HWSW Informatikai Kerekasztal: Xbox 360 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (867 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 865
  • 866
  • 867
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Xbox 360

#17321 Felhasználó inaktív   dkulcsar 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 14
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 25. 15:18

Sziasztok,azt szeretném kérdezni hogy xbox360-ra demót melyik oldalról lehet letölteni?

Előre is köszi!



#17322 Felhasználó inaktív   Gosztonyi19 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 8
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 25. 15:20

Idézet

Sziasztok,azt szeretném kérdezni hogy xbox360-ra demót melyik oldalról lehet letölteni?

Előre is köszi!

X-ről csak úgy tudsz letöltení demot ha van live-od...

#17323 Felhasználó inaktív   serioustomy 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 178
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 25. 15:44

Idézet

Valaki segítsen. Resident Evil 5-el szeretnék játszani haverommal osztott képernyős co-op-ba. De nem tudom hol lehetne ezt az opciót megvalósítani. Aki tudja az pls írja le lépésről lépésre. előre is köszi.
Az 1. játékos kezdjen egy játékot , és mikor már megy a játék ,akkor a 2. játékos nyomjon start-ot

#17324 Felhasználó inaktív   Razielhu 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 306
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 25. 15:50

Idézet

Valaki segítsen. Resident Evil 5-el szeretnék játszani haverommal osztott képernyős co-op-ba. De nem tudom hol lehetne ezt az opciót megvalósítani. Aki tudja az pls írja le lépésről lépésre. előre is köszi.
először single módban tudsz csak belépni, majd mikor a pályán vagy, akk kell a 2. controllerrel startot nyomni. Ki kell választani a profilodat, és a memória kárytát vagy hdd-t aztán már lehet is nyomulni. Jah, miután beléptél a 2. playerrel újra tudsz vásárolni, meg a cuccokat helyezgetni az inventoryban és az adott pálya előlröl kezdődik. Sajnos mindig csak így tudsz majd belépni.
Tehát először Single-ben, aztán pálya elején start a 2. playerrel, profil kiválaszt, adattároló kiválaszt, aztán go mehet a móka :Đ

Én bátyámmal tolom RE5-öt, elég fain játék, bár Normal nehézségen néha meghalunk, de ennyi kell :-D. Nagyon hangulatos, még 10-12 pálya van hátra ha jól emléxem :)

Jó szórakozást hozzá, ha kérdés van még tedd fel nyugodtan Kép
Aki eddig mindig csak a sátor tetején aludt, annak Sátoraljaújhely? X.X

Kép

#17325 Felhasználó inaktív   szabonorbert 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 14
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 25. 17:37

Idézet

Idézet

Valaki segítsen. Resident Evil 5-el szeretnék játszani haverommal osztott képernyős co-op-ba. De nem tudom hol lehetne ezt az opciót megvalósítani. Aki tudja az pls írja le lépésről lépésre. előre is köszi.
először single módban tudsz csak belépni, majd mikor a pályán vagy, akk kell a 2. controllerrel startot nyomni. Ki kell választani a profilodat, és a memória kárytát vagy hdd-t aztán már lehet is nyomulni. Jah, miután beléptél a 2. playerrel újra tudsz vásárolni, meg a cuccokat helyezgetni az inventoryban és az adott pálya előlröl kezdődik. Sajnos mindig csak így tudsz majd belépni.
Tehát először Single-ben, aztán pálya elején start a 2. playerrel, profil kiválaszt, adattároló kiválaszt, aztán go mehet a móka :Đ

Én bátyámmal tolom RE5-öt, elég fain játék, bár Normal nehézségen néha meghalunk, de ennyi kell :-D. Nagyon hangulatos, még 10-12 pálya van hátra ha jól emléxem :)

Jó szórakozást hozzá, ha kérdés van még tedd fel nyugodtan Kép
Nagyon szépen köszönöm.:)

#17326 Felhasználó inaktív   revdav11 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 8
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 25. 20:29

Hello!
Régebben kérdeztem, hogy az xbox 360 lejátszik-e régi xbox játékokat. Akkor elmagyaráztatok mindent, és az xbox honlapjáról leszedtem vmi hülyeséget USB vel ráraktam a boxra és az update-elte. De az a baj, hogy nem játsza le a játékot... Kéne hozzá LIVE, vagy az a baj, hogy nem eredeti a játék ?


#17327 Felhasználó inaktív   geri q 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 208
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 25. 20:49

Idézet

Hello!
Régebben kérdeztem, hogy az xbox 360 lejátszik-e régi xbox játékokat. Akkor elmagyaráztatok mindent, és az xbox honlapjáról leszedtem vmi hülyeséget USB vel ráraktam a boxra és az update-elte. De az a baj, hogy nem játsza le a játékot... Kéne hozzá LIVE, vagy az a baj, hogy nem eredeti a játék ?
flash-elve van a 360?

#17328 Felhasználó inaktív   revdav11 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 8
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 25. 20:57

Idézet

Idézet

Hello!
Régebben kérdeztem, hogy az xbox 360 lejátszik-e régi xbox játékokat. Akkor elmagyaráztatok mindent, és az xbox honlapjáról leszedtem vmi hülyeséget USB vel ráraktam a boxra és az update-elte. De az a baj, hogy nem játsza le a játékot... Kéne hozzá LIVE, vagy az a baj, hogy nem eredeti a játék ?
flash-elve van a 360?

Igen... Az kavar be?


#17329 Felhasználó inaktív   X360_FaNbOy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.498
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 25. 21:03

Idézet

Idézet

Idézet

Hello!
Régebben kérdeztem, hogy az xbox 360 lejátszik-e régi xbox játékokat. Akkor elmagyaráztatok mindent, és az xbox honlapjáról leszedtem vmi hülyeséget USB vel ráraktam a boxra és az update-elte. De az a baj, hogy nem játsza le a játékot... Kéne hozzá LIVE, vagy az a baj, hogy nem eredeti a játék ?
flash-elve van a 360?

Igen... Az kavar be?
Az semmiképp szvsz. A baj ott lehet, hogy a 360 nem minden classic játékot játsz le. Probáld meg egy másikkal..
Kép

#17330 Felhasználó inaktív   revdav11 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 8
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 25. 21:04

Ok., de beolvassa, hogy classic játék, és azt írja ki, hogy egy update segíthet, de az már megvolt. És a játék benne van az xbox kompatibilis játékok listájában.

#17331 Felhasználó inaktív   BGEE 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 82
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 25. 21:05

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Hello!
Régebben kérdeztem, hogy az xbox 360 lejátszik-e régi xbox játékokat. Akkor elmagyaráztatok mindent, és az xbox honlapjáról leszedtem vmi hülyeséget USB vel ráraktam a boxra és az update-elte. De az a baj, hogy nem játsza le a játékot... Kéne hozzá LIVE, vagy az a baj, hogy nem eredeti a játék ?
flash-elve van a 360?

Igen... Az kavar be?
Az semmiképp szvsz. A baj ott lehet, hogy a 360 nem minden classic játékot játsz le. Probáld meg egy másikkal..
Én azt hallottam ha flashelve van egy box akkor minden xbox classic-ot lejátszik. vagy nem?

#17332 Felhasználó inaktív   geri q 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 208
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 25. 21:05

Idézet

Idézet

Idézet

Hello!
Régebben kérdeztem, hogy az xbox 360 lejátszik-e régi xbox játékokat. Akkor elmagyaráztatok mindent, és az xbox honlapjáról leszedtem vmi hülyeséget USB vel ráraktam a boxra és az update-elte. De az a baj, hogy nem játsza le a játékot... Kéne hozzá LIVE, vagy az a baj, hogy nem eredeti a játék ?
flash-elve van a 360?

Igen... Az kavar be?
nem hiszem... sztem inkább az hogy a flash-t a 360-as játékokhoz találták ki nem pedig a classic-hoz. próbálj meg eredeti játékot hátha azt visziKép

#17333 Felhasználó inaktív   revdav11 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 8
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 25. 21:07

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Hello!
Régebben kérdeztem, hogy az xbox 360 lejátszik-e régi xbox játékokat. Akkor elmagyaráztatok mindent, és az xbox honlapjáról leszedtem vmi hülyeséget USB vel ráraktam a boxra és az update-elte. De az a baj, hogy nem játsza le a játékot... Kéne hozzá LIVE, vagy az a baj, hogy nem eredeti a játék ?
flash-elve van a 360?

Igen... Az kavar be?
nem hiszem... sztem inkább az hogy a flash-t a 360-as játékokhoz találták ki nem pedig a classic-hoz. próbálj meg eredeti játékot hátha azt visziKép
ha nincs más megoldás akkor megpróbálok.. Kösz

Téma megosztása:


  • (867 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 865
  • 866
  • 867
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

2 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 2 vendég, 0 anonim felhasználó