HWSW Informatikai Kerekasztal: FallOut 3 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (29 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

FallOut 3

#81 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 02. 28. 10:40

Idézet

Elakadtam egy mellékküldetésben, ha valaki tud segítsen legyen szíves. Szürkeárok nevű helyszínt betámadták a hangyák és egy kisfiú megkér hogy pusztítsam el a fészküket. Merre van a fészek?
A városban kicsit beljebb a metróalagútban(lejárót keressél).De azt javaslom gyere vissza kicsit késöbb erősebb fegyverekkel,mert elég szívósak tudnak lenni a Pyromániás hangyák.A küldetés nem siet,nem lesz semmi baj ha kicsit pihenteted.
 

#82 Felhasználó inaktív   Szelim 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 32
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 02. 28. 12:33

Ti hogyan tudtátok megcsinálni leggyorsabban a Power Armor trainert??

#83 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 02. 28. 14:35

Idézet

Ti hogyan tudtátok megcsinálni leggyorsabban a Power Armor trainert??
A főküldetésszállal eljutsz a Brotherhood of Steel bázisára és onnantól csak kérdezősködni kell.

#84 Felhasználó inaktív   KenDenedis 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 73
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 02. 28. 15:34

Köszönöm a gyors választ. Lenne még egy.

Rivet városban valami Danvers vagy Denvers vagy valami hansonló nevű fickót akarok megtalálni. Már 6szor körbefutkostam az egészet de nincs meg.Kép

#85 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 02. 28. 15:44

Idézet

Köszönöm a gyors választ. Lenne még egy.

Rivet városban valami Danvers vagy Denvers vagy valami hansonló nevű fickót akarok megtalálni. Már 6szor körbefutkostam az egészet de nincs meg.Kép
Danvers a biztonságiak főnöke és a hídon tartózkodik,az őrök alvóhelye felé,azt hiszem nappal mindíg alszik.Különben nő az illető.Ha jól emlékszem egy robot is van mellette.
 

#86 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 02. 18:49

Kérdés:Ugye a magyar nyelvű Fallout 3-ban az angol nyelvet is lehet választani?
 

#87 Felhasználó inaktív   felegyi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.170
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 02. 19:04

Idézet

Kérdés:Ugye a magyar nyelvű Fallout 3-ban az angol nyelvet is lehet választani?

Itt lelehet olvasni hogy A szoftver angol nyelven futtatható. Tehát valószínűleg igen, lehet Angol-t is választani...
"Believe the lie" - The X-files

Kérlek nézd meg ezt ---> http://petitionspot....ions/jericho2  és szavazz, hogy Barker mester mihamarabb nekilásson a Jericho 2-nek!

#88 Felhasználó inaktív   crytek 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 84
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 04. 20:11

Power armort hol lehet találni?

#89 Felhasználó inaktív   LiMiT 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 769
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 04. 21:09

Idézet

Power armort hol lehet találni?
Sok helyen Kép Vagy kicsinálsz egy-két acéltestvériségest és elveszed tőlük, vagy keresel egy elhullott acélost és attól szeded el, de én egyszer egy kereskedőnél is találtam egyet. De amúgy majd fogsz kapni.

#90 Felhasználó inaktív   N360 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.072
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 04. 21:40

Idézet

Idézet

Power armort hol lehet találni?
Sok helyen Kép Vagy kicsinálsz egy-két acéltestvériségest és elveszed tőlük, vagy keresel egy elhullott acélost és attól szeded el, de én egyszer egy kereskedőnél is találtam egyet. De amúgy majd fogsz kapni.
Nagy király ez a játék!
Power Armor-ral csak az a baj, hogy nincs semmi extra tulajdonsága, azt hiszem... Def értéke az jó... (semmi small guns +5%, pl.)

#91 Felhasználó inaktív   Ragnarök 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.955
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 04. 21:41

Idézet

Nagy király ez a játék!
Fav. részem amikor bekerülsz a virtuális világba és le kell hentelni a szomszédságot Kép

#92 Felhasználó inaktív   KenDenedis 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 73
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 04. 22:30

Nem Tudom más hogy van vele de én állandó lőszerhiányban szenvedek a játékban. A kereskedők szart sem érnek amit találok azt meg hamar ellövöldözöm. Nincs valami olyan kereskedő akinél sok lőszer van? Vagy valami jó módszer hogy ne fogyjak ki állandóan.

Amúgy szerintem egy nagy negatívum a játékban hogy van már 6000 kupakom de nem tudom mire költeni, mert nem frissül az árukészlet a kereskedőknél.

#93 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 03. 04. 22:44

Idézet

Nem Tudom más hogy van vele de én állandó lőszerhiányban szenvedek a játékban. A kereskedők szart sem érnek amit találok azt meg hamar ellövöldözöm. Nincs valami olyan kereskedő akinél sok lőszer van? Vagy valami jó módszer hogy ne fogyjak ki állandóan.

Amúgy szerintem egy nagy negatívum a játékban hogy van már 6000 kupakom de nem tudom mire költeni, mert nem frissül az árukészlet a kereskedőknél.
Van közelharci fegyvered? Mert ha nincs, akkor megpróbálkozhatnál azzal, hogy gyengébb ellenfeleket inkább lecsapod azzal... Én így játszottam (mondjuk én közelharcra gyúrtam leginkább, szal érthető), és töltényproblémáim igen ritkán voltak. Az más dolog, hogy minden vagyonom Stimpakokra vertem el...

#94 Felhasználó inaktív   LiMiT 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 769
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 04. 23:20

Idézet

Nem Tudom más hogy van vele de én állandó lőszerhiányban szenvedek a játékban. A kereskedők szart sem érnek amit találok azt meg hamar ellövöldözöm. Nincs valami olyan kereskedő akinél sok lőszer van? Vagy valami jó módszer hogy ne fogyjak ki állandóan.

Amúgy szerintem egy nagy negatívum a játékban hogy van már 6000 kupakom de nem tudom mire költeni, mert nem frissül az árukészlet a kereskedőknél.
Akkor nálad van a baj, mert nekem frissül. Most kezdtem újra harmadszorra és eddig még sose volt ilyen problémám. Lőszerhiány meg előfordul sajnos, de van egy olyan perk amivel több lőszert találsz a tárolókban, szal érdemes felvenni ha nincs elég pénzed lőszerre. Én azt szoktam hogy van nálam 4-5 stuki(gránátokat meg ilyesmit leszámítva), pl: Vadászpuska(ezt még minden végigjátszásnál megtartottam), Combat shoti, 10mm géppisztoly vagy pisztoly, Chinese AR vagy sima AR, valamilyen nehéz fegyó(rakétavető általában), meg egy közelharci fegyver(a Shishkebab elég hatásos) és kezdetnek használom a 10mm-est mert abból a gém elején rendesen meg lehet szedni magunkat, azt amíg ellövöldözöm minden skúlómat addig szépen gyűjtögetem meg vásárolgatom a lőszereket a többi fegyverbe. Mire elfogy a 10mm-es, van egy rakat egy másik fegyóhoz, utána azt használom és az előzőhöz gyűjtöm a lőszert és így tovább... Ha pedig végképp elfogy a lőszer(ami velem még sose fordult elő) akkor fogom a közelharcra alkalmas felszerelésem és szétcsapok mindenkit!! Kép

#95 Felhasználó inaktív   LiMiT 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 769
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 04. 23:32

Idézet

Idézet

Idézet

Power armort hol lehet találni?
Sok helyen Kép Vagy kicsinálsz egy-két acéltestvériségest és elveszed tőlük, vagy keresel egy elhullott acélost és attól szeded el, de én egyszer egy kereskedőnél is találtam egyet. De amúgy majd fogsz kapni.
Nagy király ez a játék!
Power Armor-ral csak az a baj, hogy nincs semmi extra tulajdonsága, azt hiszem... Def értéke az jó... (semmi small guns +5%, pl.)
De van! +akárhány% sugárzás ellenállás, meg -1 Agility Kép De az enklávésok páncéljának -1 Charisma is van!! Kép Nem is lényeges már az a +5% Small guns, vagy hasonló, mert mire odajutsz hogy erőpáncélt kell hordanod mert mással már nehezen maradsz életbe, már a small/big/energy gun legalább 80%on van...az az 5% meg igazán keveset számít szerintem.

#96 Felhasználó inaktív   N360 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.072
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 05. 05:43

Idézet

Nem Tudom más hogy van vele de én állandó lőszerhiányban szenvedek a játékban. A kereskedők szart sem érnek amit találok azt meg hamar ellövöldözöm. Nincs valami olyan kereskedő akinél sok lőszer van? Vagy valami jó módszer hogy ne fogyjak ki állandóan.

Amúgy szerintem egy nagy negatívum a játékban hogy van már 6000 kupakom de nem tudom mire költeni, mert nem frissül az árukészlet a kereskedőknél.
Frissül a készlet pedig, Megatronban a Craterside Supplies-nél szoktam leginkább vásárolni, Stimpack és lőszer is újra termelődik. És itt repair lehetőség is van, arrra is lehet költeni! :Đ Shotgun lőszerből most kb . 500 darabom van. ( Vásárlás+keresgélés)
Nálam közelharci fegyverként a Fisto jött be. Egyszerűen szétcspja az ellent!Kép

#97 Felhasználó inaktív   Torque 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 175
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 05. 06:39

Idézet

Power armort hol lehet találni?
A térkép jobb felső sarkában, Dave köztársasága mellett van egy kisváros, tele Deathcraw-okkal. Ők a legkeményebb, legveszélyesebb ellenfelek a játékban, de megéri őket lenyomni, mert az ottani csatornában megtalálod a Medik Armor-t, szerintem a legjobb nehézpáncél, autómatikus gyógyítás, és figyelmeztet, ha ellenség van a közelben, nemmellesleg nagyobb a radioaktívitás védelme. Amúgy használj inkább Recon Armor-t, Shady Hat-tel kombinálva, és lopakodj, úgy sokszorosan nagyobb sebzést viszel be V.A.T.S-al.

Because war...war never changes.


#98 Felhasználó inaktív   crytek 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 84
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 05. 17:59

Idézet

Idézet

Power armort hol lehet találni?
A térkép jobb felső sarkában, Dave köztársasága mellett van egy kisváros, tele Deathcraw-okkal. Ők a legkeményebb, legveszélyesebb ellenfelek a játékban, de megéri őket lenyomni, mert az ottani csatornában megtalálod a Medik Armor-t, szerintem a legjobb nehézpáncél, autómatikus gyógyítás, és figyelmeztet, ha ellenség van a közelben, nemmellesleg nagyobb a radioaktívitás védelme. Amúgy használj inkább Recon Armor-t, Shady Hat-tel kombinálva, és lopakodj, úgy sokszorosan nagyobb sebzést viszel be V.A.T.S-al.
És ilyen recon armort hol lehet szerezni?

#99 Felhasználó inaktív   Torque 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 175
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 05. 18:13

Idézet

Idézet

Idézet

Power armort hol lehet találni?
A térkép jobb felső sarkában, Dave köztársasága mellett van egy kisváros, tele Deathcraw-okkal. Ők a legkeményebb, legveszélyesebb ellenfelek a játékban, de megéri őket lenyomni, mert az ottani csatornában megtalálod a Medik Armor-t, szerintem a legjobb nehézpáncél, autómatikus gyógyítás, és figyelmeztet, ha ellenség van a közelben, nemmellesleg nagyobb a radioaktívitás védelme. Amúgy használj inkább Recon Armor-t, Shady Hat-tel kombinálva, és lopakodj, úgy sokszorosan nagyobb sebzést viszel be V.A.T.S-al.
És ilyen recon armort hol lehet szerezni?
Árusok, mint Crazy Wolfgang árúlják úgy a játék közepe, vagy befektetés után (van egy ilyen opció, mint az Oblivion-ban, Cantebury Comon városkában lehet), A Vault 112-es ben is van, illetve a Temple of the Union vezérének, Hanibálnak is ilyen van. Jó vadászatot.

Because war...war never changes.


#100 Felhasználó inaktív   KenDenedis 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 73
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 05. 19:08

Ez a befektetés nekem új. Kinél lehet azt csinálni?

Amúgy találtam egy jó kis térkép programot.

http://web.axelero.h...rex/fo3m1_6.swf



Téma megosztása:


  • (29 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó