HWSW Informatikai Kerekasztal: World Series of POKER - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (4 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

World Series of POKER

#61 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 11. 12. 22:06

a gus hansen könyvet haladoknak ajánlottam.

#62 Felhasználó inaktív   Bbogesz 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.541
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 12. 22:17

Idézet

a gus hansen könyvet haladoknak ajánlottam.
Én azt hiszem abból annyira sokmindent nem lehet tanulni.Kép Ott azért hogy azt megnyerte az is benne volt főleg az elején hogy van egy neve amit elég sokan ismernek. aztán nem sok adat van arról hogy vajon hány leosztásból nézte meg azt a 300-at amit a könyvben leír. Elég nehéz az alapján játszani de lehet hogy csak én nem figyeltem. Bizonyos szitukat el lehet lesni az biztos de senkinek nem ajánlom hogy gus módszerrel üljön le játszani.

#63 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 11. 12. 22:22

Idézet

Idézet

a gus hansen könyvet haladoknak ajánlottam.
Én azt hiszem abból annyira sokmindent nem lehet tanulni.Kép Ott azért hogy azt megnyerte az is benne volt főleg az elején hogy van egy neve amit elég sokan ismernek. aztán nem sok adat van arról hogy vajon hány leosztásból nézte meg azt a 300-at amit a könyvben leír. Elég nehéz az alapján játszani de lehet hogy csak én nem figyeltem. Bizonyos szitukat el lehet lesni az biztos de senkinek nem ajánlom hogy gus módszerrel üljön le játszani.
úgy nyilván nem is érdemes, de ha már van pár év tapasztalat mögötted, nem csak neten, hanem élőben is, és a könyvekböl is minden hasznosat kiszűrtél, azért tapasztalatnak nem rossz, vagy érdekességnek.

#64 Felhasználó inaktív   Bbogesz 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.541
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 13. 12:27

Idézet

Idézet

Idézet

a gus hansen könyvet haladoknak ajánlottam.
Én azt hiszem abból annyira sokmindent nem lehet tanulni.Kép Ott azért hogy azt megnyerte az is benne volt főleg az elején hogy van egy neve amit elég sokan ismernek. aztán nem sok adat van arról hogy vajon hány leosztásból nézte meg azt a 300-at amit a könyvben leír. Elég nehéz az alapján játszani de lehet hogy csak én nem figyeltem. Bizonyos szitukat el lehet lesni az biztos de senkinek nem ajánlom hogy gus módszerrel üljön le játszani.
úgy nyilván nem is érdemes, de ha már van pár év tapasztalat mögötted, nem csak neten, hanem élőben is, és a könyvekböl is minden hasznosat kiszűrtél, azért tapasztalatnak nem rossz, vagy érdekességnek.
Na így korrekt ezzel teljesen egyetértek! Ha szereted a pókert és esetleg van tapasztalatod az online pókerben (erre az oldalra sztem csak az online illik) akkor nyitottam egy új topikot <<<ONLINE PÓKER>>> néven. Csak tegnap kezdtem írni de szívesen várom a HSZ-eidet.

#65 Felhasználó inaktív   Sonny2 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.108
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 28. 10:55

Elég jól beindult a másik ahhoz képest.KépKép

#66 Felhasználó inaktív   Sonny2 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.108
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 19. 13:56

Na sikerült belevetnem magamat a játékba a pokerstrategy.com oldalán csak az a baj, hogy fizetős.KépKép

Téma megosztása:


  • (4 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó