HWSW Informatikai Kerekasztal: Pizzériák és pizzák - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Pizzériák és pizzák

#1 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 31. 12:05

Kinek mi a kedvenc pizzaja? Kedvenc pizzeriaja?
En igazabol Don Pepe-nel eszem mindig ilyesmit. Vagyis rendelem. Vannak erdekes pizzak, peldaul haverom ilyen szarvasragusat szokott enni, ranezesre mondjuk en azt enm birnam megenni. Igazabol en jobban szeretem az ilyen alap pizzakat.
Egyebbkent peldaul a Pizza Hut-ot nem szeretem, kicsi a pizza es draga nagyon.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#2 Felhasználó inaktív   Sybilla 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.057
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 31. 13:17

Jaj, nekem mindenféle pizza LENNE a kedvenc pizzám, ha nem csak olykor ehetnék, és csak 1-2 szeletet ... Kép Kép De hát a férfiak ebben is dőzsölhetnek, ugye. Kép
"Párnánk puha, ágyunk öle lágyan ringat. Aztán zajok jönnek. Felrobbantják az álmainkat. ... Ugye nem félsz?" ;) (Bonanza B.)

#3 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2005. 08. 31. 14:56

Hohohohoooooo!

Ez it az en topicom! Kép

Szoval most leközlöm a kedvenc pizzam hozzávalóit: pizzaszósz (az a paradicsomos biszbasz amit a tésztára kennek), bacon, sonca, pfefferoni, tobasco, sajt, föstöltsajt, kevés hagyma (de tényleg kevés), a tészta meg megkenve fokhagymás löttyel. Kép

#4 Felhasználó inaktív   fojesz 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.214
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 31. 14:57

Egyetértek Rockoval több dologban is: a Pizza Hát szar, pont az alul emíltett okokért, és a Don Pepe tényleg nagyon jó. Viszonylag jó ára van az óriás pizzájukhoz képest... bulikon mi mindig ilyet rendelünk. EGyébiránt én csak a havajipidzát nem szeretem az ananász miatt.Kép

#5 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 31. 17:36

Ma megkostoltam a besamel+sonka kombot, don pepebol. Nagyon jo ezt ajanlom mindenkinek.
Egyebbkent eletem legfinomabb pizzajat Diosdon ettem egy pizzeriaban, kb annyiba kerult mint don pepeben egy pizza, de skkal nagyobb. Meg se birtam enni. Csak mar nem emlexem, hogy ott pontosan hol van az a hely.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#6 Felhasználó inaktív   fojesz 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.214
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 31. 17:50

Aki fenyvesen jár a balatonnál az térjen be a robinson nevű helyre: nagyon pizzákat csinálnak! Mikor mi voltunk oszttársamnál a tónál akkor folyton odajártunk.Kép

#7 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 31. 18:06

Én maradok a sajátkészítű pizzánál, valamint az előre elkészített tésztára pakolt, saját ízlésnek megfelelő pizzáknál....
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#8 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 01. 09:14

Habar tudom az egyik legdragabb pizza de en megis a sajtal toltott szelu PizzaHut pizzat reszesitem elonyben. Sajna nyaron nem lehetett kapni otthon, majd most szeptembertol lesz megint. Habar az ara elegge elrettento (2-3 plussz feltettel eleri a 3e-t) viszont az izelmeny uberelhetetlen. Hangsulyozom ez a szemelyes izlesem. Kép De azert nagyon birom a Don Pepe pizzat is, sot a sajtosszelu PizzaHut pizzan kivul minden mas pizzaja jobb a Don Pepenek mint a PH-nak. Sajnos itt kinaban fortelem az egesz PizzaHut. Leirhatatlanul rossz! Multkor gondoltam akkor eszek valami tesztafelet mert az is nagyon jo otthon de itt meg azt is elcsesztek.. nemtudom h ez most az itteni emberek izlesehez van alakitva vagy a kinaiak egyszeruen keptelenek jo pizzat osszedobni... Megerne egy level PizzaHuteknak h ellenorizzek mar le az itteni pizzakat ha nem direkt ilyen hulladekok...
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#9 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 01. 10:38

Egyebbkent nehany ismerosom szerint, a magyar pizzaknak sincs, sok kozuk az igazi olasz pizzahoz. Alitolag kint olyan finom a pizza, hogy a don pepe a kozelebe nem er. Mondjuk biztos van alapja a dolognak, de nekem meg nem votl szerencsem olaszorszagban pizzazni.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#10 Felhasználó inaktív   lewton 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.025
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 01. 11:19

anyám csinálja a legjobb pizzát!Kép
ha meg nem akkor én is inkább a Don Pepébe magyek. Ráadásul az itteniben még billiárd szalon is van. Dupla élvezet.Kép

#11 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 01. 11:44

Idézet

Egyebbkent nehany ismerosom szerint, a magyar pizzaknak sincs, sok kozuk az igazi olasz pizzahoz. Alitolag kint olyan finom a pizza, hogy a don pepe a kozelebe nem er. Mondjuk biztos van alapja a dolognak, de nekem meg nem votl szerencsem olaszorszagban pizzazni.
nekem volt szerencsém olaszban igazi olasz pizzát enni, és tényleg nem csalnak a hírek: isteni!!! :Đ mindazonáltal osztom azegyetemes véleményt, miszerint a Don pepe a legjobb itthon! :-D

ki kéne próbálni a lecsós pizzát, az milyen lehet? amolyan igazi Gk-s Kép
Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#12 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 01. 11:47

Magyaros hagymás kolbászos szalonnás pepperónis az igazi!

#13 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 01. 11:48

Idézet

Idézet

Egyebbkent nehany ismerosom szerint, a magyar pizzaknak sincs, sok kozuk az igazi olasz pizzahoz. Alitolag kint olyan finom a pizza, hogy a don pepe a kozelebe nem er. Mondjuk biztos van alapja a dolognak, de nekem meg nem votl szerencsem olaszorszagban pizzazni.
nekem volt szerencsém olaszban igazi olasz pizzát enni, és tényleg nem csalnak a hírek: isteni!!! :Đ mindazonáltal osztom azegyetemes véleményt, miszerint a Don pepe a legjobb itthon! :-D

ki kéne próbálni a lecsós pizzát, az milyen lehet? amolyan igazi Gk-s Kép
Kormos nagy kedvence a Don Pepe-s lecsos pizza. Szerinte isteni! :-D
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#14 Felhasználó inaktív   Sybilla 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.057
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 01. 12:02

A kereskedelemben kapható mélyhűtöttek közül sztem a Dr. Oetker a best of. Mint ahogy más kajákban is ... :Đ
"Párnánk puha, ágyunk öle lágyan ringat. Aztán zajok jönnek. Felrobbantják az álmainkat. ... Ugye nem félsz?" ;) (Bonanza B.)

#15 Felhasználó inaktív   lewton 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.025
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 01. 12:08

Idézet

A kereskedelemben kapható mélyhűtöttek közül sztem a Dr. Oetker a best of. Mint ahogy más kajákban is ... :Đ
ittál már Dr. Oetker Ice Tea-t? mert, ha nem ne is tedd meg...Kép

#16 Felhasználó inaktív   Sybilla 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.057
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 01. 13:25

Idézet

Idézet

A kereskedelemben kapható mélyhűtöttek közül sztem a Dr. Oetker a best of. Mint ahogy más kajákban is ... :Đ
ittál már Dr. Oetker Ice Tea-t? mert, ha nem ne is tedd meg...Kép
Lewton, nem. :-D Elvem, hogy olyanra ne költsek, ha nem muszáj, amit magam a negyed árából elkészítenék. Mondjuk amúgy sem vagyok nagy teázó ... bár a szűzteáról mondják, jól fogyaszt, sőt túl jólKép, ezt talán ki kéne próbálni. Kép
"Párnánk puha, ágyunk öle lágyan ringat. Aztán zajok jönnek. Felrobbantják az álmainkat. ... Ugye nem félsz?" ;) (Bonanza B.)

#17 Felhasználó inaktív   fojesz 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.214
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 01. 13:33

Aki esetleg a Don Pepében jár annak ajánlom a Pizzaszelet menüt, mert nekem például bőven elég (egy nagyon nagy szelet, fél liter üdcsi és desszert) és szerintem gazdaságos is.

#18 Felhasználó inaktív   lewton 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.025
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 01. 16:15

Idézet

Lewton, nem. :Đ Elvem, hogy olyanra ne költsek, ha nem muszáj, amit magam a negyed árából elkészítenék. Mondjuk amúgy sem vagyok nagy teázó ... bár a szűzteáról mondják, jól fogyaszt, sőt túl jólKép, ezt talán ki kéne próbálni. Kép
nem mondtam, hogy költöttem rá:-D (nyugi nem loptam)
egyébként nővérem olyan diétát űz(?!) amiben lehet pizzát enni. igaz, csak ketchuppalKép

#19 Felhasználó inaktív   fojesz 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.214
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 01. 16:21

Idézet

Idézet

Lewton, nem. :Đ Elvem, hogy olyanra ne költsek, ha nem muszáj, amit magam a negyed árából elkészítenék. Mondjuk amúgy sem vagyok nagy teázó ... bár a szűzteáról mondják, jól fogyaszt, sőt túl jólKép, ezt talán ki kéne próbálni. Kép
nem mondtam, hogy költöttem rá:-D (nyugi nem loptam)
egyébként nővérem olyan diétát űz(?!) amiben lehet pizzát enni. igaz, csak ketchuppalKép
Nah az nagyon kira diéta... és mennyit fogyaszt? Kép

#20 Felhasználó inaktív   lewton 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.025
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 01. 16:24

Idézet

Nah az nagyon kira diéta... és mennyit fogyaszt? Kép
sokat... nővérem szerintKép
idézet:

Idézet

3. nap, szénhidrát nap
Ebéd: főtt tészta fűszerezve. Pizza csak ketchuppal, spagetti spagetti szósszal, vagy bármilyen sós sütemény (egy adag pizzának megfelelően).


Téma megosztása:


  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó