HWSW Informatikai Kerekasztal: Keresem:Régi games - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (6 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Keresem:Régi games

#21 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 04. 14. 18:26

Idézet

Idézet

Sziasztok.Megvan valakinek a KKND Krossfire (pc) régi startégiai játék?Vagy nem tudja valaki kitöl tölthetném le? Régota ki akarom próbálni,de ami van az töltés után kilép,patch a fasorba se de lehet az sem hozná jóra.Lehet segitene egy exe file is, sztem ott a gond.
Kössszi.Kép
Igen nekem megvan!! De hogyan tudnám odaadni neked?Szloviában lakom!!
Elösször is köszi Kapcséknak,Daksnak az eligazítást.A kérdés az hogy törve van meg vagy fulllba?Ha törve tömötitsd össze a lehetö legkisebbre (pl winrar),és mint ahogy lejjebb írták fel kellene töltened valahová ahonnan lehúzhatnám.Igaz ebben én segiteni nem tudok.Szóval kérdés mindenkihez:Hogyan és hova tudná felrakni a cimborám Julio az általam keresett gamét,hogy onnan lerántva és magamévá téve,régóta várakozó boldogság hormonjaimat felszabadithassam???????Talán Kapcsék ebben is tudnak nekem segiteni.A postai út annyira nem hepi nekem.Msn-em nincs,mivel nemrég tértem vissza a pc világába,és nem is nagyon konyitok hozzá.Pfffffff(Ki se tom mondani,lehet lapátolnom kellene a dombon,az talán még menne).Kössz mindenkinek.Juliónak külön.Csü.Bocs a pl winrar-ért, lehet kicsit erős volt!

#22 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 04. 14. 19:45

mikli-nek hova tudnám feltolteni???

#23 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 04. 14. 20:32

szerintem Kapcsék nem nagyon tudnak segiteni ebben, ne is nagyon probálkozzatok ilyennel. ez itt nagyon nem warez forum, azt máshol kell keresni.

koszi
Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#24 Felhasználó inaktív   General Thomas 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.941
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 04. 14. 20:59

amit én tudok oldal az nem warez ugyanis ingyenes és legális (elvilegKép)
a nevrhood meg megvan nekem (lásd avatarKép) de az már újabb és nem ingyenes + egy CD-s játék aka. átküldeni se tudnám ha akrnám seKép. próbáld meg DC++-on vagy torrenten de hogy ne harapják le a fejem az adminok ezért a LEGÁLIS változatot ajánlom a legjobban:)
ui. ja és az MSN átküldés: felül egy send files gomb (vagy fájl küldése vayg miKép)
"Az élet szép, csak mindig jön valami és elszúrja" Myko Alto

"Did you know your phone is dead? Do you ever recharge the batteries?"
"They recharge? I just keep buying new phones."
House MD

#25 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 04. 14. 21:43

Idézet

mikli-nek hova tudnám feltolteni???
Elösször is bocsánat a nem ide illö dolgok miatt Kapcséktól.Figyu Julio megoldjuk msn-en keresztül.Mivel megvan a game csak kilép tőtís után, nem kell az összes fájl pl:pályafájlok.Szerintem elég ha egy két lényegesebb filét leveszek tőled.Nekem az egész gamma 101mb abból a pályák 95mb.Azt a 6mb-ot csak át msn-ezzük.Csak az nekem még nincs.Szombaton megpróbálom összehozni hogy meglegyen,megkérek valakit a chaten magyarázza el.Majd beirok ha megvan,szoval néha nézz ide.
Kösszi.A többiektöl meg bocsi.

ui:az vesse rám az elsö követ..

#26 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 04. 15. 07:49

ok Mikli akkor majd írj|!

#27 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 04. 15. 09:21

Idézet

ok Mikli akkor majd írj|!
Na megv van az msn-cimem.Hogy a részleteket megbeszéljük menj fel a csetre ,én ma(Szombat) délben, 1500-kor és 1800-kor felegyekValamilyik idöpont csak jó neked,én ott leszek.Érted nem akarom ide irni a cimem. A cseten kknd vagy ilyesmi lesz a nevem.na pá köszi

#28 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 04. 15. 09:33

Meg 21 órakkor is ott leszek. Mikli

#29 Felhasználó inaktív   ktomi22 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 84
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 04. 15. 09:41

Hello ..akinek megvan a régi SCORCH játék az kérem küldje el nekem...

..msn: ktomi22@gmail.com..

..THX..
.. kérlek látogassátok az oldalt minden nap.. evvel segítitek a munkánkat és új videókat tudunk csinálni.. http://www.gamevideok.try.hu

#30 Felhasználó inaktív   aalbert 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 02. 01. 13:02

szervusztok97 2000 közt összefutottam egy kedves játékkal, x-com 3 után, homeworld elött:küldetésekben mechwarrior szerű lépegetőkkel kellett bolygófelszínről valami érceket betermelni, kis csata, talán hexes körökre osztott mókával, majd a pályák közt a betermelt jóságokból jobb gépeket venni, és hozzá "agyakat"...nem rémlik esetleg valakinek?nagy segítség lenne bármi info, ami közelebb vinne a megtalálásáhoztisztelettelAlbert

#31 Felhasználó inaktív   Circa001 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 445
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 02. 01. 13:32

Idézet

szervusztok 97 2000 közt összefutottam egy kedves játékkal, x-com 3 után, homeworld elött: küldetésekben mechwarrior szerű lépegetőkkel kellett bolygófelszínről valami érceket betermelni, kis csata, talán hexes körökre osztott mókával, majd a pályák közt a betermelt jóságokból jobb gépeket venni, és hozzá "agyakat"... nem rémlik esetleg valakinek? nagy segítség lenne bármi info, ami közelebb vinne a megtalálásához tisztelettel Albert
Hát nem tudom...talán Earth 2140 ?! De ez csak tipp.
puruttya

#32 Felhasználó inaktív   aalbert 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 02. 01. 13:36

Idézet

Idézet

szervusztok 97 2000 közt összefutottam egy kedves játékkal, x-com 3 után, homeworld elött: küldetésekben mechwarrior szerű lépegetőkkel kellett bolygófelszínről valami érceket betermelni, kis csata, talán hexes körökre osztott mókával, majd a pályák közt a betermelt jóságokból jobb gépeket venni, és hozzá "agyakat"... nem rémlik esetleg valakinek? nagy segítség lenne bármi info, ami közelebb vinne a megtalálásához tisztelettel Albert
Hát nem tudom...talán Earth 2140 ?! De ez csak tipp.

megnézem. köszönöm



#33 Felhasználó inaktív   aalbert 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 02. 01. 13:41

megnéztem, sajnos nem

amit keresek, kimondottan nem c&c jellegű játék (legalábbis nem ennyire)

köszi újra



#34 Felhasználó inaktív   General Thomas 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.941
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 02. 01. 17:03

Nem tudnál több infót leírni? ki ki ellen harcol, milyenek voltak a nyersanyagok, egységek, milyen a grafika, főbb jellegzetességek? Így elég sok játék lehet....Kép

ui: nekem is az earth 2140 ugrott be elsőnekKép
"Az élet szép, csak mindig jön valami és elszúrja" Myko Alto

"Did you know your phone is dead? Do you ever recharge the batteries?"
"They recharge? I just keep buying new phones."
House MD

#35 Felhasználó inaktív   aalbert 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 02. 01. 18:16

Idézet

Nem tudnál több infót leírni? ki ki ellen harcol, milyenek voltak a nyersanyagok, egységek, milyen a grafika, főbb jellegzetességek? Így elég sok játék lehet....Kép

ui: nekem is az earth 2140 ugrott be elsőnekKép

nos, 7-8 év távlatából bizony nem emlékszem tőbbre, mint hogy valami űrhajón tápoltad a gépeket, külön vásároltad hozzá az agyakat!!! (és nem bírom azt gondolni hogy ez lerágott csont, tucatszám akad ilyen), melyek befolyásolták a vas tulajdonságait (mozgáspont, célzás, ilyesmik).

egyféle anyagot kapartak össze a felszínről, és faji megkülönbözetésre sem emlékszem :Đ

semmi építs bázist, termelj 'baromság'...

grafika

hm, nehéz kérdés, hisz a minap előkapott dungeon keeper se egy szépség, de akkor legelább elment, így mínősíteni nem merem, de a bolygófelszínen átlagos rts nézetet mutatott, emlékeim szerint hexekkel...

nem győzőm köszönni a segítséget, a sok játék is előrelépés már, csak kiszűrném közülük ha látnám... ugye akkor jó a feladat ha nehéz

a.



#36 Felhasználó inaktív   General Thomas 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.941
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 02. 01. 20:21

sajna nem találok semmit....a Google-ben és a Wikipédiában (ott minden hírsebb game-ról van valami) kerestem, a leghülyébb nevekkel is, (retro game spaceship brain iron rts hexKép) de semmi értelmes....
"Az élet szép, csak mindig jön valami és elszúrja" Myko Alto

"Did you know your phone is dead? Do you ever recharge the batteries?"
"They recharge? I just keep buying new phones."
House MD

#37 Felhasználó inaktív   Domasi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 792
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 02. 01. 22:20

hi.
segítene valaki, nem találom az Age of Empires 1. részének full verzióját ingyen.
már letöltöttem a trial verziót, de ott nem lehet deathmatch-t és random-ot játszani, mert nem engedi.
előre is nagyon kösz, bárki is ír!
  Tsar bomba legyen velünk.


Lebegés a sötétségben.
Tudat a fergetegben. Halál a félelemben







#38 Felhasználó inaktív   General Thomas 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.941
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 02. 01. 22:51

A Full verziót nem is lehet ingyenesen megszerezni (persze legálisan nem), de már erősen lecsökkent az ára, mint írták ide a Gk-ra zoennék, a Deluxe edition (I-II rész + kieg) is már alig pár ezer forintKép.
"Az élet szép, csak mindig jön valami és elszúrja" Myko Alto

"Did you know your phone is dead? Do you ever recharge the batteries?"
"They recharge? I just keep buying new phones."
House MD

#39 Felhasználó inaktív   aalbert 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 02. 02. 13:22

Idézet

sajna nem találok semmit....a Google-ben és a Wikipédiában (ott minden hírsebb game-ról van valami) kerestem, a leghülyébb nevekkel is, (retro game spaceship brain iron rts hexKép) de semmi értelmes....

MissionForce: Cyberstorm

tényleg jó volt

spec thx to BlackHole Team



#40 Felhasználó inaktív   Domasi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 792
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 02. 02. 14:11

Idézet

A Full verziót nem is lehet ingyenesen megszerezni (persze legálisan nem), de már erősen lecsökkent az ára, mint írták ide a Gk-ra zoennék, a Deluxe edition (I-II rész + kieg) is már alig pár ezer forintKép.
óóó, ezt a kib@szást...
kösz, hogy tájékoztattál.
egyébként meg van az 1. része nékem de azt a gond, hogy már nem találom másfél éve.(kiegészítő is megvan, de magába sokat érKép)
  Tsar bomba legyen velünk.


Lebegés a sötétségben.
Tudat a fergetegben. Halál a félelemben







Téma megosztása:


  • (6 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó