HWSW Informatikai Kerekasztal: Honlapkészítés - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (3 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Honlapkészítés

#21 Felhasználó inaktív   Sonny2 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.108
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 01. 09:49

Ez is jó, de csak a call of duttyról van, az enyémen meg fórum is van ami tök hasznos dolgokkal van feltöltve.

#22 Felhasználó inaktív   Sonny2 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.108
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 01. 12. 09:56

http://hu.netlog.com.../videoid=134834

Erre feltétlenűl vessetek egy pillantást, nagyon megéri.

Még nincsen teljesen kész, de fórumozni már lehet, csak telepíteni kell valamit hozzá.Kép



#23 Felhasználó inaktív   Sonny2 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.108
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 01. 16. 18:54

http://www.multidownload.cjb.hu/
Ez az oldal az.

#24 Felhasználó inaktív   Sonny2 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.108
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 01. 25. 14:02

http://www.ilovedeep.extra.hu/Forum/
Ez a régi verziója egy kicsit felturbózva, és rendesen lehet tölteni rá mindent, nem kell darabokban.

#25 Felhasználó inaktív   altari3 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 21
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 01. 25. 14:14

www.valami.gportal.hu


 


#26 Felhasználó inaktív   Sonny2 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.108
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 01. 27. 08:18

Szép az a téli fák.

#27 Felhasználó inaktív   Sonny2 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.108
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 01. 27. 20:59

na mostmár működik a regelés végre most már jöhetnek az érdeklődők az oldalra.KépKép

#28 Felhasználó inaktív   adri2006 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 01. 31. 09:53

Sziasztok! Én segitséget szeretnék kérni valakitől! Egy honlapot szeretnék de úgy hogy csak külföldön láthassák ez hogy lehet megoldani légyszi az email cimemre irjatok mert itt nem mindig tudom megnézni. e19781212@gmail.com KösziKépKép

#29 Felhasználó inaktív   dareal 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 3.577
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 01. 31. 11:53

Idézet

Sziasztok! Én segitséget szeretnék kérni valakitől! Egy honlapot szeretnék de úgy hogy csak külföldön láthassák ez hogy lehet megoldani légyszi az email cimemre irjatok mert itt nem mindig tudom megnézni. e19781212@gmail.com KösziKépKép
nem szeretek levelezni, úgyhogy ide írom :Đ
teljes mértékben kizárni azt, hogy csak és kizárólag külföldről lehessen elérni, nem igazán lehet, bár nagyon hatékonyan meg lehet csinálni, hogy szűrjön az oldal és a hozzá nem értő közönséget kiszűrje.
első körben azt szűrném, hogy milyen ip tartományból, szolgáltatótól érkezik. ezek után még lekérdezném az oprendszer és böngésző sajátosságait. pl a böngésző, ha hu_HU beállítással bír, az szinte biztos, hogy hazánkból kereste fel a lapot, DE az akár lehet egy külföldön élő magyar is, aki hiába külföldi, magyar nyelvű oprendszert és böngészőt használ.
szóval egy script kell ehhez, ami első körben ezt megvizsgálja, majd ha úgy érzékeli, hogy az nem kívánatos látogató, akkor bedob neki egy külön oldalt, amin közli, hogy számára ez a lap nem megjeleníthető.
viszont, ezt az egészet elég könnyű kijátszani, lévén pár másodperc és olyan országból, böngészőből és nyelvi beállításokkal érkezem, amilyennel akarok (személy szerint így szoktam az olyan bétákra regisztrálni, ami mondjuk csak az észak amerikai térségben elérhető).

www.darjani.org - Ingyenes Star Wars Galaxies szerver (nem warez!) www.darjani.org/jgrn- Juggernauts klán (MMORPG, MMOFPS, Airsoft)
My gaming rig: Gigabyte EP45-DQ6 | Intel Core2Quad Q9550 | 2 x 2 giga Kingston HyperX DDR2-1066 | Asus 9800GX2 Extreme 1GB | 4x winyó raid 0+1-ben 1,2TB | SB Audigy 2 ZS Platinum + Yamaha házimozi | OS: Windows 7 SP1 64-bit / LOS / Haiku for fun
Mobile devices:Galaxy Note 3

#30 Felhasználó inaktív   adri2006 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 02. 01. 10:05

Idézet

Idézet

Sziasztok! Én segitséget szeretnék kérni valakitől! Egy honlapot szeretnék de úgy hogy csak külföldön láthassák ez hogy lehet megoldani légyszi az email cimemre irjatok mert itt nem mindig tudom megnézni. e19781212@gmail.com KösziKépKép
nem szeretek levelezni, úgyhogy ide írom :Đ
teljes mértékben kizárni azt, hogy csak és kizárólag külföldről lehessen elérni, nem igazán lehet, bár nagyon hatékonyan meg lehet csinálni, hogy szűrjön az oldal és a hozzá nem értő közönséget kiszűrje.
első körben azt szűrném, hogy milyen ip tartományból, szolgáltatótól érkezik. ezek után még lekérdezném az oprendszer és böngésző sajátosságait. pl a böngésző, ha hu_HU beállítással bír, az szinte biztos, hogy hazánkból kereste fel a lapot, DE az akár lehet egy külföldön élő magyar is, aki hiába külföldi, magyar nyelvű oprendszert és böngészőt használ.
szóval egy script kell ehhez, ami első körben ezt megvizsgálja, majd ha úgy érzékeli, hogy az nem kívánatos látogató, akkor bedob neki egy külön oldalt, amin közli, hogy számára ez a lap nem megjeleníthető.
viszont, ezt az egészet elég könnyű kijátszani, lévén pár másodperc és olyan országból, böngészőből és nyelvi beállításokkal érkezem, amilyennel akarok (személy szerint így szoktam az olyan bétákra regisztrálni, ami mondjuk csak az észak amerikai térségben elérhető).
Köszi a segitséget bár én nagyon hülye vagyok hozzá szóval akkor nem lehet? Mert én úgy akartam hogy modjuk csak az amerikai interneten lehessen látni. Lehet hogy hülyeséget kérdeztem. Ha megcsinálom mondjuk a honlapot akkor amerikai tárhelyet kell szereznem? És akkor kell domain név is? KösziKép

#31 Felhasználó inaktív   dareal 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 3.577
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 02. 01. 11:49

Idézet

Idézet

Idézet

Köszi a segitséget bár én nagyon hülye vagyok hozzá szóval akkor nem lehet? Mert én úgy akartam hogy modjuk csak az amerikai interneten lehessen látni. Lehet hogy hülyeséget kérdeztem. Ha megcsinálom mondjuk a honlapot akkor amerikai tárhelyet kell szereznem? És akkor kell domain név is? KösziKép
teljes mértékben nem lehet kiszűrni. tárhely az mindegy, hogy hol van, domain az lehet egyedi, de lehet ingyenes is (mint pl a szokásos akarmi.uw.hu).
őszintén, nem értem, hogy miért lenne jó egy csak amerikában látható oldal (hacsak nem felnőtt tartalmat akarnál rátölteni (vagy live), ami esetében esetlegesen kínos lehet, ha egy ismerős is rátalál)

www.darjani.org - Ingyenes Star Wars Galaxies szerver (nem warez!) www.darjani.org/jgrn- Juggernauts klán (MMORPG, MMOFPS, Airsoft)
My gaming rig: Gigabyte EP45-DQ6 | Intel Core2Quad Q9550 | 2 x 2 giga Kingston HyperX DDR2-1066 | Asus 9800GX2 Extreme 1GB | 4x winyó raid 0+1-ben 1,2TB | SB Audigy 2 ZS Platinum + Yamaha házimozi | OS: Windows 7 SP1 64-bit / LOS / Haiku for fun
Mobile devices:Galaxy Note 3

#32 Felhasználó inaktív   adri2006 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 02. 02. 12:17

Idézet

Idézet

Idézet

Sziasztok! Én segitséget szeretnék kérni valakitől! Egy honlapot szeretnék de úgy hogy csak külföldön láthassák ez hogy lehet megoldani légyszi az email cimemre irjatok mert itt nem mindig tudom megnézni. e19781212@gmail.com KösziKépKép
nem szeretek levelezni, úgyhogy ide írom :Đ
teljes mértékben kizárni azt, hogy csak és kizárólag külföldről lehessen elérni, nem igazán lehet, bár nagyon hatékonyan meg lehet csinálni, hogy szűrjön az oldal és a hozzá nem értő közönséget kiszűrje.
első körben azt szűrném, hogy milyen ip tartományból, szolgáltatótól érkezik. ezek után még lekérdezném az oprendszer és böngésző sajátosságait. pl a böngésző, ha hu_HU beállítással bír, az szinte biztos, hogy hazánkból kereste fel a lapot, DE az akár lehet egy külföldön élő magyar is, aki hiába külföldi, magyar nyelvű oprendszert és böngészőt használ.
szóval egy script kell ehhez, ami első körben ezt megvizsgálja, majd ha úgy érzékeli, hogy az nem kívánatos látogató, akkor bedob neki egy külön oldalt, amin közli, hogy számára ez a lap nem megjeleníthető.
viszont, ezt az egészet elég könnyű kijátszani, lévén pár másodperc és olyan országból, böngészőből és nyelvi beállításokkal érkezem, amilyennel akarok (személy szerint így szoktam az olyan bétákra regisztrálni, ami mondjuk csak az észak amerikai térségben elérhető).
Köszi a segitséget bár én nagyon hülye vagyok hozzá szóval akkor nem lehet? Mert én úgy akartam hogy modjuk csak az amerikai interneten lehessen látni. Lehet hogy hülyeséget kérdeztem. Ha megcsinálom mondjuk a honlapot akkor amerikai tárhelyet kell szereznem? És akkor kell domain név is? KösziKép
Szia! köszönöm a segitséget. Egy picit még zaklathatlak? Eltaláltad. Még azt kérdezném mert látom de profi vagy benne hogy én hogyan készithetnék ingyen honlapot? És azt hogyan lehet megoldani hogy fizetős legyen a egy két dolog a tartalomba vagy maga a honlap? Előre is köszi.KépKép

#33 Felhasználó inaktív   dareal 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 3.577
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 02. 02. 18:44

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Szia! köszönöm a segitséget. Egy picit még zaklathatlak? Eltaláltad. Még azt kérdezném mert látom de profi vagy benne hogy én hogyan készithetnék ingyen honlapot? És azt hogyan lehet megoldani hogy fizetős legyen a egy két dolog a tartalomba vagy maga a honlap? Előre is köszi.KépKép
profi nem vagyok, csak van egy kis rálátásom.
tartalomszolgáltatásra mindenképp egy ingyenes cms rendszert ajánlanék (pl drupal, e107), ezekhez ingyenesn elérhetőek olyan pluginek, amikkel a fizetési lehetőséget egyszerűen (ill konkrétan tartalomszolgáltatásra), gyorsan, minimális hozzáértéssel meg lehet oldani.
viszont, mivel ezek ismert és tömegesen használt termékek, nem mindegy, hogy hogy teszed fel, ill a frissítések hiánya komoly problémákat eredményezhet (oldal feltörése, stb).
igazából egy ilyen rendszer esetén szinte már csak azzal kell foglalkozni, hogy az elérés szűrését megcsináld, bár azt sem tartom kizártnak, hogy már léteznek ilyen pluginek (azaz, egy egyszerű menüből kiválaszthatod, hogy honnan legyen látható. ha létezik ilyen plugin, akkor tényleg kb ennyi a beállítása, lévén a plugin gyártója a szűrő scripteket már megcsinálta).


www.darjani.org - Ingyenes Star Wars Galaxies szerver (nem warez!) www.darjani.org/jgrn- Juggernauts klán (MMORPG, MMOFPS, Airsoft)
My gaming rig: Gigabyte EP45-DQ6 | Intel Core2Quad Q9550 | 2 x 2 giga Kingston HyperX DDR2-1066 | Asus 9800GX2 Extreme 1GB | 4x winyó raid 0+1-ben 1,2TB | SB Audigy 2 ZS Platinum + Yamaha házimozi | OS: Windows 7 SP1 64-bit / LOS / Haiku for fun
Mobile devices:Galaxy Note 3

#34 Felhasználó inaktív   Sonny2 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.108
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 02. 04. 19:55

http://fairlight-forum.hu/index.php?
http://inspiration.fx.cx/letoltes.php
Ezek jó kis oldalak.KépKép

#35 Felhasználó inaktív   Sonny2 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.108
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 02. 09. 17:07

http://bitgame.hu/index.php
Hasonló a mi oldalunkhoz, amit csinált a csaba.

#36 Felhasználó inaktív   Sonny2 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.108
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 02. 26. 15:26

Most megint akadt probléma az oldalunkkal, de igyekszik kijavítani.

#37 Felhasználó inaktív   Sonny2 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.108
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 30. 11:06

http://www.light4eve...ndenkilapja.hu/

#38 Felhasználó inaktív   Sonny2 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.108
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 08. 09. 14:50

Egy netspace composer programot hol tudnék találni, persze magyarul?:Đ

#39 Felhasználó inaktív   Sonny2 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.108
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 16. 15:52

Na meg is van a program, tök jó meg minden csak a fórum részét azt hogy kell megcsinálni?

#40 Felhasználó inaktív   dareal 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 3.577
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 16. 16:01

Idézet

Na meg is van a program, tök jó meg minden csak a fórum részét azt hogy kell megcsinálni?
simán wysiwyg alapon nem fogsz fórumot csinálni, ahhoz inkább azt javasolnám, hogy egy kész fórumrendszert alkalmazz (phpbb stb), bár nem mondom, hogy lehetetlen, de szerintem előbb szúrod tökön magad, mintsem egy editorral építs egy fórumot :Đ
azaz az oldalra beraksz egy menüelemet (gomb, link stb) ami hivatkozik a http://domain.tld/forum címre (ahová a kész fórum került, mint pl a fent is említett phpbb), ehhez kell egy adatbázis is (pl mysql, stb). illetve nem árt, ha az oldal user adatbázisa egyezik a fórum user adatbázisával, mert az nagy baki, ha a kettő külön kerül lekezelésre (működni működik, csak a 2 részre külön kell bejelentkezni, tehát pl a gk-n külön kéne belépni a fórumozáshoz és külön a cikk kommenteléshez)
www.darjani.org - Ingyenes Star Wars Galaxies szerver (nem warez!) www.darjani.org/jgrn- Juggernauts klán (MMORPG, MMOFPS, Airsoft)
My gaming rig: Gigabyte EP45-DQ6 | Intel Core2Quad Q9550 | 2 x 2 giga Kingston HyperX DDR2-1066 | Asus 9800GX2 Extreme 1GB | 4x winyó raid 0+1-ben 1,2TB | SB Audigy 2 ZS Platinum + Yamaha házimozi | OS: Windows 7 SP1 64-bit / LOS / Haiku for fun
Mobile devices:Galaxy Note 3

Téma megosztása:


  • (3 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó