HWSW Informatikai Kerekasztal: Fahrenheit - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (10 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Fahrenheit

#21 Felhasználó inaktív   lewton 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.025
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 24. 13:31

Idézet

Na szóval: Elkezdtem a fejezetet előlről, és rögtön átfaxoltam Tyler-rel a cefnit Carlanak. Aztán Tyler-rel megnéztem a carla asztalán heverő újságot, és rájöttem, mi az a papír. Tommy tényleg felismerte, és Carla visszahívta Tylert, hogy nézzen utána a papírnak. Ő azt mondta: "Ok, egy perc, és visszahívlak!". És aztán semmi. A neten csak a szokásos híreket találom (időjárás, világ, stb.), de ezekre Tyler nem reagál. Kérlek segítsetek, mert már nem bírom!Kép
ülj le Tyler-el az asztalához és kapcsold fel a villanyt. ezután vedd kézbe a papírt (ülés közben).
onnantól már egyértalmű a dolog.Kép

#22 Felhasználó inaktív   Chocho 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 506
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 25. 10:17

Lehetséges lenne, hogy egy bug miatt nem csinál semmit?
Gaming is beliving...

#23 Felhasználó inaktív   lewton 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.025
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 25. 15:37

Idézet

Lehetséges lenne, hogy egy bug miatt nem csinál semmit?
hmm... nem értem. biztos felkapcsoltad a villanyt? mert (SPOILER!) it kiderül, hogy a papírba vízjegy van, amiből kiderül, hogy melyik bankban nyomtatták. Tylerrel át kell világítani a papírfecnit, mert ott van rajta a szám. mindezt Tyler asztalánál ülve!

#24 Felhasználó inaktív   Chocho 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 506
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 25. 16:30

Idézet

Idézet

Lehetséges lenne, hogy egy bug miatt nem csinál semmit?
hmm... nem értem. biztos felkapcsoltad a villanyt? mert (SPOILER!) it kiderül, hogy a papírba vízjegy van, amiből kiderül, hogy melyik bankban nyomtatták. Tylerrel át kell világítani a papírfecnit, mert ott van rajta a szám. mindezt Tyler asztalánál ülve!


Hmm... Nem tudom, mi lehet a baj. Mindegy. Azért köszönöm a türelmed...
Gaming is beliving...

#25 Felhasználó inaktív   lewton 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.025
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 25. 17:03

Idézet

Hmm... Nem tudom, mi lehet a baj. Mindegy. Azért köszönöm a türelmed
az a baj, hogy ez már engem is idegesít.:Đ nehogy már emiatt maradj le a játékról...

#26 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2005. 09. 25. 17:41

Lesz végigjátszás a játékhoz???

#27 Felhasználó inaktív   Chocho 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 506
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 27. 17:00

Idézet

Idézet

Hmm... Nem tudom, mi lehet a baj. Mindegy. Azért köszönöm a türelmed
az a baj, hogy ez már engem is idegesít.:Đ nehogy már emiatt maradj le a játékról...

Nem maradtam, hál' Istennek. :-D De valami bug okozhatta, mert utána mégegyszer meg kellett csinálnom a viharos küldetést Lucassal.
Gaming is beliving...

#28 Felhasználó inaktív   lewton 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.025
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 29. 16:01

Fahrenheit selling well in Europe
The cold hits charts in Germany, UK and France

Atari announced today that the sales numbers for Fahrenheit, their newly released and critically acclaimed interactive drama, has hit the upper reaches on the sales charts across Europe. The game was released simultaneously for the PC, Xbox and PS2 on September 16th, and has already hit #1 on the UK and German Xbox charts, as well as the German PS2 charts. In addition it is #2 on all platforms in France and on the PC charts in the UK.

Fahrenheit was originally to be released by Vivendi Universal, but their involvement on the game was cut last November, and Atari was announced as the new publisher the following February. A profitable decision for the company, as Fahrenheit could very well become one of the best-selling adventure games, or rather, interactive dramas, in some time.

forrás:
www.adventuregamers.com

végre nem vmi sz@rt vesznek az emberek!!! KépKépKépKépKép


#29 Felhasználó inaktív   Chocho 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 506
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 29. 18:07

Végigvittem tegnap, és a véleményem elég vegyes. Nem tudom, hány befejezése van a történetnek, de nem is számít, szerintem én a legjobbat kaptam. De sok dolog elég ostobán nyitva marad, olyan kérdések is, melyekre szerintem a minimum, hogy válaszolni kellene. Összességében viszont szuper játék.
Gaming is beliving...

#30 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2005. 10. 02. 15:54

Szevasztok! Gyerekek, a demoban végülis mi a vége, mert én akármit csináltam, egy idő után jön a rendőr és vége, vagy ha kimegyek akkor is elkapnak, a vért viszont nem tudom feltörölni a padlóról, a vödörbe se tuodk vizet rakni...vagy csak ennyi az egész demo? Egyébként zseniáklis a játék, aonnal beszippantott!! Mikor jelenik meg itthon?
Kösz,
PtteKép

#31 Felhasználó inaktív   Chocho 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 506
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 10. 02. 16:36

Idézet

Szevasztok! Gyerekek, a demoban végülis mi a vége, mert én akármit csináltam, egy idő után jön a rendőr és vége, vagy ha kimegyek akkor is elkapnak, a vért viszont nem tudom feltörölni a padlóról, a vödörbe se tuodk vizet rakni...vagy csak ennyi az egész demo? Egyébként zseniáklis a játék, aonnal beszippantott!! Mikor jelenik meg itthon?
Kösz,
PtteKép
Nem tudom, mennyit olvastál vissza itt, de annyi tény, hogy már megjelent egy ideje. A vért pedig fel lehet törölni.
Gaming is beliving...

#32 Felhasználó inaktív   lewton 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.025
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 10. 02. 16:39

Idézet

Nem tudom, mennyit olvastál vissza itt, de annyi tény, hogy már megjelent egy ideje. A vért pedig fel lehet törölni.
itthon még nem jelent meg, sajnos. megint a sevenm bénázik az itthoni kiadással...

#33 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2005. 10. 03. 12:42

Gyerekek, könyörgöm segítsetek mikt kell csinálni a demoban!!! A vér nagy részét feltöröltem, de mikor bejön a rendőr még mindig észreveszi...Nagy kalandjáték fan vagyok, végig is nyomtam elég sokat, de ezzel nem boldogulok!! De a játék ZSENIÁLIS!!!!
Kösz,
PtteKép

#34 Felhasználó inaktív   Chocho 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 506
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 10. 03. 15:10

Idézet

Gyerekek, könyörgöm segítsetek mikt kell csinálni a demoban!!! A vér nagy részét feltöröltem, de mikor bejön a rendőr még mindig észreveszi...Nagy kalandjáték fan vagyok, végig is nyomtam elég sokat, de ezzel nem boldogulok!! De a játék ZSENIÁLIS!!!!
Kösz,
PtteKép
Elég nehéz elhinni, hogy egy nagy rajongó nem tud mit kezdeni ezzel... Annira nem nehéz. Emellet honnét veszed, hogy zseniális, mikor még a demot sem tudod befejezni?
Gaming is beliving...

#35 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2005. 10. 03. 19:48

Idézet

Idézet

Gyerekek, könyörgöm segítsetek mikt kell csinálni a demoban!!! A vér nagy részét feltöröltem, de mikor bejön a rendőr még mindig észreveszi...Nagy kalandjáték fan vagyok, végig is nyomtam elég sokat, de ezzel nem boldogulok!! De a játék ZSENIÁLIS!!!!
Kösz,
PtteKép
Elég nehéz elhinni, hogy egy nagy rajongó nem tud mit kezdeni ezzel... Annira nem nehéz. Emellet honnét veszed, hogy zseniális, mikor még a demot sem tudod befejezni?
Hát pont azért!!! :Đ mert megveszek hogy megtudjam mi lesz ezután, és nagyon jó a hangulata, tényleg forradalmi játék, szerintem.
Ptte

#36 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2005. 10. 04. 08:26

A WC-ben van egy felmosó azzal kéne feltörölni a vért.Esetleg mosd meg a kezed is és húzd be a hullát az egyik wc-be,ja és a kést vedd fel!!!

#37 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2005. 10. 04. 12:33

Idézet

A WC-ben van egy felmosó azzal kéne feltörölni a vért.Esetleg mosd meg a kezed is és húzd be a hullát az egyik wc-be,ja és a kést vedd fel!!!

Hát ezt mind megcsináltam, a nagy vér paca feljött de a vércsík nem és azt is észreveszi a rendőr és vége ehhhh de nem baj rájövök jóóól...(de azért ha valaki megcsinálta leírhatná Kép)
Ptte

#38 Felhasználó inaktív   lewton 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.025
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 10. 04. 12:59

Idézet

Hát ezt mind megcsináltam, a nagy vér paca feljött de a vércsík nem és azt is észreveszi a rendőr és vége ehhhh de nem baj rájövök jóóól...(de azért ha valaki megcsinálta leírhatná Kép)
Ptte
van egy rossz hírem: azt nem lehet feltörölni :Đ elég nagy hülyeség, de ez van...

#39 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2005. 10. 04. 20:22

Mielött odaér a rendőr menj ki a wc-ből!!!!!!!!

#40 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2005. 10. 04. 23:02

Idézet

Mielött odaér a rendőr menj ki a wc-ből!!!!!!!!
Na jó az rendben van, de a sztori szempontjából nem mindegy mi történik. Na mindegy valószínűleg ennyi a demo, de ha kimegyek a bárból mielőtt a rendőr felkeklne, és lemegyek mondjuk a metróba, akkoris vége, hogy e"ez az egyik vége a történetnek"...

Téma megosztása:


  • (10 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó