HWSW Informatikai Kerekasztal: Xbox 360 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (867 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Xbox 360

#21 Felhasználó inaktív   Manu 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 8
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 18. 10:43

Ingen kifejtenéd hogy szerinted mirt felejtős?
Előre is köszi.
Manu

#22 Felhasználó inaktív   lewton 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.025
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 18. 10:51

Idézet

Ingen kifejtenéd hogy szerinted mirt felejtős?
Előre is köszi.
nem adnak hozzá se memória kártyát, se wincsit, így gyakorlatilag nem tudsz sehová sem menteni. így további kemény pénzeket kell kifizetned ezekért.

#23 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 18. 11:33

Idézet

nem adnak hozzá se memória kártyát, se wincsit, így gyakorlatilag nem tudsz sehová sem menteni. így további kemény pénzeket kell kifizetned ezekért.
+még csak egy kontrollert adnak hozzá, ami kábeles, szóval azt is venni kell, nincs DVD távirányító se, bár az lehet hogy valakinek nem is kell. Ráadásul vinyó nélkül nincs visszafelé kompatibilitás, és nem lehet kihasználni az Xbox Live -ot (letölteni minijátékokat, filmtrailereket, stb.). És ha ezeket külön veszed meg, sokkal drágábban jösz ki, mintha a Premiumot vennéd.

Persze ha ezekre nincs szükséged, csak simán játszani szeretnél az új játékokkal és csoki, és semmi igazán új featürt nem akarsz tolni, akkor elég egy memóriakártya, meg esetleg még egy kontroller.

#24 Felhasználó inaktív   Manu 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 8
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 18. 13:06

Köszönöm válaszaitokat! Mivel ez lesz az első konzolom jól jönnek az infók. Még egy laikus kérdésem lenne. Az xbox live pontosan hogy működik? (Gondolom kell érte fizteni havi díjat.) Jah és a konzol chippelhető-e már?
Manu

#25 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 18. 14:29

Idézet

Köszönöm válaszaitokat! Mivel ez lesz az első konzolom jól jönnek az infók. Még egy laikus kérdésem lenne. Az xbox live pontosan hogy működik? (Gondolom kell érte fizteni havi díjat.) Jah és a konzol chippelhető-e már?
Kétféle van. Van a sima silver, ami alapból jár minden konzolhoz, ez semmire nem jó, max film trailerek és társai letöltögetésére. Van a Gold, aminek van valamennyi havidíja, ám ezért cserébe az összes játékot, aminek van multi támogatása tolhatod, ráadásul minden infó befut egy központosított helyre, nagyon szépen rangsorol, stb, szóval nagyon kiforrott és jó dolog. Ofkorsz ha MMORPG-t akarsz tolni akkor a Live előfizetésre még rájön annak a havidíja. Ja és persze a premium csomaghoz jár a headset is, amivel beszélgetni tudsz a többiekkel.

Chippelés még úgytom nincs, de még másolt játék releaseket sem láttam X360-hoz eddig, szerintem még 1-2 hónap.

Ja és ofkorsz kérdezz nyugodtan!

#26 Felhasználó inaktív   Manu 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 8
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 18. 14:38

Kösz az eddigi infókat!
Akkor már csak az az egy kérdésem lenne, hogy ez a gold havi hány ezer körül mozog. Thx előre is.
Manu

#27 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 18. 16:39

Idézet

Kösz az eddigi infókat!
Akkor már csak az az egy kérdésem lenne, hogy ez a gold havi hány ezer körül mozog. Thx előre is.
Nem egy nagy összeg, 50 dollár egy évre.

Itt vannak a featürök:

  • Universal features (1) also available offline
    • Intermittent free weekend multiplayer gameplay for Xbox Live Silver members
    • Access to MMOs (additional fees may apply)
    • Avatar (called 'Gamer Tile') for your gamer profile (1)
    • Motto for your gamer profile (1)
    • Option to change gamer profile name
    • Personalized look for the Xbox system guide (1)
    • Offline achievements (1)
    • Online achievements
    • Access to other players' gamer cards via Live
    • Cumulative gamer score (1)
    • Location/language profile (1)
    • Reputation
    • Recent players list
    • Free and premium download game content
    • Free and premium downloadable movies, music, TV
    • Downloadable demos/trailers
    • Microtransactions
    • Custom playlist in every game (1)
    • Communicate with voice, video (in Japan), or text


  • Gold Service Features
    • Seamless transition of Xbox Live account from Xbox to Xbox 360 (Requires you use a .net passport to transfer. Refer to
    • Multiplayer online gameplay
    • Enhanced matchmaking using cumulative gamer score, reputation, location/language profile and skill level.
    • Gameplay style profile (casual, competitive, etc.)


#28 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 18. 16:47

Jó lett a cikk Cash und Fojesz. Habár én sejtettem hogy ez lesz, s az eddigiek alapján (cikk+nagyvilági történések+mások beszámolói) teljesen igaza van Cash komának: kell 1 év, mire ez kiforrja magát.

#29 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 19. 11:21

Jó lett a cikk Cash und Fojesz. Habár én sejtettem hogy ez lesz, s az eddigiek alapján (cikk+nagyvilági történések+mások beszámolói) teljesen igaza van Cash komának: kell 1 év, mire ez kiforrja magát.
[/quote] Koszonjuk, koszonjuk... igyekeztunk... csak fenykepezot felejtettunk el vinni magunkal... :Đ((
Kép

#30 Felhasználó inaktív   Guevara 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 34
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 19. 11:35

nagyon jó volt a cikk, igen, még idő kell a gépnek, pontosabban a játékoknak, kissé elkapkodták -csak az a PGR3, na, az nagyon kéne, azzal kihúznám talán márciusig, utána meg jönne az Oblivion! -lehet, hogy mégis veszek 360at?
a rock and roll az nem egy tánc...

#31 Felhasználó inaktív   Manu 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 8
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 20. 01:16

Tényleg egy korrekt cikket olvashattunk. Megerősített abban, hogy most olcsón vegyek egy ps2-t és a a new generationös cuccokkal még várjak két évet. Addigra meg már lehet hogy ps 3 lesz a dologból. A HDTV szüksége eléggé elszomorított.
Manu

#32 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 20. 10:06

Idézet

Tényleg egy korrekt cikket olvashattunk. Megerősített abban, hogy most olcsón vegyek egy ps2-t és a a new generationös cuccokkal még várjak két évet. Addigra meg már lehet hogy ps 3 lesz a dologból. A HDTV szüksége eléggé elszomorított.
Vigasztaljon az a gondolat, hogy elobb utobb mindenhez HDTV kell majd, nem csak a PS2-hoz is, de a dvd-zes oromehez is akar. Mar csak rovid ido kell ahhoz, hogy bevezessek a HDDVD-t es a Blue Rayt... Kép
Kép

#33 Felhasználó inaktív   Dennis 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 20. 13:57

Sziasztok. Először is köszönjük a tesztet, hasznos volt.
Tudna valaki valamilyen linket egy 360-as kézikönyv eléréséhez ( magyarul kellene). Szívesen át tanulmányoznám.
Szerintem én meg várom a következő szériát, és pár hónap múlva veszek egyet, remélhetőleg addig javítanak a mostani hibákon is.
Sok mindent lehet olvasni de szerintetek, egy 21 colos crt monitoron, sok eltérés van a HDTV-khez képest, a méreten kívül.
Előre is kösz a válaszokért.Kép

#34 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 20. 14:20

Idézet

Sziasztok. Először is köszönjük a tesztet, hasznos volt.
Tudna valaki valamilyen linket egy 360-as kézikönyv eléréséhez ( magyarul kellene). Szívesen át tanulmányoznám.
Nincs magyar kézikönyv, szerintem nem is lesz.

Idézet

Szerintem én meg várom a következő szériát, és pár hónap múlva veszek egyet, remélhetőleg addig javítanak a mostani hibákon is.
Bölcs döntés :Đ plusz addig játékok is lesznek.

Idézet

Sok mindent lehet olvasni de szerintetek, egy 21 colos crt monitoron, sok eltérés van a HDTV-khez képest, a méreten kívül.
Előre is kösz a válaszokért.Kép
A méreten kívül sok nincs, max annyi hogy nem 16:9 -es (vagy 16:10-es mostanában). Habár a mostani generációs játékokon lehet váltani, a nextgen játékoknál nem tudom hogy van ez, gondolom még itt is lehet azért.

#35 Felhasználó inaktív   Dennis 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 20. 14:51

KÖszönöm a választ.
Akkor azt hiszem a monitornál maradok legalább is egyenlőre, mert nincs keretem HD-re.

Még egy kérdésem lenne. Lehet, hogy hülyének fogok tüniKép, de a netezés a PC-khez hasonlóan megoldható lenne, vagy csak a live lenne elérhető. Úgy tudom bilenytyűzet kapcsolható a konzolhoz is.

#36 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 20. 18:53

Idézet

KÖszönöm a választ.
Akkor azt hiszem a monitornál maradok legalább is egyenlőre, mert nincs keretem HD-re.

Még egy kérdésem lenne. Lehet, hogy hülyének fogok tüniKép, de a netezés a PC-khez hasonlóan megoldható lenne, vagy csak a live lenne elérhető. Úgy tudom bilenytyűzet kapcsolható a konzolhoz is.
USB-s billentyűzetet csatlakoztathatsz hozzá, de csak menüben fog menni, játékokban nem. Ez pont jó lenne internetezésre, ahogy írtad :Đ viszont egyelőre "sima" netböngésző nincs rajta, csak live. Ilyen featürök majd a PS3-ban lesznek :-D. Persze előfordulhat a jövőben, hogy erre is írnak linuxot, és akkor azzal már lehet netezni is ugyibár.

#37 Felhasználó inaktív   zoenn 

  • Törzsvendég
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 1.270
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 20. 19:21

Tényleg remek volt a cikk, csak kár, hogy az általam legjobban várt játék, a Condemned nem volt az alanyok között - mondjuk rátok nézve ez szerencse is - elvégre a kikapartam volna a szemeteket az írígységtől. KépKép

#38 Felhasználó inaktív   fojesz 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.214
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 20. 20:09

Idézet

Tényleg remek volt a cikk, csak kár, hogy az általam legjobban várt játék, a Condemned nem volt az alanyok között - mondjuk rátok nézve ez szerencse is - elvégre a kikapartam volna a szemeteket az írígységtől. KépKép
A Condemnedre én is kíváncsi voltam, bár személy szerint a King Kong jobban érdekelt volna.

#39 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 21. 10:20

Idézet

Tényleg remek volt a cikk, csak kár, hogy az általam legjobban várt játék, a Condemned nem volt az alanyok között - mondjuk rátok nézve ez szerencse is - elvégre a kikapartam volna a szemeteket az írígységtől. KépKép
KépKépKép

Fojesz: A King Kong engem is nagyon erdekelt volna, leven megvan otthon es nem megy a gepemen... Kép
Kép

#40 Felhasználó inaktív   sasgerinc 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 9
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 26. 01:19

Olvastátok az xbox 360 teszteléséről szóló cikket?...nekem csak annyi a hozzászólásom hogy srácok ti tuti xbox 360-al játszottatok?...a véleményt már nem is merem felhozni..szerintem szánalmas egy teszt volt, ennél még én is jobbat írok....egyszerűeny SZAR!Kép

Téma megosztása:


  • (867 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó