HWSW Informatikai Kerekasztal: Xbox 360 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (867 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Xbox 360

#41 Felhasználó inaktív   BK king 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 39
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 26. 01:20

Idézet

Olvastátok az xbox 360 teszteléséről szóló cikket?...nekem csak annyi a hozzászólásom hogy srcok ti tuti xbox 360-al játszottatok?...a véleményt már nem is merem felhozni..szerintem szánalmas egy teszt volt, ennél még én is jobbat írok....egyszerűeny SZAR!Kép
Sztem tök jó
Kép

#42 Felhasználó inaktív   BK king 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 39
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 26. 01:21

Na jó, télleg szánalmas .D
Kép

#43 Felhasználó inaktív   sasgerinc 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 9
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 26. 01:26

...elég volt a seggnyalásból, szánalmas volt a cikk és kész!...(egy xbox 360 tulaj)

#44 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 26. 13:02

kedves aranyos okos juzerek:

a szabad véleménynyilvánitás mint olyan létezik ugyan kicsiny országunkban, de azért vannak ám neki iratlan szabályai! hogy ilyen palástolatlanul, pejorativ és bunkó modon értékelni valaki másnak a munkáját, nos - elég alacsony intelligenciahányadosról árulkodik. néháy éves iroi munkásságom alatt párszor már belefutottam ebbe az effektusba, ám egyet mindig kihangsulyoztam: ha már egyszer ilyen modorban fogalmazza meg valaki a mondanivaloját, akkor legalább indokolja meg, támassza alá tényekkel. minthogy ezt itt nem sikerult felvonultatni, ezért kérem a cikket iro kollégák teljes toleranciáját, a kommentelöknek meg némi idöt, hogy elgondolkodhassanak.
Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#45 Felhasználó inaktív   sasgerinc 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 9
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 26. 21:23

...indoklás kell? Nekem is van 360 xbox-om, és amit írtak az nem egy értékelés nem egy tesztelés egyszerűen vélemény kinyilvánítás, egy szó sem volt arrol hogy mit tud maga a gép, egyszerűen csak két forma játszott egy pár játékkal és leírták hogy mi a véleményük...így én is tudnám értékelni, berakok egy játékot és leírom róla hogy mien, így mindenki tudná...ráadásul a két formának nem is igazán egyezet mindenhol a véleménye ezért a végére egy gecinagy kavalkád lett az egészből, egy naggyábol pozitívan értékelést a legvégén 5 sorral por alá fikázni...látod ez a szánalmas....véleményem szerint egy tesztelést úgy kell leírni hogy az mindenki számára világos legyen, hogy te most mire is akarsz kilyukadni...véletlenül sem azt akarom mondani hogy a gépet isteníteni kellett volna, csak nem is lerombolni, mert egy ien új generációs dolgot nem lehet pár óra alatt tesztelni, főleg nem a legalapabb játékokkal...

#46 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 26. 22:00

Idézet

...indoklás kell? Nekem is van 360 xbox-om, és amit írtak az nem egy értékelés nem egy tesztelés egyszerűen vélemény kinyilvánítás, egy szó sem volt arrol hogy mit tud maga a gép, egyszerűen csak két forma játszott egy pár játékkal és leírták hogy mi a véleményük...így én is tudnám értékelni, berakok egy játékot és leírom róla hogy mien, így mindenki tudná...ráadásul a két formának nem is igazán egyezet mindenhol a véleménye ezért a végére egy gecinagy kavalkád lett az egészből
Nem tudom feltűnt e (ezekszerint nem), de épp ez volt a lényeg. Egy délután volt a tesztelésre, így nem lehetett mást csinálni, szép sorban megnézték a játékokat és leírták róla a véleményüket. A két forma véleménye direkt különbözik, hiszen -mily furcsa- két különböző emberről van szó, és ez pont azt segíti elő, hogy két külön ember véleményét ismerd meg az Xbox360-ról.

Idézet

egy naggyábol pozitívan értékelést a legvégén 5 sorral por alá fikázni...látod ez a szánalmas....véleményem szerint egy tesztelést úgy kell leírni hogy az mindenki számára világos legyen, hogy te most mire is akarsz kilyukadni...véletlenül sem azt akarom mondani hogy a gépet isteníteni kellett volna, csak nem is lerombolni, mert egy ien új generációs dolgot nem lehet pár óra alatt tesztelni, főleg nem a legalapabb játékokkal...
Legalapabb játékok? Miért van rá más is ezeken kívül?

#47 Felhasználó inaktív   sasgerinc 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 9
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 27. 00:20

....és magáról a gépről miért nem volt egy szó sem írva hogy mit is tud????? Miért csak a játékokkal szenvedtek?????..amikor az pont egy ojan téma amiről minedkinek más a véleménye...egyértelmű hogy mindkét formának más a véleménye de akkor találni kell egy arany középutat hogy mit is fognak írni a gépről (játékokról) közösen nem pedig össze vissza dolgokat...xbox 360-ra nekem is megvan a quake 4 és pl egyáltalán nem értek egyet az ott leírtakkal, de itt nem az én véleményem dominál hanem azé aki még nem játszott vele, és ezek után valszeg nem is fog mert elolvassa és elhiszi akkor azt fogja hinni hogy ez egy szar, mint ahogyan leírták....én azt is elhiszem hogy csak egy délutánjuk volt rá...pont ez az amit nem értek, egy délután alatt egy ember hogyan akar nekiállni akárminek a tesztelésébe???????.....áruld már el nekem????????....egy délután alatt még egy demót sem lehet letesztelni hitelesen, nem hogy 5 játékot meg egy új generációs gépet....valljuk be képtelenség véghezvinni....egy délután arra nem elég hogy a gépnek a különféle opcióira rájöjjön nem hogy teszteljen, és légből kapott szavakkal fikázzon össze vissza mindent...biztos hallottad már hogy: "jó munkához idő kell"...ha meg nincsen idő akkor ne csináljon az ember semmit, főleg ne fikázzon le olyat amihez még szinte hozzá sem nyúlt....

#48 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 27. 00:29

Idézet

....és magáról a gépről miért nem volt egy szó sem írva hogy mit is tud????? Miért csak a játékokkal szenvedtek?????..amikor az pont egy ojan téma amiről minedkinek más a véleménye...egyértelmű hogy mindkét formának más a véleménye de akkor találni kell egy arany középutat hogy mit is fognak írni a gépről (játékokról) közösen nem pedig össze vissza dolgokat...xbox 360-ra nekem is megvan a quake 4 és pl egyáltalán nem értek egyet az ott leírtakkal, de itt nem az én véleményem dominál hanem azé aki még nem játszott vele, és ezek után valszeg nem is fog mert elolvassa és elhiszi akkor azt fogja hinni hogy ez egy szar, mint ahogyan leírták....én azt is elhiszem hogy csak egy délutánjuk volt rá...pont ez az amit nem értek, egy délután alatt egy ember hogyan akar nekiállni akárminek a tesztelésébe???????.....áruld már el nekem????????....egy délután alatt még egy demót sem lehet letesztelni hitelesen, nem hogy 5 játékot meg egy új generációs gépet....valljuk be képtelenség véghezvinni....egy délután arra nem elég hogy a gépnek a különféle opcióira rájöjjön nem hogy teszteljen, és légből kapott szavakkal fikázzon össze vissza mindent...biztos hallottad már hogy: "jó munkához idő kell"...ha meg nincsen idő akkor ne csináljon az ember semmit, főleg ne fikázzon le olyat amihez még szinte hozzá sem nyúlt....

Azt hiszem itt az az eset áll fent, hogy valaki vett egy X360-at drágán, és sérti egy kicsit az, ha valaki nem elfogultan nyilatkozik róla..

Egyébként azért írtak csak pár soros véleményt, mert nem volt idejük jobban letesztelni a játékokat. Ezért nem rendes tesztek születtek, csak kisebb véleménynyilvánítások, amolyan első benyomás féleség, ezért teljesen mértékben nem ül az, amit mondasz. Azt pedig amit írtak maximálisan meg lehetett látni első látásra is: ha te otthon játszol a Quake4-el, aztán délután átmész megnézni X360-anon, és rondább, akkor azon nincs mit szépíteni. Rondább és kész. Ráadásul a framerate is ingadozik mint állat, ezt írták ők is, meg egy másik ismerősöm is megmondta.

A gép tudása meg... teljesen mellékes, a gépet a játékok miatt vesszük. Egyébként lehet nem lenne az sem túl pozitív ha a gépről kellene írni, lévén multimedia centernek szánták, ehhez képest a DVD lejátszója és a szoftvere akkora fos mint állat. Hiába van pl. HD projektorra kötve, rögtön visszavált alap felbontásba, stb stb..

#49 Felhasználó inaktív   General Thomas 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.941
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 27. 00:39

Sorry ,hogy közbeszólok de próbáld meg leírni mit gondolsz az XBOX 360-ról egy teszt formájában, holnapig az időhatár miatt. oké sasgerinc? és utána mindenki összehasonlíthatja a kettőt.

"Az élet szép, csak mindig jön valami és elszúrja" Myko Alto

"Did you know your phone is dead? Do you ever recharge the batteries?"
"They recharge? I just keep buying new phones."
House MD

#50 Felhasználó inaktív   sasgerinc 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 9
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 27. 03:27

...egyáltalán nem vettem drágán, sőőttt, és nem sérti a fülemet ha nem istenítik ezt is leírtam hogy nem az a lényeg hogy istenítsék vagy hogy fikázzák egyszerűen arról van szó hogy egy teszt nem erről szól..vagy leírnak mindent részletesen vagy haggyuk a picsába az egészet....de ha már nem is teszt, hanem valami első benyomás akkor meg nem egy cikknek kell beállítani az első oldalon mint valami teljesen hiteles információt, akkor egy fórumba vagy valahova kell helyezni és kész, aki akrja elolvassa és megjegyzi róla a véleményét, de én még akkor sem értek egyet a negatí irányú írásokkal......a gép tudása egyáltalán nem mellékes, ez egy faszság már ne is haragujd, ez ojan mitha vennél egy kocsit és azt mondanád hogy mellékes hogy mit tud mert csak közlekedésre vetted...sokat tud a gép csak ezt nem írja le senki (mivel a cikkben sem volt róla szó)...olvass el egy külföldi tesztet vagy akármilyen első benyomást..a vélemények megoszlanak..de nem ezen van a hangsúly, hanem azon hogy mindenki a bennelévővel kezdi, milyen gép van benne stb...akkor is jó munkához idő kell, ha teszt ha első benyomás akkor is számomra nem takarja a valóságot...egyáltalán nem szar se a szoftvere sem a dvd-je, és pont ezt magyarázom, még nem látta élőben és fikázza....én láttam a quake 4-et max felbontásban gépre, és nap mint nap látom xbox 360-ra és én nem nagyon látok külömbséget...hidd el hogy nem azért fogyott belőle kibaszottul sok európa szerte mert olyan szar a gép mint ahogyan a két csóka beállította, vagy mint ahogyan te is képzeled...és visszatérve a "vélemény kinyilvánításra", látszik rajta hogy egyoldalú mint a szemét és egy pát óra alatt összedobott tények nélküli dolog, amivel befolyásoltak pát embert és ezt nem hiszi el senki amíg nem látt saját semével hogy mit is tud a gép...


...general thomas, te jóképességű pont azt magyaráztam hogy ennyi idő alatt még egy kurva demót sem lehet letesztelni nem hogy egy ien gépet...és ha nincsen idő akkor inkább hagyjuk a picsába az egészet....

#51 Felhasználó inaktív   fojesz 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.214
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 27. 11:32

Kedves sasgerinc... nem célom védeni a cikkünket, mindenkinek az a véleménye róla, ami neki jól esik. De!

Ha egyszer lehetőségünk van egy olyan konzolt kipróbálni olyan játékokkal, melyek Magyarországon még nem kaphatóak, hát egyefene, kipróbáljuk. Mert bizony nem mindenkinek adatik meg erre a lehetőség. Ha erre a próbára két óránk van, hát két óránk van, mit csináljunk? Ellenben cikket akkor is fogunk róla írni, még ha azt olyan felháborodott szerencsések - akik rendelkeznek már a géppel - nem is szeretnék. Ugyanis az újságírásban, sőt az egész médiában van egy olyan kifejezés, amit úgy hívnak exklúzivitás: valószínűleg sejted miről van szó - minél korábban pakolsz ki egy cikket, vagy akármit, annál inkább te leszel a menő (tudod, így megy az óvodában is, mikor három hülyegyerek versenyzik, hogy kinek lesz meg előbb az Oroszlánkirály disney dvd-n). Nos valahogy így gondolkodtunk mi is, lévén szerény hazánkban nem sok portál irogatott még a cuccról, így fogtuk magunkat és ide vetettünk egy keményet.

Teljesen felesleges lett volna leírni, hogy mit tud ténylegesen a gép, hiszen már írtunk ilyenről korábban, sőt InGen kolléga még külön ki is elemezte, hogy szerinte melyik next-gen lesz a jobb, sőt még az új tárolókról is írt egy-két sort. Nyugodtan lehet használni a keresőt, azért van, nem pedig hébe-hóba kiáltozni marhaságokat. Nem tudom honnan vetted, hogy teljesen elüt a két író (vagyis én és Ca$h) véleménye, ugyanis szinte egyazon véleményen voltunk végig, maximum az értékelések különböztek. Egymás mellett ültünk képzeld és együtt osztottuk meg véleményünket a játékokról egymásnak. Sőt a véleményünket még a Stormregion szakemberei kiegészítették, ha ez nem lenne elég. Persze az értékelés nem lehet egyforma, de én azt hiszem egy vagy két tized pont nem a világ, ki lehet bírni.

Tehát a fentiek alapján én találtam egy lehetséges megoldást a panaszodra: olvasd át még egyszer a cikket FIGYELMESEN és ne csak átfuss rajta. Ugyanis te pontosan azt a hibát követhetted el, hogy nem olvastad el körültekintően a cikket, vagy pedig esetleg nem tudsz szöveget érteni, netán olvasni. Utána lehet magyarázni, sőt mi több: írhatnál ide egy igazi tesztet, hogy megmutasd mire vagy képes. Mi várjuk azt az irományt, hajrá. Abba pedig külön nem is mennék bele, hogy egymás sértegetése (General Thomas-tól nyugodtan kérj bocsánatot) nem a legjobb módszer véleményed kifejtésére, sem pedig a csúnya beszéd. De igazad is van, hagyjuk a p*csába!Kép


#52 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 27. 13:03

Idézet

...egyáltalán nem vettem drágán, sőőttt, és nem sérti a fülemet ha nem istenítik ezt is leírtam hogy nem az a lényeg hogy istenítsék vagy hogy fikázzák egyszerűen arról van szó hogy egy teszt nem erről szól..vagy leírnak mindent részletesen vagy haggyuk a picsába az egészet....de ha már nem is teszt, hanem valami első benyomás akkor meg nem egy cikknek kell beállítani az első oldalon mint valami teljesen hiteles információt
Ajánlom Fojesz kommentjét. Nem tudsz szöveget érteni, vagy nem olvastad el rendesen. Mint hiteles információ? Az információ telejsen hiteles, hiszen 2 tesztelőnk is élőben saját kezével játszott a cuccokkal. Tökéletesen jó helye van a főoldalon lévén miért ne oszthatnánk meg az olvasókkal az első benyomásainkat a stuffról? Ja azért mert neked más véleményed van, értem...

Idézet

a gép tudása egyáltalán nem mellékes, ez egy faszság már ne is haragujd, ez ojan mitha vennél egy kocsit és azt mondanád hogy mellékes hogy mit tud mert csak közlekedésre vetted...sokat tud a gép csak ezt nem írja le senki (mivel a cikkben sem volt róla szó)...olvass el egy külföldi tesztet vagy akármilyen első benyomást..a vélemények megoszlanak..de nem ezen van a hangsúly, hanem azon hogy mindenki a bennelévővel kezdi, milyen gép van benne stb...
A gép tudása ebben az esetben teljesen mellékes. Egy JÁTÉKkonzolt a játékok miatt vesz az ember, és ha most nincsenek rá igazán jó játékok, akkor minek most megvenni? Ezért a legfontosabb a játékokról írni. Egyébként meg nehogy azt hidd, hogy Pistike anyukáját a MediaMarkt-ban érdekelni fogja hogy milyen hardver van a gép alatt, amikor Pistikénak ajándékot vesz karácsonyra. Vagy hogy éppen a 10 éves Pistikét érdekelni fogja, amikor mondjuk a mediamarktban összehasonlítja a kiállított X360-at meg a kiállított PS2-t, hiába a generációs különbség ha azt látja hogy az egyiken egy grafikailag butított Quake4 megy, amivel eddig is játszott otthon, a másikon meg egy rohadt jó kis Tekken 5 ... Tehát igen, ezesetben a hardver és a gép "egyéb" tudása nem számít.

Idézet

egyáltalán nem szar se a szoftvere sem a dvd-je, és pont ezt magyarázom, még nem látta élőben és fikázza...
Nos maradjunk a tényeknél: próbáld rákötni egy HD projektorra, és próbálj rajta HD felbontásban DVD-t nézni. Mielőtt sokat próbálkoznál elmondom: nem fog sikerülni, ami a bika hardverhátteret tekintve még cikibb, lévén már egy 20k forintor DVD lejátsztó is fel tudja scalelni 720P -re a képet.

Idézet

.hidd el hogy nem azért fogyott belőle kibaszottul sok európa szerte mert olyan szar a gép mint ahogyan a két csóka beállította, vagy mint ahogyan te is képzeled...
Nem fogyott belőle olyan sok, az összes készlet kábé 70-80% -a, ami annak fejében cikis, hogy a konzolokból általában hónapokig minden példányt el szoktak kapkodni, itt pedig még messze nem tartunk itt. Aki szemfüles az magyarországon is simán vehet bármikor, holott ide nem is hoztak hivatalosan...

DE! Ez nem jelent azt hogy szar a gép! Egyszerűen van néhány kezdeti gyermekbetegsége, a start játékok pedig teljesen természetes, hogy nem néznek ki, vagy nem mennek még olyan jól, ez eddig minden konzolnál így volt. Ha pedig ennyire a netes rivjúkkal jösz, akkor olvashattad, hogy sok gép karcolja a lemezt, lefagy, túlmelegszik, stb... ennek fényében tehát imho maximálisan igaza van tesztelőinknek: aki teheti inkább egy év múlva vegye meg...

#53 Felhasználó inaktív   Leefater 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 02. 06. 10:40

Hello Mindenki! Beléptem én is a klubba, boldog tulaja lettem egy Xbox 360-nak. Sajna a játékok csudadrágák, így egyenlőre a PGR3 van meg, de az bejön. Live! is jó, de még nincs sok tapasztalat!

Üdv:

Lee

#54 Felhasználó inaktív   Sybilla 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.057
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 02. 06. 12:42

Idézet

Hello Mindenki! Beléptem én is a klubba, boldog tulaja lettem egy Xbox 360-nak. Sajna a játékok csudadrágák, így egyenlőre a PGR3 van meg, de az bejön. Live! is jó, de még nincs sok tapasztalat!

Üdv:

Lee
Üdv Neked is, és gratulálok! Kép Mennyiért vesztegetnek különben egy-egy ilyen masinát? :Đ Milyenek a tapasztalataid - úgy értem, játék téren?

Az igzbogz háromhatvanról én amúgy igen meggyőzőeket olvastam a januári 576 Konzolban is, de semmi sem tántoríthat el attól, hogy ofkórsz a PS3 legyen a next gen dzsépem. :-D

"Párnánk puha, ágyunk öle lágyan ringat. Aztán zajok jönnek. Felrobbantják az álmainkat. ... Ugye nem félsz?" ;) (Bonanza B.)

#55 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 02. 06. 13:02

az alap olyan 85 rugo korul mozog, az extra meg 120...
volt szerencsém kiprobálni egy ilyet egy veszett nagy HDTV-n, és háááát, tényleg elég meggyözö a látvány. más kérdés, hogy a játékok, amiket probaltam..... korántsem voltak olyan meggyözöek. (king kong gyönyörü, ám gyengebb mint ps2-n, condemned nekem nagyon nem tetszett, valami foci is volt, az meg gáz irányitásu.... hiába no, finnyás vagyok:))
Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#56 Felhasználó inaktív   fojesz 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.214
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 02. 06. 19:14

Idézet

az alap olyan 85 rugo korul mozog, az extra meg 120...
volt szerencsém kiprobálni egy ilyet egy veszett nagy HDTV-n, és háááát, tényleg elég meggyözö a látvány. más kérdés, hogy a játékok, amiket probaltam..... korántsem voltak olyan meggyözöek. (king kong gyönyörü, ám gyengebb mint ps2-n, condemned nekem nagyon nem tetszett, valami foci is volt, az meg gáz irányitásu.... hiába no, finnyás vagyok:))
A FIFA nagyon csúnya szerintem.. és szaggat is időnként. Kép

#57 Felhasználó inaktív   Leefater 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 02. 07. 07:50

Idézet

Idézet

Hello Mindenki! Beléptem én is a klubba, boldog tulaja lettem egy Xbox 360-nak. Sajna a játékok csudadrágák, így egyenlőre a PGR3 van meg, de az bejön. Live! is jó, de még nincs sok tapasztalat!

Üdv:

Lee
Üdv Neked is, és gratulálok! Kép Mennyiért vesztegetnek különben egy-egy ilyen masinát? :Đ Milyenek a tapasztalataid - úgy értem, játék téren?

Az igzbogz háromhatvanról én amúgy igen meggyőzőeket olvastam a januári 576 Konzolban is, de semmi sem tántoríthat el attól, hogy ofkórsz a PS3 legyen a next gen dzsépem. :-D
Olyan ~125.000 HUF környékén van az ára. szerencsére a Premium Kit-et kaptam, de az kicsit elszomorított, h csak 1 kontrollert adtak hozzá... HDTV-n tuti nem fogok játszani egyenlőre, horribilis ára van...
Sok tapasztalat nincs a PGR3-t vettem meg hozzá, nekem tetszik, de "szűz" konzolos révén nincs igazán összehasonlítási alapom.. majd kiderül...

Üdv:

#58 Felhasználó inaktív   Sybilla 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.057
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 02. 07. 22:03

85-125 E ... Az végülis nem olyan vészes, többre számítottam. Remélem, a PS3 sem kerül majd ennél sokkal többe a debütálásakor. :Đ

Lee, akkor üdv a konzolosok klubjában, és sok sikert a géphez! :-D

"Párnánk puha, ágyunk öle lágyan ringat. Aztán zajok jönnek. Felrobbantják az álmainkat. ... Ugye nem félsz?" ;) (Bonanza B.)

#59 Felhasználó inaktív   Leefater 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 02. 09. 10:29

Idézet

85-125 E ... Az végülis nem olyan vészes, többre számítottam. Remélem, a PS3 sem kerül majd ennél sokkal többe a debütálásakor. :Đ

Lee, akkor üdv a konzolosok klubjában, és sok sikert a géphez! :-D

Köszönöm Sybilla! Tegnap mondjuk lefagyott a gép, remélem egyedi eset :-D Biztos csak az online játék miatt :-D Nem gondoltam volna, h ekkora örömet és bosszúságot tud okozni az online game.. :-D

BYe

#60 Felhasználó inaktív   Sybilla 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.057
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 02. 09. 12:21

Idézet

Idézet

85-125 E ... Az végülis nem olyan vészes, többre számítottam. Remélem, a PS3 sem kerül majd ennél sokkal többe a debütálásakor. :Đ

Lee, akkor üdv a konzolosok klubjában, és sok sikert a géphez! :-D

Köszönöm Sybilla! Tegnap mondjuk lefagyott a gép, remélem egyedi eset :-D Biztos csak az online játék miatt :-D Nem gondoltam volna, h ekkora örömet és bosszúságot tud okozni az online game.. :-D

BYe
Azért nem lehet semmi az sem, amikor vki a konzolján játszik online ... :-D Hogy néz ki ez az aktuális játékod esetében?
"Párnánk puha, ágyunk öle lágyan ringat. Aztán zajok jönnek. Felrobbantják az álmainkat. ... Ugye nem félsz?" ;) (Bonanza B.)

Téma megosztása:


  • (867 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó