HWSW Informatikai Kerekasztal: Bazi Nagy Évértékelés 2005 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (3 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Bazi Nagy Évértékelés 2005

#41 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 24. 10:32

Valahol vicces hogy az agyonra dicsert Guild Wars sehol sincs az ertekelesben a WoW-hoz kepest. Pedig sokan egyenrangukent (sot jobbkent heheh..) emlegettek. Vicces volt amikor 576-ban a hianycikk WoW helyett a Guild Wars-t ajanlottak par napja, mondvan: az ugyanolyan jo Kép Elutasitottam persze az ajanlatot (meg a kijelentest is). Amugy az is nagyon vicces h az 576 TELJESEN le volt fosztva jatekokbol, de Media Marktban meg lehetett venni mindent.
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#42 Felhasználó inaktív   fojesz 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.214
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 24. 12:31

Egyébként nem értem miért lepődtök meg az NFS:MW győzelmén, mikor a szavazók egyharmada biztosan az NFS Central olvasója volt. Kép

#43 Felhasználó inaktív   lewton 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.025
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 24. 15:28

én egyedül a Fahrenheit-el értettem egyet. Az év legforradalmibb játéka. Sőt, kimerem jelenteni, hogy az év játéka. zoennel is egyet kell, hogy értsek, hisz a Psychonauts tényleg a legeredetibb játék volt az évben. Na mindegy.

#44 Felhasználó inaktív   Halfer 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.284
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 24. 15:43

Pár dologgal én sem értek egyet. Kezdődik az akciójátékoknál, hiszen több játék is volt ami nálam a CoD2 előtt foglal helyet (de ezzel nem azt mondom, hogy nem élveztem azt is). Fable megérdemelte, bár annak sem voltam anno nagy szerelmese! WoW egyértlműen viszi a pálmát az ő kategóriájában és ez nem vitás! Szégyenlem magam de a sport és stratégiai játékokban nem vagyok otthon, ezért bele sem kötök. Én leragadtam a War3-nál a str.ban. S nagy sajnálatomra sem PS2, sem Xbox tulajdonos nem vagyok. Amúgy az autóversenyben a MW nem volt meglepő számomra sem, mert annak ellenére, hogy nem NFS-et kaptunk, sokan játszanak vele.
Nem lehetne több szavazást csinálni a GK-on? Én személy szerint örülnék neki. Különböző témákról, mélyebbről elemezve a gémeket. Kép


#45 Felhasználó inaktív   T 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 10
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 24. 19:24

SWG 10 dayz trial-t nyomassa végig mindenki, mer naon ott van a játék!!!Kép
Kár h. olyan drága az előfizetés ráKép...
Na mind1. Legalább a 2 pályás trialt nézzétek meg.Kép (LORD RULEZKépKépKép)
Aki Academy-zik, az cójjon! :D

#46 Felhasználó inaktív   T 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 10
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 24. 19:25

Ohh egyébként Boldog Karácsonyt mindenkinek!!!Kép
Aki Academy-zik, az cójjon! :D

#47 Felhasználó inaktív   General Thomas 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.941
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 25. 00:37

Ha ennyien nem értenek egyet a szavazással akkor kik szavaztak a kritizált játékokra?
"Az élet szép, csak mindig jön valami és elszúrja" Myko Alto

"Did you know your phone is dead? Do you ever recharge the batteries?"
"They recharge? I just keep buying new phones."
House MD

#48 Felhasználó inaktív   Madmartigen 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 205
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 28. 11:11

Idézet

Valahol vicces hogy az agyonra dicsert Guild Wars sehol sincs az ertekelesben a WoW-hoz kepest. Pedig sokan egyenrangukent (sot jobbkent heheh..) emlegettek. Vicces volt amikor 576-ban a hianycikk WoW helyett a Guild Wars-t ajanlottak par napja, mondvan: az ugyanolyan jo Kép Elutasitottam persze az ajanlatot (meg a kijelentest is). Amugy az is nagyon vicces h az 576 TELJESEN le volt fosztva jatekokbol, de Media Marktban meg lehetett venni mindent.
Ha a látóköröd addig terjed, hogy egy GK szavazást egy az egybe elfogadva (mint ha ezek az arányok a glóbuszunkon bárhol érvényesek lennének) lobogtatod a zászlódon, erre mit mondjak? (Miután körberöhögni illetlenség.) Btw. A Wow-GW aránnyal teljesen egyetértek, (a GW-t játszók száma talán az 1 milliót sem közelíti meg ez tény.) de a szavazás hatására feltüzelt majmokon... Egyedül ami nem igazán stimmel, az az Age of 3 - Movies :/ Ezeken az értékeléseken egyértelműen csak a népszerűség, nem a minőség derül ki.
"Egyebet nem tudok."

#49 Felhasználó inaktív   Madmartigen 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 205
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 28. 11:16

Idézet

SWG 10 dayz trial-t nyomassa végig mindenki, mer naon ott van a játék!!!Kép
Kár h. olyan drága az előfizetés ráKép...
Na mind1. Legalább a 2 pályás trialt nézzétek meg.Kép (LORD RULEZKépKépKép)
ez a 10 day trial még él?
"Egyebet nem tudok."

Téma megosztása:


  • (3 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó