HWSW Informatikai Kerekasztal: Hogy tetszik az oldal? - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (7 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Hogy tetszik az oldal?

#1 Felhasználó inaktív   Chio 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 65
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 20. 22:57

Epedezve várom a véleményeteket az NFS Centralról, mely a GK Network első aloldala.
http://www.nfscentral.hu/

#2 Felhasználó inaktív   zoenn 

  • Törzsvendég
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 1.270
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 20. 23:12

az elsők között regisztráltam

#3 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 20. 23:15

Pofás kis oldal, de sztem mivel nem vaok NFS fan, sanszos h nem sokat fogom látogatni:)
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#4 Felhasználó inaktív   MikeReem 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 812
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 21. 01:12

2 eszrevetelem volna. az elso, hogy kicsit zavaro a kozos forum. gondolok itt arra, hogy a friss forum ablakban, amikor ki volt irva, hogy Hogy tetszik az oldal? nevu topic, akkor en kapasbol arra gondoltam, hogy ez a gk-nak a velemenyezesere van. szoval ha tobb topic is nyilik, akkor ez igen zavaro lesz. szamomra. a masik, hogy nem akarok kukacoskodni, meg beleszolni a dolgokba, de miaz, hogy egy gk aloldalon ott figyel egy gamestar reklam, linkkel?

#5 Felhasználó inaktív   Ford Fairlane 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 496
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 21. 07:27

Idézet

Epedezve várom a véleményeteket az NFS Centralról, mely a GK Network első aloldala.
http://www.nfscentral.hu/
Chio: Szerintem is nagyon pofas az aloldal, mondjuk engem is hidegen hagy a sorozat, a harmadik resznel untam meg. Egy epito javaslatom van csak: a gepigenynel irjatok szerintem ossze az osszes konzolt is, amire az adott jatek megjelent, egyreszt fo az alapossag, masreszt a konzolosok sem ereznek ugy, hogy atneznek rajtuk a PC elfogult szerkesztok.

#6 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 21. 08:01

Mutatos kis oldal, es talan meg hasznat is veszem majd mivel imadom a NFS sorozatot Kép csak egy dolog ami engem csomoszor zavar oldalakon regisztracional: miert nem lehet a jelszo minimum 4 karakter inkabb? Ki az aki egy forum jelszot akar feltorni mar nem azert? Kép Csakmert nekem pl a kedvenc mindenes jelszavaim is 4-5 karakteresek, es sok mindenkinek sztm (pl sokan telefonkartya PIN kodot hasznalnak). Na persze ez telleg aprosagKép
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#7 Felhasználó inaktív   Ford Fairlane 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 496
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 21. 08:34

Chio: Bar az alabbi hozzaszolasomat jobban atgondolva lehet, hogy nem nezitek le a konzolosokat, csak nem lattatok ertelmet, hogy odairjatok olyan magatol ertetodo dolgokat, mint: "a PS2 valtozathoz PS2 alapkonfiguracio kell". Ettol fuggetlenul erdekes lenne az aloldalakon latni, hogy melyik resz milyen gepekre jelent meg (ha kell, szivesem osszegereblyezem nektek az infokat), igy peldaul aki abszolut hardcore fan, osszegyujthetne es osszehasonlithatna minden verziot.

#8 Felhasználó inaktív   kukac7 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.711
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 21. 09:57

jo ez a mambo. :Đ
"Olyan csúnya vagyok, hogy a kurva is azt mondja, fáj a fejem."

#9 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 21. 10:07

Nos, szerintem nem zavaró a közös a forum, pont jó igy! :Đ A Gamestar kintléte meg nem tudom még milyen előnyökkel bir Chionál, de majd csak kidolgozunk valamit rá Kép Az oldal egész pofás szerintem, szépek a szinek, a felépitése is jó, szóval igy jau ahogy van! Első GK aloldal! Yeyeyeeee Kép

#10 Felhasználó inaktív   Chio 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 65
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 21. 11:18

Idézet

Chio: Bar az alabbi hozzaszolasomat jobban atgondolva lehet, hogy nem nezitek le a konzolosokat, csak nem lattatok ertelmet, hogy odairjatok olyan magatol ertetodo dolgokat, mint: "a PS2 valtozathoz PS2 alapkonfiguracio kell". Ettol fuggetlenul erdekes lenne az aloldalakon latni, hogy melyik resz milyen gepekre jelent meg (ha kell, szivesem osszegereblyezem nektek az infokat), igy peldaul aki abszolut hardcore fan, osszegyujthetne es osszehasonlithatna minden verziot.
Nincs szó semmiféle "lenézésről", jobban átgondolva ugye arról a platformról érdemes írni, amelyen a legszebb a grafika. Jelenleg a Most Wanted PC-n a legszebb, de majd megnézzük milyen lesz Xbox 360-on. Az ötlet tetszik nekem, majd valakit noszogatok ez ügyben.Kép

#11 Felhasználó inaktív   fojesz 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.214
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 23. 16:41

Idézet

2 eszrevetelem volna. az elso, hogy kicsit zavaro a kozos forum. gondolok itt arra, hogy a friss forum ablakban, amikor ki volt irva, hogy Hogy tetszik az oldal? nevu topic, akkor en kapasbol arra gondoltam, hogy ez a gk-nak a velemenyezesere van. szoval ha tobb topic is nyilik, akkor ez igen zavaro lesz. szamomra. a masik, hogy nem akarok kukacoskodni, meg beleszolni a dolgokba, de miaz, hogy egy gk aloldalon ott figyel egy gamestar reklam, linkkel?
Mondjuk szerintem eléggé érdekes, hogy GS, a Playware meg minden ki van téve, de egy nyamvadt gk bannert nem tudtak kitenni - én ezt nem értem... Kép

#12 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2005. 11. 23. 17:18

Ez szerintem is érdekes egy kicsit, de nem a mi dolgunk ezt megvitatni!

#13 Felhasználó inaktív   lewton 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.025
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 23. 18:34

Idézet

Mondjuk szerintem eléggé érdekes, hogy GS, a Playware meg minden ki van téve, de egy nyamvadt gk bannert nem tudtak kitenni - én ezt nem értem... Kép
igen ezt én is furcsáltam... a hírben meg is jegyeztem...Kép

#14 Felhasználó inaktív   MikeReem 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 812
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 24. 11:25

szerintem a mi dolgunk megvitatni, ha mar kozos a forum. egyebkent nem mindenki a gk-rol fog menni az nfs oldalra, hanem sokan keresnek googleben es kidobja nekik az nfs centralt. ott rakattintanak, es egybol az aloldalt hozza be. a latogatok nembiztos, hogy rogton az url-t nezik. marpedig a gk csak ott szerepel. ellenben az olvaso rogton meglatja oldalt a tobbi ujsag kepet.

#15 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 24. 11:32

Idézet

szerintem a mi dolgunk megvitatni, ha mar kozos a forum. egyebkent nem mindenki a gk-rol fog menni az nfs oldalra, hanem sokan keresnek googleben es kidobja nekik az nfs centralt. ott rakattintanak, es egybol az aloldalt hozza be. a latogatok nembiztos, hogy rogton az url-t nezik. marpedig a gk csak ott szerepel. ellenben az olvaso rogton meglatja oldalt a tobbi ujsag kepet.
Pontosan... szerintem is illen kitenni egy GK bannert! Irgum burgum! Kép
Kép

#16 Felhasználó inaktív   fojesz 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.214
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 24. 15:08

Idézet

Idézet

szerintem a mi dolgunk megvitatni, ha mar kozos a forum. egyebkent nem mindenki a gk-rol fog menni az nfs oldalra, hanem sokan keresnek googleben es kidobja nekik az nfs centralt. ott rakattintanak, es egybol az aloldalt hozza be. a latogatok nembiztos, hogy rogton az url-t nezik. marpedig a gk csak ott szerepel. ellenben az olvaso rogton meglatja oldalt a tobbi ujsag kepet.
Pontosan... szerintem is illen kitenni egy GK bannert! Irgum burgum! Kép
... Márcsak afféle hálaként is... Kép

#17 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 24. 21:53

Ez azért vicces...Kép
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#18 Felhasználó inaktív   fefe26 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 25. 08:44

nekem bejön az oldal csak hiányolom hogy nem lehet letölteni az underground és a 2 második rész zenéit
KépKépKépKépKépKép

#19 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 25. 09:06

Nos, a zenékért ne sirjon mister, ma megoldom hogy le lehessen tölteni! Kép

A más oldalak reklámjai meg egyenlöre rám és Chiora tartoznak, amiket nemsokára átbeszélünk! Kép

#20 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 25. 09:54

Remélhetőleg megoldjátok ChiovalKép
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

Téma megosztása:


  • (7 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó