HWSW Informatikai Kerekasztal: Britney Spears - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (3 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Britney Spears

#21 Felhasználó inaktív   JAY 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 136
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 13. 01:15

Idézet

Talán már tudjátok a véleményem a zenével kapcsolatban. Én igazából csak azt tekintem zenének amit igazi hangszerrel, igazi zenészek játszanak, és akármikor élőben el is tudják nyomni... (az már ugyancsak az én egyéni preferenciám, hogy ebből is a keményebb fajtát szeretem :Đ).

Britney nem igen tartozik ide, tehát igazából "zenei" téren nincs miről beszélni. Egyébként nem hiszem, hogy ő akármilyen zenét, vagy szöveget, vagy akármit írna, ő az a bábu, akit kiraknak. Ez úgy működik, hogy keresnek egy csapatot, aki a zenét megcsinálja és feljátsza, és kiraknak mellé egy könnyen eladható dögös nyuszit, aki jól mutat pl a lemezborítón meg a koncerteken. Az énektanárunk mesélt erről, még 2 évvel ezelőtt: amikor a barátja hangmérnökként dolgozott, pl, koncerteken, az egyik alkalommal behívta magához az énektanárunkat, mondván most mutat neki valami vicceset. Valami hasonló szőke picsa pop(?) zenéje(??), amire persze a színpadon a szőke nő ugrált meg "énekelt" a mikrofonba. Azért az idézőjel, mert természetesen csak playbackelt, namost erre a hangmérnök csóka felnyomtam az addig muteolt mikrofon hangerejét, és a nő TÉNYLEG ÉNEKELT bele a mikrofonba, persze borzalmasan, hiszen az eredeti zenéhez köze nem volt.... de annyira hülye volt, hogy nem tudta, hogy playbacknél csak tátogni kell.

A slusszpoén viszont: mit csinált erre a nép? ... Elkezdtett hevesen tapsolni és éljenezni...
az 1. résszel teljes mértékben 1et értek (mintha én írtam volna)Kép
a 2. részen meg jót röhögtemKépKép
AMEDDIG FÖLD KEREK MINDIG LESZNEK ROCKEREK!!!

#22 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2005. 11. 13. 12:00

Már szült? Atyaúristen (magamhoz beszélek) de le vagyok maradva a kúltúrális hírek terénKép Aszittem van még ideje. Mi a kicsi neve? Egyáltalán fiú, vagy lyány?

(nem mintha érdekelne, de ha már írok, akkor megkérdezemKép)

#23 Felhasználó inaktív   Kormos 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 446
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 13. 12:15

Idézet

Avium: Te torolted eloszor ugye? A valasz: korunk legnepszerubb idoljarol mindenkinek van velemenye, korunkben es az igenyesebb korokben altalaban negativ, de tudtommal nincs a szabalyzatban, hogy fikatopicot nem lehet nyitni a zene dir alatt, csak metal topicokat. Ha pedig mindenkinek van velemenye, akkor porog a forum, GK-s kollegakent pedig tudod, hogy erre a napokban nagy szukseg van, ergo szerintem a topic nyitasa hasznos volt. Ellenerv?

Öööö ez a bejegyzésed AVi-nak szólt, de azért válaszolok rá ha nem gond. Nem hiszem hogy Britney Spears pörgetné a topicot, vagy hogy pont rá lenne szükségünk hogy pörgesse Kép. Pl számomra a csaj érdektelen, sem jót, sem rosszat nem tudok mondani róla és ezzel ki is merült a mondanivalóm. De ha jól látom, itt te tudod a legtöbb pletykát a hölgyről hehhe Kép.
[Trust in my command!]

#24 Felhasználó inaktív   Ford Fairlane 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 496
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 13. 12:38

Idézet

Öööö ez a bejegyzésed AVi-nak szólt, de azért válaszolok rá ha nem gond. Nem hiszem hogy Britney Spears pörgetné a topicot, vagy hogy pont rá lenne szükségünk hogy pörgesse Kép. Pl számomra a csaj érdektelen, sem jót, sem rosszat nem tudok mondani róla és ezzel ki is merült a mondanivalóm. De ha jól látom, itt te tudod a legtöbb pletykát a hölgyről hehhe [smile_
Kormos: Latod, megiscsak hozzaszoltal, es valahol egy szamlaloangyalka megkapta a szarnyat, vagy legalabbis pordult egyet feljebb, es ez a site-nak jo, raadasul en is hozzaszolhatok igy megegyet, es pordul egyet ujfent. :Đ

#25 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 13. 12:47

Szerintem hozzuk fel Britni mellett azt az érvet, hogy azért el lehetne vele hancúrozni egy kicsit KépKép

#26 Felhasználó inaktív   Kormos 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 446
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 13. 13:02

Idézet

Idézet

Öööö ez a bejegyzésed AVi-nak szólt, de azért válaszolok rá ha nem gond. Nem hiszem hogy Britney Spears pörgetné a topicot, vagy hogy pont rá lenne szükségünk hogy pörgesse Kép. Pl számomra a csaj érdektelen, sem jót, sem rosszat nem tudok mondani róla és ezzel ki is merült a mondanivalóm. De ha jól látom, itt te tudod a legtöbb pletykát a hölgyről hehhe [smile_
Kormos: Latod, megiscsak hozzaszoltal, es valahol egy szamlaloangyalka megkapta a szarnyat, vagy legalabbis pordult egyet feljebb, es ez a site-nak jo, raadasul en is hozzaszolhatok igy megegyet, es pordul egyet ujfent. :Đ
Nekem mindegy, legyen igazad. De továbbra is fenntartom, hogy a Gamekapocs nem Britney Spears-től lesz pörgő, és szégyen lenne ha ettől menne a fórum, ez egy vicc.
Törlöm is a hozzászólásaimat.
[Trust in my command!]

#27 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 13. 13:19

Lehet a GK nem menne tőle, de mi azért elmennénk... KépKépKép


#28 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2005. 11. 13. 13:38

Aszongyátok hogy nem pörgeti az oldalt? Hát mennyien hozzászoltak már a témáhozKép Mint már egy régebbi hozzászólásomban írtam nem rossz kislány, lehetne mit vele kezdeni:) Vajon mit énekel, mikor elmegy?....

#29 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 13. 14:10

Idézet

InGen: En is abszolut hasonlokepp velekedek a zenerol (lasd az idezojelet lejjebb), bar szelesebb az izlesspektrumom, szinte mindenevo vagyok, meg a dance es pop kategoriakban is van amit meghallgatok (meg magyart is, bar ez igazan ritka nalam: Egyszercsak), de en is csak azt tekintem egyaltalan hallgatasra erdemesnek, amit eloben is elo tudnak adni (kivetel ez alol a minimalista elektronikus demoscene zene: SID, MOD, XM satobbi, amit szinten csipek), es ami szemelyesebb, tehat a banda vagy a sztar is szerez zenet es dalokat, vagy ami megjobb, kizarolag sajat szamokat tol.
Persze, én is szeretek sok mindent, de sztem mindenkinek vagy egyfajta zene, amit a legszívesebben hallgat, én ezt csak erre értettem ... :Đ

Idézet

Eleg szanalmas a popipar azon muanyag playbackes (es sajnos legnepszerubb, legismertebb es leggazdagabb) topszegmense, amirol te is irsz, termeszetesen Britney helyett feldobhattam volna Xtinat, Pinket, Gwent, Shakirat, Madonnat, Kylie-t, Avrilt es masokat is (az utobbi evekben feltunteket nem nagyon jegyeztem meg), egy reszuk mar megtanult eloben enekelni, de azert mind csinalt megasztarok, mindenesetre Britney a legnepszerubb es a legutaltabb is jelenleg. Az mondjuk jo kerdes, hogy hogyan tudnak tartosan a topon maradni, mivel rendszerint a menedzsmentjuk is valtozik az image-ukkel es a zeneszerzoikkel/dalszerzoikkel egyetemben (ugye ezeknek szinte minden szamot mas-mas csucsszerzo keszit es mixel), nagy divat, hogy a sztarok szinte evente kirugjak a menedzseruket, a Beatles kezdte a sort nagyobb nyilvanossag elott, utoljara pedig Toth Verarol olvastam ezt.
Na igen. De ez egyébként egy nagyon nagy szinten birkaság is, mert pl. ha megnézel egy Britney koncertvideót -az HBO adta 1x, és éppen a TV előtt kajáltam, szal láttam belőle vagy 20 percet- naszóval ha megnézed, ugye Britney baba erősen aerobikozik vagy mit csinál közbe, a lényeg hogy nagyon aktívan mozog, táncol, hajladozik, viteti magát erre arra pár on stage táncos sráccal, és ha mindemellé veszed a a szám énekstílusát, egyszeruen totál valószínűtlen, hogy azt eközben a mozgás közben el tudná énekelni, vagy ha igen, akkor sem ilyen simán, mintha csak a stúdióban állna. Semmi élő szaga nincs, totál egyértelmű, és mégis a sok birkának egyszerűen nem tűnik fel. Na persze nem mintha olyan nagy éneklés lenne amit csinál/csinálnia kellene, hiszen egyhangnemes totál érzelemmentes nyávogás a dolog...

#30 Felhasználó inaktív   Ford Fairlane 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 496
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 14. 00:02

Idézet

Na igen. De ez egyébként egy nagyon nagy szinten birkaság is, mert pl. ha megnézel egy Britney koncertvideót -az HBO adta 1x, és éppen a TV előtt kajáltam, szal láttam belőle vagy 20 percet- naszóval ha megnézed, ugye Britney baba erősen aerobikozik vagy mit csinál közbe, a lényeg hogy nagyon aktívan mozog, táncol, hajladozik, viteti magát erre arra pár on stage táncos sráccal, és ha mindemellé veszed a a szám énekstílusát, egyszeruen totál valószínűtlen, hogy azt eközben a mozgás közben el tudná énekelni, vagy ha igen, akkor sem ilyen simán, mintha csak a stúdióban állna. Semmi élő szaga nincs, totál egyértelmű, és mégis a sok birkának egyszerűen nem tűnik fel. Na persze nem mintha olyan nagy éneklés lenne amit csinál/csinálnia kellene, hiszen egyhangnemes totál érzelemmentes nyávogás a dolog...
InGen: Ja, csont egyertelmu, hogy playback minden ilyen dinamikus koncert (en ugyan nem lattam, csak a reklamjat), par eve be is egett, amikor valahol Del-Amerikaban vagy hol kihuztak a dugot, voros fejjel leszaladt, es vege lett a koncertnek. Legalabbis valami ilyesmi remlik a bulvarmediabol, raadasul ez meg a karrierje legelejen volt, biztos voltam benne, hogy ugyanugy bebukik mindent vele, ahogy a Milli Vanilli, de ahogy lejjebb is irod, ma mar idomitva van a tomeg, az ilyenre is csak megranditja a vallat es kesz. A tobbseg mar tisztaban van vele, hogy playbackrol mennek ezek a popkoncertek, de igy is elfogadjak, mert 1) legalabb a balvanyozott sztar kozeleben lehetnek, ez onmagaban elmeny a rajongoknak; 2) nagyon latvanyos es porgos show-t kapnak az elohang helyett, alternativakent nezhetnenek egy helyben allo Dido-t vagy zongorazo Tori Amos-t, es nekik nem arra van igenyuk. (Mondjuk Dido es Tori koncertfelvetelt sem lattam, de el tudom kepzelni, hogy nem rohangalnak, ugralnak es vonaglanak ossze-vissza.)

#31 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 14. 02:46

Idézet

Idézet

Na igen. De ez egyébként egy nagyon nagy szinten birkaság is, mert pl. ha megnézel egy Britney koncertvideót -az HBO adta 1x, és éppen a TV előtt kajáltam, szal láttam belőle vagy 20 percet- naszóval ha megnézed, ugye Britney baba erősen aerobikozik vagy mit csinál közbe, a lényeg hogy nagyon aktívan mozog, táncol, hajladozik, viteti magát erre arra pár on stage táncos sráccal, és ha mindemellé veszed a a szám énekstílusát, egyszeruen totál valószínűtlen, hogy azt eközben a mozgás közben el tudná énekelni, vagy ha igen, akkor sem ilyen simán, mintha csak a stúdióban állna. Semmi élő szaga nincs, totál egyértelmű, és mégis a sok birkának egyszerűen nem tűnik fel. Na persze nem mintha olyan nagy éneklés lenne amit csinál/csinálnia kellene, hiszen egyhangnemes totál érzelemmentes nyávogás a dolog...
InGen: Ja, csont egyertelmu, hogy playback minden ilyen dinamikus koncert (en ugyan nem lattam, csak a reklamjat), par eve be is egett, amikor valahol Del-Amerikaban vagy hol kihuztak a dugot, voros fejjel leszaladt, es vege lett a koncertnek. Legalabbis valami ilyesmi remlik a bulvarmediabol, raadasul ez meg a karrierje legelejen volt, biztos voltam benne, hogy ugyanugy bebukik mindent vele, ahogy a Milli Vanilli, de ahogy lejjebb is irod, ma mar idomitva van a tomeg, az ilyenre is csak megranditja a vallat es kesz. A tobbseg mar tisztaban van vele, hogy playbackrol mennek ezek a popkoncertek, de igy is elfogadjak, mert 1) legalabb a balvanyozott sztar kozeleben lehetnek, ez onmagaban elmeny a rajongoknak; 2) nagyon latvanyos es porgos show-t kapnak az elohang helyett, alternativakent nezhetnenek egy helyben allo Dido-t vagy zongorazo Tori Amos-t, es nekik nem arra van igenyuk. (Mondjuk Dido es Tori koncertfelvetelt sem lattam, de el tudom kepzelni, hogy nem rohangalnak, ugralnak es vonaglanak ossze-vissza.)
Lattad a Peter Gabriel koncertet? Na pl az nagyon is live szagu volt, es raadasul meg aktivan mukodott a szinpadon is (hatalmas gomb belsejeben porgott stb). A nagy nevek igenis ossze tudjak hozni a mozgast az enekkel (nem Britneyrol beszelek persze) Kép
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#32 Felhasználó inaktív   Ford Fairlane 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 496
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 14. 03:03

Idézet

Lattad a Peter Gabriel koncertet? Na pl az nagyon is live szagu volt, es raadasul meg aktivan mukodott a szinpadon is (hatalmas gomb belsejeben porgott stb). A nagy nevek igenis ossze tudjak hozni a mozgast az enekkel (nem Britneyrol beszelek persze) Kép
Avium: Az a koncert valoban zsir volt, Peter Gabriel rulez.

#33 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 14. 03:28

Idézet

Idézet

Lattad a Peter Gabriel koncertet? Na pl az nagyon is live szagu volt, es raadasul meg aktivan mukodott a szinpadon is (hatalmas gomb belsejeben porgott stb). A nagy nevek igenis ossze tudjak hozni a mozgast az enekkel (nem Britneyrol beszelek persze) Kép
Avium: Az a koncert valoban zsir volt, Peter Gabriel rulez.
Tokeletesen rulez! Nyithatnank neki is egy kulon topicot hehe... Kép
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#34 Felhasználó inaktív   Ford Fairlane 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 496
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 14. 03:58

Avium: Yep, megalazo szamara, hogy a Britney topicban kerult teritekre, de azt hiszem mindenki elismeri a muveszetet (meg aki kevesbe hallgatja meg, az is), igy csak dicserni tudnank. Persze, ha komolyan gondolod, nyugodtan nyiss topicot, sosem art. A Britney-t en azert nyitottam, mert annyira ellentetes erzelmeket valt ki, hogy lehet rola jol vitazni, egesz a bicskanyitogatasig. :Đ

#35 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 14. 04:02

Ah imadom Peter Gabrielt, de nem latom szuksegesnek h topicot nyissak neki. :Đ Majd beszelunk rola mashol! Kép Britney meg.. bekaphatja Kép
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#36 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 14. 11:34

Akkor itt emliteném meg Phil Collins-t, aki aztán totál liveban tolja a koncerteit! Szerintem istenkirály!

#37 Felhasználó inaktív   Sybilla 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.057
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 14. 13:39

Idézet

Avium: Yep, megalazo szamara, hogy a Britney topicban kerult teritekre, de azt hiszem mindenki elismeri a muveszetet (meg aki kevesbe hallgatja meg, az is), igy csak dicserni tudnank. Persze, ha komolyan gondolod, nyugodtan nyiss topicot, sosem art. A Britney-t en azert nyitottam, mert annyira ellentetes erzelmeket valt ki, hogy lehet rola jol vitazni, egesz a bicskanyitogatasig. :Đ
Ezt a topikot Te nyitottad, Ford? Miért csak sejtettem, hogy lehet vmi közöd hozzá ... Kép Kép

(Off: amúgy NAGYON örülök, hogy újabban gyakran vagy itt jelen. Legalább ezen túl itt tudunk eszmét cserélni fórum-szinten (ha már minden eddigi ESZMÉLETLENÜL le van pukkanva, huhh, ez az út vége tényleg, azt hiszem. Kép De ezt majd inkább mélben persze ...)

"Párnánk puha, ágyunk öle lágyan ringat. Aztán zajok jönnek. Felrobbantják az álmainkat. ... Ugye nem félsz?" ;) (Bonanza B.)

#38 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 14. 15:48

Idézet

InGen: Ja, csont egyertelmu, hogy playback minden ilyen dinamikus koncert (en ugyan nem lattam, csak a reklamjat), par eve be is egett, amikor valahol Del-Amerikaban vagy hol kihuztak a dugot, voros fejjel leszaladt, es vege lett a koncertnek. Legalabbis valami ilyesmi remlik a bulvarmediabol, raadasul ez meg a karrierje legelejen volt, biztos voltam benne, hogy ugyanugy bebukik mindent vele, ahogy a Milli Vanilli, de ahogy lejjebb is irod, ma mar idomitva van a tomeg, az ilyenre is csak megranditja a vallat es kesz. A tobbseg mar tisztaban van vele, hogy playbackrol mennek ezek a popkoncertek, de igy is elfogadjak, mert 1) legalabb a balvanyozott sztar kozeleben lehetnek, ez onmagaban elmeny a rajongoknak; 2) nagyon latvanyos es porgos show-t kapnak az elohang helyett, alternativakent nezhetnenek egy helyben allo Dido-t vagy zongorazo Tori Amos-t, es nekik nem arra van igenyuk. (Mondjuk Dido es Tori koncertfelvetelt sem lattam, de el tudom kepzelni, hogy nem rohangalnak, ugralnak es vonaglanak ossze-vissza.)
Na igen, ez biz így van. Nincs mese, színpadi fellépésben még mindig a rock/metál bandák vezetnek sztem messze, ráadásul persze mindezt full live zene mellett. Már alapjában mennyire királyul meg keményen néz ki ahogy pár zúzós riffre egyszerre ugrálnak meg headbangelnek! KépKép Kőrulez! Szerintem :Đ

BTW hogy mitől megy ennyire egy Britney topic azt persze továbbra sem értem Kép

#39 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 14. 16:45

Persze, ők vezetik, mert nem énekelnek, hanem ordibálnak, hörögnek stb...


#40 Felhasználó inaktív   lewton 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.025
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 14. 17:28

Robbie Williams Rulzik live koncerteken! Kép nagyon jó kis koncerteket szokott adni a csávó!

Téma megosztása:


  • (3 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó