa volt. Joval "bolti" ar alatt raktak ossze nekem. Monitort/Billt/Egeret magamnak vettem. A mocsni extra huzos lett volna ha nem sikerul alighasznaltan ismerostol megvennem.. (bolti ara valami 160+afa volt akkor..)

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#14 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2004. 04. 23. 08:05

Én megkerestem Sopronban a legolcsóbb helyet, meg is találtam és szerencsére ráadásul nagyon jó fej a tulajdonos, a szervizese meg valaha évfolyamtársam volt ugyhogy frankó volt. Reggel bementem, estére pedig készen volt a gép, ugy, hogy a 2500 bartont a fővárosból kellett hozni. Ezentúl mindenkéooen náluk vásárolok.



#15 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 23. 08:26

Mindenkinek megvan a maga kapcsolata. Kép Az en emberem nagyker ar alatt veszi es nagykeraron adja. Egy oriasi szamitogepkereskedesnek dolgozik. Kép Ok csak nagykerek nagykerei! Kép

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#16 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 23. 10:23

Beszélgessünk csak el egy kicsit erről a kontaktról... Kép

#17 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 23. 10:26

Megbeszeltuk! :Đ Majd MSN vagy szemelyesen.. At is ugorhatnal.. Jah tudom gecc messze lax! Kép

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#18 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 23. 10:28

Jah, ráadásul ma este BED, Stewe Lawler és melózóm ezerrel... Kép De azért összehozunk valamit! Kép

#19 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 23. 10:31

Igen tudok rola. Kép Lawler bacsi az egyik peldakepem, a Lights Out 1 CD-jet rongyosra hallgattam. Megszereztem hozza a kiadatlan 3. CD-t is. Egyszeruen imadom azt az embert. Sok dolgot lestem el a technikai kozul, es azokat en is hasznalom, vagy probalom hasznalni. Mindemellett sajna nem lehetek ma ott, mert nincs penzem se beugrora, se hozzavalokra. Kép Megint egy buli amit kihagyok.. Kép

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#20 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 23. 16:19

EMi bevisz te meg veszel neki egy gépet nagyker ár alattKép Ki is jár jól?Kép
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

Téma megosztása:


  • (34 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó