HWSW Informatikai Kerekasztal: Szeressük együtt Ca$ht!!! (ihlet by InGen) - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (4 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Szeressük együtt Ca$ht!!! (ihlet by InGen)

#21 Felhasználó inaktív   Sybilla 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.057
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 26. 09:56

Idézet

Level? Nem is irtam neked levelet... :/ Mire gondolsz?
Ja, hát az e-mailre, amiben küldted az avatarokat! :Đ
"Párnánk puha, ágyunk öle lágyan ringat. Aztán zajok jönnek. Felrobbantják az álmainkat. ... Ugye nem félsz?" ;) (Bonanza B.)

#22 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 26. 10:03

Level? Nem is irtam neked levelet... :/ Mire gondolsz?[/quote] Ja, hát az e-mailre, amiben küldted az avatarokat! :Đ
[/quote] Jah, hogy arra! De hulye vagyok istenem... :-D:):-D
Kép

#23 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 26. 11:26

[quote]
Callisto: Egen. Buszke ember vagyok, ugyhogy nehez ilyen donteseket hoznom, de ugy latom megerte. En is remelem, hogy joban leszunk ezentul... PEACE BRADA!!!! :-D:):-D

[/quote]okés :Đ shiftyék miatt meg ne aggodj, szerintem csak nem találtak még ide :-D


Emi: tudod, hogy a sörutálat kiközösítéssel jar? raadasul aki még a halaszlevelet sem szereti.... nos arra nehéz pillanatok várnak itt.....
Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#24 Felhasználó inaktív   Sybilla 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.057
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 26. 12:01

Idézet

Idézet

Callisto: Egen. Buszke ember vagyok, ugyhogy nehez ilyen donteseket hoznom, de ugy latom megerte. En is remelem, hogy joban leszunk ezentul... PEACE BRADA!!!! :-D:):-D

okés :Đ shiftyék miatt meg ne aggodj, szerintem csak nem találtak még ide :-D


Emi: tudod, hogy a sörutálat kiközösítéssel jar? raadasul aki még a halaszlevelet sem szereti.... nos arra nehéz pillanatok várnak itt.....Kép
Kép Kép Kép

Még szerencse, hogy szeretem a halászlevet!! Kép

"Párnánk puha, ágyunk öle lágyan ringat. Aztán zajok jönnek. Felrobbantják az álmainkat. ... Ugye nem félsz?" ;) (Bonanza B.)

#25 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 26. 12:05

Idézet

Még szerencse, hogy szeretem a halászlevet!! Kép
és a sört? Kép
Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#26 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 26. 12:35

Idézet

Idézet

Még szerencse, hogy szeretem a halászlevet!! Kép
és a sört? Kép
Ritka fajba (kihalofelben levobe) tartoznak azok a lanyok, akik szeretik a sort, de talan meg van egypar beloluk... :Đ
Kép

#27 Felhasználó inaktív   Sybilla 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.057
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 26. 14:17

Idézet

Idézet

Idézet

Még szerencse, hogy szeretem a halászlevet!! Kép
és a sört? Kép
Ritka fajba (kihalofelben levobe) tartoznak azok a lanyok, akik szeretik a sort, de talan meg van egypar beloluk... :Đ
No igen. Első és utolsó emlékezetes sörözésem egy biliárdozás jó társasággal - hú, mennyit röhögtünk akkor este, elképesztő! -, amikor is megittam egy egész üveg Sopronit, és nagyon büszke voltam magamra.Kép De azóta nemigen, ha nem muszáj ... :-D
"Párnánk puha, ágyunk öle lágyan ringat. Aztán zajok jönnek. Felrobbantják az álmainkat. ... Ugye nem félsz?" ;) (Bonanza B.)

#28 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 26. 14:18

Még szerencse, hogy szeretem a halászlevet!! Kép
[/quote] és a sört? Kép[/quote] Ritka fajba (kihalofelben levobe) tartoznak azok a lanyok, akik szeretik a sort, de talan meg van egypar beloluk... :Đ [/quote] No igen. Első és utolsó emlékezetes sörözésem egy biliárdozás jó társasággal - hú, mennyit röhögtünk akkor este, elképesztő! -, amikor is megittam egy egész üveg Sopronit, és nagyon büszke voltam magamra.Kép De azóta nemigen, ha nem muszáj ... :-D
[/quote] Akkor te sem tartozol mar abba a bizonyos fajba... :-D:)
Kép

#29 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 26. 14:27

Idézet

Sybilla: Nehez rolad elkepzelni, hogy hisztis vagy... biztos vagy ebben? Mert azert valamennyire minden no hisztizik, csak ki hogyan ugyebar... :-D Orulok, hogy teccettek az avatarok! Ha megmondod, hog ymilyet szeretnel ide, akkor csinalok neked egyet szivesen. Barmelyik jatekbol, vagy filmbol... csak ird meg... :-D

Myko: Atyusz, neked nem kell kulon topic, mivel ez az egesz forum a te topicod, nemigaz? :-D:):-D

Callisto: Egen. Buszke ember vagyok, ugyhogy nehez ilyen donteseket hoznom, de ugy latom megerte. En is remelem, hogy joban leszunk ezentul... PEACE BRADA!!!! :-D:):)

InGen: Mint az gondolom latod, nem egobol, hanem szuksegbol hoztam letre ezt a topicot, ami valszeg nemsokara el is fog tunni a sujjesztoben... Viszont ha valaki anyazni, vagy esetlegesen isteniteni akarnak engem (amit ketlek :D), akkor legalabb megtudja tenni OFF nelkul... :Đ:)

Lewton: Kurvara igazad van!!!! Tartsunk ossze! YEAH! :):):)

Rocko: Vodkabodza? Ammegmilyen? Finom? :):):)
Kostold meg, vodkabodza nagyon jo sztem, jobb mint a narancs. 1,5l fanta bodza + 0,5 vodka (kalinka).
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#30 Felhasználó inaktív   Sybilla 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.057
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 26. 14:29

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Még szerencse, hogy szeretem a halászlevet!! Kép
és a sört? Kép
Ritka fajba (kihalofelben levobe) tartoznak azok a lanyok, akik szeretik a sort, de talan meg van egypar beloluk... :Đ
No igen. Első és utolsó emlékezetes sörözésem egy biliárdozás jó társasággal - hú, mennyit röhögtünk akkor este, elképesztő! -, amikor is megittam egy egész üveg Sopronit, és nagyon büszke voltam magamra.Kép De azóta nemigen, ha nem muszáj ... :-D
Akkor te sem tartozol mar abba a bizonyos fajba... :-D:)
Hát nem. Remélem, nem nagy baj ... Kép
"Párnánk puha, ágyunk öle lágyan ringat. Aztán zajok jönnek. Felrobbantják az álmainkat. ... Ugye nem félsz?" ;) (Bonanza B.)

#31 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 26. 14:33

Rocko: Okok, kifogom! De nem baj, ha Kalinka helyett mondjuk Finalndia vagy Absolute? :Đ:)

Syb: Mar hogy lenne baj, hiszen a legtobb lany utalja meg a szagat is... :-D

Kép

#32 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 26. 15:50

Idézet

Emi: tudod, hogy a sörutálat kiközösítéssel jar? raadasul aki még a halaszlevelet sem szereti.... nos arra nehéz pillanatok várnak itt.....Kép
Ennyiről van szó: halászlé és sör power Kép

#33 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 26. 16:02

A kettot egyutt nem igazam szeretem, de kulon kulon nagyon nagyon utosek!!! KépKépKép
Kép

#34 Felhasználó inaktív   lewton 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.025
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 26. 16:37

Idézet

A kettot egyutt nem igazam szeretem, de kulon kulon nagyon nagyon utosek!!! KépKépKép
Bevallom: a sört jobban szeretemKép

#35 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 26. 16:58

Idézet

Rocko: Okok, kifogom! De nem baj, ha Kalinka helyett mondjuk Finalndia vagy Absolute? :Đ:)
Kép Csak azert irtam oda, mert en ezzel teszteltem sokat. Igazabol mas vodkat meg nem is ittam.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#36 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 26. 20:47

EMi azt mondja: LECSÓ ÉS VODKANARANCS! Kép Kinek ez nem tetszik, az cseszheti, hiszen ez a tuti kombó! Kép Kép

#37 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 26. 22:46

Idézet

EMi azt mondja: LECSÓ ÉS VODKANARANCS! Kép Kinek ez nem tetszik, az cseszheti, hiszen ez a tuti kombó! Kép Kép
vodkát tisztán! :Đ ha már itt tartunk: stolichnaja vodka a legjobb. nameg a smirnoff :-D

Syb: soproni helyett tudnék jobbat ajánlani, de hát asszem nem te leszel az akit meg fogok gyozni errol. meg persze nem is akarlak........Kép
Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#38 Felhasználó inaktív   Deadrick 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 61
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 28. 18:27

sZERETÜNK EGYÜTT CA$HKép
Hát az kizárt dolog, mer' én nemtudom!

#39 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 29. 08:36

Idézet

sZERETÜNK EGYÜTT CA$HKép
Oooooh koszonom koszonom! KépKépKép
Kép

#40 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2005. 09. 29. 17:27

Idézet

vodkát tisztán! :-D ha már itt tartunk: stolichnaja vodka a legjobb. nameg a smirnoff :-D
A vodka a legjobb, természetesen tiszán. Royal a királyKép :Đ Azért néha jöhet valami cherry például :-D

Téma megosztása:


  • (4 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó