HWSW Informatikai Kerekasztal: Szeressük együtt Ca$ht!!! (ihlet by InGen) - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (4 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Szeressük együtt Ca$ht!!! (ihlet by InGen)

#1 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 25. 09:46

Sziasztok!

Par napot filozofalnom kellett ahhoz, hogy eljussak idaig... azon voltam, hogy tobbe nem forumozok itt a G.K.-n de aztan rajottem, hogy az gyerekes lenne, ez a par nap is eleg volt ahhoz, hogy rajojjek ez nem fog menni! Tulsagosan szeretek itt lenni, es tulsagosan szeretlek titeket is... Ezennel bocsanatot szerentek kerni mindenkitol, es azt szeretnem, ha a tanacsaitokkal segitenetek nekem egy kicsit, hogy min valtoztassak, hogy ne legyenek vitak kozottunk.

Most jojjon par bocsanatkeres:

-Callisto- : Az az igazsag, hogy azert vagyok ilyen ellenseges veled, mert a stilusod tulsagosan is emlekeztet az enyemre, marmint a kb. 5-6 evvel ezelotti enemre. Ha akarod, akkor benne vagyok abban, hogy megtalaljuk a kozos nevezot, es hogy olyan joban legyunk, mintte masokkal...

Shifty: Elnezest szeretnek kerni toled, a hulye poenom miatt, mert igazabol csak viccelodni akartam. Tudom a stilusom gaz, es azt is, hogy nehez eset vagyok. De ha erre most spongyat teszunk akkor igerem, hogy tobbe nem leszek ekkora fa**... Benne vagy?

Avium: Azt hiszem a veled valo vitank elegge furcsa dolog, mert en nem tudtam, hogy mi roszban vagyunk. Azt hittem ismerlek teged, de lehet, hogy meg sincsen igy. Szoval ha akarod, akkor ismerjuk meg egymast jobban, en nyitott vagyok mindenre...

InGen: Te hatalmas valtozasokon mentel kersztul, egyre jobb arc vagy, szerintem veled mar nincsen semmi osszetuzesem... ha te ugy gondolod hogy van, irjal ide nyugodtan, megbeszelhetjuk...

Syb: Nem tudom, hogy miert nem valaszolsz nekem soha a messengerben. Nem tudom, hogy mivel bantottalak meg, de ha igy van, akkor elnezest miatta... Nem volt szandekos. Egyebkent megkaptad az avatarokat, amiket csinaltam neked?

Egyenlore ennyi! Ez csak egy probalkozas volt. Most varom a velemenyeteket, remelem jol fog elsulni ez a dolog...

Kép

#2 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2005. 08. 25. 10:41

Cash! Ezt most ne vedd magadra, általánosságban beszélnék egy kicsit.

Ha mindenki egy kicsit jobban a a fórumtémákra koncentrálna és témába vágóan szólna hozzá, talán kevesebb vita alakulna ki. Bár meg nem tilthatom hogy ki mit írjon, mert az ugyanúgy belekötésnek is minősülhetne a másikba, csak szemet szúr hogy néha csúnyán bele tudunk kötni a másik véleményébe és sokszor a felesleges, idegesítő "okítás" is előfordul. Ebbe a táborba én is beletartozom mert magamon is észreveszem néha hogy más véleményét kritizálom.

Azt kérem mindenkitől hogy ha nem muszáj akkor ne generáljon ilyen felesleges, nem témába vágó vitákat ha lehet, és pláne ne egyszavas hozzáröffenésekkel.

...peace Kép

#3 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 25. 10:51

Jo lenne ezt betartani, de az ember (soxor en is) egyes temakhoz tulsagosan erzekenyen all hozza, mintha mondjuk az anyankat vedenenk, es mivel minden ember maskepp gondolkozik egy dologrol, ezert ebbol akarva akaratlanul is vita adodhat. Az egyik embernek fontos a tema a masiknak nem annyira, de az egyiknek a velemnye nagyon rosszul esik a masiknak, es mar kesz is van a vita... Ketsegtelenul az lenne a legjobb, ha mindenki elfogadna a masik ember velemenyet, de ez soxor nehez, ha mondjuk fontosabb temakrol van szo... en legalabbis igy vagyok vele...
Kép

#4 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2005. 08. 25. 10:59

Valami hasonlóra gondolok én is, hogy néha annyira elvakultan és durván védelmezzük a véleményünket, mintha az életünk függne tőle és sajnos ezekből jönnek a leghosszabb és sértődéssel meg mosolyszünettel járó viták.

#5 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 25. 11:01

Jaja... ez foleg ram jellemzo... sokan utalnak is miatta... :Đ:S:S
Kép

#6 Felhasználó inaktív   Sybilla 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.057
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 25. 11:44

Idézet

Syb: Nem tudom, hogy miert nem valaszolsz nekem soha a messengerben. Nem tudom, hogy mivel bantottalak meg, de ha igy van, akkor elnezest miatta... Nem volt szandekos. Egyebkent megkaptad az avatarokat, amiket csinaltam neked?

Juuuujjjj ... asszem' óriási félreértések vannak köztünk, drága Ca$h. Már amiatt, mert amióta Pesten vagyok, NINCS Messengerem. Az orosházi suliban a melós gépemen úgy hagytam az MSN-t, hogy nem kapcsoltam ki, nem léptem le róla, stb. Azóta val'szeg már vki más használja azt a gépet, azt se tudom, ő lekapcsolta-e, vagy mi van vele ...

Az itteni gépemen pedig egyelőre nem akarom, mert főnökék látják. Bár lehet, majd ma, ugyanis ma végig egyedül vagyok (bár rengeteg a melóm).

Szóval, én tuti nem vagyok "ellened", és nem neheztelek Rád, soha nem is nehezteltem. Bár nem ismerlek személyesen, nagyon nagyra becsültelek mindig is.

A topik nagyon jó ötlet volt, köszcsi, InGen. Amint látom, sikerül tisztázni a félreértéseket ...

A Bálint védelmében pedig: kevés nála jobb fej srácot ismerek, bár itt t'onképpen mindenki az, mármint a hardcore júzerek + modik (nem beszélve a T. főszerkesztőről Kép) tekintetében.

Ca$h, nagyon örülök, hogy végül úgy döntöttél, mégis maradsz. Én is ilyen menjek? maradjak? szituban vagyok máshol, ahol a mérleg nyelve az előbbi serpenyő felé billen. De nehéz döntés ez, esetedben jól választottál, biztos vagyok benne.Kép

"Párnánk puha, ágyunk öle lágyan ringat. Aztán zajok jönnek. Felrobbantják az álmainkat. ... Ugye nem félsz?" ;) (Bonanza B.)

#7 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 25. 11:52

Jujj, mekkora ko esett le a szivembol, mert ugy gondoltam, hogy veled aztan tenyleg nem tettem semmit rosszat! :-D)) Sajnos megint rosszul fogalmaztam, mert az ihlet az csak a topic cime. Vagyis Ingennek is van egy ilyen topicja, ezert "talaltam" ki ezt a cimet... No mind1 mar en sem ertem amit irok! :-D))

Remelem mindenkivel tudom tisztazni a dolgokat, de annak orulok, hogy veled midnen rendben van... szoval akkor nem kaptad meg az avatarokat sem... :/ "klki@vipmail.hu... :Đ

jol van akkor egy picit mar nyugodtabb vagyok... :-D))

Kép

#8 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 25. 11:52

Sok igazság és jó ötlet. Igazából csak annyit kéne megtanulnia "sokmindenkinek", hogy NEM KELL SZEMÉLYESKEDNI! Ennyi a titok nyitja, no meg az, hogy tiszteletben tartani azt, hogy más véleményen lehetnek más emberek, már csak a koruk miatt is!!!!

#9 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 25. 12:01

Sok igazság és jó ötlet. Igazából csak annyit kéne megtanulnia "sokmindenkinek", hogy NEM KELL SZEMÉLYESKEDNI! Ennyi a titok nyitja, no meg az, hogy tiszteletben tartani azt, hogy más véleményen lehetnek más emberek, már csak a koruk miatt is!!!! [/quote] Hat igen, jo lenne ezt betartani, de az ember nehezen tud a vermersekletevel mit kezdeni... :/ Foleg en! olyan vagyok, mint egy hirtelenharagu sziciliai, es mindez ugy, hogy a sziciliaiak alapbol hirtelen haraguak, szoval kepzelheted! :Đ
Kép

#10 Felhasználó inaktív   Sybilla 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.057
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 25. 12:39

Idézet

Jujj, mekkora ko esett le a szivembol, mert ugy gondoltam, hogy veled aztan tenyleg nem tettem semmit rosszat! :-D)) Sajnos megint rosszul fogalmaztam, mert az ihlet az csak a topic cime. Vagyis Ingennek is van egy ilyen topicja, ezert "talaltam" ki ezt a cimet... No mind1 mar en sem ertem amit irok! :-D))

Remelem mindenkivel tudom tisztazni a dolgokat, de annak orulok, hogy veled midnen rendben van... szoval akkor nem kaptad meg az avatarokat sem... :/ "klki@vipmail.hu... :Đ

jol van akkor egy picit mar nyugodtabb vagyok... :-D))
Ja értem, tehát az ötlet származik az InGen mester hírhedt Kép topikjáról ... Azért király ötlet volt, hiszen így nem offolnuk szét más témákat, viszont itt ki lehet beszélni a ki van kivelt. :-D

Az előbb néztem meg a vipmail-es fiókomat (sajna csak olykor szoktam, ezért nem válaszoltam rá, ne haragudj). Nagyon kedves vagy, nagyon tetszenek az avatarok!! Kép MSN-be királyak lennének, ha lenne, ugye. Kép Itt viszont nem akarom a valódi emberszabású ábrázatomat benyomni, viszont van 1 másik avatarom, csak még agyalok rajta, legyen-e csere ... :-D

Hirtelen harag: én is ilyen vagyok élőben, sőt hisztis, de aztán hamar lenyuxom.

Ezek a konfliktusok nem minden esetben károsak - egészséges szinten segítik egymás jobb megismerését. Remélem, a Ti / mi esetünkben is ez fog történni.Kép

"Párnánk puha, ágyunk öle lágyan ringat. Aztán zajok jönnek. Felrobbantják az álmainkat. ... Ugye nem félsz?" ;) (Bonanza B.)

#11 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 25. 14:44

Én már gondolkodtam azon, hogy nyitok egyet én is, szeressük együtt a hőn imádott főszerkesztőnket topciot, de aztán lemondtam róla... nem kell nekem külön topic... pláne nem a nevemmel!

#12 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 25. 16:31

Idézet

Én már gondolkodtam azon, hogy nyitok egyet én is, szeressük együtt a hőn imádott főszerkesztőnket topciot, de aztán lemondtam róla... nem kell nekem külön topic... pláne nem a nevemmel!
Szerintem nem lenne jó ha minden 2. fórumozónak lenne ilyen... nálam talán még poén volt, én pedig asszem Daks -tól vettem, aki még egy régi GK tesztfórumon csinált ilyesmit talán, de nem biztos. Lehet hogy már ez se kellett volna, de Cash bácsinak még elfér esetleg Kép

#13 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 25. 16:41

Idézet

-Callisto- : Az az igazsag, hogy azert vagyok ilyen ellenseges veled, mert a stilusod tulsagosan is emlekeztet az enyemre, marmint a kb. 5-6 evvel ezelotti enemre. Ha akarod, akkor benne vagyok abban, hogy megtalaljuk a kozos nevezot, es hogy olyan joban legyunk, mintte masokkal...
hey

a magamrészérol soha nem voltam haragtarto, meg ami azt illeti nem is volt ez harag, csak némi érdekkulonbozésKép

jo, hogy kettonk kozul vállaltad ezt a nem tul halas feladatot, és felhoztad ezt! :Đ

természetesen nekem is van mér bocsánatot kérni, remélem ezentul jol kijovunk egymással, es jot forumozunk majd egyutt. MI GK-sok!

Ámen!KépKép
Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#14 Felhasználó inaktív   lewton 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.025
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 25. 16:58

én csak ennyit fűznék hozzá:
legalább mi tartsunk össze ebbe a rohanó világban!Kép

#15 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 25. 20:38

És igyunk vodkanarancsot sör nélkül! Kép

#16 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 25. 20:50

Idézet

És igyunk vodkanarancsot sör nélkül! Kép
Vodkanarancs, vodkanarancs Kép, vodkabodza! Kép

En csak annyit szolnek hozza, hogy orulok annak hogy kibekultetek, es remlem mostmar szent lesz a beke.

Lentebb irtatok, hogy neha tulzottan vedjuk a velemenyunket. Vegulis egy forum errol is szol, igaz ha tulzottan megcafoljak akkor illik feladni azt a vedelmet.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#17 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 26. 09:10

Sybilla: Nehez rolad elkepzelni, hogy hisztis vagy... biztos vagy ebben? Mert azert valamennyire minden no hisztizik, csak ki hogyan ugyebar... :-D Orulok, hogy teccettek az avatarok! Ha megmondod, hog ymilyet szeretnel ide, akkor csinalok neked egyet szivesen. Barmelyik jatekbol, vagy filmbol... csak ird meg... :-D

Myko: Atyusz, neked nem kell kulon topic, mivel ez az egesz forum a te topicod, nemigaz? :-D:):-D

Callisto: Egen. Buszke ember vagyok, ugyhogy nehez ilyen donteseket hoznom, de ugy latom megerte. En is remelem, hogy joban leszunk ezentul... PEACE BRADA!!!! :-D:):)

InGen: Mint az gondolom latod, nem egobol, hanem szuksegbol hoztam letre ezt a topicot, ami valszeg nemsokara el is fog tunni a sujjesztoben... Viszont ha valaki anyazni, vagy esetlegesen isteniteni akarnak engem (amit ketlek :D), akkor legalabb megtudja tenni OFF nelkul... :Đ:)

Lewton: Kurvara igazad van!!!! Tartsunk ossze! YEAH! :):):)

Rocko: Vodkabodza? Ammegmilyen? Finom? :):):)

Kép

#18 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 26. 09:11

Jo lenne Aviummal es Shiftyvel is beket kotni, de ugy latom, veluk nem lesz konnyu, remelem az ido majd segit ezen, de ha nem, akkor is legalabb en megprobaltam! :Đ:):-D
Kép

#19 Felhasználó inaktív   Sybilla 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.057
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 26. 09:35

Öröm olvasni a lentieket (főleg a vodka-narancsot Kép ... vodka-bodza? Hmm, érdekes lenne kipóbilni! Kép), és igazat adok Lewtonnak abban, hogy tartsunk össze és ki, amíg lehet. Bár nem tudom, Ti hány éve fórumozgattok, esetleg járogattok össze így együtt, de biztos vagyok benne, hogy ez a csapat még nagyon távol van a bomladozás stádiumától - reméljük, nem is következik be ilyen. (Újabban rossz tapasztalataim vannak, talán csak az íratta ezt velem, de hagyjuk is azt. :Đ)

Ca$h:

Ígérem, válaszolok a leveledre, amint lesz kis időm. Kép

A hiszti áll, nagyon is. Ám utána gyorsan lehiggadok. Azt hiszem, ez jobb annál, mint hogy az ember hordozza magában a sérelmeit.

Avatar: van 1 másik, máshol használt ikonom, esetleg azt gondoltam ide is, de még nem vagyok biztos benne. Kép

"Párnánk puha, ágyunk öle lágyan ringat. Aztán zajok jönnek. Felrobbantják az álmainkat. ... Ugye nem félsz?" ;) (Bonanza B.)

#20 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 26. 09:36

Level? Nem is irtam neked levelet... :/ Mire gondolsz?
Kép

Téma megosztása:


  • (4 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó