HWSW Informatikai Kerekasztal: Milyen játék legyen? - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (37 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Milyen játék legyen?

#41 Felhasználó inaktív   wildláma 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.929
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 12. 16:40

a company of heroes-nak egy új kiegészíttő, egy olyan ami egy oroszos szekciót tartalmaz.

egyszer volt említtés arról hogy lesz DJ Hero. Az se lenne rossz. (Guitar Hero-s valami)
Kép

#42 Felhasználó inaktív   wolf15 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.360
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 12. 18:22

Vizilabdás és kézilabdás gamet a népnek!!!!Kép
Abban legalább jók vagyunkKép
..::Become a Legend 2009 - 2010 - 2011 - 2012 ::..

#43 Felhasználó inaktív   responze 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 148
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 08. 22. 22:11

Idézet

Vizilabdás és kézilabdás gamet a népnek!!!!Kép
Abban legalább jók vagyunkKép
hmmm, kézilabdásra énis gondoltam frankó ötlet:) csak nehéz lenne kivitelezni...
De a sportjátékok mellett lehetne, egy tps/fps ami nem a "világ megmentésével" foglalkozik és nem is egy lehetetlen sci-fi.Kép (pl: egy élettörténet feldolgozása... lehet dráma v. vígjáték, amiben minden benne van, normális élet, fegyverek, drogok, akár börtön... onnan egy érdekes szabadulás, ember ölés stb. Ha kicsit durvábban állítanánk be a dolgokat... mint pl: megölni egy embert, hiszen a mai játékokban ezek alap dolgok, mint lelőni valakit...)
"We're entertaining you."

#44 Felhasználó inaktív   wildláma 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.929
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 08. 22. 22:19

Hú haver mondogatta mindig hogy jó lenne egy olyan játék ami lényegében olyan lenne mint egy GTA, (nem a kocsilopásokra gondolok, és nem konkrétan egy TPS-re) ami egy börtönben játszódik, és a feladat az lenne, hogy te legyél ott a főnök (mármint az elítéltek közt), lehetne benne olyan pl hogy bandába belépés, ilyenkor arra gondolok hogy börtönön belül is vannak fekák, nácik, mucsácsók ... (elnézést ha valakit ez sért), meg ilyen dolgok. Küldetések lennének, ahol a bandának kell bizonyítani és a ranglétrán feljebb mászni velük, mint pl megkéselni valakit, drogot csempészni be, megvédeni valakiket ... a végére meg tehetnének egy olyan dolgot, hogy a karakter ráébred hogy ő ezt nem akarja, és meg akar javulni, de történik egy balul elsült börtönlázadás, amiben meghalunk, hogy ne legyen happyend.
Kép

#45 Felhasználó inaktív   responze 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 148
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 08. 22. 23:30

Idézet

Hú haver mondogatta mindig hogy jó lenne egy olyan játék ami lényegében olyan lenne mint egy GTA, (nem a kocsilopásokra gondolok, és nem konkrétan egy TPS-re) ami egy börtönben játszódik, és a feladat az lenne, hogy te legyél ott a főnök (mármint az elítéltek közt), lehetne benne olyan pl hogy bandába belépés, ilyenkor arra gondolok hogy börtönön belül is vannak fekák, nácik, mucsácsók ... (elnézést ha valakit ez sért), meg ilyen dolgok. Küldetések lennének, ahol a bandának kell bizonyítani és a ranglétrán feljebb mászni velük, mint pl megkéselni valakit, drogot csempészni be, megvédeni valakiket ... a végére meg tehetnének egy olyan dolgot, hogy a karakter ráébred hogy ő ezt nem akarja, és meg akar javulni, de történik egy balul elsült börtönlázadás, amiben meghalunk, hogy ne legyen happyend.
huhh, ez állat lenne... mikorra gondoljátok a megjelenést?Kép
csak hülyéskedtem... :Đ de téll' teccik az ötlet...mondjuk ha a végén nem "meghalnánk" hanem elszöknénk, és normális életet kezdenénk... esetleg választani a befejézések között, min (pl: bioshock-ban)
El is képzeltem, frankó játék lenne. Persze szerintem a mostani játékok közé kellene egy olyan amiben igazi rend és komolyság van... úgyértem javítani a realisztikusabb játék meneten...(nem mintha nem lennének elég jók számomra a mostani játékok) pl: amikor megsérülsz, bekötözöd/elszorítod a sebet és még ilyen apróbb dolgok, persze ezekkel nem agyon bonyolítva a játék menetet. =)
"We're entertaining you."

#46 Felhasználó inaktív   norbee95 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 07. 19:45

Mi haverokkal szoktunk gondolkodni ilyen játékokon, a legújabb:
FPS játék ami úgy kezdődik, hogy kiengedne ka börtönből. A nézet ugy lenne mint a Mirror's edgebe(úgyértem, hogy látod a lábaidat stb..) és a jték Magyarországon játszódna. Tegyük fel, kiengednek Debrecenben a börtönből, és akkor járni kéne az utcákat, és pár ember feltt felkiáltójelek lennének. Ha odamész hozzá, akkor questelni kell, és ha megcsinálod a küldetését, akkor beáll a bandádba. A játék végén érünk csak el Pestre, előtte minden városban bandatagokat kell gyűjteni( de akármikor tovább tudszmenni, nem kellenek a csapattagok) és a 5-6. városban jön a hír, hogy az aki miatt elitéltek a Bahamákra megy. ÉS akkro el kell menni Pestre (itt már nicns bandatag gyűjtés) és meg kell ölni a bandájának a tagjait. És végül a reptéren kell harcolnunk vele, úgy, hogy a csapattársakat megkérjük, hogy harcoljanak a bandatagjaival, mi meg utánafutunk. Be akarja csukni a repülő ajtaját, mi kirántju ka repülőből, és késsel kell ellene harcolni. (1 szúrás és halál) Végül, mi leszün ka legnagyobb banda, sé to be continued:D

Ha lesznek még ötelteink írok:D

#47 Felhasználó inaktív   Aramisz93 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.060
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 07. 19:48

Idézet

Mi haverokkal szoktunk gondolkodni ilyen játékokon, a legújabb:
FPS játék ami úgy kezdődik, hogy kiengedne ka börtönből. A nézet ugy lenne mint a Mirror's edgebe(úgyértem, hogy látod a lábaidat stb..) és a jték Magyarországon játszódna. Tegyük fel, kiengednek Debrecenben a börtönből, és akkor járni kéne az utcákat, és pár ember feltt felkiáltójelek lennének. Ha odamész hozzá, akkor questelni kell, és ha megcsinálod a küldetését, akkor beáll a bandádba. A játék végén érünk csak el Pestre, előtte minden városban bandatagokat kell gyűjteni( de akármikor tovább tudszmenni, nem kellenek a csapattagok) és a 5-6. városban jön a hír, hogy az aki miatt elitéltek a Bahamákra megy. ÉS akkro el kell menni Pestre (itt már nicns bandatag gyűjtés) és meg kell ölni a bandájának a tagjait. És végül a reptéren kell harcolnunk vele, úgy, hogy a csapattársakat megkérjük, hogy harcoljanak a bandatagjaival, mi meg utánafutunk. Be akarja csukni a repülő ajtaját, mi kirántju ka repülőből, és késsel kell ellene harcolni. (1 szúrás és halál) Végül, mi leszün ka legnagyobb banda, sé to be continued:D

Ha lesznek még ötelteink írok:D
Már ne haragudj de ez ritka szarKépKép Földrajzos gengszterjáték. És mik leszünk? Skinheadek. jan em. gárdisták. igen lehetne egy ilyen játékot csinálni. meg vennék belőle 10 db ot és elégetném valószínűleg. Na mindegy. A lényeg hogy szerintem ez nem a legjobb ötlet. Most akkor ez mi? RPG, FPS, Bunyós játék? sőt még ügyességi is és a kreszt is tanulod benne.

#48 Felhasználó inaktív   bukov 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.009
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 03. 20. 14:42

Megszeretném venni a Batman Arkham Asylumot!
Kürölnéztem elektronikai boltok honlapján de nem találtam, tehát a kérdésem az hogy: hol lehet megvenni?
Legyetek szívesek segíteni...Kép
Kép

#49 Felhasználó inaktív   zoli12i 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.350
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 03. 20. 14:49

Idézet

Megszeretném venni a Batman Arkham Asylumot!
Kürölnéztem elektronikai boltok honlapján de nem találtam, tehát a kérdésem az hogy: hol lehet megvenni?
Legyetek szívesek segíteni...Kép
576?

 

 


#50 Felhasználó inaktív   Icabod 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.230
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 03. 20. 14:53

Idézet

Megszeretném venni a Batman Arkham Asylumot!
Kürölnéztem elektronikai boltok honlapján de nem találtam, tehát a kérdésem az hogy: hol lehet megvenni?
Legyetek szívesek segíteni...Kép

Mire akarod megvenni?


,,A halálod még nem bizonyítja, hogy éltél.''

#51 Felhasználó inaktív   megalonagyix 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.323
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 03. 20. 15:07

Idézet

Megszeretném venni a Batman Arkham Asylumot!
Kürölnéztem elektronikai boltok honlapján de nem találtam, tehát a kérdésem az hogy: hol lehet megvenni?
Legyetek szívesek segíteni...Kép
CD Galaxis

#52 Felhasználó inaktív   lutri 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 344
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 03. 20. 15:24

gondolkodok hogy xbox 360-ra veszek 1 játékot. mindegyik ugynannyiba kerül de sztetek melyik a jobb a Brutal Legend vagy a Mortal Kombat vs. Dc Universe
 

#53 Felhasználó inaktív   seci92 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.563
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 03. 20. 15:26

Idézet

gondolkodok hogy xbox 360-ra veszek 1 játékot. mindegyik ugynannyiba kerül de sztetek melyik a jobb a Brutal Legend vagy a Mortal Kombat vs. Dc Universe
Ha ismered és szereted a heavy metalt akkor Brutal legend!
   

#54 Felhasználó inaktív   lutri 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 344
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 03. 20. 15:27

és ha tekken fan vagyok?
 

#55 Felhasználó inaktív   seci92 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.563
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 03. 20. 15:28

Idézet

és ha tekken fan vagyok?
Akkor tekkent vegyél!:Đ
   

#56 Felhasználó inaktív   lutri 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 344
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 03. 20. 15:30

Idézet

Idézet

és ha tekken fan vagyok?
Akkor tekkent vegyél!:Đ
és ha az már megvan??
 

#57 Felhasználó inaktív   seci92 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.563
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 03. 20. 15:32

Idézet

Idézet

Idézet

és ha tekken fan vagyok?
Akkor tekkent vegyél!:Đ
és ha az már megvan??
Hátha csak ebből a 2ből lehet választani és a metalt nem birod akkor Mortal.
http://www.youtube.c...h?v=e8XL9BWhHUQ :-D
   

#58 Felhasználó inaktív   bukov 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.009
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 03. 20. 15:45

Idézet

Idézet

Megszeretném venni a Batman Arkham Asylumot!
Kürölnéztem elektronikai boltok honlapján de nem találtam, tehát a kérdésem az hogy: hol lehet megvenni?
Legyetek szívesek segíteni...Kép
576?
Volt.
Icebod: PC-re!
Nem megrendelni szeretném...
Tehát akkor semmi? Mind megvették talán?
Szülinapomra kéne... 30.-ára, és jó lenne ha meglenne...
Kép

#59 Felhasználó inaktív   seci92 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.563
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 03. 20. 15:56

Idézet

Idézet

Idézet

Megszeretném venni a Batman Arkham Asylumot!
Kürölnéztem elektronikai boltok honlapján de nem találtam, tehát a kérdésem az hogy: hol lehet megvenni?
Legyetek szívesek segíteni...Kép
576?
Volt.
Icebod: PC-re!
Nem megrendelni szeretném...
Tehát akkor semmi? Mind megvették talán?
Szülinapomra kéne... 30.-ára, és jó lenne ha meglenne...
Besétálsz egy közeli 576-ba/Media Markt-ba stb.és ott próbáld meg vagy rendeld meg innen: http://www.576.hu/in...t&product=36560
   

#60 Felhasználó inaktív   bukov 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.009
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 03. 20. 16:14

OK körülnézünk személyesen... kösziKép
Kép

Téma megosztása:


  • (37 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó