HWSW Informatikai Kerekasztal: FallOut 3 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (29 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

FallOut 3

#21 Felhasználó inaktív   Xabinho87 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 665
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 31. 18:36

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Addig ütöd őket amig abba nem hagyják:)Nekem igy volt.Imádom ezt a játékot.Hatalmas!!Rengeteg komplex küldetés,és jó hangulat!
De hát hiába ütöm, megölnek..nekem csak a 2 kezem van..nekik rúd, meg valamelyiknek pisztoly is...
Amúgy meddig kell még vele így szenvedni? Mikor visznek ki a terepre? :Đ
Bekell menni a főnök szobájába, ott kinyitni a titkos ajtót és elmenni a kijáratig. Ott lesz a kapcsoló amivel kilehet nyitni a 101-es bunker ajtaját.
Értem...köszi..már csak a főnök szobáját kell megtalálni, mielőtt agyonütnek KépKép
Nem olyan nehéz megtalálni. Nekem is lenne egy problémám. 3 HP-m van. A leggyengébb fegyver 2 Hp-t sebez. A mutánsoknak akik támadnak kb. 10-25 HP-t sebző fegyvereik vannak. Sajnos elég nehéz úgy játszani, hogy nem lőhetnek belém mert meghaltam. Így is sikerült legalább 10-15 ellenséget megölni nagynehezen. Szinte lehetetlen a helyzetem ha 1nél több ellenség támad rám. Nem tudtok valamilyen élet cheatet xboxhoz? Nem akarom rendszeresen használni, de esélytelen a továbbjutásom. Így is 4 szupermutánst trükközve sikerült megölnöm. Letettem a taposóaknát, odacsalogattam az ellenséget amivel lement az élete nagy része. Utána meg headshottal megöltem. De már szinte töltényem sincs nem hogy élet. Valamilyen múzeumban vagyok.

#22 Felhasználó inaktív   juhaszroli 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.133
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 31. 18:40

Olyat találtam, ahol csavarhúzóval, meg egy ilyen szerszámmal kell kinyitni az ajtót, ez meg is van, utána valami terminált kell kinyitni, és bejön 1 oldal jel, amiből nekem 4 kell..valami jelszó....milyen jelszó kell? :-D
Mert ez ilyen nagy szoba, és kör alakú ablaka van, ahol nem ütnek már...csak ha kimegyek :Đ
Playstation 3 60 GB


PSN ID : juhaszroli


#23 Felhasználó inaktív   rol88 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 51
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 31. 18:42

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Addig ütöd őket amig abba nem hagyják:)Nekem igy volt.Imádom ezt a játékot.Hatalmas!!Rengeteg komplex küldetés,és jó hangulat!
De hát hiába ütöm, megölnek..nekem csak a 2 kezem van..nekik rúd, meg valamelyiknek pisztoly is...
Amúgy meddig kell még vele így szenvedni? Mikor visznek ki a terepre? :Đ
Bekell menni a főnök szobájába, ott kinyitni a titkos ajtót és elmenni a kijáratig. Ott lesz a kapcsoló amivel kilehet nyitni a 101-es bunker ajtaját.
Értem...köszi..már csak a főnök szobáját kell megtalálni, mielőtt agyonütnek KépKép
Nem olyan nehéz megtalálni. Nekem is lenne egy problémám. 3 HP-m van. A leggyengébb fegyver 2 Hp-t sebez. A mutánsoknak akik támadnak kb. 10-25 HP-t sebző fegyvereik vannak. Sajnos elég nehéz úgy játszani, hogy nem lőhetnek belém mert meghaltam. Így is sikerült legalább 10-15 ellenséget megölni nagynehezen. Szinte lehetetlen a helyzetem ha 1nél több ellenség támad rám. Nem tudtok valamilyen élet cheatet xboxhoz? Nem akarom rendszeresen használni, de esélytelen a továbbjutásom. Így is 4 szupermutánst trükközve sikerült megölnöm. Letettem a taposóaknát, odacsalogattam az ellenséget amivel lement az élete nagy része. Utána meg headshottal megöltem. De már szinte töltényem sincs nem hogy élet. Valamilyen múzeumban vagyok.
az tényleg nehéz rész.próbáld meg levenni a nehézségi szintet very easyre.és akkor 2 lövésböl meghalnak.ott én ezt csináltam.csak könnyebb fokozatba kevesebb XP-t kapsz.

#24 Felhasználó inaktív   Xabinho87 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 665
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 31. 18:42

Idézet

Olyat találtam, ahol csavarhúzóval, meg egy ilyen szerszámmal kell kinyitni az ajtót, ez meg is van, utána valami terminált kell kinyitni, és bejön 1 oldal jel, amiből nekem 4 kell..valami jelszó....milyen jelszó kell? :-D
Mert ez ilyen nagy szoba, és kör alakú ablaka van, ahol nem ütnek már...csak ha kimegyek :Đ
Ott a számítógépben kell kiválasztani a jelszót azokból a sok zagyvaságból. Miután 2-3 alkalom után sem sikerül, kiírja hogy keresd meg a jelszót. A széfben találod bent a szobában. Otána már kitudod nyitni a titkos ajtót.

#25 Felhasználó inaktív   Xabinho87 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 665
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 31. 18:45

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Értem...köszi..már csak a főnök szobáját kell megtalálni, mielőtt agyonütnek KépKép
Nem olyan nehéz megtalálni. Nekem is lenne egy problémám. 3 HP-m van. A leggyengébb fegyver 2 Hp-t sebez. A mutánsoknak akik támadnak kb. 10-25 HP-t sebző fegyvereik vannak. Sajnos elég nehéz úgy játszani, hogy nem lőhetnek belém mert meghaltam. Így is sikerült legalább 10-15 ellenséget megölni nagynehezen. Szinte lehetetlen a helyzetem ha 1nél több ellenség támad rám. Nem tudtok valamilyen élet cheatet xboxhoz? Nem akarom rendszeresen használni, de esélytelen a továbbjutásom. Így is 4 szupermutánst trükközve sikerült megölnöm. Letettem a taposóaknát, odacsalogattam az ellenséget amivel lement az élete nagy része. Utána meg headshottal megöltem. De már szinte töltényem sincs nem hogy élet. Valamilyen múzeumban vagyok.
az tényleg nehéz rész.próbáld meg levenni a nehézségi szintet very easyre.és akkor 2 lövésböl meghalnak.ott én ezt csináltam.csak könnyebb fokozatba kevesebb XP-t kapsz.
Már levettem, de 3 HP-nál ez már mit sem ér. Kép

#26 Felhasználó inaktív   juhaszroli 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.133
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 31. 18:55

Idézet

Idézet

Olyat találtam, ahol csavarhúzóval, meg egy ilyen szerszámmal kell kinyitni az ajtót, ez meg is van, utána valami terminált kell kinyitni, és bejön 1 oldal jel, amiből nekem 4 kell..valami jelszó....milyen jelszó kell? :)
Mert ez ilyen nagy szoba, és kör alakú ablaka van, ahol nem ütnek már...csak ha kimegyek :Đ
Ott a számítógépben kell kiválasztani a jelszót azokból a sok zagyvaságból. Miután 2-3 alkalom után sem sikerül, kiírja hogy keresd meg a jelszót. A széfben találod bent a szobában. Otána már kitudod nyitni a titkos ajtót.
Értem..keresgéltem a szobában...de semmi...majd megpróbálom, köszi :-D
Playstation 3 60 GB


PSN ID : juhaszroli


#27 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 31. 18:58

Én most vagyok Rivert cityben és eddig egy gond sem volt a játékkal.Normal fokozaton,célkereszt nélkül viszem és igy is elég kihivó néha.Na majd a nehezebb szinten gonosz leszek annyi biztos!A küldetésekhez annyit hogy elég sokrétegűek,ugyhogy készüljetek a futkosásra meg a gyilokra!
 

#28 Felhasználó inaktív   Skull 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 342
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 31. 19:49

Amikor fel kellett robbantani Megatront (már aki így csinálta), az atomrobbanás valami eszméletlen. Komolyan olyan, mintha a valóság lett volna. Nagyon durva volt! Ám király játék, csak sajnos nekem mediumon megy 15-25FPS-sel :Đ

#29 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 01. 08:45

Nah akkor most már tudok nyilatkozni a játékról 2 nap után.Valami fenomenális lett!A grafika gyönyörű,művészi,és mint az elöttem szóló azt már mondta a robbanás könnyfakasztóan szépre sikeredett.A történet helytálló,igaz még 10 óra után nem sokat tudtam vele foglalkozni a mellékküldetések miatt(amit érdemes megcsinálni XP miatt)A harcrendszert lehetett volna még csiszolgatni,de mivel ez nem egy vérbeli FPS el lehet neki nézni hogy nem tökéletes.Lehet FPS és TPS nézetben is játszani a játékot,habár erősen ajánlott az FPS mert az mérföldekkel kényelmesebb.A statisztikád fejlesztése és a perkek választása is nagyon alaposra sikerült,gondolkodnod kell hogy melyik képességedet fejleszd tovább,melyik perket és a jutalmait válaszd.D.C. hatalmasra sikeredett,nekem minden maximumon van(de nem ultra high)és szaggatás nélkül sikerült kikeverednem az egészből,igaz néha voltak játékbeli betöltések.Mindenesetre remekül lett optimizálva.A pénzt itt felejtsük el,most már kupakokban fizetünk mindenkinek:)Nekem is kellett egy kis idő hogy felfogjam mire jók.A szörnyek fantáziadúsak,ijesztők,idegesitők,vagyis megfelelnek a mai követelményeknek.Nem sok rosszat lehet mondani a játékról,messze van a tökéletestől,de nekem ez volt a legtartalmasabb,legélvezetesebb programom idén.Egy gond akadt,mégpedig a gombok beosztásával.A PIP boy alapból a TAB-ra volt téve,ezt áthelyeztem a DEL-re,de azt tapasztaltam hogy noha feltudom hozni a DEL-el,de a TAB-al tudom elrakni.Ugyanez volt a támadást engedélyező gombbal is.Kis hibák,de néha bizony idegesitő,hogy reflexből arra a gombra csapsz ami felhozta a konzolt és meglepődve nézel hogy miért nem tűnt el...utána gondolkodsz...és rájössz. 9.5/10
 

#30 Felhasználó inaktív   rol88 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 51
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 01. 10:40

Idézet

Nah akkor most már tudok nyilatkozni a játékról 2 nap után.Valami fenomenális lett!A grafika gyönyörű,művészi,és mint az elöttem szóló azt már mondta a robbanás könnyfakasztóan szépre sikeredett.A történet helytálló,igaz még 10 óra után nem sokat tudtam vele foglalkozni a mellékküldetések miatt(amit érdemes megcsinálni XP miatt)A harcrendszert lehetett volna még csiszolgatni,de mivel ez nem egy vérbeli FPS el lehet neki nézni hogy nem tökéletes.Lehet FPS és TPS nézetben is játszani a játékot,habár erősen ajánlott az FPS mert az mérföldekkel kényelmesebb.A statisztikád fejlesztése és a perkek választása is nagyon alaposra sikerült,gondolkodnod kell hogy melyik képességedet fejleszd tovább,melyik perket és a jutalmait válaszd.D.C. hatalmasra sikeredett,nekem minden maximumon van(de nem ultra high)és szaggatás nélkül sikerült kikeverednem az egészből,igaz néha voltak játékbeli betöltések.Mindenesetre remekül lett optimizálva.A pénzt itt felejtsük el,most már kupakokban fizetünk mindenkinek:)Nekem is kellett egy kis idő hogy felfogjam mire jók.A szörnyek fantáziadúsak,ijesztők,idegesitők,vagyis megfelelnek a mai követelményeknek.Nem sok rosszat lehet mondani a játékról,messze van a tökéletestől,de nekem ez volt a legtartalmasabb,legélvezetesebb programom idén.Egy gond akadt,mégpedig a gombok beosztásával.A PIP boy alapból a TAB-ra volt téve,ezt áthelyeztem a DEL-re,de azt tapasztaltam hogy noha feltudom hozni a DEL-el,de a TAB-al tudom elrakni.Ugyanez volt a támadást engedélyező gombbal is.Kis hibák,de néha bizony idegesitő,hogy reflexből arra a gombra csapsz ami felhozta a konzolt és meglepődve nézel hogy miért nem tűnt el...utána gondolkodsz...és rájössz. 9.5/10
egyetértek. de mivel én xboxon tolom.ezért nincsenek a billentyükkel meg a grfikával gondjaim.ugyhogy nekem ez a game 9.9/10.azért vonok le 1 tizedet mert néha beragadnak a karakterek és sétálnak a falnakKépennyi hiba van benne.sztem jobb mint pl. a gta IV.azt hamarabb meguntam.

#31 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 02. 22:30

Váá gyerekek most fejeztem be mára és ez a játék valami HIHETELEN!!Annyi lehetőség van hogy azt megszámolni sem lehet!Annyi karakter akiknek szivesen csinálok dolgokat,annyi fegyver,annyi sikhülye szuper mutáns,annyi hely van ebben a játékban....sajnos elfelejtettem bekapcsolni az Xfire-t kétszer,de ez a játék nekem kb 80-90 óránál fog végződni:)Olyan sokminden van beletömöritve hogy az lenyűgöző...a V.A.T.S. bullet time effektusa valami haláli,ahogy lassan szétfoszlik az áldozat teste a fejétől,vagy egyéb testrészétől...ezt látva esküszöm erekcióm voltKépJames ha birod az ilyen gammát ez egy M.B.!
 

#32 Felhasználó inaktív   Adarek 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 20
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 04. 18:05

Sók jót olvasok erről a játékról,és szeretném kipróbálni.Emiatt azt kérdezném,hogy "kell" előtte az előzőekkel játszani,hogy értsük a történetet?Vagy ez különálló?

#33 Felhasználó inaktív   juhaszroli 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.133
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 04. 18:07

Én egyáltalán nem élvezem...kijöttem a legelején abból az intézetből, most vmi kis lepukkant városba vagy faluba vagyok kint a nagy semmi közepén, alsógatyába meg trikóba, és nem tudom merre menjek, mit csináljak..mindenkivel lehet beszélgetni de semmi értelme...mit kell itt csinálni, hogy végre akció legyen? Kép
Playstation 3 60 GB


PSN ID : juhaszroli


#34 Felhasználó inaktív   Torque 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 175
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 04. 18:59

Idézet

Én egyáltalán nem élvezem...kijöttem a legelején abból az intézetből, most vmi kis lepukkant városba vagy faluba vagyok kint a nagy semmi közepén, alsógatyába meg trikóba, és nem tudom merre menjek, mit csináljak..mindenkivel lehet beszélgetni de semmi értelme...mit kell itt csinálni, hogy végre akció legyen? Kép
Akció, ez nem a Tesco, hogy akciók legyenek, a Fallout RPG, akkor is ha FPS nézetből megy (én szinte mindig az AP-t használom, az animációkat imádomKép), egy igazi hangulat játék. Indulj csak el, nézz körebe, nyiss be mindenhova, nézz be mindenhova, és meglátod, amint belerázódtál, már nem fogod tudni többet abbahagyniKép

Because war...war never changes.


#35 Felhasználó inaktív   Xabinho87 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 665
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 04. 19:04

Idézet

Én egyáltalán nem élvezem...kijöttem a legelején abból az intézetből, most vmi kis lepukkant városba vagy faluba vagyok kint a nagy semmi közepén, alsógatyába meg trikóba, és nem tudom merre menjek, mit csináljak..mindenkivel lehet beszélgetni de semmi értelme...mit kell itt csinálni, hogy végre akció legyen? Kép
Esetleg ha benyomnád a Karikát akkor előjönne az a kis kézi cucc amit a születésnapoda kaptál. Ott lehet öltözködni is. A legelső város ami az utadba kerül, be kell menni. Ott kell kérdezősködni hogy találkoztak-e az apáddal. Majd a fogadó tulajdonos ad némi információt, persze nem kis összegért cserében. Gondolom elég nehéz lehet úgy játszani, hogy azt sem tudod mit írnak.:Đ Állítsd németre, ha van benne, úgy talán könnyebben menne.Kép

#36 Felhasználó inaktív   rol88 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 51
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 04. 19:31

Idézet

Én egyáltalán nem élvezem...kijöttem a legelején abból az intézetből, most vmi kis lepukkant városba vagy faluba vagyok kint a nagy semmi közepén, alsógatyába meg trikóba, és nem tudom merre menjek, mit csináljak..mindenkivel lehet beszélgetni de semmi értelme...mit kell itt csinálni, hogy végre akció legyen? Kép
hát akinek a kedvenc játékai közt ott van az assassin's creed(szar) az inkább ne is játszon veleKép

#37 Felhasználó inaktív   Crysisman 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.268
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 04. 19:45

Idézet

Idézet

Én egyáltalán nem élvezem...kijöttem a legelején abból az intézetből, most vmi kis lepukkant városba vagy faluba vagyok kint a nagy semmi közepén, alsógatyába meg trikóba, és nem tudom merre menjek, mit csináljak..mindenkivel lehet beszélgetni de semmi értelme...mit kell itt csinálni, hogy végre akció legyen? Kép
hát akinek a kedvenc játékai közt ott van az assassin's creed(szar) az inkább ne is játszon veleKép

assassins creed szar?sztem egyik legjobb középkorban játszodó játék.

ennyi erővel a fallout3 is szar....... akinek a kedvencei közöt van az inkább ne is játszon az assassins creed-elKép



#38 Felhasználó inaktív   Xabinho87 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 665
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 04. 20:08

Idézet

Idézet

Én egyáltalán nem élvezem...kijöttem a legelején abból az intézetből, most vmi kis lepukkant városba vagy faluba vagyok kint a nagy semmi közepén, alsógatyába meg trikóba, és nem tudom merre menjek, mit csináljak..mindenkivel lehet beszélgetni de semmi értelme...mit kell itt csinálni, hogy végre akció legyen? Kép
hát akinek a kedvenc játékai közt ott van az assassin's creed(szar) az inkább ne is játszon veleKép
Az AC játszható, attól hogy ismétlődnek a küldetéseka, ellenben a Far Cry 2 nem.

#39 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 04. 20:11

Hát kinek a pap,kinek a papné.A Far Cry 2-őt is össze-vissza dicsérték és szerintem valami oltárian sz*r lett.Szépiteni sem lehet a dolgon.De a Fallout 3 engem megragadott és nem engedett el.Szerintem megérdemli a 9 vagy esetleg 10 pontot.Csak ajánlani tudom,rengeteg választás van benne,és igaz semmi sem lett abból a "rengeteg"befejezésből,mégsem csalódtam a játékban.Azon gondolkoztam a minap hogy vajon mennyi szinészt kellett alkalmaznia a Bethesdának a játékhoz...biztos sokat,hisz majdnem minden karakternek más a hangja(ghoul-okat meg mutánsokat kivéve)És aki a forgatókönyvet és a beszélgetéseket irta,nos nem lettem volna a helyében mert biztos gipszben lenne most a kezem:)De egy dologban csalódtam igazán nagyot,az animációkban.Nagyon rondák,ezért legtöbbször FPS nézetben toltam.Olyan 25-27 óra volt nekem a játék,és szerintem a legtöbb mellékküldetést is sikerült megcsinálnom.
 

#40 Felhasználó inaktív   rol88 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 51
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 04. 21:00

Idézet

Idézet

Idézet

Én egyáltalán nem élvezem...kijöttem a legelején abból az intézetből, most vmi kis lepukkant városba vagy faluba vagyok kint a nagy semmi közepén, alsógatyába meg trikóba, és nem tudom merre menjek, mit csináljak..mindenkivel lehet beszélgetni de semmi értelme...mit kell itt csinálni, hogy végre akció legyen? Kép
hát akinek a kedvenc játékai közt ott van az assassin's creed(szar) az inkább ne is játszon veleKép

assassins creed szar?sztem egyik legjobb középkorban játszodó játék.

ennyi erővel a fallout3 is szar....... akinek a kedvencei közöt van az inkább ne is játszon az assassins creed-elKép

sztem meg a medieval: total war a legjobb Képigaz kicsit más kategoriaKépamugy tényleg nem szar az ACezt eltuloztam, de unalmas ezt be kell látni.3-4 ora után már nem lehet birni

Téma megosztása:


  • (29 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó