HWSW Informatikai Kerekasztal: Keresem:Régi games - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (6 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 4
  • 5
  • 6
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Keresem:Régi games

#101 Felhasználó inaktív   torppapa5 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 376
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 19. 16:06

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Egy olyan stratégigai játékot keresek ami ilyen robotos/jövőbeli volt és voltak benne mindenféle egységek. Felderitő ami ilyen kis motor volt, akkor lángszórós tank, meg a kedvencem Dominator ami ilyen tűzgolyókat lőtt, meg tank, helikopter, vadászgép. És úgy lehetett pénzt szerzni h a bányahelyekre épitettél ilyen kör alakű bányatelepeket és a begyűjtő kocsik annak a bejárataihoz mentek és onnan lett pénzed. Az ikonja is 1 robot volt. És emlékszem az épitész robotok ilyen targonca szerűek voltak és mindeki akire rányomtál mondott valamit és az épitő robotok azt szokták h: "Me, Me, Always me". Nagyon fontos lenne, nem tom mikori gém de még pixeles volt a grafikája. Úgy 2002 körül játszottam vele először de sztem régebbi. Aki tudja az irja ide a játék nevét mer kéne nagyon.
Red Alert 2?
inkább a red alert 1-re szavaznék, igaz azzal nem toltam, de a 2-re nem nagyon igazak a feltevések. Meg a 2-ben Desolator volt, és az ilyen zöld nukleális taknyot lőtt. na meg ebben nem igazán volt olyan hogy felderítő, főleg motorral, a lángszórós tank helyett is tesla tank volt, szóval lehet a RA1 lesz amit keresel.

néztem egy kis gameplayt, és a RA1-se lehet, mert ott sincsenek konkrét bányák, szóval akkor fogalmam nincs :Đ. de elképzelhető hogy valamilyen C&C volt
Én azt hiszem tudom hogy melyiket keresed: Outlive nem? Abban volt olyan egység, hogy Dominator.
Azaz igen-igen. Köszönöm. azaz. Húú ez most sokat segitett.
Mindenkinek ajánlom mer a maga idejében nagyon jó volt és szerintem most is jó lenne, és tetszene sokaknak.
Nekem megvan, régen sokat játszottam vele, de ma már csak itt porosodik szegény. Örülök hogy segíthettem, jó játékot!

#102 Felhasználó inaktív   Bumbi_King 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 497
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 19. 16:06

Idézet

Idézet

Idézet


néztem egy kis gameplayt, és a RA1-se lehet, mert ott sincsenek konkrét bányák, szóval akkor fogalmam nincs :Đ. de elképzelhető hogy valamilyen C&C volt
Biztos h nem C'n'C, az 100. De mind1 is mer apám tudja a nevét a játéknak csak este jön majd haza és nem volt kedvem megvárni ugyhogy inkább mekkérdeztemKép Majd ha hazajött mekkérdezem tőle aztán leirom ide h ti is tudjátok mer az 1 isteni gém volt és nagyon szerettem ugyhogy azeretnék majd játszani vele megin.

Jah és mégvalami a játékról. Nekem csak a demója volt meg amiben csak a tutorial volt meg plusz 1 pálya és nem volt a játékban nehéztank, sem vadászgép, sem rakéta (ICBM). És emlékszem h én voltam vagy a szürke vagy a kék és az ellen meg a piros és a tutorialban volt haverom is aki meg narabcs volt. És ugy volt h én votam a térkép bal alsó sarkán és ott kellet épitkeznem (bánya, HQ, gyár, labor(vagy mi), meg ilyenek). a haverom meg már fullos volt mindenből (ez még a tutorial) és ő 1 magaslaton volt ahova én nem mehettem föl. az ellen meg a "sötétségben" volt és neki csak ilyen kis bázisa volt amit le kellet rombolni és akkor lett kész a tutoril. Nah csak ennyi infót tok róla.(meg persze a fejemben ott van a játékról a kép, meg minden de a neve nem jut eszembe)
Nem az Outlive-ra gondolsz? Elég régi játék, az is jövőbeli és abban volt egy olyan tank vagy kocsi hogy Dominator.
De azaz de ezt előbb már leirtad és válaszoltam is.
ASSASSIN'S CREED 2 FOREVER!!!
Nothing is true, evrithing is permitted. -- Hasan Sabbah
Our life is made by the death of others. -- Leonardo Da Vinci

#103 Felhasználó inaktív   torppapa5 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 376
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 19. 16:07

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet


néztem egy kis gameplayt, és a RA1-se lehet, mert ott sincsenek konkrét bányák, szóval akkor fogalmam nincs :Đ. de elképzelhető hogy valamilyen C&C volt
Biztos h nem C'n'C, az 100. De mind1 is mer apám tudja a nevét a játéknak csak este jön majd haza és nem volt kedvem megvárni ugyhogy inkább mekkérdeztemKép Majd ha hazajött mekkérdezem tőle aztán leirom ide h ti is tudjátok mer az 1 isteni gém volt és nagyon szerettem ugyhogy azeretnék majd játszani vele megin.

Jah és mégvalami a játékról. Nekem csak a demója volt meg amiben csak a tutorial volt meg plusz 1 pálya és nem volt a játékban nehéztank, sem vadászgép, sem rakéta (ICBM). És emlékszem h én voltam vagy a szürke vagy a kék és az ellen meg a piros és a tutorialban volt haverom is aki meg narabcs volt. És ugy volt h én votam a térkép bal alsó sarkán és ott kellet épitkeznem (bánya, HQ, gyár, labor(vagy mi), meg ilyenek). a haverom meg már fullos volt mindenből (ez még a tutorial) és ő 1 magaslaton volt ahova én nem mehettem föl. az ellen meg a "sötétségben" volt és neki csak ilyen kis bázisa volt amit le kellet rombolni és akkor lett kész a tutoril. Nah csak ennyi infót tok róla.(meg persze a fejemben ott van a játékról a kép, meg minden de a neve nem jut eszembe)
Nem az Outlive-ra gondolsz? Elég régi játék, az is jövőbeli és abban volt egy olyan tank vagy kocsi hogy Dominator.
De azaz de ezt előbb már leirtad és válaszoltam is.
Tudom, bocsi, csak azt hittem nem vetted észre.

#104 Felhasználó inaktív   Bumbi_King 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 497
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 19. 16:09

Idézet

Nekem megvan, régen sokat játszottam vele, de ma már csak itt porosodik szegény. Örülök hogy segíthettem, jó játékot!
Nincs kedved eladni? Mer szerintem ezt már sehonnan nem tom beszerezni
ASSASSIN'S CREED 2 FOREVER!!!
Nothing is true, evrithing is permitted. -- Hasan Sabbah
Our life is made by the death of others. -- Leonardo Da Vinci

#105 Felhasználó inaktív   torppapa5 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 376
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 19. 16:10

Idézet

Idézet

Nekem megvan, régen sokat játszottam vele, de ma már csak itt porosodik szegény. Örülök hogy segíthettem, jó játékot!
Nincs kedved eladni? Mer szerintem ezt már sehonnan nem tom beszerezni
Bocsi, de nem, meg szeretném őrizni, ki tudja mikor támad kedvem vele játszani.

#106 Felhasználó inaktív   Bumbi_King 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 497
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 19. 16:11

Idézet

Idézet

Idézet

Nekem megvan, régen sokat játszottam vele, de ma már csak itt porosodik szegény. Örülök hogy segíthettem, jó játékot!
Nincs kedved eladni? Mer szerintem ezt már sehonnan nem tom beszerezni
Bocsi, de nem, meg szeretném őrizni, ki tudja mikor támad kedvem vele játszani.
Nekem most támadt kedvem játszani veleKépNah mind1 azér kösz a segitséget.
ASSASSIN'S CREED 2 FOREVER!!!
Nothing is true, evrithing is permitted. -- Hasan Sabbah
Our life is made by the death of others. -- Leonardo Da Vinci

#107 Felhasználó inaktív   torppapa5 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 376
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 19. 16:48

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Nekem megvan, régen sokat játszottam vele, de ma már csak itt porosodik szegény. Örülök hogy segíthettem, jó játékot!
Nincs kedved eladni? Mer szerintem ezt már sehonnan nem tom beszerezni
Bocsi, de nem, meg szeretném őrizni, ki tudja mikor támad kedvem vele játszani.
Nekem most támadt kedvem játszani veleKépNah mind1 azér kösz a segitséget.
Igazán nincs mit, ha meglesz akkor jó játékot!

#108 Felhasználó inaktív   Bumbi_King 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 497
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 19. 17:25

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Nekem megvan, régen sokat játszottam vele, de ma már csak itt porosodik szegény. Örülök hogy segíthettem, jó játékot!
Nincs kedved eladni? Mer szerintem ezt már sehonnan nem tom beszerezni
Bocsi, de nem, meg szeretném őrizni, ki tudja mikor támad kedvem vele játszani.
Nekem most támadt kedvem játszani veleKépNah mind1 azér kösz a segitséget.
Igazán nincs mit, ha meglesz akkor jó játékot!
Hát most meglett a játék. de nem túl törvényes úton.Mivel már sehol nem lehet kapni. Ugyhogy most el is kezdem.
ASSASSIN'S CREED 2 FOREVER!!!
Nothing is true, evrithing is permitted. -- Hasan Sabbah
Our life is made by the death of others. -- Leonardo Da Vinci

Téma megosztása:


  • (6 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 4
  • 5
  • 6
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó