HWSW Informatikai Kerekasztal: Viking:Battle for Asgard - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Viking:Battle for Asgard

#1 Felhasználó inaktív   kicsimaci 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 10
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 13. 07:34

Szép napot!Segítsééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééég! Nemrég jutottam hozzá egy Viking páldányhoz (ps3), és olyan problémám van,hogy amikor a nagyobb csatákhoz érek, lefagy a játék! Ha esetleg valaki az én cipőmbe jár,írhatna valamit! Előre is köszi!......hm.....pedig de jó kis game..........

#2 Felhasználó inaktív   klemid 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.994
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 13. 08:54

Idézet

Szép napot!Segítsééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééég! Nemrég jutottam hozzá egy Viking páldányhoz (ps3), és olyan problémám van,hogy amikor a nagyobb csatákhoz érek, lefagy a játék! Ha esetleg valaki az én cipőmbe jár,írhatna valamit! Előre is köszi!......hm.....pedig de jó kis game..........
Én kinyomtam(PS3) és nekem ien problémám nemvolt. Nézd meg, hogy a PS-en a legujjabb filmware van e fent ha nem akkor töldzsd le. Vagy ha nincs állandó neted a PS-en akkor közsd rá és töldzsd le a filmwaret meg a játékhoz tartozó frissitést hátha jó lesz.
Felveszel PSN-re? ID: HUN_Klement

#3 Felhasználó inaktív   kicsimaci 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 10
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 14. 15:19

Idézet

Idézet

Szép napot!Segítsééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééég! Nemrég jutottam hozzá egy Viking páldányhoz (ps3), és olyan problémám van,hogy amikor a nagyobb csatákhoz érek, lefagy a játék! Ha esetleg valaki az én cipőmbe jár,írhatna valamit! Előre is köszi!......hm.....pedig de jó kis game..........
Én kinyomtam(PS3) és nekem ien problémám nemvolt. Nézd meg, hogy a PS-en a legujjabb filmware van e fent ha nem akkor töldzsd le. Vagy ha nincs állandó neted a PS-en akkor közsd rá és töldzsd le a filmwaret meg a játékhoz tartozó frissitést hátha jó lesz.
Felveszel PSN-re? ID: HUN_Klement
Szia!Sajnos nincs még net a ps-n!Nemrég vettem egyenlőre azt sem tudom,hogyan kell!De a Dead Space játékomról rátöltöttem az újabb frissítést,szerintem az elég neki de nem biztos.A Viking játékhoz honnan tudok leszedni javítást?(pc-net van otthon meg rúter is de tényleg nem tudom hogyan kell rákötni.Elvileg Ethernet kábelt ha rákötök kiossza az ip-címet?).....és hogyan tudom ezt a játékra másolni?Bocsi a sok kérdést de még zöldfülü vagyok!...ja és köszi ,hogy válaszoltál!üdv.:kicsimac

#4 Felhasználó inaktív   Kyuubi 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.290
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 25. 19:38

Jó ez a játék? Mert szimpatikus, de nincs annyi pénzem hogy szar játékot vegyek...
"What is dead may never die, but rises again, harder and stronger."

#5 Felhasználó inaktív   klemid 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.994
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 25. 19:43

Idézet

Jó ez a játék? Mert szimpatikus, de nincs annyi pénzem hogy szar játékot vegyek...
Majdnem elso jatekom volt PS3on. Szerintem faja csak kicsit rovid. A grafikarol nemtudok mit mondani mert regen jatszottam vele.

#6 Felhasználó inaktív   Kyuubi 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.290
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 25. 19:48

Idézet

Idézet

Jó ez a játék? Mert szimpatikus, de nincs annyi pénzem hogy szar játékot vegyek...
Majdnem elso jatekom volt PS3on. Szerintem faja csak kicsit rovid. A grafikarol nemtudok mit mondani mert regen jatszottam vele.
Kösz. Ha látom valahol olcsón, valszeg beszerzem.
"What is dead may never die, but rises again, harder and stronger."

#7 Felhasználó inaktív   klemid 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.994
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 25. 20:39

Idézet

Idézet

Idézet

Jó ez a játék? Mert szimpatikus, de nincs annyi pénzem hogy szar játékot vegyek...
Majdnem elso jatekom volt PS3on. Szerintem faja csak kicsit rovid. A grafikarol nemtudok mit mondani mert regen jatszottam vele.
Kösz. Ha látom valahol olcsón, valszeg beszerzem.
Ezekszerinte lehet hinni nekem?Kép

#8 Felhasználó inaktív   Kyuubi 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.290
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 25. 20:41

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Jó ez a játék? Mert szimpatikus, de nincs annyi pénzem hogy szar játékot vegyek...
Majdnem elso jatekom volt PS3on. Szerintem faja csak kicsit rovid. A grafikarol nemtudok mit mondani mert regen jatszottam vele.
Kösz. Ha látom valahol olcsón, valszeg beszerzem.
Ezekszerinte lehet hinni nekem?Kép
Nekem elég egy ember véleménye Kép Trófea támogatás ugye nincs benne?
"What is dead may never die, but rises again, harder and stronger."

#9 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2010. 01. 25. 20:52

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Nekem elég egy ember véleménye Kép Trófea támogatás ugye nincs benne?
jó játék olcsón megéri, nekem tetszett. szerintem van benne trófea támogatás.

#10 Felhasználó inaktív   klemid 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.994
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 25. 21:24

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Nekem elég egy ember véleménye Kép Trófea támogatás ugye nincs benne?
jó játék olcsón megéri, nekem tetszett. szerintem van benne trófea támogatás.
Csak akkor ha patchel raktak bele.

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó