HWSW Informatikai Kerekasztal: Pizzériák és pizzák - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Pizzériák és pizzák

#21 Felhasználó inaktív   fojesz 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.214
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 01. 16:25

Idézet

Idézet

Nah az nagyon kira diéta... és mennyit fogyaszt? Kép
sokat... nővérem szerintKép
idézet:

Idézet

3. nap, szénhidrát nap
Ebéd: főtt tészta fűszerezve. Pizza csak ketchuppal, spagetti spagetti szósszal, vagy bármilyen sós sütemény (egy adag pizzának megfelelően).
LoooooooooooooooL KépKép

#22 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 01. 16:27

Idézet

Kormos nagy kedvence a Don Pepe-s lecsos pizza. Szerinte isteni! :Đ
én nem tudtam hogy van lecsós!!! csak gondoltam :-D multkor palacsintába tettem lecsot, de az annyira nem volt jó Kép
Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#23 Felhasználó inaktív   spartan117 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 508
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 01. 18:46

Én általában megmondom a pincérnek hogy mit tegyenek rá, ami a következő szokott lenni:
paradicsom
sajt
parmezán
fokhagyma
kukorica
sonka
szalámi
főtt tojás
Sztem Isteni
A pénz nem boldogít, csak ha van.

#24 Felhasználó inaktív   General Thomas 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.941
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 01. 18:58

Ó... Van olyan pizza is ,hogy bolognyai meg olyan nevű hogy zokni.

"Az élet szép, csak mindig jön valami és elszúrja" Myko Alto

"Did you know your phone is dead? Do you ever recharge the batteries?"
"They recharge? I just keep buying new phones."
House MD

#25 Felhasználó inaktív   fojesz 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.214
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 01. 19:06

Idézet

Ó... Van olyan pizza is ,hogy bolognyai meg olyan nevű hogy zokni.

Zokni?? Kép Az ize alapján nem kostólnám meg... Kép

#26 Felhasználó inaktív   lewton 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.025
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 01. 19:09

Idézet

Ó... Van olyan pizza is ,hogy bolognyai meg olyan nevű hogy zokni.
igeeen? és a zokniba mit tesznek? lábat?Kép

#27 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2005. 09. 02. 06:36

Idézet

Egyebbkent nehany ismerosom szerint, a magyar pizzaknak sincs, sok kozuk az igazi olasz pizzahoz. Alitolag kint olyan finom a pizza, hogy a don pepe a kozelebe nem er. Mondjuk biztos van alapja a dolognak, de nekem meg nem votl szerencsem olaszorszagban pizzazni.
Ha a tradicionális olasz pizzakészitést vesszük alapul akkor a helyzet valójában eléggé meglepő, mert ugyanis csak kétféle pizza létezik. Van sima meg van sajtos. Tehát vagy paradicsomszószos, vagy pedig ugyanez sajttal megbolondítva. Előírás szerint középpen 2mm, a szélén meg 5 mm vastag. Ezeket a pizzákat amiket mi eszünk, mindenféle feltéttel, ezek már a világ minden részéről származó hibridpizzák! Kép

#28 Felhasználó inaktív   Sybilla 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.057
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 02. 08:39

Idézet

Idézet

Nah az nagyon kira diéta... és mennyit fogyaszt? Kép
sokat... nővérem szerintKép
idézet:

Idézet

3. nap, szénhidrát nap
Ebéd: főtt tészta fűszerezve. Pizza csak ketchuppal, spagetti spagetti szósszal, vagy bármilyen sós sütemény (egy adag pizzának megfelelően).
Húúú, ez tök jól hangzik, érdekes! Kép

No, a témán felbuzdulva tegnap vacsira vettem 1 Eat&Go pizzát - nem tudom, ki gyártja, tudjátok, 1 szelet van kis zacsiban, mikróba beteszed. Hát, ebből sikerült kifognom egy vega pizzát, de nem is ezzel volt a baj, hanem túl borsos volt, azaz az íze majdnem élvezhetetlen. Kép De hát már ezt is tudjuk akkor.

Amúgy tszetesen tuti, hogy az olasz a legjobb, de az se semmi, amikor vki jól főz, és otthon a saját ízlésének megfelelően halmoz a tésztára mindent.Kép

"Párnánk puha, ágyunk öle lágyan ringat. Aztán zajok jönnek. Felrobbantják az álmainkat. ... Ugye nem félsz?" ;) (Bonanza B.)

#29 Felhasználó inaktív   fojesz 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.214
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 02. 13:33

Idézet

Idézet

Idézet

Nah az nagyon kira diéta... és mennyit fogyaszt? Kép
sokat... nővérem szerintKép
idézet:

Idézet

3. nap, szénhidrát nap
Ebéd: főtt tészta fűszerezve. Pizza csak ketchuppal, spagetti spagetti szósszal, vagy bármilyen sós sütemény (egy adag pizzának megfelelően).
Húúú, ez tök jól hangzik, érdekes! Kép

No, a témán felbuzdulva tegnap vacsira vettem 1 Eat&Go pizzát - nem tudom, ki gyártja, tudjátok, 1 szelet van kis zacsiban, mikróba beteszed. Hát, ebből sikerült kifognom egy vega pizzát, de nem is ezzel volt a baj, hanem túl borsos volt, azaz az íze majdnem élvezhetetlen. Kép De hát már ezt is tudjuk akkor.

Amúgy tszetesen tuti, hogy az olasz a legjobb, de az se semmi, amikor vki jól főz, és otthon a saját ízlésének megfelelően halmoz a tésztára mindent.Kép

Az eat and go-t a guseppe (remélem jól írtam) gyártja, és szerintem borzalmas. Egyszer-kétszer vettünk ilyet azóta nem. Egyébiránt a bolti pizzák nagy része csak pénzlehúzás, semmi jó nincs benne. Kép

#30 Felhasználó inaktív   Sybilla 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.057
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 02. 14:42

Fojesz, nem t'om, nekem a többi féle ízlik az Eat&Go-ból. :Đ

Abban igazad van, hogy ezek a bolti mirelit pizzák sokadik kategóriásak, távol állnak a helyben sütöttől. De hát részemről ez van, ezt kell szeretni.Kép

"Párnánk puha, ágyunk öle lágyan ringat. Aztán zajok jönnek. Felrobbantják az álmainkat. ... Ugye nem félsz?" ;) (Bonanza B.)

#31 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 03. 11:22

Vanank jo mirelit pizzak. Igy hirtelen markara nem emlexem, de fincsi volt. Csak egy baj, van az ilyenekkel, hogy keves rajtuk a sjat. Ezert mindig ra kell reszelnem egy kilo sajtot.
Regen itthon is keszitettunk pizzat, ami nem volt rossz, csak sajnos tepsiben keszult, es iyg elveszitette a pizza fillingetKép.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#32 Felhasználó inaktív   fojesz 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.214
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 03. 12:35

A mirelit pizzákkal az a legnagyobb bajom, hogy vékonyak: én a pizzában nagyon szeretem a tésztát, így ezt a mirelit piizáknál nem tudom értékelni...Kép

#33 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2005. 09. 29. 11:58

Nemrég rákaptam az egyik pizzafutárszolgálat bolognai pizzajara, amin husos ragu meg valami paradicsomos szósz van. Ízlett meg jól is nézett ki, be is vágtam már belőle jópárat az idők folyamán. De nemrég kiderült hogy az a ragu az bizony bárányból van és ez messzemenőkig elriasztott a dologtól. Pedig tenyleg jó ize van. Ettől függetlenül nem hiszem hogy mégegyszer rendelek ilyet. Szegény báránykák. Kép

Téma megosztása:


  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó